بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اگر سرویسی که الان دارید نامحدود هست ، 100% اونا هم نامحدوده .
با اون نسبت که شما گفتی ، 256 باید 35 تا دانلود کنه و 512 هم 65 حدودا
قیمت ها ممکن بعضی جاها با هم فرق کنه اما با توجه به اینکه تهران هستید ، به سایت مخابرات برید ، زده خودش.
البته فکر نکنم 512 رو راحت بهتون بدن ... .

دانشجوام و از قضا یدونه گواهی اشتغال به تحصیل دارم ولی باید برای گواهی نامه استفاده کنم:D

حالا یسر میرم قزوین یکی میگیرم:D از اون لحاط لا مشکل هست . الان رفیقم گفت 256 قیمتش 14500 هست:D

512 نا محدود بدن 20 تومن یعنی خیلی حاله. :D

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دانشجوام و از قضا یدونه گواهی اشتغال به تحصیل دارم ولی باید برای گواهی نامه استفاده کنم:D

حالا یسر میرم قزوین یکی میگیرم:D از اون لحاط لا مشکل هست . الان رفیقم گفت 256 قیمتش 14500 هست:D

512 نا محدود بدن 20 تومن یعنی خیلی حاله. :D

بستگی داره اون دوست برادرمون که اونجا نشسته چطوری باشه . امکان داره قبول نکنند . اینجا هم ایرانه و همه چیز امکان پذیره
204800 ريال​
512 كيلوبيت بر ثانيه

اینم paste کردم از سایت مخابرات استان تهران

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مخابرات ما همه خاهرن مقنعه ای هستن:D 2 تا برادر 6 تیغ کرده هم دارند:D انشا... که میدن:D

فقط همون قضیه نامحدود بودنش برام ملاکه . اگه نباشه بیخیالش میشم

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
مخابرات ما همه خاهرن مقنعه ای هستن:D 2 تا برادر 6 تیغ کرده هم دارند:D انشا... که میدن:D

فقط همون قضیه نامحدود بودنش برام ملاکه . اگه نباشه بیخیالش میشم

تهران فکر کنم 99% نامحدوده :d اگر اینی که الان داری نامحدوده پس اونا هم هست

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام دوستان ! کسی تو شیراز ISP خوب با پارتی و آشنا سراغ نداره یه اینترنت خوب برامون جور کنه ؟ به خدا دارم از غصه دق میکنم از دست این اینترنت های آشغال:((

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان ! کسی تو شیراز ISP خوب با پارتی و آشنا سراغ نداره یه اینترنت خوب برامون جور کنه ؟ به خدا دارم از غصه دق میکنم از دست این اینترنت های آشغال:((
جور کردی به ما هم بگو . خیلی وقته تو کفیم :D

• Like
Reactions: Good Guy Greg

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
با سلام
من اینترنت 512 از گیتی نت گرفتم که پهنای باندشو از پیشگامان میگره
مشکل من اینه که موقع دانلود باید 16 ارتباط idm فعال باشه تا سرعتم به 120 تا 130 نهایت برسه مثلا با یک ارتباط سرعتم حدود 20 است میخواستم ببینم برای همه اینطوریه ؟
یه چیز بخوام دانلود کنم باید از جایی دانلود کنم که اجازه 16 ارتباط رو بده به خاطر همین وقتی با سایت speedrest هم تست میکنم میگه سرعتت 10 کیلوبایت و پینگمم بالای 1000 است ولی وقتی خودم پینگ 4.2.2.4 رو میگیرم بین 180 تا 230 است میخواست منو راهنمایی کنید ببینم جریان چیه
یه چیز دیگه من برای 512 گیتی هیچ مدرکی ندادم میخواستم ببینم اسیاتک مدرک میخواد؟
اگه مدرک میخواد میشه یه کاریش کرد
یعنی واقعا کسی نمیخواد جواب ما رو بده از دیروز تا حالا منتظرم هی دارم بال بال میزنم انگار نه انگار هر کی مشکل داشت جوابشو دادین غیر از من بابا ایول!!

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
بکس یه سوال !
دوستم می خواد ADSL بگیره ولی منطقه ـشون تحت پوشش نیست . می خواد وایمکس از مبین نت بگیره !! خوبه ؟ نسبت به 3 ماه 42 تومن می ارزه ؟ لطفا یه اطلاعاتی بدید :d ممنون

اقا ما زمان جوونی هامون تو این تاپیک فعالیت می کردیم :d حالا منتظر جواب جوون هاییم :d

• Like
Reactions: koorosh sh

HACK3R

کاربر سایت
May 20, 2010
52
نام
Amir
اقا ما زمان جوونی هامون تو این تاپیک فعالیت می کردیم :d حالا منتظر جواب جوون هاییم :d

وایمکس مبین نت خیلی خوبه , ولی به آب و هوای اون منطقه هم بستگی داره ...
اگه اون منطقه خیلی شرجی داشته باشه وایمکس اصلا خوب جواب نمیده و اگه آب و هواش خشکه میتونه با خیاله راحت وایمکس بگیره ...

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
جور کردی به ما هم بگو . خیلی وقته تو کفیم :D
صبانت خوبه (سرعت و پینگ) من 1 MB تا 230 دانلود میکنم ولی دانلود شبانه 3 تا 7 سرعتشم به زور به 50 میرسه چه 128 چه 1 MB ! هالا شاید مله من شبانش اینجوری بوده ! ولی امیدی هست ! یکی مخابرات که مخابرات شهرک گلستان میگه نداریم (دروغ) باید یه سر برم ولی عصر بپرسم .
راستی میگن ماتریکس بهترین پینگو داره (خیلی تعریف پینگشو شنیدم ولی سرعتش میگن افتضاحه) حالا پینگش خوب باشه سرعت بیخیال ! دوستم میگفت ماتریکس دارم پینگم تو گرنا 7 هست :o! من صبا و پارس آنلاین و آسیاتک رو تست کردم تو شیراز صبا خوب بوده مونده این 2 تا و یکی دیگه نمیدونم مبین نت بود یا همیار نت ! فرهود تو هم از تجربیاتت در اختیار ما بذار ببینم کدوم ای اس پی ها رو تست کردی ؟ کدوم خوب بوده کدوم بد ؟

MASOUD69

کاربر سایت
Jan 22, 2010
36
یعنی واقعا کسی نمیخواد جواب ما رو بده از دیروز تا حالا منتظرم هی دارم بال بال میزنم انگار نه انگار هر کی مشکل داشت جوابشو دادین غیر از من بابا ایول!!

سلام دوست عزیز.
وقتی یک کانکشن رو دریافت میکنید که لینک قابلیت رزیوم نداشته باشه! اونوقت مگر اینکه سرور قدرتمندی داشته باشین وگرنه سرعت دانلودتون خیلی کمتر میشه.
برای سپید تست هم از سرورهای پاریس و هلند تست کنید.
برای آسیاتک هم فکر نکنم مدرک بخواد! اگر هم بخواد احتمالا با یه کارت دانشجویی که مثل علف بُز ریخته میشه جور کرد! :d

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام دوست عزیز.
وقتی یک کانکشن رو دریافت میکنید که لینک قابلیت رزیوم نداشته باشه! اونوقت مگر اینکه سرور قدرتمندی داشته باشین وگرنه سرعت دانلودتون خیلی کمتر میشه.
برای سپید تست هم از سرورهای پاریس و هلند تست کنید.
برای آسیاتک هم فکر نکنم مدرک بخواد! اگر هم بخواد احتمالا با یه کارت دانشجویی که مثل علف بُز ریخته میشه جور کرد! :d
خیلی خیلی ممنونم
من از سرور پاریس تست کردم سرعت دانلودم 12 است پینگم 1823 در حالی که سرعت دانلود من 120 تا 130 است ولی از سافت گذز و ماکروسافت و وطن دانلود سرعتم 240 است
در مورد مدرک هم همه فامیلای ما از اون ادما هستن که بچشون جرات نداره جلوشون اسم اینترنتو بیاره منظور اینکه مثل علف بز ریخته یعنی جایی هست که بخرم اگه اره کجا با تشکر

آخرین ویرایش:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
داداش گلم حتما کسی نمیدونه جواب سوالتو!
شما زنگ بزن آی آس پی بگو مشکلتو
اگه اینجا کسی بتونه کمک کنه دریغ نمیکنه;)

MASOUD69

کاربر سایت
Jan 22, 2010
36
خیلی خیلی ممنونم
من از سرور پاریس تست کردم سرعت دانلودم 12 است پینگم 1823 در حالی که سرعت دانلود من 120 تا 130 است ولی از سافت گذز و ماکروسافت و وطن دانلود سرعتم 240 است
در مورد مدرک هم همه فامیلای ما از اون ادما هستن که بچشون جرات نداره جلوشون اسم اینترنتو بیاره منظور اینکه مثل علف بز ریخته یعنی جایی هست که بخرم اگه اره کجا با تشکر
این مشکل سپید تست شما خیلی نادره!
میشه بگید با 4.2.2.4 چه پینگی دارید؟
وقتی الان سرعتتون 2 مگ هست چرا میخوایید شرکت رو عوض کنید؟ بهترین سرعت یک کاربر ایرانی اگه خیلی خوش شانس باشه همینی هست که شما دارین.
مدرک رو هم فکر نکنم بتونی بخری! من نعجب میکنم چطور تعداد ی از شرکت ها مدرک میخوان!! والا اینجایی که من هستم پول بده 10 مگ هم بهت میدن! :D بهت نمیگن اسمتم چیه! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر