بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Simons

کاربر سایت
Feb 3, 2018
37
اینترنت مخابرات کلا قطع شده...۲۰۲۰ هم اگر زنگ بزنی برای خرابی سرویس بعد از دو دقیقه میره به پیامگیر بخش فروش.
زیبا نیست؟ :x:x:x

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
چند روزه خیلی لگ دارم تو بازی آنلاین نمیدونم چکار دارن میکنن!!

پینگ با 4.2.2.4 بین 110 تا 120 هست ولی تو بازی خیلی لگ دارم حتی تو اینستاگرام هم کلیپ ها با کیفیت خیلی بدی پحش میشن!!

• Like
Reactions: Helghast

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
یا ابالفضل :|:|:|:|
فک کنم دارن کم کم کلا اینترنت بین المللی رو قطع میکنن فقط اینترانت داخلی داشته باشیم :|:|:|
واسه شمام انفجار رخ داده؟ :|:|
در تلاش هستن که چیز پی انای Tunnel + رو کلا قطع کنن و طبیعیه که وضع مزخرف اینترنت از قبل هم مزخرف تر شه.

• Like
Reactions: Mehrdad Bayern

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
درود
دوستان اگه نت adsl میخواین ک پینگش خوب باشه صد در صد پارس انلاین سرویس گیمینگ بگیرید من از 50 تا friends ک تو ps4 دارم 40 تاشون پارس انلاین تو شهر های مختلف گرفتند پینگ هممون هم خوبه.سرویس خودمم 8 مگ معمولی هستش ماهی 50 تومن.اینم یه سری تست پینگ:
ping asiadl.com: 14
ping 4.2.2.4: 90
ping 31.186.251.60: 87
ping 8.8.8.8: 89
ping eu-central(Frankfurt).amazonaws(52.94.17.90): 88
ping eu-west(Paris).amazonaws(52.94.16.4): 95
اگر ادرس سروری دارید ک میخواید براتون پینگ بگیرم reply کنید.
شما کدوم شهر زندگی میکنین؟ من از شاتل داشتم تازه پارس انلاین گرفتم. پینگ در مشهد با 8.8.8.8 120 هست!!

...Moein...

کاربر سایت
Oct 31, 2016
69
شما کدوم شهر زندگی میکنین؟ من از شاتل داشتم تازه پارس انلاین گرفتم. پینگ در مشهد با 8.8.8.8 120 هست!!
کرمانشاه
البته این هفته نت یکم خرابی داشت پینگ 8.8.8.8 اومده بود روی 100
همین الان ک تست گرفتم 89--90 هستش فکر کنم درست شده

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
دلیل پینگ بالا با سرورهای داخلی چیه؟ بین ۲۰ تا ۵۰ یا ۶۰ تغییر میکنه و حتی تا ۱۵۰ هم ممکنه بره.
اینم مشخصات خطم:
SNR DOWN: 15.4 SNR UP: 17.7
ATT DOWN: 19.5 ATT UP: 10.7
پ.ن. :‌ به پشتبیانی مزخرف پیشگامان هم زنگ میزنم تنها کاری که بلدن محدود کردن سرعتم هست :|

• Like
Reactions: saeed_sg

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
بگو سرویس گیم را برات فعال کنن (البته اگه فعال نکرده باشی)

کرمانشاه
البته این هفته نت یکم خرابی داشت پینگ 8.8.8.8 اومده بود روی 100
همین الان ک تست گرفتم 89--90 هستش فکر کنم درست شده
سرویس گیمینگ رو فعال کردند شد بین 93 تا 100. خوبه من راضی ام. خوبیه پارس انلاین این هست که با فعال کردن سرویس گیمینگ سرعت دانلود رو کم نمیکنن. تشکر

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
خوب من یک چیز رو متوجه شدم که سرعت دانلود پارس انلاین ثابت نیست! 16 مگ رو گرفتم که با فعال کردن پروفایل گیمینگ برای پایداری روی 13 تنظیمش کردم اما سرعت دانلود مخصوصا شبها به 8 مگ هم گاهی کاهش پیدا میکنه! واقعا کی ما قراره از این شرکت های درب و داغون خلاص بشیم!!

Hassan

کاربر سایت
Feb 10, 2006
207
سلام دوستان، من اینترنت ای دی اس ال 512 کیلوبیت مخابرات دارم که از بس قطع و وصل میشه دیوونه ام کرده، می خوام از یه شرکت دیگه اینترنت بگیرم، اینترنت چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید؟ تهران هم هستم و بازی آنلاین هم انجام نمی دم، گهگداری دانلودی می ذارم. ماهی هم حدود 25 تومن می خوام خرج اینترنت کنم.

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
سلام دوستان، من اینترنت ای دی اس ال 512 کیلوبیت مخابرات دارم که از بس قطع و وصل میشه دیوونه ام کرده، می خوام از یه شرکت دیگه اینترنت بگیرم، اینترنت چه شرکتی رو پیشنهاد می کنید؟ تهران هم هستم و بازی آنلاین هم انجام نمی دم، گهگداری دانلودی می ذارم. ماهی هم حدود 25 تومن می خوام خرج اینترنت کنم.
بر اساس تجربه و مطالبی که در سایت های مختلف خوندم سمت اسیا تک نرین! پارس انلاین و شاتل خوب هستند اما من شاتل رو توصیه میکنم برای پشتیبانی قوی و خوبش. البته همه اینها به کیفیت سیم کشی و فاصله تا مرکز مخابرات و همینطور نویز خط بستگی داره.

• Like
Reactions: Hassan

mojtabasaleh

کاربر سایت
Dec 19, 2018
2
سلام
من اصفهان هستم صبانت گیمینگ رو دارم
کیفیت خطم رو هر شرکتی تست میکنه میگه توی ایران هچین کیفیت خطی نداریم خیلی عالیه اما نمیدونم چرا پینگ میگیرم روی 200 هست چیکار کنم ؟
مشکل از isp هست ؟ مودم مشکل داره ؟ باید با کابل وصل بشیم یا وای فای ؟ خلاصه یکی راهنمایی کنه لطفا
اگه جایی رو باید تنظیم کنم بگید یا از شرکت خاصی باید بخرم بفرمایید لطفا

Black Sun

عضو جدید
Nov 10, 2018
104
سلام
من اصفهان هستم صبانت گیمینگ رو دارم
کیفیت خطم رو هر شرکتی تست میکنه میگه توی ایران هچین کیفیت خطی نداریم خیلی عالیه اما نمیدونم چرا پینگ میگیرم روی 200 هست چیکار کنم ؟
مشکل از isp هست ؟ مودم مشکل داره ؟ باید با کابل وصل بشیم یا وای فای ؟ خلاصه یکی راهنمایی کنه لطفا
اگه جایی رو باید تنظیم کنم بگید یا از شرکت خاصی باید بخرم بفرمایید لطفا
کلا بهتره از کابل استفاده کنید. باید ازمون خطا انجام بدین از هر شرکت یک ماه تست کنید. پیشنهاد اول من برای بازی پارس انلاین بعد شاتل.
من با شاتل Packet loss خیلی زیادی داشتم اما با پارس انلاین همیشه صفر هست :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• mallo
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر