بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
جان مادراتون بگین چرا انقد سرعت دانلود شبانه من پایینه؟!!؟؟
الان داشت 50-60 دانلود میکردا ولی باز شد 30-40 اااااااااااااهههههههههه
هرکی راهی بلاده بگه خواهشا
دوستان هک isp عواقبش چیه؟

نمیتونی هک کنی! :D
سرعت من توی روز 300 الی 400 هست!
الان توی ساعات رایگان میاد روی 180 تا 250 ! که خب منطقی هست! حتی اگه بیاد روی 40 هم قانونا حق اعتراض نخواهم داشت! :)

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
الان توی ساعات رایگان میاد روی 180 تا 250 ! که خب منطقی هست! حتی اگه بیاد روی 40 هم قانونا حق اعتراض نخواهم داشت! :)
بابا خوب نصفشم که بشه میشه 70-80 دیگه!
برای چی ؟؟
مجازات هک چیه؟؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بابا خوب نصفشم که بشه میشه 70-80 دیگه!
برای چی ؟؟
مجازات هک چیه؟؟

جریمه نقدی! درجا هم میفهمن که کی هک کرده. بیخیال.
ببین سرویسی که میگیری بین 6 الی 10 نفر شیر شده! یعنی شبها توی ساعات رایگان بدترین حالت رو حساب کن که همون تقسیم سرعت دانلود بر 6 تا 10 هست! اگه از اون مقدار کمتر شد حق اعتراض داری!
مثلا توی روز سرعتت 150 هست! اینو تقسیم بر 8 کنی میشه 18 کیلوبایت! یعنی تا 18 کیلوبایت حق اعتراض نداری! حالا که میگی حداقل 30 .40 میگیری که خب خیلی خوبه.

sh@y@n

کاربر سایت
Mar 10, 2009
320
نام
شایان
مسعود مگه تو از مخابرات نداری؟
مخابرات خوبیش اینه که شبا هیچ وقت افت سرعت نداره
برا خودم هم هیچ وقت افت سرعت نداشته
برو بزن دهنشون رو سرویس کن:d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
مسعود مگه تو از مخابرات نداری؟
مخابرات خوبیش اینه که شبا هیچ وقت افت سرعت نداره
برا خودم هم هیچ وقت افت سرعت نداشته
برو بزن دهنشون رو سرویس کن:d

نه من هیچوقت از مخابرات سرویس نداشتم.
اما شرکتی که ازش سرویس میگیرم قسمتی از پهنای باندشو از مخابرات خریده و منم با خوش شانسی روی پهنای باند مخابرات هستم که باعث شده هم پینگ خوبی داشته باشم و هم سرعت خوبی!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود

دقیقا روشی هست که در کشور چین اجرا شده.
اتفاقا بسیار هم خوب هست اگه طوری که صحیح هست ازش استفاده کنند نه اینکه تا تقی به توپی بخوره اینترنت جهانی قطع بشه و فقط به داخل دسترسی داشته باشه! بعدشم بگن شما که میتونید مثلا سایت شبکه 1 رو باز کنید پس مشکلی ندارین! :|

Ragnar

کاربر سایت
Nov 15, 2010
661
نام
'Dr.'Salar
دوستانی که صبانت دارند تا حالا از ساعت رایگانه شبانه استفاده کردند ؟ من دو شبه که دارم استفاده میکنم امروز رفتم ببینم چه قدر شارژ دارم دیدم تو ساعات رایگان دو گیگ از شارژم کم شده !! زنگ میزنم پشتیبانی یارو اصلا نمیخواد قبول کنه که تو ساعات رایگان از شارژم کم شده و بهونه میاره ! میخواستم ببینم کسانی که صبانت دارند از ساعات رایگان تا به حال استفاده کردند و از شارژشون کم نشده؟؟ مگه از ساعت 1 تا 6 نیست ؟؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستانی که صبانت دارند تا حالا از ساعت رایگانه شبانه استفاده کردند ؟ من دو شبه که دارم استفاده میکنم امروز رفتم ببینم چه قدر شارژ دارم دیدم تو ساعات رایگان دو گیگ از شارژم کم شده !! زنگ میزنم پشتیبانی یارو اصلا نمیخواد قبول کنه که تو ساعات رایگان از شارژم کم شده و بهونه میاره ! میخواستم ببینم کسانی که صبانت دارند از ساعات رایگان تا به حال استفاده کردند و از شارژشون کم نشده؟؟ مگه از ساعت 1 تا 6 نیست ؟؟
مگه نمودار استفاده نداره این صبا نت؟
اونو بهش نشون بده تمام شد رفت!

mostafa_AGHRAB

کاربر سایت
Aug 16, 2010
68
نام
مصطفی
بچهها تبریک میگم مخابرت مازندران رسما تعرفه ها رو عوض کرده تا 2 روز پیش 512kbps با حجم 16 گیگ 22تومن بود الان 512 رو کردن 2 گیگ در ماه 13تومن رسما ریدن تو حال ما من که ماهی 20 گیگ استفاده میکردم حالا باید با این 2 گیگ چه غلطی بکنم :( دیگه هیچ فایده ای نداره مخابرات پینگشم که دیگه ریده شده بریم همون از شرکت بگیریم بهتره:((

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
بچهها تبریک میگم مخابرت مازندران رسما تعرفه ها رو عوض کرده تا 2 روز پیش 512kbps با حجم 16 گیگ 22تومن بود الان 512 رو کردن 2 گیگ در ماه 13تومن رسما ریدن تو حال ما من که ماهی 20 گیگ استفاده میکردم حالا باید با این 2 گیگ چه غلطی بکنم :( دیگه هیچ فایده ای نداره مخابرات پینگشم که دیگه ریده شده بریم همون از شرکت بگیریم بهتره:((

مخابرات هر استان تعرفه های خودشو داره! به عنوان مثال در آذربایجان شرقی میتونید به راحتی سرویس 4 مگابیت رو از سایت مخابرات بگیرید! اما در آذربایجان غربی بالاتر از 128 نمیتونید! :)

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
این هم ۲مگ راصد اهواز قیمتش خیلس بالاس باید ۱ مگ بگیرم ۳۹ تومن اونم فقط ۱ گیگ ترافیک خیلی ستمه:(
298256405.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر