بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
دوستان یه برنامه ای هست که میتونه از چند منبع نت بگیره و با هم ادغام کنه, اسمش چیه؟
مثلا سیستم هم از لن نت بگیره هم از وای فای

شما به چند روش می تونید این کارو انجام بدید
روش اول که احتیاج به ی دیوایس سخت افزاری مثل سوییچ میکروتیک هست که نیازمند کانفیگ کردنِ و نیازمند اطلاعات در این زمینه
روش دوم رو میشه با راه اندازی load balancing به صورت نرم افزاری انجام داد .
همینطور می تونید با استفاده از ی third party روی ویندوز این کارو انجام بدین

من برای شما روش دوم رو پیشنهاد می کنم .

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
دوستان،چند وقت پیش این سیم تلفنی که تو کوچه هست و تو جعبه تقسیمن خراب شد و کلا تلفن قطع شد،بعد از اون اینترنت هم مدام همش دیسکانکت میشد و خیلی خیلی سرعت دانلودش افت کرد،بعدا که از مخابرات اومدن درستش کردن و تلفن وصل شد هنوزم اینترنت وضعش خیلی خرابه،مدام دیسکانکت میشه،نه میشه دانلود کرد نه میشه آنلاین بازی کردد،البته یکی دو باری هم بازی میبینم تلفن قطع میشه و دوباره درست میشه،آیا به نظر شما این به خاطر همینه که وضع سیم های تلفن ناپایداره؟! :/

شما وارد کنسول روتر ( مودم ) بشو و از قسمت status گزینه مربوط به snr (ضریب نویز به سیگنال) رو بخون . بین 15 الی 25 استاندارد معمول isp های ایران از حمله مخابراته که البته از نظر من افتضاحِ. این مقدار هر چقدر به سمت بالا میل کنه نویز خط پایین تر و سیگنال بالاتر و هر چقدر به سمت پایین ( زیر 15 یا نزدیک 5 ) میل کنه خط شما 100% نویز داره و همین عامل سب قطعی مکرر و packet lost تو بازی و دانلود معیوب میشه که باز باید توسط مخابرات کابل های منزل و بیرون چک بشه . یا حداقل مودم رو سر خط ببرید و از اونجا snr رو تست کنید ! .
برای تست داخلی اگر از تلفن ها بیسیم روی خط ایتفاده می کنید یا دوشاخه های تلفن شما برق گیر داره از روی خط جمع کنید و دوباره تست بگیرید .

• Like
Reactions: fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
شما وارد کنسول روتر ( مودم ) بشو و از قسمت status گزینه مربوط به snr (ضریب نویز به سیگنال) رو بخون . بین 15 الی 25 استاندارد معمول isp های ایران از حمله مخابراته که البته از نظر من افتضاحِ. این مقدار هر چقدر به سمت بالا میل کنه نویز خط پایین تر و سیگنال بالاتر و هر چقدر به سمت پایین ( زیر 15 یا نزدیک 5 ) میل کنه خط شما 100% نویز داره و همین عامل سب قطعی مکرر و packet lost تو بازی و دانلود معیوب میشه که باز باید توسط مخابرات کابل های منزل و بیرون چک بشه . یا حداقل مودم رو سر خط ببرید و از اونجا snr رو تست کنید ! .
برای تست داخلی اگر از تلفن ها بیسیم روی خط ایتفاده می کنید یا دوشاخه های تلفن شما برق گیر داره از روی خط جمع کنید و دوباره تست بگیرید .

ممنون.نگاه کردم این طوریه:

at3_untitled.jpg

اون Downstream چیه دقیقا؟!

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
زنگ زدم پشتیبانی صبانت ..کاری به جزییات ندارم که چقدر سرم داد زد طرف و .....

داره از صبانت تعریف میکنه ... من درومدم گفتم شاتل کیلو کیلو به خاطره مناسبت ها حجم میده .... درومده میگه چرا فکر میکنی ما باید بهتون حجم بدیم ....مگه بدهکاریم به شا .. منم دیدم منطقش با مشتری چطوریه .. حقیقت را گفتم .. گفتم بله درست میگی ... ولی حداقل حجم ازمون نخورید ..... برداشتند کنترل پنل را طوری عوض کردند که آدم نفهمه به صورت شبانه حجم کم شده یا نه ... چون این مشکل را خیلی داشتم که از حجم شبانم کم شده بدونه اینکه سرویسم را عوض کنم .... شدیدا توی فکره اینم که شرکتم عوض کنم .... چیزی که حداقل از این شرکت فهمیدم این بوده که به خاطره ده مگ هم خودش را می کشه ...کسی هم که خسیسه ازش خیلی بر میاد که از مشتری کش بره ........ با اینکه مطمینم گیگ گیگ ازم دزدی کردند ... ولی مثل خیلی چیرای دیگه دستم به جایی بند نیست که یا اثبات کنم یا اعتراض کنم...

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
دوستان میخوام یه سرویس نامحدود بگیرم نوع طلایی
بنظرتون آسیاتک بگیرم یا مکس نت؟

Sent from my D6502 using Tapatalk

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
سلام
امکانش هست که همزمان با لن و وای فای به دو تا مودم و نت مختلف وصل شد و مثلا با یکیش بازی یا صفحه باز کرد و با اون یکی دانلود؟ یعنی در واقع فقط یه اپلیکیشن IDM از اون یکی نت استفاده کنه و بقیه ویندوز از این یکی.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
من شاتل ART 5 دارم با سرعت متوسط دانلود 250 تا 320 کیلو بایت توسط IDM
می خوام 80 گیگ دانلود کنم بازی ps4
چگونه دانلود کنم که محدودم نکنن؟طی مدت چند روز؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
دوستان عزیز همین الان متوجه شدم که از فردا اسیا تک میخواد اپلود فری بر داره و اپلود را هم مثل دانلود محاسبه کنه که این برای ماهایی که بازی انلاین انجام میدیدم یعنی دوبرابر شدن هزینه لطفا سریعا اعتراض کنید هم کانال هم بخش انتقادات یا هر راه دیگه که میتونید ادرس تلگرام من میدارم کسی خواست سایت خود اسیا تک یا تلفن 1544 هم هست
ایمیل
social@asiatech.ir
تلگرام
asiatechpr@
سایت «
آسیاتک | خدمات اینترنت پرسرعت ADSL در تهران و شهرستان ها

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
سلام
دوستان من اینترنت نامحدود مخابرات دارم ولی به طور خلاصه از هر نظر re*de :|
سمت شهریارم.دانلود خیلی نمیخوام صرفا برا بازی میخوام دانلودی چیزی باشه با شبانه ایرانسل میگیرم
چه isp ای رو پیشنهاد میدین ؟

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام دوستان.جدیدا وقتی تلفن زنگ میزنه اینترنت ADSL قطع میشه ولی قبلا این طوری نبود.خواستم ببینم سوکت مودم یعنی خراب شده؟؟یا مشکل از جای دیگه هست؟؟!

Seyed Mahdi

کاربر سایت
Feb 8, 2017
1
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
اینترنت نامحدود مخابرات 256 دارم. از لحاظ دانلود که ازش راضیم ولی یه کم سرعتش کمه و خیلی اذیتم می کنه به خاطر همین میخوام برم شاتل بخرم و از سرویس دانلود شبانه نامحدودش استفاده کنم به نظرتون خوبه؟ آیا این کار رو انجام بدم؟
لطفا کسانی که تجربه دارن به من کمک کنن از همتون ممنونم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
اینترنت نامحدود مخابرات 256 دارم. از لحاظ دانلود که ازش راضیم ولی یه کم سرعتش کمه و خیلی اذیتم می کنه به خاطر همین میخوام برم شاتل بخرم و از سرویس دانلود شبانه نامحدودش استفاده کنم به نظرتون خوبه؟ آیا این کار رو انجام بدم؟
لطفا کسانی که تجربه دارن به من کمک کنن از همتون ممنونم
سلام... اگه پوشش ايرانسل تو منطقتون خوبه، فقط با اون دانلود كنيد. فقط شبانه س...

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر