بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MASOUD69

کاربر سایت
Jan 22, 2010
36
سلام امیر جون.
توی پس سی ورلد برو قسمت سرویسهای اینترنت پر سرعت و تاپیک قزوین رو برو هیچ جا مثل اونجا تخصصی بهت کمک نمیشه!
چون واقعا خودم نمیدونم کدوم شرکتها قزوین سرویس دارن! صبا و شاتل و قزوین نت رو میدونم اما بقیه نه!

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
سلام امیر جون.
توی پس سی ورلد برو قسمت سرویسهای اینترنت پر سرعت و تاپیک قزوین رو برو هیچ جا مثل اونجا تخصصی بهت کمک نمیشه!
چون واقعا خودم نمیدونم کدوم شرکتها قزوین سرویس دارن! صبا و شاتل و قزوین نت رو میدونم اما بقیه نه!

سرعت دانلودم 60 میخوام بشه 120 و همینطور پینگم بهتر بشه سرعت باز کردن صفحات هم بیشتر باشه این سایت کدوم هست؟

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا
سلام دوستان مشت و خوبم همگی خوبید؟سلام مسعود خوبی؟چطوری؟چاکرم
اقا به من یه کمک بکنید یعنی واقعا نیاز مند کمک هستم
من الان adsl شرکت صبانت دارم 128 هم هست دیگه مثل قبل راضی نیستم 1 ماهی هست که با 4.2.2.1 و 4.2.2.4 پینگم بالای 420 هست خیلی اعصاب خورد کن هست بهشون هم که میگم در جواب میفرمایند داریم سرور رو تعمیر میکنیم البته سرعت دانلودم هم با IDM نزدیک 60 هست
الان میخوام برم شرکت رو عوض کنم موندم چی بگیرم در شهر قزوین هم زندگی میکنم:d
بگید چی کار کنم کدوم شرکت خوبه؟هر شرکتی یه محله یا یه شهری خوبه اما من نمیدونم توی محلمون چه افرادی adsl دارند چون همگی از من بزرگترند و ... خلاصه یه شرکتی معرفی کنید که سرعت دانلودش 120 باشه کمتر از 100 نباشه و خلاصه پینگ خوبی هم داشته باشه میدونم هر شرکتی توی یه شهری خوبه اما خوب من توی شهرمون باید برم چی کار کنم؟برم از isp ها بپرسم وضعیتتون چه جوریه؟فردا چرت میشه

همونطور که آقا مسعود گفتن بهترین جا فروم پی سی ورلده.
شنیدم آسیاتک تو شهرستانا سرویسای خوبی میده یه 512 بگیری سرعت دانلودش حدود 100 . حجمم 5 گیگ بگیر که شبانش هم رایگانه و سرعتشم با روزانه یکسانه.

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان قبل اینکه بپرسید کدوم شرکت خوبه ، لطفا زنگ بزنین مرکز مخابرات محلتون و بپرسید چه شرکت هایی در محله شما adsl میدن

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوستان قبل اینکه بپرسید کدوم شرکت خوبه ، لطفا زنگ بزنین مرکز مخابرات محلتون و بپرسید چه شرکت هایی در محله شما adsl میدن

به دلیل کوچیک بودن شهر قزوین بیشتر شرکت ها به خونه ی ما سرویس میدند من فقط موندم کدوم رو بگیرم.دوستم تهران اوراکل گرفته سرعت دانلودش هم 150 هست و حجم نامحدود ماهی هم 60 هزار تومن میده و پینگش هم خیلی خوبه طبق گفته ی خودش من الان وحشتناک ADSL ام قاطی کرده صبا دیگه مثل گذشته خوب نیست واقعا خراب کرده راست میگم

se7en123456

کاربر سایت
Dec 22, 2009
451
نام
محمد رضا
به دلیل کوچیک بودن شهر قزوین بیشتر شرکت ها به خونه ی ما سرویس میدند من فقط موندم کدوم رو بگیرم.دوستم تهران اوراکل گرفته سرعت دانلودش هم 150 هست و حجم نامحدود ماهی هم 60 هزار تومن میده و پینگش هم خیلی خوبه طبق گفته ی خودش من الان وحشتناک ADSL ام قاطی کرده صبا دیگه مثل گذشته خوب نیست واقعا خراب کرده راست میگم

ببين فن آوا يك ماه رايگان مي دهد مي تواني از يك ماه رايگان استفاده كني اگر خوب بود ازشان سرويس بگيري البته من تبليغش را تو قزوين ديدم خودم نگرفتم تو زيباشهر آوردند ولي قيمتاش كمي زياد گران است ولي اگر يك ماه رايگان بدهد بد نيست برو صحبت كن ضرر نمي كني

cheatcc

کاربر سایت
Jan 10, 2009
239
نام
AM!R
ببين فن آوا يك ماه رايگان مي دهد مي تواني از يك ماه رايگان استفاده كني اگر خوب بود ازشان سرويس بگيري البته من تبليغش را تو قزوين ديدم خودم نگرفتم تو زيباشهر آوردند ولي قيمتاش كمي زياد گران است ولي اگر يك ماه رايگان بدهد بد نيست برو صحبت كن ضرر نمي كني

سلام
فکر کنم 1ماه رایگان برای 1روز باشه !
چون آسیاتک هم تو کرج طرح 1ماه رایگان گذاشته بود , رفتم پرسیدم چقدر ترافیک داره واسه 1ماه
گفتن که 500مگابایت :d
حالا اگر این شرکتی که شما میگی ترافیک خوبی بده ( نه مثل این آسیاتک گدا) , بگیر یه امتحان کن

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
یه مشت بی صفتن اینا. ~X(

1397749305.png

سرساعت 2 شب نت یهو پینگش از 400 (pffff) میزنه بالا میره رو حالات رکوردشکن. صبحها هم pffff
این دو روز که اصلا نمیدونم چشه آپلود نداره. این تستی هم که تونستم بزارم از عجایبه.

نت همش شده تایم اوت و لگ اسپایک ): هر 7-8 خطی یه تایم اوت داره.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
یه مشت بی صفتن اینا. ~X(

1397749305.png

سرساعت 2 شب نت یهو پینگش از 400 (pffff) میزنه بالا میره رو حالات رکوردشکن. صبحها هم pffff
این دو روز که اصلا نمیدونم چشه آپلود نداره. این تستی هم که تونستم بزارم از عجایبه.

نت همش شده تایم اوت و لگ اسپایک ): هر 7-8 خطی یه تایم اوت داره.

یعنی چی آخه!
خب برو بهشون بگو!
مردم مسخرشون نیستن که
لابد یارو کل پهنای باندو واسه خودش ورمیداره!
مال من اینجوری بشه پدرشونو در میارم

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
یعنی چی آخه!
خب برو بهشون بگو!
مردم مسخرشون نیستن که
لابد یارو کل پهنای باندو واسه خودش ورمیداره!
مال من اینجوری بشه پدرشونو در میارم
چی بگم بخدا، زنگ هم زدم میگن همینجوریه دیگه، بهش میگم چرا؟ هیچی نمیگه مثل بز.
ده پونزده روز پیش که زنگزدم یه وعده سر خرمن هم دادن نمیدونم کش سرور، کچ سرور یه همچین چیزی میخوایم راه بندازیم و درست میشه نت. صبر میکنم شاید یه غلطی کردن.
فردا زنگ میزنم ببینم دیگه چه حرف مفتی واسه گفتن دارن، هر روز داره به دیال آپ نزدیک تر میشه، البته همین الانشم دیال آپه.

یکی از دوستام فن آوا داره دیروز تست گرفت با 4.2.2.4 تایمش 195 تا 202 بود، ولی من خودم قبل این نت ِ آشغال مخابرات از همین فن آوا داشتم که هر پنج دقیقه کلا همچی دیسکانکت میشد، یا بهتره بگم واسه 30 ثانیه کلا تایم اوت بود.
اگه این مخابرات درست نشد نظرتون در مورد این فن آوا چیه ؟ خودم که ازش خاطره ی بدی دارم شدید.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
چی بگم بخدا، زنگ هم زدم میگن همینجوریه دیگه، بهش میگم چرا؟ هیچی نمیگه مثل بز.
ده پونزده روز پیش که زنگزدم یه وعده سر خرمن هم دادن نمیدونم کش سرور، کچ سرور یه همچین چیزی میخوایم راه بندازیم و درست میشه نت. صبر میکنم شاید یه غلطی کردن.
فردا زنگ میزنم ببینم دیگه چه حرف مفتی واسه گفتن دارن، هر روز داره به دیال آپ نزدیک تر میشه، البته همین الانشم دیال آپه.

یکی از دوستام فن آوا داره دیروز تست گرفت با 4.2.2.4 تایمش 195 تا 202 بود، ولی من خودم قبل این نت ِ آشغال مخابرات از همین فن آوا داشتم که هر پنج دقیقه کلا همچی دیسکانکت میشد، یا بهتره بگم واسه 30 ثانیه کلا تایم اوت بود.
اگه این مخابرات درست نشد نظرتون در مورد این فن آوا چیه ؟ خودم که ازش خاطره ی بدی دارم شدید.
زنگ چی چیه!
پاشو برو بگو خودتون رو مسخره کردین یا مردم رو!
اون دیسکانکت شدن میتونه دلایل زیادی داشته باشه
سیم کشی.مودم یا آی اس پی سازگار نباشه و......
برو از فن آوا بگیر بگو خودشون بیان راه بندازن و هر مشکلی هم که داشت رفع کنن
پینگ 195 خیلی خوبه
من پینگ میرفت رو 500 زنگ میزدم آی اِس پی مجبورش میکردم ملت رو دیسکانکت کنه!
میخوام آنلاین بازی کنم!:d

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
زنگ چی چیه!
پاشو برو بگو خودتون رو مسخره کردین یا مردم رو!
اون دیسکانکت شدن میتونه دلایل زیادی داشته باشه
سیم کشی.مودم یا آی اس پی سازگار نباشه و......
برو از فن آوا بگیر بگو خودشون بیان راه بندازن و هر مشکلی هم که داشت رفع کنن
پینگ 195 خیلی خوبه
من پینگ میرفت رو 500 زنگ میزدم آی اِس پی مجبورش میکردم ملت رو دیسکانکت کنه!
میخوام آنلاین بازی کنم!:d
نه مشکل از سیم کشی و اینا نیست، خودشونم میدونن که ..یدن با این نتشون.
1 ساعت راه رو برم مرکز استان (دستشویی، قبلا هم ذکر کردم) که این احمقا یه کاری که وظیفشونه رو انجام بدن؟ اگه ظرف چیزی بارش باشه و مشکلی باشه از پشت تلفن هم میتونه ناله کنه.

یه کم خالی میشم میام اینجا چرت میگم، اینجا (شهرمون) همه احمقن، طرف بهش میگم راضی هستی از نت مخابرات؟ میگه آآآآآآررررره بابا دانلود نامـــحـــــدوده. فقط باید بهش گفت برو چاقال دانلودتو بکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر