بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
عزیز من وقتی تو ایران حرفی از طرحی یا کاری میزنند ، 10ماه بعد تازه شروع به کار میکنند ( مثلا ساخت خیابون) . این که دیگه اینترنت هست شما انتظار داری به همین سرعت اعلام کنند ؟ تا عید حداقل وایسا[/QUOTE]
حال کردم خیلی باحال توضیح دادی ییهو منو جو گرفت یادم رفت اینجا ایرانه!
این محدودیت ترافیک واقعا اذیت میکنه

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
منم پينگم الان بد شد ، البته از ١ ساعت پيش ديدم ، قبلش خونه نبودم !

---------- نوشته در 01:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:46 AM ارسال شده بود ----------

اونجا زده حداکثر ضریب اشتراک . حداکثر ضریب اشتراک = 1/10 پس اون هم 1/10 هست
من كه گيج شدم :-/ !

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
منم پينگم الان بد شد ، البته از ١ ساعت پيش ديدم ، قبلش خونه نبودم !

---------- نوشته در 01:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:46 AM ارسال شده بود ----------

من كه گيج شدم :-/ !
ببین اینترنتی که میخوان بدن جا داره تا 10 نفر با تو شر بشه حالا اگه تو موقعی کانکت بشی که اونایی که با تو شرن کانکت نباشن(حتما:|)تو حداکثر سرعت میگیری
گرفتی یا آموزش تصویری بزارم:d
جواب ما رو هم یکی بده ممنان میشویم(سوال اندر صفحه ی قبلی)

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
دوستان من سپنتا 256 دارم.ماهی 10 تومن ثابت برای مودم میدم(این یهنی چی؟) و به ازای هر گیگم 4تومن میدم.ترافیک هم ندارم یهنی نگفته 3گیگ ترافیک بعد از 3گیگ به بعد گیگی 4تومن.قیمتاش خوبه یا سرمون کلاه رفته ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
ببین اینترنتی که میخوان بدن جا داره تا 10 نفر با تو شر بشه حالا اگه تو موقعی کانکت بشی که اونایی که با تو شرن کانکت نباشن(حتما:|)تو حداکثر سرعت میگیری
گرفتی یا آموزش تصویری بزارم:d
جواب ما رو هم یکی بده ممنان میشویم(سوال اندر صفحه ی قبلی)
دیگه ما اینجوری هم نیستیم (!) :( میفهمیم ، تو سایت رسانه دوتا سرورس دارن یکی گُلد (1/5) یکی هم سیلور (1/8) ولی حرفی از 1/10 نزدن !

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
یهترین isp برای wireless تو اهواز ( بجز راصد و رفاتک ) کدومه ؟ اونی که هم پهنای باند خلوتی داشته باشه هم قیمتاش خوب باشن هم از 512 به بالا بده . در ضمن واسطه هم نباشه:)

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
شاتل چند روزه خیلی مهربون شده :d یه چند بار رو 400 هم رفت :d

spof5vvk4ehlgi8qvuyp.png

am9r19jlpsjipu4633.png

5kcfmajadbaop65bb39.png

9tmrrirfxbckcfptobul.png

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
داخل اهواز پینگ یکی رو دیدم داخل بازی کانتر 9 بود ازش پرسیدم isp چه شرکتی داری گفت اذرخش وایرلس البته مال چند وقت پیش بود

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
كجا گير مياد‌؟‌قيمتش چنده ؟

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:12 PM ارسال شده بود ----------

سلام.... ;)
Attenuation با عوض کردن سیم کشی تغییر نمی کنه. این پارامتر به طول خط ربط داره و با تغییر مدولاسیون هم تا حدودی تغییرات داره. نگران مقدار زیاد Attenuation خودتون نباشید چون مدولاسیون شما از نوع RADSL هست که مقدار کمی بیشتر از معمول برای Attenuation و Output Power چندان مهم نیست. اساس این مدولاسیون این هست که با افزایش قدرت خروجی، امکان ارائه ی سرویس ADSL را تا بیش از فاصله ی معمول (5.5 کیلومتر) فراهم میکنه. (تا 7.5 کیلومتر فاصله تا مرکز مخابراتی امکان ارائه ی ADSL وجود داره)
شما اگه SNR تون مقدار مناسبی الان پیدا کرده (بیش از 11 دسی بل) مشکل خاصی نباید داشته باشید. پیشنهاد میکنم مدولاسیون های دیگه که روی خطتون پشتیبانی میشه را هم امتحان کنید و اگه کیفیتتون بهتر نشد این قضیه را با پشتیبانی فنی ISP مطرح کنید و دقیق بهشون توضیح بدید مشکلتون را.... :)
من همينجور پشت سر هم لينكم ميپره ! اعصابم خورد شده ! اينجوري كه نميشه بتل فيلد بازي كرد ! ISP هاي قبليم اينجوري نبودن ! من فاصلم تا مخابرات 1 كيلومتر بيشتر نيست !‌نبايد اينجوري باشه !‌

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر