بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
این سرویس در ایران ارائه نمیشه فکر کنم! یا من نشنیدم تا الان!

من اگه بخوای میتونم جایی نشونت بدم مسعود جان الان داره سرویس 5mb به بالا یعنی مینیمم 5mb و ماکسیمم هم 10mb هست و اختصاصی هم هستش(dedicated) که برای شرکت داریم میگیرم که سایت رو نگاه کنی زده جولی این تعرفه زده قیمت توافقی که برای شرکت الان همین سرویس رو داریم ولی با این قیمت ها معلومه برای خونگی نمیزارن و نمیبینی.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من اگه بخوای میتونم جایی نشونت بدم مسعود جان الان داره سرویس 5mb به بالا یعنی مینیمم 5mb و ماکسیمم هم 10mb هست و اختصاصی هم هستش(dedicated) که برای شرکت داریم میگیرم که سایت رو نگاه کنی زده جولی این تعرفه زده قیمت توافقی که برای شرکت الان همین سرویس رو داریم ولی با این قیمت ها معلومه برای خونگی نمیزارن و نمیبینی.
نه منظورم سرعت نبود منظورم اون نوع خاص سرویسی بود که سهراب میگه. تا الان نشنیده بودم!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
نه منظورم سرعت نبود منظورم اون نوع خاص سرویسی بود که سهراب میگه. تا الان نشنیده بودم!

الان کل سرویس های موجود توی ایران اینا هست

p2p
plc
adsl
wimax
wL
البته یه edge هم هست :d

این plc خیلی خوبه ولی گرونه

• Like
Reactions: Persian-Masoud

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
الان کل سرویس های موجود توی ایران اینا هست

p2p
plc
adsl
wimax
wL
البته یه edge هم هست :d

این plc خیلی خوبه ولی گرونه
ممنون عزیز.
ولی سهراب گفت سرویس مورد نظرش رو پارس و لایزر میدن.. اون چیه؟ ازش اطلاعاتی دارین؟ منظورم G.SHDSL هست!؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
ممنون عزیز.
ولی سهراب گفت سرویس مورد نظرش رو پارس و لایزر میدن.. اون چیه؟ ازش اطلاعاتی دارین؟ منظورم G.SHDSL هست!؟

راستش من ندیدم و یا اطلاع ندارم ولی فعلا که تعطیل هست بعدا زنگ میزنم ببینم چی میگن.

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
آقا خداییش کسی نیست من رو یک راهنمایی بکنه ؟

آقا کسی از این رسانا تا حالا گرفته ؟ تو فکرم یک شاید ویرلس 128 گلد ازش بگیرم برای استفاده خونه . شرایطش چطوریه ؟(پینگ و سرعت دانلود و قطعی و اینا ) . باید حتما بالا پشت بون آنتنی چیزی بگذارم ؟

اگه بی خیال وایرلس بشم شاید از آسیا تک ADSL معمولی گرفتم . اگه کسی از اون هم آماری داره ممنون میشم بده .
(الان شاتل دارم که کلا تابستون به قدری افتضاح بود که حد نداره . میخوام خونه رو عوض کنم دنبال یه شرکت قابل قبول می گردم . )

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
پینگم روی 160 - 200 بود یهو چنتا تایم اوت داد شد 500 اینا. یعنی چی ؟!!!!!!!!!!!!!
یکی میتونه توضیح بده دلیل اینکه یهو پینگ پکید چیه ؟ واقعا یهویی بود.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
پینگم روی 160 - 200 بود یهو چنتا تایم اوت داد شد 500 اینا. یعنی چی ؟!!!!!!!!!!!!!
یکی میتونه توضیح بده دلیل اینکه یهو پینگ پکید چیه ؟ واقعا یهویی بود.
تو مودمتو عوض کردی ؟ بابا از مخابرات نگیر خوب ! برو یه جای دگه ! اگه هم کسی میگه جای دیگه بده تا با چشم خودت ندیدی باور نکن ! بخوره تو شرشون با کش سرور ! یه دروغی گفتن ! تو خودتو الکی گول نزن ! دست به کار شو ! این امضاءتم چیزه عجیبی هستا ! البته تو Output Power دانلود مودمت 3 4 تا زیر صفره ! مودم یا ISP هست ! همین 2 تا !

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
تو مودمتو عوض کردی ؟ بابا از مخابرات نگیر خوب ! برو یه جای دگه ! اگه هم کسی میگه جای دیگه بده تا با چشم خودت ندیدی باور نکن ! بخوره تو شرشون با کش سرور ! یه دروغی گفتن ! تو خودتو الکی گول نزن ! دست به کار شو ! این امضاءتم چیزه عجیبی هستا ! البته تو Output Power دانلود مودمت 3 4 تا زیر صفره ! مودم یا ISP هست ! همین 2 تا !
آره مودمو عوض کردم باو همون روز که باهات صحبت کردم. کلا سه تا isp تو این دهات ما هست، آسیاتک (کاملا مزخرف) فن آوا (آشغالدونی) مخابرات (جوگیره یه روز خوبه یه روز منفجر). چاره ای ندارم، خودمو آی اس پی کنم.

اینم مودم:

b7Untitled-1.gif

راستی چجوری میتونم IPم رو عوض کنم ؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
آره مودمو عوض کردم باو همون روز که باهات صحبت کردم. کلا سه تا isp تو این دهات ما هست، آسیاتک (کاملا مزخرف) فن آوا (آشغالدونی) مخابرات (جوگیره یه روز خوبه یه روز منفجر). چاره ای ندارم، خودمو آی اس پی کنم.

اینم مودم:

b7Untitled-1.gif

راستی چجوری میتونم IPم رو عوض کنم ؟
والا از ISP هست ! همون کش سرور رو نصب نکردن ؟ حالا مگه آسیاتک و فن آوا داشتی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر