بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
الان 3 شبه تو ساعت ترافیک مجانی شاتل سرعت من از 1 صبح تا 8 میرسه به 3 یا 4 کیلو بایت. گاهی وقتا رو 669 kbit میشه که به شدت عصبیم کرده

زنگ میزنم میگه شیرینگه فلانه بهش میگم در بدترین حالت شیرینگ هم 1 به 10 باشه نت 2 مگ من باید 23 24 کیلوبایت سرعت دانلود داشته باشه بعد یارو میگه بله خب حق با شماست !

کسه دیگه هم این مشکلو داره ؟ دیگه اعصاب نزاشتن واسه ما چه وضعیه آخه.

سرویس من ECO - 2mb 3 gig هست

شاتل براي اونهايي كه شبها در زمان هاي رايگان دانلود زياد مي كنند، اينترت شبانه شون را قطع مي كنه!!!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سرعت اینترنت من خیلی مزخرف 128 فقط میشه باهاش کال بازی کرد بدون لگ :|
1528195072.png
تستت چیزه دیگه ای میگه :d

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
شاتل براي اونهايي كه شبها در زمان هاي رايگان دانلود زياد مي كنند، اينترت شبانه شون را قطع مي كنه!!!

بعضی شبا که اصلا دانلود نمیکردم نهایت 500 مگ
شبایی هم که زیاد دانلود میکردم آخرش 2 گیگ بود.طرف هر شب 4 گیگ دانلود داشت اینطوری نشد حالا من ...؟!

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
آقا این شاتل عجب ددزدیه ها . اینا 1 به 8 که هیچی 1 به 10 هم نبستن برای سرویس های Art شون . اینا طوری سرویس ART 128 رو تنظیم کردند که اگه بخوای وبگردی کنی و ...(کلا هر کاری به جز دانلود ) سرعت16 ثابته . یعنی همون 1 به 8 که قانونی هم هست . ولی اگه بخوای دانلود کنی بعد از حدود 30 دقیقه ( یا بعد از Pause و Resume کردن . خلاصه یه جوری تشخیص بدن این دانلوده !!!) میارنش روی متوسط 10 !!!(یعنی 1 به 12 )
این جوری عملا نمی گذارن کسی دانلود کنه با سرعت قانونی سرویسشون . آقا لطفا یک راهنمایی بکنید که بریم یک جوری از اینها شکایت کنیم و وادارشون کنیم که دست بردارن از این کارشون .
اگه کسی راه حلی سراغ داره بگه . من این پست رو توی چند فروم دیگه هم می زنم .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
P3rsia King راست مي گويد تنها راه هم همين است كه ازش سرويس نگيري
معلومه که راست میگم !‌ من خودم الان تو شیراز ظرف 1 سال 5 تا ISP عوض کردم و الانم به اون چیزی که میخواستم رسیدم !‌ وقتی میبینید اینجورین ازشون نگیرید !‌ دست بالا دست زیاده !‌ شالل دزد شیطان )x ! و اینم بگم با شناختی که ازش داشتم یک بار هم از شاتل نگرفتم ! :d

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
دوستان سلام من 2 تا خط adsl دارم یکی سبنتا یکی هم شاتل .. طهران هم هستم ..
سبنتا که خودم استفاده میکنم عالیه ...
ولی این شاتل گریمو دراورده .. به چیز که یا وصل نمیشه وصل هم که میشه سریع هی dc میشه ...
الان میخوام شرکتمو عوض کنم شما کدوم شرکت رو بیشنهاد میکنید که با چیز راحت کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

redman1368

کاربر سایت
Mar 8, 2009
7
من که الان شاتل دارم مشهد که خیلی ها ازش مینالن و راضیم هستم میشد بهترم باشه ولی الانشم جواب نیازهای من رو میده Art3 رو دارم 100کیلوبایت ثابت سرعت دانلودم هست حتی شبها نامحدود روزانش که fair policy داره تا 33 گیگ میتونم استفاده کنم که همیشه دقیق 33 گیگ سر ماه مصرف میکنم از شبانش هم که نامحدود کامل هست 80 -100 گیگ دانلود میکنم یعنی در مجموع در ماه بین 113-133 گیگ دانلود میکنم برای من که عالیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر