بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
تو رو خدا این سوال های ما رو جواب بدین .

شاتل ( تهران منطقه 6 ) خوبه ؟ اوضاعه پینگ و دانلودش دقیقا چه جوریه ؟

اگه میشه سایت شرکت رسانه که وایرلس میده رو هم بدین

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
تو رو خدا این سوال های ما رو جواب بدین .

شاتل ( تهران منطقه 6 ) خوبه ؟ اوضاعه پینگ و دانلودش دقیقا چه جوریه ؟

اگه میشه سایت شرکت رسانه که وایرلس میده رو هم بدین

شاتل 95% جا ها خیلی خرابه . پس ریسک نکن

rasane.com

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان در هفته آینده به احتمال زیاد شاهد اختلالات اینترنتی خواهیم بود.
به دلایل تغییرات در تعرفه های اینترنتی و کارهای مربوط به اینترنت ملی! ;)

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
آقا کسی از این رسانا تا حالا گرفته ؟ تو فکرم یک شاید ویرلس 128 گلد ازش بگیرم برای استفاده خونه . شرایطش چطوریه ؟(پینگ و سرعت دانلود و قطعی و اینا ) . باید حتما بالا پشت بون آنتنی چیزی بگذارم ؟

اگه بی خیال وایرلس بشم شاید از آسیا تک ADSL معمولی گرفتم . اگه کسی از اون هم آماری داره ممنون میشم بده .
(الان شاتل دارم که کلا تابستون به قدری افتضاح بود که حد نداره . میخوام خونه رو عوض کنم دنبال یه شرکت قابل قبول می گردم . )

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
آقا کسی از این رسانا تا حالا گرفته ؟ تو فکرم یک شاید ویرلس 128 گلد ازش بگیرم برای استفاده خونه . شرایطش چطوریه ؟(پینگ و سرعت دانلود و قطعی و اینا ) . باید حتما بالا پشت بون آنتنی چیزی بگذارم ؟

اگه بی خیال وایرلس بشم شاید از آسیا تک ADSL معمولی گرفتم . اگه کسی از اون هم آماری داره ممنون میشم بده .
(الان شاتل دارم که کلا تابستون به قدری افتضاح بود که حد نداره . میخوام خونه رو عوض کنم دنبال یه شرکت قابل قبول می گردم . )
آسیاتک به نسبت بقیشون فکر میکنم بهتر باشه. البته این تحقیقی که میخوای بکنی و سیستم جدید بگیری رو باید بذاری یکی دو هفته دیگه که ببینیم نامحدود شد چجوری میشه
icon_wink.gif

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
کسی میدونه فرق ADSL با G.SHDSL چیه ؟

Also known as G.991.2, G.SHDSL is an international standard for symmetric DSL developed by the ITU. G.SHDSL provides for sending and receiving high-speed symmetrical data streams over a single pair of copper wires at rates between 192 kbps and 2.31 Mbps. G.SHDSL was developed to incorporate the features of other DSL technologies, such as ADSL and SDSL and will transport T1,E1, ISDN, ATM and IP signals. This is the first DSL technology to be developed from the ground up as an international standard.

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
می خواستم ببینم که همه شرکت ها طرح های نامحدودشون اشتراکی هست ؟ یعنی نوع IP ــشون چیه ؟ طرح های نامحدودشون هم پهنای باند اختصاصیه ؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
می خواستم ببینم که همه شرکت ها طرح های نامحدودشون اشتراکی هست ؟ یعنی نوع IP ــشون چیه ؟ طرح های نامحدودشون هم پهنای باند اختصاصیه ؟
همه اشتراکی هستن.
سرویس های خصوصی یا ددیکیت قیمتشون بسیار بالاست!

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
Also known as G.991.2, G.SHDSL is an international standard for symmetric DSL developed by the ITU. G.SHDSL provides for sending and receiving high-speed symmetrical data streams over a single pair of copper wires at rates between 192 kbps and 2.31 Mbps. G.SHDSL was developed to incorporate the features of other DSL technologies, such as ADSL and SDSL and will transport T1,E1, ISDN, ATM and IP signals. This is the first DSL technology to be developed from the ground up as an international standard.

اینارو میدونم . البته این تعریفی هست که در خارج ارایه میشه . اونجا مثلا اینترنت پر سرعت 20MB به بالا هست ، اینجا 64KB پرسرعت حساب میشه

میخوام بدونم توی پینگ و اینجور چیزا فرق داره یا نه

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اینارو میدونم . البته این تعریفی هست که در خارج ارایه میشه . اونجا مثلا اینترنت پر سرعت 20MB به بالا هست ، اینجا 64KB پرسرعت حساب میشه

میخوام بدونم توی پینگ و اینجور چیزا فرق داره یا نه
ای بابا سهراب توکه خودت میدونی پینگ اینجا مشکلش از کجا آب میخوره!

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330

آسیاتک به نسبت بقیشون فکر میکنم بهتر باشه. البته این تحقیقی که میخوای بکنی و سیستم جدید بگیری رو باید بذاری یکی دو هفته دیگه که ببینیم نامحدود شد چجوری میشه

حقیقتش اینه که کارم فوریه و نمی تونم بدون اینترنت بمونم . ممنون میشم دوستان یه راهنمایی بکنن . می ترسم Wireless بگیرم با قطع و وصل شدن و پینگش رو اعصاب بره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر