بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
اقا تا میتونی از این شاتل بکن که حلال حلال هست.
شاتل داره از من میکَنه!:d
فکرشو بکن 4مگ سرعت 6 گیگ ترافیک برای 3 ماه!!!;;)
فکر کنم مخصوصاً 4مگ گذاشتن که ما سریعاً تموم کنیم بریم باز ترافیک بخریم همینطوریه دیگه!

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
جایی در همین اطراف ! ساعت 5.30 از خواب بیدار شدم دیدم همه جا ساکته و سر و صدایی نیست رفتم دستشویی و برگشتم چشمم افتاد به این کامپیوتر یادم اومد نرفتیم تو کار دانلود و کلی دانلود رو دستمون باد کرده :| گفتم تو 1.5 ساعت که چیزی نمیشه دانلود کرد . ولی دیگه گفتم 1.5 ساعت هم 1.5 ساعته :d پریدم روشنش کردم و اینترنتی که سرعتش همش 1.5 الی 1.8 مگابیت بیشتر نبود شده بود این :

از اونجایی هم که ما ایرانی ها بخیل نیستیم اصلا جون مادرتون ناله نفرین نکنین من بدبخت رو بزارین دانلود کنم :d ! مهمترین نکته اینه که از ساعت 7 گذشته و هنوز از حجم من کم نمیشه پس دانلوووووووووووووود >:)
از اونجایی که من همتون رو دوست دارم و محفل خودمونی بود و مثل برادر هستیم :d این موضوع رو باهاتون در میون گشذاشتم خدایی همینجا هم بمونه باو بحث رو نبرین بیرون :d
وسط دانلود یه لحظه به ذهنم خطور کرد گفتم عجب حالی دادن حالا اگه نت رو هم قطع کنن من راضیم یه لحظه یه پتک خورد تو سرم گفتم نکنه دارن یه حالی میدن که زودتر قطعش کنن ؟ :-s
تا الان 30 گیگ دانلود شده >:) دارم حق آبا و اجدادیم رو از حلقومشون میکشم بیرون >:d

آخرین ویرایش:

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
1895239142.png

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
اون سرعت و اینا که هیچ تو ساعت غیر رایگان هم دارم دانلود میکنم از حجم کم نمیکنه و پینگم هم با سرور های روسیه 80 هست :d

احتمالا مشکل system accounting پیدا کرده تا میتونی استفاده کن مال من هم یه زمان 3 ماه همین ریختی شده بود خلاصه شیره isp رو کشیدم البته داتک بود.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,760
نام
وحید
جایی در همین اطراف ! ساعت 5.30 از خواب بیدار شدم دیدم همه جا ساکته و سر و صدایی نیست رفتم دستشویی و برگشتم چشمم افتاد به این کامپیوتر یادم اومد نرفتیم تو کار دانلود و کلی دانلود رو دستمون باد کرده :| گفتم تو 1.5 ساعت که چیزی نمیشه دانلود کرد . ولی دیگه گفتم 1.5 ساعت هم 1.5 ساعته :d پریدم روشنش کردم و اینترنتی که سرعتش همش 1.5 الی 1.8 مگابیت بیشتر نبود شده بود این :

از اونجایی هم که ما ایرانی ها بخیل نیستیم اصلا جون مادرتون ناله نفرین نکنین من بدبخت رو بزارین دانلود کنم :d ! مهمترین نکته اینه که از ساعت 7 گذشته و هنوز از حجم من کم نمیشه پس دانلوووووووووووووود >:)
از اونجایی که من همتون رو دوست دارم و محفل خودمونی بود و مثل برادر هستیم :d این موضوع رو باهاتون در میون گشذاشتم خدایی همینجا هم بمونه باو بحث رو نبرین بیرون :d
وسط دانلود یه لحظه به ذهنم خطور کرد گفتم عجب حالی دادن حالا اگه نت رو هم قطع کنن من راضیم یه لحظه یه پتک خورد تو سرم گفتم نکنه دارن یه حالی میدن که زودتر قطعش کنن ؟ :-s
تا الان 30 گیگ دانلود شده >:) دارم حق آبا و اجدادیم رو از حلقومشون میکشم بیرون >:d
انصافا یعنی الان نباید نفرینت کنیم؟:d
دمت گرم جای ما هم حال کن
از کجا اشتراک گرفتی؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
شاتل داره از من میکَنه!:d
فکرشو بکن 4مگ سرعت 6 گیگ ترافیک برای 3 ماه!!!;;)
فکر کنم مخصوصاً 4مگ گذاشتن که ما سریعاً تموم کنیم بریم باز ترافیک بخریم همینطوریه دیگه!
محدودی ؟ فکر کردم اخه نا محدودی :d

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
از امروز صبح دو شرکت لایزر و آسیاتک دارن با همدیگه ادقام میشن. امروز از طرف لایزر زنگ زدن و گفتن تا 72 ساعت ممکنه سرویس ها دچار قطعی و وصلی بشن. شماره پشتیبانی جدید هم داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر