بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقایون یکی نیست یه isp خوب با پینگ خوب به ما معرفی کنه من تا حالا از پارس انلاین و صبا نت گرتم اولی که پینگش افتضاح بود 2ومی هم خوب که الان بد شده واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم .در ضمن من پینگ برام خیلی مهمتره .منطقه 15 هستم.راهنمایی کنید ممنون و سپاسگذار میشم

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اقایون یکی نیست یه isp خوب با پینگ خوب به ما معرفی کنه من تا حالا از پارس انلاین و صبا نت گرتم اولی که پینگش افتضاح بود 2ومی هم خوب که الان بد شده واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم .در ضمن من پینگ برام خیلی مهمتره .منطقه 15 هستم.راهنمایی کنید ممنون و سپاسگذار میشم
همیشه بهترین پینگ رو گمنام ترین و خلوت ترین شرکت ها دارن!

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
خیلی گرونه! حیف! اما با این پینگ ارزششو داره! هرچند سرعت دانولدت پایینه.
میدونی چون شیرینگ پهنای باند پایین هست، خیلی وقت ها انگار داری ددیکیت استفاده میکنی! شبکه هم خلوت و شما یکه تاز میدون! یه چیز دیگه اینکه اینا روی پهنای باند 5 مگ و 10 مگ بیشتر برا سازمان ها مانور میدند و چون رقیبی ندارند هیچ حساسیتی روی پایین آوردن قیمت پهنای باند ندارند؛ چون یک مرجع اصلی با پهنای باند مستقیم از مخابرات زیرساخت هستند...... من راضیم و خدا را شکر! :)

منم الان با سرور چیز پی ان آلمان تست زدم.
سیگنال این میهن نت چیه؟!!!!! نکنه از خودت دولت گرفتم؟!!!!! :-o

kz4ty8cpiep8vc714ctp.png

=))=))=))

نه بابا از دولت نگرفتی! آی پی اولی خصوصی هست و موقعیتش همون کشور آلمان باید باشه! در کل توی ایران که سرویس دهنده ی چیز پی ان ها و همچنین هاست؛ خودشون توی اروپا یا آمریکا دیتاسنترهایی را کرایه کردند یا خریدند! این قضیه ی دامنه ی میهن نت که می بینی احتمال زیاد جریانش همینه!

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد

از مخابرات بگیر .

1315723840.png

41125295.png

41125353.png

512 مخـــــــــــــــــابــــــــــــــــــــــرات .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
صبح ها وقتی این کافی نت ها شلوغ میشن نوسانات منم زیاد میشه!
آخه این شرکت که ازش سرویس میگیرم تامین کننده اصلی کافی نت های محله ما هست!

1315812170.png

1315811114.png

1315809772.png

1315809083.png

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
تبریک به شاتلی ها! نوش جونتون! :d
از بین بدترین ها بد شدن هم جایزه میخواد واقعا! :D
...
بی اسم عزیز شما مالزی هستین؟
چرا اینقدر آپلودتون کمه؟ اونجا هم آپلود محدودیت داره؟ خوبه از این یه قلم وضعم بهتره! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر