بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

maxkill

کاربر سایت
May 15, 2012
688
نام
BeHZaD
با پشتیبانی آنلاین Verizon صبحت کردم . خدایا چقدر مودبن ! پشتیبان بهم گفت افتخار میکنم که به شما کمک کردم ! بعد اینجا :| بعد فیلم این تست که گذاشتم رو هم دارم طرف وبسایت که باز میکنه سرعتش از باز شدن my computer من بیشتر ! :d:)) البته بیشتر گریه داره تا خنده !!
آره ! :d تازه اینقد باحالن ... شارژ نمیکنی بهشون میگی مثلا 2 هفته دیگه شارژ میکنم اون 2 هفته رو هم مجانی بهت میدن ! >:)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
نه مسعود مارو چه به دیار کفر اونجا مال از ما بهترون :d بابا با ترجمه گوگل ترجمه میکردم یه کم درستش میکردم به پشتیبانی میگفتم :)) ولی مسعود انصافا خیلی مودبن . فکر کنم فحش هم بهشون میدادی میگفت حق با شماست :d

آره با پشتیانی ea و steam هم که حرف میزنی خجالت میکشی ازشون! :)
پشتیبانی ایران سلام میگی میگه بفرما؟ :| خدا حافظ میگی تق گوشیو میذاره! :| انگار عمه عزیزشون ملکه الیزابت تشریف داره! :|

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان

آره با پشتیانی ea و steam هم که حرف میزنی خجالت میکشی ازشون! :)
پشتیبانی ایران سلام میگی میگه بفرما؟ :| خدا حافظ میگی تق گوشیو میذاره! :| انگار عمه عزیزشون ملکه الیزابت تشریف داره! :|
جالبش اینجاست به پشتیبانی گفتم برای خونه هم میشه اینترنت 300 مگابیت گرفت . گفت آره ! بعد یادته اینجا یه بیشرفی که اسمش یادم نیست میگفت اینترنت 128 کیلوبیت برای ایرانی ها کافیه :|/:) یعنی انصافا با نت 300 mbps میشه 5 گیگ حدودا توی 3 دقیقه دانلود کرد !!!!! اینجا 5 گیگ باید یه 10-20 روزی بذاری تازه شاید دانلود بشه ! :(

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
جالبش اینجاست به پشتیبانی گفتم برای خونه هم میشه اینترنت 300 مگابیت گرفت . گفت آره ! بعد یادته اینجا یه بیشرفی که اسمش یادم نیست میگفت اینترنت 128 کیلوبیت برای ایرانی ها کافیه :|/:) یعنی انصافا با نت 300 mbps میشه 5 گیگ حدودا توی 3 دقیقه دانلود کرد !!!!! اینجا 5 گیگ باید یه 10-20 روزی بذاری تازه شاید دانلود بشه ! :(

محدودیت سرعت ایران هم برداشته میشه.
فعلا این تابستان محدودیت 128 برداشته میشه. سرعت های 20 تا 100 مگابیت هم تا 1 سال و نیم دیگه تقریبا در ایران راه میوفته.

الان:
attachment.php

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,625
نام
حسین
داداش من مخابرات تجربه ندارم ولی از اسیاتک 2مگ گرفتم بدون ارائه هیچ مدرکی.حتی کپی شناسنامه هم نخواستن:d
اسیا کلا از ریشه فرق داره داداش گلم من خودم الان اسیام ازشون پرسیدم گفتم دلیل این نام گذاری های چلچله و چابک و ......... چیه بهم گفت برا دور زدن همین موضوعه

سلام
کسی نامحدود آسیا تک داره؟
با دانلود زیاد سرعت رو کم میکنن؟​

• اصلا کم نمیکنه ثابت ثابت فقط من بدلیل پینگ میخوام برم رو مخابرات
فعلا این تابستان محدودیت 128 برداشته میشه. سرعت های 20 تا 100 مگابیت هم تا 1 سال و نیم دیگه تقریبا در ایران راه میوفته.
میشه میشه میشه میشه میشه و خواهد شد زیاد شنیدیم هی بدتر شد که بهتر نشد:|
خدایا انگار نه انگار سال 2013 وضعیت مارو ببین انگار ما تو سال 1980 از نظر اینترنت موندیم البته اگه اختراع شده بود اونموقع

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,189
نام
∂αнмα
دوستان الان مخابرات اینترنت میده تو طرح نوروزی که الان سرعت دانلود هاش رو پرسیدم که نامحدود سرعت دانلودش 1به8 هستش و حجمیا 1به1 به نظرتون 256 ماهی چهار گیگ + ترافیک رایگان شبانه ماهی 13 تومن اونم پرداخت به صورت دو ماه یکبار روی قبض خوب هست یا نه من الان این تعرفه رو ثبت نام کردم.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
اسیا کلا از ریشه فرق داره داداش گلم من خودم الان اسیام ازشون پرسیدم گفتم دلیل این نام گذاری های چلچله و چابک و ......... چیه بهم گفت برا دور زدن همین موضوعه

• اصلا کم نمیکنه ثابت ثابت فقط من بدلیل پینگ میخوام برم رو مخابرات

میشه میشه میشه میشه میشه و خواهد شد زیاد شنیدیم هی بدتر شد که بهتر نشد:|
خدایا انگار نه انگار سال 2013 وضعیت مارو ببین انگار ما تو سال 1980 از نظر اینترنت موندیم البته اگه اختراع شده بود اونموقع

بهت حق میدم.
اما الان داستان فرق داره. اینترنت کلا در مشتشونه! هرکاری بخوان باهاش میکنن و هر کنترلی که دوست داشته باشن روش انجام میدن.
برای همین دیگه از دادن سرعت های بالا وحشت ندارن.

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان

الان:
attachment.php

خوب مسعود چه فایده داره ؟! 20 مگ شنیدم که میخوان تیر 93 بدن . ولی مطمئنا وقتی بیاد کم کم ماهی 150 هزار تومان !!! من ماهی 30 تومان به زور دارم میدم !! به قول خودتم با اینترنت هر کاری بخوان دارن انجام میدن ! 20 مگ هم بدن همه چیز ***** و *** و ****** و ... هم که بستن :| چاره اش یه چیز اونم نابودی ج . ا . ا !!!

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
وضعیت من امروز وخیمه تا الان بیش از 5 بار طی 10 ساعت نتم قطع و وصل شده نمی دونم چه مرگشونه خدا شر باعث و بانی این وضعیت رو زودتر از سر مردم بدبخت کم کنه....!)x

حاج مسعود شما دیگه چرا این حرف رو میزنی شما که میدونی تو مملکت چه خبره !!! این حرف شما در این وضعیت وخیم مثل این میمونه که بگی یه نفر با بیل می خواد یه کوه رو کامل بکنه و صاف کنه !!!! محال محض ! شما به سرعت 4 مگابیتی و 5 مگابیتی خودت با پینگ زیر 150 با سرور های خارجی نگاه نکن خیلی ها الان دیال اپ هم ندارن !!!

آخرین ویرایش:

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
پشتیبانی پارس انلاین واقعاً تاسف باره ..
2ساعت زنگ زدم ، میگه شما نفر سوم در صف هستید ؛ معلوم نیست تلفن اون 2 نفر کی به اتمام میرسه ..
کلاه برداری از این واضح تر ... :d
اقا کسی راهی چیزی داره بشه رفت تو یوتوب؟
اره راهش خیلی ساده و ابتداییِ ـه:d ... با بهره گیری از انواع ***** شکن ، و.ی پی .ان و پرو.کسی می تونی به سایت مذکور سر بزنی ... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر