بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
سلام من از شاتل 128 نامحدود دارم . یک مشکلی که داره به شدت من رو اذیت می کنه اینکه که اگه دانلودی رو Pause کنم ودوباره بعد از چند دقیقه Resume سرعت به شدت میاد پاینن . مثلا قبل از Pause روی 17 ثابته بعدش میاد روی 10 یا کمتر . کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟ کلا دانلود من رو می خوابونه این طوریه ( این رو با سایت های مختلف و دانلود منیجر های مختلف امتحان کردم . )

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام من از شاتل 128 نامحدود دارم . یک مشکلی که داره به شدت من رو اذیت می کنه اینکه که اگه دانلودی رو Pause کنم ودوباره بعد از چند دقیقه Resume سرعت به شدت میاد پاینن . مثلا قبل از Pause روی 17 ثابته بعدش میاد روی 10 یا کمتر . کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟ کلا دانلود من رو می خوابونه این طوریه ( این رو با سایت های مختلف و دانلود منیجر های مختلف امتحان کردم . )
شاتل شیطانه !‌ )x

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
این هم تست اینترنت دانشگاه تهران

1526341847.png

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
آقا من که دیگه از دست شاتل خسته شدم . یک 128 داره به من میده 30 تومن هر روز هم یک مشکلی داره . یا پینگش تو زباله دونیه ، یا سرعتش روی 8 قفل شده یا مثل این بامبول جدیدشون یه کم که از دانلود می گذره سرعت رو میاره پایین . میخوام برم وایرلس بگیرم . لطفا یکی یک شرکت خوب نشون بده . توقعم هم زیاد نیست . یه سرعت 16 17 ثابت بدون دردسر ، پینگ معمولی و این که دانلود ها رو این قدر محدود نکنن . لطفا کمک کنید .

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
آقا من که دیگه از دست شاتل خسته شدم . یک 128 داره به من میده 30 تومن هر روز هم یک مشکلی داره . یا پینگش تو زباله دونیه ، یا سرعتش روی 8 قفل شده یا مثل این بامبول جدیدشون یه کم که از دانلود می گذره سرعت رو میاره پایین . میخوام برم وایرلس بگیرم . لطفا یکی یک شرکت خوب نشون بده . توقعم هم زیاد نیست . یه سرعت 16 17 ثابت بدون دردسر ، پینگ معمولی و این که دانلود ها رو این قدر محدود نکنن . لطفا کمک کنید .
سلام و خسته نباشي اگر مخابرات شهرتان adsl مي دهد برو بگير سرعت 256kb دانلودش 32 كيلوبايت است و قيمتش 12 هزار تومان ماهي و نامحدود مي دهد من كه دارم 9 ماهي و ازش راضي هستم پيشنهاد من به شما اين است پينگش هم بد نيست

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
بچه ها دیگه از سرور تهران تست نگیرید ! این ها همش نقشه بوده که ایران از رتبه 172 که اخره بیاد بالا الانم شد 165 !!! هیچ تغیری تو نتم نشده . IPM این طور که معلومه همون شرکت زیرساخت خودمونه که هیچ جا خبری ازش نیست .
شعار ما : سرور کرج :D . از سرور کرج تست بگیرین . سرور کرج پینگش درسته .

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
سلام و خسته نباشي اگر مخابرات شهرتان adsl مي دهد برو بگير سرعت 256kb دانلودش 32 كيلوبايت است و قيمتش 12 هزار تومان ماهي و نامحدود مي دهد من كه دارم 9 ماهي و ازش راضي هستم پيشنهاد من به شما اين است پينگش هم بد نيست

تهرانم ولی نمی خوام از مخابرات بگیزم . کلا تو فکر Wireless یا ویمکس ام . کسی وایمکس از ایرانسل یا داتک گرفته ؟ اوضاعش چطوره ؟

دز ضمن کسی می دونه چطور میشه این محدودیت ندادن بالاتر از 128 به افراد حقیقی رو دور زد ؟ دانشجو هستم ولی می خوام اگه بشه نرم سراغ گواهی نامه اشتغال به تحصیل . راه دیگه ای نیست ؟

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
سلام دوستان

چرا سایت های مسدود شده اکثراً در دسترس هستند الان؟؟؟ من از دو مسیر پهنای باند ( 2 سرویس دهنده ی جدا ) به اکثر سایت های مسدود شده دسترسی دارم امروز، مثل فیس بوک ، توئیتر و ...

برای شما هم همین طوره؟؟؟

فکر کنم دوباره اینها دارند در نرم افزار *****ینگشون تغییراتی میدند و دوباره سایت های مسدود شده همه در دسترس قرار گرفتند!!!!

واقعاً جای تاسف داره که یهو همه ی سایت های مسدود شده در دسترس قرار می گیرند! نمیدونم چی کار می کنند اینها. برای من که اینطوریه الان.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
سلام دوستان

چرا سایت های مسدود شده اکثراً در دسترس هستند الان؟؟؟ من از دو مسیر پهنای باند ( 2 سرویس دهنده ی جدا ) به اکثر سایت های مسدود شده دسترسی دارم امروز، مثل فیس بوک ، توئیتر و ...

برای شما هم همین طوره؟؟؟

فکر کنم دوباره اینها دارند در نرم افزار *****ینگشون تغییراتی میدند و دوباره سایت های مسدود شده همه در دسترس قرار گرفتند!!!!

واقعاً جای تاسف داره که یهو همه ی سایت های مسدود شده در دسترس قرار می گیرند! نمیدونم چی کار می کنند اینها. برای من که اینطوریه الان.

کجاش جای تاسف داره که سایت ها همه باز میشن ؟

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
کجاش جای تاسف داره که سایت ها همه باز میشن ؟

شاید من و شما در محیط آزاد و بدون ***** مشکلی برامون به وجود نیاد اما اون کودک یا فرد زیر 18 سالی که داره از اینترنت استفاده می کنه چی؟
کلاً هر کس یه نظری داره، نظر شما هم کاملاً محترمه. من نظرم اینه که باید محدودیت وجود داشته باشه. من و شما به هر اطلاعاتی که بخوام میتونیم دسترسی پیدا کنیم و خوب و بدش هم تشخیصش با خودمونه ولی اون کودک معمولاً عقل و درکش به این چیزها هنوز نرسیده و باید گذشت زمان و ... باعث افزایش اطلاعات و آگاهی اون در این زمینه ها بشه.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
شاید من و شما در محیط آزاد و بدون ***** مشکلی برامون به وجود نیاد اما اون کودک یا فرد زیر 18 سالی که داره از اینترنت استفاده می کنه چی؟
کلاً هر کس یه نظری داره، نظر شما هم کاملاً محترمه. من نظرم اینه که باید محدودیت وجود داشته باشه. من و شما به هر اطلاعاتی که بخوام میتونیم دسترسی پیدا کنیم و خوب و بدش هم تشخیصش با خودمونه ولی اون کودک معمولاً عقل و درکش به این چیزها هنوز نرسیده و باید گذشت زمان و ... باعث افزایش اطلاعات و آگاهی اون در این زمینه ها بشه.

اون کودک رو پدر و مادرش باید جلوش رو بگیرن نه اینکه بیان جلوی ما رو هم بگیرن . مسئول اون کودک من و شما هستیم ؟

*****ینگ تو انگلستانم هست اما شرکت ها در صورتی اعمال میکنند که خود افراد بخوان و به کسی تحمیل نمیشه

• Like
Reactions: LBJ4Ever

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
اون کودک رو پدر و مادرش باید جلوش رو بگیرن نه اینکه بیان جلوی ما رو هم بگیرن . مسئول اون کودک من و شما هستیم ؟

*****ینگ تو انگلستانم هست اما شرکت ها در صورتی اعمال میکنند که خود افراد بخوان و به کسی تحمیل نمیشه

درسته سهراب جان، مسئول اون کودک من و شما نیستیم ولی جامعه از همین کودک ها و نوجوان ها تشکیل میشه. به نظر من با توجه به تفاوت کلی ما با جوامع غربی بحث کردن در زمینه ی محدودیت ها و *****ینگ ما هم فرق داره با اونها.
هیچ وقت توی اینترنت جلوی جریان اطلاعات را کامل نمیشه گرفت، چه خوب و چه بد. من معتقدم یه حداقل محدودیتی باید وجود داشته باشه برای عموم جامعه، البته این صحبت من هم به معنای تایید وضع *****ینگ ما در حال حاضر نیست.
اجازه بدید در این زمینه بحث را پایان بدیم.
صحبت پایانی احتمالی شما را در این زمینه بهش توجه می کنم.
مرسی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر