بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
این مخابرات قائمشهر دمش گرم ! نامحدود 256 دارم چند وقته دارم با 300 دانلود میکنم ... چی بود اون شاتل باباااا ! روزی 60 مگ ترافیک میداد بی .... !

بیخیال نامحدود مخابرات 256 با 300 جدی میگین یا شوخی میکنین باهامون . یه تست میزارین اینجا تشکر .

ای اس پی مخابرات که اعصاب نذاشته تا پارسال نامحدود میدادن امسال رفتم تمدید کنم میگه نمیدیم و باید محدود بگیرین :( منم گفتم چجوریاست میگه سرعت مثل نور
من :|
مخابرات :))
منشی :D

خلاصه گرفتیم و گفت سرعت دانلود باید روی 150 باشه 256 هست اخه
والا من 2 هفته شده دارم استفاده میکنم سرعت دانلود 40 نرسید چه برسه 150 :(( هرچی زنگ و ... هم میزنم کسی جواب گو نیست میگم دوستان شما نمیدونید مشکل چیه شاید تنظیمات مودم و پی سی من خرابه آخه هربار که زنگ زدم میگن درسته از طرف ما اما من که دست نزدم به تنظیمات ای خدا اعصاب نذاشته برام

دروغ گفتن بهتون کلا مخابرات 256 بزور به همون 40 میرسه چه برسه با 150 الکی گفتن .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
این مخابرات قائمشهر دمش گرم ! نامحدود 256 دارم چند وقته دارم با 300 دانلود میکنم ... چی بود اون شاتل باباااا ! روزی 60 مگ ترافیک میداد بی .... !

واقعا سرعتت 300ـه ؟
آخه نوشته اشتراک 1 به 8 خب اینکه میشه 32 .
اگه واقعا سرعتش خوبه پس منم میگیرم دیگه:|

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
واقعا سرعتت 300ـه ؟
آخه نوشته اشتراک 1 به 8 خب اینکه میشه 32 .
اگه واقعا سرعتش خوبه پس منم میگیرم دیگه:|

ولی 300 خیلی بالاست . باز اگه 300 باشه خوبه که بنده بعید میدونم شاید 30 بوده دوستمون فکر کرده 300 .

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
ولی 300 خیلی بالاست . باز اگه 300 باشه خوبه که بنده بعید میدونم شاید 30 بوده دوستمون فکر کرده 300 .
یه عکس از صفحه تورنتم میزارم الان تو عکس سرعت خیلی بالا نیست ولی تا 350 هم میره دانلودم اون تستاهم که میگی بزارم الکین بابا یه عددی میپرونن ! خلاصه من که راضیم از مخابرات !!!

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
کسی فهمید عیدی پارس انلاین چی بود آخر ؟ :d
رفتم نتو شارژ کنم ، پیغام داد عیدی دارید ، بعدش روی دریافت عیدی کلیک کردم ولی عیدی که نداد هیچ ، یه چند مگی هم کم کرد :d:|
چارچوبشون رو عین ایرانسل کردن ؛ پیام می دی ، ممکنه ببری ، اگه هم نبردی ، 100 تومن ازت کم میشه :|

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
یه عکس از صفحه تورنتم میزارم الان تو عکس سرعت خیلی بالا نیست ولی تا 350 هم میره دانلودم اون تستاهم که میگی بزارم الکین بابا یه عددی میپرونن ! خلاصه من که راضیم از مخابرات !!!

جدا خیلی خوبه . ایا سروری چیزی خریدین یا نه فعلا همینجوری هستش . الان چند وقته دارینش بعدش از اول همینجور بود سرعتتون . خیلی عالیه اگه همیشه اینجور باشه . برا من 512 ولی با 90 یا 80 دانلود میکنم .

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
جدا خیلی خوبه . ایا سروری چیزی خریدین یا نه فعلا همینجوری هستش . الان چند وقته دارینش بعدش از اول همینجور بود سرعتتون . خیلی عالیه اگه همیشه اینجور باشه . برا من 512 ولی با 90 یا 80 دانلود میکنم .
نه سرویسم معمولیه.. قبلا که محدود داشتم ماهی 15 گیگ ترافیکو شبا رایگان سرعتم تا 2 مگ بر سانیهم میرسید ... 2 ماهیه که نامحدود گرفتم و ماهه اول سرعتم بینه 30 تا 100 بود ولی چند هفتس دوروور 300 میچرخه ! نکته خوبش اینه که ماهی 13 تومنه !

آخرین ویرایش:

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
نه سرویسم معمولیه.. قبلا که محدود داشتم ماهی 15 گیگ ترافیکو شبا رایگان سرعتم تا 2 مگ بر سانیهم میرسید ... 2 ماهیه که محدود گرفتم و ماهه اول سرعتم بینه 30 تا 100 بود ولی چند هفتس دوروور 300 میچرخه ! نکته خوبش اینه که ماهی 13 تومنه !

جدا خیلی خیلی خوبه از شانستون اینجوری شده . ایشالله همیشه همینجور بمونه افت نکنه یهو .

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
جدا خیلی خیلی خوبه از شانستون اینجوری شده . ایشالله همیشه همینجور بمونه افت نکنه یهو .

منم مخابرات 512 دارم.محدود.سرعتش رو 200 تا 230 میره.پینگ با لندن هم 180 هست.چطوره؟بعد این مخابرات دانلود شبانه نداره؟عیدی نمیده؟

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,471
نام
نیما
آره اقا کلا مخابرات خیلی گله :| نه مثل بعضی از ISP ها دزدی میکنه نه چیزی فقط عیدی مارو نمیده :D سرویس 128 با سرعت 140 کیلوبایت دان میکنم پینگمم که رو 120 :D خدا بده برکت :|

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
شرکت همیارنت شیراز عیدی نداده هنوز :| . بخیل بودن هم حدی داره به خدا فقط دم عیدی اس ام اس ترافیک شما به زودی به اتمام خواهد رسید فقط بلدن بدن :| .

comanderamin

کاربر سایت
Jul 12, 2012
56
نام
امین
کسی فهمید عیدی پارس انلاین چی بود آخر ؟ :d
رفتم نتو شارژ کنم ، پیغام داد عیدی دارید ، بعدش روی دریافت عیدی کلیک کردم ولی عیدی که نداد هیچ ، یه چند مگی هم کم کرد :d:|
چارچوبشون رو عین ایرانسل کردن ؛ پیام می دی ، ممکنه ببری ، اگه هم نبردی ، 100 تومن ازت کم میشه :|

ضمن تبریک سال جدید و آرزوی بهترین ها برای مشترکین گرامی با افتخار به اطلاع می رساند، شرکت پارس آنلاین در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی هدایای نوروزی ویژه ای را در نظر گرفته است که شاملاشتراک یکساله آنتی ویروس بیت دیفندر، ترافیک رایگان و 1 ساعت مکالمه بین المللی رایگان می باشد.عیدی پارس آنلاین اینا بودن به من که یک گیگ ترافیک رایگان دادن. یه بار دیگه برو تو قسمت پیام ها اونجا روی پیام عیدی کلیک کن بعد وارد یه صفحه میشی که باید ایمیل و شماره تلفنت رو وارد کنی وبعد تائید رو بزن تا سیستم بگه پیام با موفقیت ارسال شد.بعد از اون باید بری تو ایمیلت و روی ایمیلی که مربوط به عیدی پارس آنلاینه کلیک کنی و بعد اونجا یه لینک میده برای دریافت عیدی. بعد از اون لینک باید در خواست عیدی بدی. بعدش فک کنم همون موقع عیدی به حسابت ریخته میشه .البته بگم اینا برای ترافیک رایگان بودن بقیه چیزارو نمیدونم چه طور باید دریافت کنی.خیلی کامل نوشتم نه!:d

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
اسیا تک نامرد هم که سایتش کتلت شده.2-3 روزه سایتشون خرابه.شایدم خودشون سایتو خراب کردن عیدی ندن:d
:(عیده ما داریم؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر