بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
پینگ منم خراب شده .trace هم که میکنم مشکل از ایپی های خارج کشور و شرکت TELIA هست.

در ضمن دوستان هم سر این اینترنت در چمدان دعوا نکنند . کسی از دیگری خواهشی نکرده که برو حتما استفاده بکن یا نکن . حرف هایی هم که میزنید که من اسفاده میکنم یا نمیکنم هیچ ارزشی اینجا نداره . خواستید استفاده بکنید نخواستید نکنید، اینجا جایی نیست که بخواید به همه اعلام کنید .

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پینگ منم خراب شده .trace هم که میکنم مشکل از ایپی های خارج کشور و شرکت TELIA هست.
ماله من شده 550 !!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا این مشکلات فقط و فقط مختص ایران هست و بس...!
lzx1s9l6x3xrx2jua3d.png

http://www.irupload.ir/images/lzx1s9l6x3xrx2jua3d.png

آخرین ویرایش:

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
1369076975.png

یه نت ذغالی گیرم بیاد برم تست بگیرم با این برابری میکنه.

ویرایش: این گرید سپیدتست ادمو میکشه، 97 درصد ایران سریعتره !! pffffffffffffffffff

42988875.png

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
مسعود یادته گفتم نت من ترکیده الان ماله من پینگ شده 180 همه چیزمم درست شده ماله تو خراب شده فکر کنم دارن یه تغییراتی به سیستم ها میدن که اینجوری شده.

S I G N A L

کاربر سایت
Nov 17, 2010
349
نام
Signal
سلام. برا من تغییر نکرده.....

1369146857.png

پینگ سرور فروم در هلند:

q11qfaovdodr5afo177m.jpg

™MASOUD @
سلام مسعود جان...............
در مورد بحث قبلی و اون سرور VPS ، اگه داخل کشور فرض بشه و پهنای باند مناسبی هم در اختیار داشته باشه، امکان داشتن زمان پینگ پایین با سرورهای خارج از کشور هست اما مساله ی اصلی این هست که ظاهراً پهنای باند مخابرات هم خالص به دست این شرکت ها نمیرسه و بنابراین زمان پینگ خیلی کمی با سرورهای خارج از کشور وجود نداره. یه سایت را قبلاً توی یکی از پست هام بهش اشاره کردم که نسبت به هر IP دلخواهی امکان تست پینگ یا تریس بود (این تست از سروری در سوئد انجام می شد) و در اون تست مثال، زمان پینگ نسبت به سرور وزارت ارتباطات در ایران حدود 150 میلی ثانیه بود. الان هم میتونید به سایت زیر برید و نسبت به هر IP دلخواهی از چند سرور در نقاط مختلف دنیا تست پینگ و تریس بگیرید:

http://ubs.flagtel.com/lg

نکته ی جالب قضیه هم این هست که با وجود فرض مسلم بالا بودن پهنای باند دو سرور، بر اساس اطلاعات بدست اومده از این سایت زمان پینگ سرورهای کشورهای عربی با سرور 4.2.2.4 حدود 150 میلی ثانیه هست! (در بهترین حالت ممکن و انجام تست در ساعت های مختلف مطابق تست هایی که بنده انجام دادم)

از سایت بالا میشه نتیجه گرفت که همان طور که ما نسبت به سرورهای مختلف دنیا زمان پینگ پایینی نداریم، آن ها هم نسبت به سرورهایی ایران زمان پینگ پایینی ندارند ، پس مشکل اصلی در پهنای باند بین الملل ایران هست.

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
به نظر من بهترین آی اس پی ها برای گیم (از نظر پینگ ) بترتیب صبانت - پارس آنلاین - شاتل
از نر سرعت دانلود پارس آنلاین - صبا نت - شاتل

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر