بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
پیشگامانی که تو همین انجمن چقدر واسش تاپیک زدن و ازش تعریف شد سرعت دانلود سرویس 512 رو روی 40 کیلوبایت بسته (یعنی بالاتر نمیاد)
زنگ زدم پشتیبانی میگم اون کابل دریایی کوفتیتون چی شد؟ میگه اون ربطی به شما نداره

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان عزیز هرکسی اینجا از شرکت گسترش ارتباطات مبنا و زیر مجموعه هاش که اسم میبرم سرویس داره بگه ممنون میشم:

دانشگاه شهید بهشتی. رهاورد اندیشه. کمان سبز هزاره.مکتاف. سازمان میراث فرهنگی تهران.شرکت های صنعتی گلرنگ.سایبر تل.ارتباطات انفورماتیک آفتاب.آوا تلکام.آوا رسای ایرانیاین.دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند.نشر نی.رسا تک.بهار ارتباط گستر.توسعه ارتباطات نوین آریا.پرسیا رسانه سرعت. شرکت توسعه نفت جمهوری اسلامی. شرکت امیدان.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
درود برشما:d
میگم بچه ها، من از شرکت Asia Tech سفارش دادم ADSL، چطوره؟ قابل تحمله؟ از Matrix و Shatel بهتره؟ شاتل که شنیدم افتضاح شده جدیدا!!
البته این رو هم بگم که تنها ISP بود که میتونست به من ADSL بده:d
سرعت شبانه چطوره؟

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
خب , بالاخره این دانت اومد

سرعت دانلود رو 120 کیلوبایت قفله , یک کیلوبایت بالا پایین نمیشه , سرعت باز کردن پیج هم خیلی خوبه , با PS3 هم رفتم , sign in ـش خوب بود اوتار ها هم تو 2 3 دقیقه اورد . تو CoD هم :

از همه مهمتر مشکل Fetching نداشت !!! Nat type هم moderate بود یه چند تا پورت فوروارد کردم open شد , join و Find game ـش هم خوبه , پینگم هم با هاست ایرانی 3 خط 4 خط ـه ( یعنی 0 تا 200 )

البته پینگش خوب نیست , با 4.2.2.2 رو 280 ـه , کلا با خارج پینگش زیاد تعریفی نداره , البته به این طرف که اومده بود گفتم قرار بود 170 باشه , یه شماره داد گفت فردا تماس بگیر یه کارایی می کنم .

از اون چاله ی فضایی ایرانسل و مبین نت در اومدم , به اون چیزی که می خواستم رسیدم دیگه , این 120 میده شاتل هم 220 , تو Cod هاست ایرانی و پینگم عالیه , از اونجایی هم که اینرتنت وایرلس کلا خونمون انتن نمیده دیگه با ADSL بهتر از این گیرم نمیاد ,

فعلا که راضیم :d

POPY

کاربر سایت
Jul 19, 2012
325
78336567019943576197.png
[/URL][/IMG]

پینگ ببین حال کنید adsl 256 پارس آنلاین هستش فکر کنید من با این جهاد 3 انلاین بازی کنم.!!!!!!!:(

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
دوستانی که مبین نت دارن منو راهنمایی بکنن که بگیرم یا نه ؟
سرعت دانلودش چطوره ؟ توساعت رایگان چطوره ؟
قطعی زیاد داره ؟

Jupiter Gamer

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,024
نام
Hamed
من تهرانم همیشه وقتی از Speed Test تست میگرفتم منو اصفهان نشون میداد ولی امروز اردبیل نشون میده !!
معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
من تهرانم همیشه وقتی از Speed Test تست میگرفتم منو اصفهان نشون میداد ولی امروز اردبیل نشون میده !!
معلوم نیست دارن چه غلطی میکنن

من یه عمویی رو می شناسم که اون عمو یه عمویی رو می شناسه که تو شرکت زیر ساخت ها کار می کنه :d

بهم یه اطلاعاتی عجیبی داد , گفتش که دیتابیس های کشور رو دارن انگولک می کنن برای همین isp ها هم دیگه اطلاعاتشون از اون مسیر قبلی رد و بدل نمیشه , می گه که کلا 3 تا شرکت شاتل و آسیاتک و ( سومیش یادم رفت :d فکر کنم گفت فن آوا ) اینترنت ایران دستشون ـه , بقیه زیر مجموعه حساب می شن , گفتش که کلفت ترین isp هم همین شاتل ـه ( در نتیجه دزدتر )

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من یه عمویی رو می شناسم که اون عمو یه عمویی رو می شناسه که تو شرکت زیر ساخت ها کار می کنه :d

بهم یه اطلاعاتی عجیبی داد , گفتش که دیتابیس های کشور رو دارن انگولک می کنن برای همین isp ها هم دیگه اطلاعاتشون از اون مسیر قبلی رد و بدل نمیشه , می گه که کلا 3 تا شرکت شاتل و آسیاتک و ( سومیش یادم رفت :d فکر کنم گفت فن آوا ) اینترنت ایران دستشون ـه , بقیه زیر مجموعه حساب می شن , گفتش که کلفت ترین isp هم همین شاتل ـه ( در نتیجه دزدتر )

به عموی عموت بگو کلفت ترین شرکت ایران پارس آنلاینه که تنهایی یک پنجم کل پنای باند مملکت در دستشه! :D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
به عموی عموت بگو کلفت ترین شرکت ایران پارس آنلاینه که تنهایی یک پنجم کل پنای باند مملکت در دستشه! :D
همچین گفتی یک پنجم گفتم چه خبره . یه پهنای باندی دستشه که یه یوزر اونور آبی روی فیبر نوری میگیره ... :)) . در کل هر چی هست بازم هیچی نیست :d . فعلا پیشگامان با اون فیبر نوریش باید از همه گردن کلفت تر باشه :> .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
همچین گفتی یک پنجم گفتم چه خبره . یه پهنای باندی دستشه که یه یوزر اونور آبی روی فیبر نوری میگیره ... :)) . در کل هر چی هست بازم هیچی نیست :d . فعلا پیشگامان با اون فیبر نوریش باید از همه گردن کلفت تر باشه :> .

خب در مقایسه با وضعیت دیگر شرکت های ایرانی گفتم.
پیشگامان هم فقط میاره به زیر ساخت میفروشه! زیر ساخت هم اونقدر گرون میفروشه که خود پیشگامان جرات نداره دوباره ازش بخره! :)):((
پرابلم نوب اینترنت یوزرز؟
:| :D

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
خب در مقایسه با وضعیت دیگر شرکت های ایرانی گفتم.
پیشگامان هم فقط میاره به زیر ساخت میفروشه! زیر ساخت هم اونقدر گرون میفروشه که خود پیشگامان جرات نداره دوباره ازش بخره! :)):((
پرابلم نوب اینترنت یوزرز؟
:| :D
چی شد الان ؟ :|
خاک بر سر دولت که میخواد نیجوری مللکت رو بچرخونه . 2 روزه دیگه با پوز میخورن زمین ما میخندیم :)) بعدشم هر چه باداباد . مملکتی که توش مورغ گیر نمیاد بزار هر اتفاقی که میخواد توش بیفته , بیفته . لابد اون پروژه EPGC رو هم میخوان بزارن در کوزه ؟ خدایا خودت ببین یه آدم سیکل دار هم میزاشتن سر در ارتباطات وضعیت 100 برابر الان بهتر بود باز .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر