بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
این هم ۲مگ راصد اهواز قیمتش خیلس بالاس باید ۱ مگ بگیرم ۳۹ تومن اونم فقط ۱ گیگ ترافیک خیلی ستمه:(
298256405.png
اصالت که نشباه همینه . هر چی که زورش برسه میده .

mostafa_AGHRAB

کاربر سایت
Aug 16, 2010
68
نام
مصطفی
اینجا هر پهنای بانده بخوای میدن ولی میگم چرا ترافیک و اینجوری کردن آخه 2 گیگ گجا و 16 گیگ کجا من 16 گیگ و تو 20 روز تموم میکردم درسته قیمت از 22 اومده رو 13 ولی 14 گیگ کم کردن این ظلمه به خدا به ازای هر یه گیگ اضافه هم که قبلا 2200ف میکرفتن الان شده 2500

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
منم پیشگامان دارم . اصلا به درد بازی با سرور های یوبیسافت نمیخوره . به گفته ی خودشون ، سرعت یه مگابیت بر ثانیه هست (به مردم به دروغ میگن ، یه مگابایت :)) و هنوز فرق Mb و MB رو نمیدونن) . سرعت دانلود شب ها 54 کیلوبایت هست . آپلود تغییری نمیکنه .
اینم نتایج پیشگامان توسعه ارتباط :
FANAVA :
Torento - nexion :
Montreal :

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اینجا هر پهنای بانده بخوای میدن ولی میگم چرا ترافیک و اینجوری کردن آخه 2 گیگ گجا و 16 گیگ کجا من 16 گیگ و تو 20 روز تموم میکردم درسته قیمت از 22 اومده رو 13 ولی 14 گیگ کم کردن این ظلمه به خدا به ازای هر یه گیگ اضافه هم که قبلا 2200ف میکرفتن الان شده 2500
1 مگ 100 گیگ ترافیک 1 ماهه 46 تومن با دانلود رایگان از ساعت 2 تا 7 . جدیدا دانلود شبانه رو برداشتن و دارن 1 مگ 5 گیگ ترافیک رو میدن 45 تومن :) . کجای کاری عمو ؟ ISP عوض خودتو خلاص کن . الانم بهشون بگی چرا قیمت ها عوض میشه الکی میگه از سازمان تنظیم مققرات بازرس فرستادن گفتن شما داری ارزون تر از بقیه میدی و این قیمت ها رو سازمان داده واسه تنظیم بازار :| . کیی نیست بگه مرتیکه اینطوری تنظیم میکنید ؟ مغز ... خوردید ؟

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
1 مگ 100 گیگ ترافیک 1 ماهه 46 تومن با دانلود رایگان از ساعت 2 تا 7 . جدیدا دانلود شبانه رو برداشتن و دارن 1 مگ 5 گیگ ترافیک رو میدن 45 تومن :) . کجای کاری عمو ؟ ISP عوض خودتو خلاص کن . الانم بهشون بگی چرا قیمت ها عوض میشه الکی میگه از سازمان تنظیم مققرات بازرس فرستادن گفتن شما داری ارزون تر از بقیه میدی و این قیمت ها رو سازمان داده واسه تنظیم بازار :| . کیی نیست بگه مرتیکه اینطوری تنظیم میکنید ؟ مغز ... خوردید ؟
isp چیه؟

mostafa_AGHRAB

کاربر سایت
Aug 16, 2010
68
نام
مصطفی
دقیقا میخوام isp عوض کنم آسیا تک بگیرم فکز کنم نامحدود 256 40 تومن باشه رفیقم 128 داشت با سرعت 170 180 دانلود میکرد حالا منم میگم ذش 256 سرعت 400 میده حتما دیگه :d بعد داداش isp تو چی بود 100 گیگ و میداد 40 تومن/:)

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آقایون 10 گیگ بود . نمیدونم چرا هی صفر اضافه از دستم در میره :d ! ISP هم فراهوش دنا (شیراز) هست .

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
سلام دوستان.
بهترین Isp از لحاظ سرعت و قیمت برای تهران چی خوبه؟
من نامحدود 256 یا 512 می خوام(خیلی دانلود میکنم. می خوام سرعت خوبی بده)

sh@y@n

کاربر سایت
Mar 10, 2009
320
نام
شایان
دقیقا میخوام isp عوض کنم آسیا تک بگیرم فکز کنم نامحدود 256 40 تومن باشه رفیقم 128 داشت با سرعت 170 180 دانلود میکرد حالا منم میگم ذش 256 سرعت 400 میده حتما دیگه :d بعد داداش isp تو چی بود 100 گیگ و میداد 40 تومن/:)
داداش 256 نامحدود هیچ وقت همچین سرعتی نمیده
مال رفیقتون احتمالا محدود بوده

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
لطفا یکی جواب بده !
خواهشا!الان سایت شبکه 3 بودم تو تبلیغات سایتش اینترنت نوین نت رو دیدم گفتم حتما مال تهرانه برای ما بدبخت های شهرستانی نمیگزارن بعد رفتم دیدم اینکه کل ایران رو پشتیبانی میکنه و تا به حال اسمش رو من نشنیده بودم هر چی تو سایتش گشتم اسم نمایندگی به غیر از تهران ندیدم یعنی ممکنه یه شرکتی در هیچ شهری تو ایران نمایندگی نداشته باشه بعد به تمام ایران اینترنت بده!دارم شاخ در میارم!
چند شهری دیگه هم نگاه کردم دیدم نمایندگی نداره کسی ازش اینترنت نگرفته اگه کسی اطلاعاتی در موردش داره خواهشا بگه!
الان من دارم برای 512 حدود 17 تومن میدم ماهی هم فقط 4 گیگ حجم دارم ولی قیمت این خیلی مناسب بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر