بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
خودم شاتل محدود 512 دارم سرعت دانلودمم 220 تا 250ه.از نظر سرعت راضیم ولی این محدود بودنش اذیتم میکنه.میخوام داتک نامحدود بگیرم.به نظر شما 128 با ضریب اشتراک 1به 4 بگیرم یا 512 با ضریب 1به 10؟من نامحدود میخوام بگیرم چون انلاین زیاد بازی میکنم.به نظر شما کدوم برای بازی انلاین بهتره؟

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
ما که 256 داریم اشتراک 1 به 2 ( مثلا ) سرعت دانلود 30 ، پینگ اولا خیلی عالی بود ، الانه کارم به جایی رسیده همین که میبینم یه سایت بالا میاد خدارو هزاران بار شکر میکنم
همین نتتون رو بچسبین که ما آرزومونه

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
کلا در بحث isp ها اسم دو تا واژه دو تا کلمه (حالا هرچی...) که می یاد تا می تونید طرفش نرید اولیش "نامحدود" و دومیش "شرایط ویژه"
نامحدود بودن به واسطه اشتراک گذاری مزخرف و صد البته زیادش برای این خوبه که فقط بهش بدو بیراه بگی همین! شک نکنید شرکت ها جایی نمی خوابن زیرشون اب بره پس وقتی اسم نامحدود می یاد، به واسطه همون اروزن بودن( حالا شرایط دیگش) انتظاری جز یک کیفیت افتضاح ازش نمی ره .
دومینش شرایط خاص هست نمی دونم چقدر برای isp های گوناگون صادق ولی اونم گندی بیش نیست (نمونش حجم های رایگان یا نیم بها ،دانلودهای شبانه مزخرف که سرعت مورچه (!) دارند و ...)
تعرفه های محدود هم گلی به سر آدم نمی زنند اما باز خیلی قابل تحمل تر هستند .
این یک نظر بود شایدم تجربه .همین

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
1952873754.png

چند ساعته اینجوری شده:|
زنگ هم میزنی جوابی نمیدن=))

amirekhm

کاربر سایت
Nov 9, 2008
190
نام
امیر ابراهیم
1952873754.png

چند ساعته اینجوری شده:|
زنگ هم میزنی جوابی نمیدن=))
نت ما هم از ظهر تا حالا که 1 شب شد پینگش پکیده
1953026061.png

ولی دیشب خوب بود
البته من از آسیا هم adsl دارم که اون هم پکیده این یعنی isp تقصیر نداره.....

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
یه سوال:
منکه اومدم نت رفت تو سایت isp و زده بود که اعتبار شما تموم شده و اعتبار موقت اینا زده.من رو اعتبار موقت زدم و گفت 24 ساعت میتونی بری نت.بعد من رفته بودم تو سایت همین isp زدم شناسایی خودکار کاربر نوشته بود فقط تا آخر امسال وقت دارم و ننوشته بود اعتبار و اینا این یعنی نا محدود؟
بعد این میتونه مشکل باشه یه قضیه چیه؟ همارا سیستمه.

متاسفانه نمیتونم به پشتیبانی زنگ بزنم.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
جالبه این asiatech ازش 128 نا محدود خریدم سرعتش رو 10 تا 25 متغیره ولی بیشتر رو 18 19 میچرخه . پس نتیجه میگیریم خوب سرعت میده
برای دانلود چه سرویسی خوبه؟
شنیدم وایمکس خوبه باسه ایرانسل
نامحدود میکما نه محدود البته ارزون خوب باشه

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
دوستان ما نتمون داره مدتش که 3 ماه بود و نا محدود 512 Wimax ایرانسل بود تموم میشه، سرعت دانلود همیشه دور و وره 60 بوده و زیاد هم قطعی و اختلال نداشته. قیمتش 160 بود با Modem ـه مخصوص Wimax. البته دفعه بعد بدون مدم هم 160 هستش. پینگمون هم 300-350 ـه که اصلا برای گیم خوب نیست !
می خوام ببینم یه ISP خوب برای منطقه 2 ( پونک تهران) و برای بازی های آنلاین کدومه که هم قیمتش خوب باشه و هم سرعت دانلود بالایی داشته باشه ؟؟
در ضمن خونه ما خطش فیبر نوری هستش و Parsonline گفت نمی تونه به خونه ما به همین دلیل وصل کنه.
جایی برای ما سراغ دارید؟؟ می خوام برای گیم باشه ها !
لطفا دوستان راهنمایی کنن ! :-s

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر