بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
اونایی که فکر میکنند با دوربین مدرن نسخه ریمیک 2 جالب نمیشه حتما این ویدیو رو ببینن :-"

کی گفته جالب نمیشه؟اتفاقا من فقط منتظر دوربین مدرن هستم.وگرنه که میشه همون 2 قبلی ، فوقش با گرافیک بالاتر و محیط پیشرفته تر.من دوست دارم اینبار داستان رو از زوایه ی دیگری ببینم و با دوربین مورد علاقم !

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
کی گفته جالب نمیشه؟اتفاقا من فقط منتظر دوربین مدرن هستم.وگرنه که میشه همون 2 قبلی ، فوقش با گرافیک بالاتر و محیط پیشرفته تر.من دوست دارم اینبار داستان رو از زوایه ی دیگری ببینم و با دوربین مورد علاقم !
منظورم اونایی بود که رای دادن به دوربین ثابت :-" دقیقا منم با دوربین آزاد دوست دارم تجربه کنم :D یه سری زوایا تو دوربین ثابت پنهان بودن که اینجوری دید بهتری داری. تازه حس بقای بیشتری هم ایجاد میکنه

اگر از دوربین کلاسیک در ریمیک 2 استفاده نکنن، بزرگ ترین اشتباه رو انجام داده کپکام، چون شرایط دوربین جدید طوری هست که مجبورن به اکشن بازی اضافه کنن ، تعداد و نحوه ی مبارزه با زامبی ها رو تغییر بدن و این چیزی هست که نه فن های قدیم و نه افرادی که تجربه اول رو با ریمیک و زیرو داشتن از این نسخه انتظار دارن (بیشترشون)

Sent from my iPhone using Tapatalk

به هیچ وجه اینطوری نیست. همون اکشن خودت رزیدنت کافیه و با این دوربین مشکلی نداره. میشه راحت بین اکشن و بقا و وحشت توازن ایجاد کرد و مشکلی هم ایجاد نمیشه. تعداد زامبی ها و نحوه مبارزه با اون ها هم دستخوش تغییر منطقی بشه مشکلی نیست و فقط باید اصول گیم پلی اولیه رعایت بشه. که البته اینها ربطی به دوربین نداره و میشه با همین دوربین آزاد هم همون تعداد زامبی رو تجربه کرد. اصلا ریمیک یعنی همین. یعنی بازی رو بر اساس نیاز کاربران امروزی بازسازی کنند و بازی مدرنیزه بشه. اگه قرار باشه همون دوربین و صرفا بهبود گرافیک باشه که میشه ریمستر نه ریمیک.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Nima Redfield

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
به هیچ وجه اینطوری نیست. همون اکشن خودت رزیدنت کافیه و با این دوربین مشکلی نداره. میشه راحت بین اکشن و بقا و وحشت توازن ایجاد کرد و مشکلی هم ایجاد نمیشه. تعداد زامبی ها و نحوه مبارزه با اون ها هم دستخوش تغییر منطقی بشه مشکلی نیست و فقط باید اصول گیم پلی اولیه رعایت بشه. که البته اینها ربطی به دوربین نداره و میشه با همین دوربین آزاد هم همون تعداد زامبی رو تجربه کرد. اصلا ریمیک یعنی همین. یعنی بازی رو بر اساس نیاز کاربران امروزی بازسازی کنند و بازی مدرنیزه بشه. اگه قرار باشه همون دوربین و صرفا بهبود گرافیک باشه که میشه ریمستر نه ریمیک.
خب توی سؤال نظر سنجی داخل پرانتز نوشته شده مانند سری های مدرن ، که یادآور 5,6 هست و من بر این اساس گفتم
از طرفی استقبال شدیدی که همین کاربران امروزی از ریمیک 1 و 0 کردند نشون میده دوربین کلاسیک هنوز میتونه جالب باشه مخصوصن برای افرادی که معتقدن سری از ریشه ها دور شده این یک نوع تجدید خاطره ست

• Like
Reactions: Democracy

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
اونایی که فکر میکنند با دوربین مدرن نسخه ریمیک 2 جالب نمیشه حتما این ویدیو رو ببینن :-"
با اینکه همش باگ بود و هیچ اهنگی نداشت .. صدا روی زامبی ها و ریلود کردن نداشت و ویس اکتر جدید هم پیدا نکرده بودن ولی من خیلی خوشم اومد :D
جوء تاریکی داره باحاله :D همینو کپ کام بخره باگا و صدا هارو درست کنه خودم اولین نفر pre order میکنم :D

rainy girl

کاربر سایت
Jul 15, 2016
34
به به جمعتون جمعه ها
مثل اینکه اینجا پست دادن خیلی ازادتره
این تاپیک خیلی گمنام مونده که تازه بعد این همه سال شانسی پیداش کردم
خو منم دوربین آزاد رو میپسندم.چون میتونی با محیط و اتمسفر بیشتر خودتو در گیر کنی و از محیط بیشتر لذت ببری
ولی دوربین ثابت تا حدی زیاد این مزیت رو ازت میگره.اون دوربین ثایت مال تکنولوژی قبلی هست که برای کنسول ها و پی سی های قدیمی مناسب تر بود.من اصلا این رو قبول ندارم که دوربین ازاد ترس رو کم میکنه اتفاقا باعث میشه با محیط بیشتر تعامل داشته باشی.

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
به به جمعتون جمعه ها
مثل اینکه اینجا پست دادن خیلی ازادتره
این تاپیک خیلی گمنام مونده که تازه بعد این همه سال شانسی پیداش کردم
خو منم دوربین آزاد رو میپسندم.چون میتونی با محیط و اتمسفر بیشتر خودتو در گیر کنی و از محیط بیشتر لذت ببری
ولی دوربین ثابت تا حدی زیاد این مزیت رو ازت میگره.اون دوربین ثایت مال تکنولوژی قبلی هست که برای کنسول ها و پی سی های قدیمی مناسب تر بود.من اصلا این رو قبول ندارم که دوربین ازاد ترس رو کم میکنه اتفاقا باعث میشه با محیط بیشتر تعامل داشته باشی.

اول از همه اومدنت به انجمنو تبریک می گم :)

باید بگم با این حرفت موافق نیستم. وقتی می گن remake یعنی قراره همون بازیو بازسازی کنن نه یه چیزی مثل RE4. از نظر من اصلا نباید دوربین بازی تغییر کنه

ب نظر من باید با هردو دوربین نسخه 2 رو بازی کرد
بهترین گیم پلی و داستان رو این نسخه داره ولی تو اتمسفر و مکان های بازی ب نسخه اول نمیرسه

من قبول دارم گیم پلیش خوب بوده اما اصلا در حد بهترین گیم پلی نبوده. داستانش هم خوبه اما ابدا به Code Veronica X و RE5 نمی رسه. از نظر کامل بودن قطعا RE5 بهترینه و از نظر قشنگی و پر رمز و رازی CVX

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima

باید بگم با این حرفت موافق نیستم. وقتی می گن remake یعنی قراره همون بازیو بازسازی کنن نه یه چیزی مثل RE4. از نظر من اصلا نباید دوربین بازی تغییر کنه

من قبول دارم گیم پلیش خوب بوده اما اصلا در حد بهترین گیم پلی نبوده. داستانش هم خوبه اما ابدا به Code Veronica X و RE5 نمی رسه. از نظر کامل بودن قطعا RE5 بهترینه و از نظر قشنگی و پر رمز و رازی CVX

با قسمت دوم حرفت کاملا موافقم در مورد داستانها.ولی در مورد قسمت اول متاسفانه نه.دوربین باید به سبک روی شونه باشه.اینبار باید داستان رو از زاویه ی دیگری ببینیم.اینجوری هم نشونه گیری راحت تر و دقیق تره و هم روی محیط میشه خیلی خیلی بیشتر کار بشه و خیلی چیزها روی سقف و دیوار و.....جاسازی بشه.در صورتی که در دوربین کلاسیک ، کلا چنین چیزهایی نیست.ولی خب اگه به قول این دوستمون انتخابی باشه بهترین حالته !

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322

بهترین گیم پلی سری مال نسخه دومه.تو دنیا هم خیلی از سایتا اول شده تو نظر سنجی هاشون!!
از نظر داستان هم ک اصلا شوخی جالبی نیست مقایسه 2 با کد ورونیکا و 5!!!!!!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: Ezio96

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
ب نظر من باید با هردو دوربین نسخه 2 رو بازی کرد
بهترین گیم پلی و داستان رو این نسخه داره ولی تو اتمسفر و مکان های بازی ب نسخه اول نمیرسه

خیلی بعید هست این کار رو انجام بدن چون علاوه بر بیشتر شدن حجم بازی (حالا ازش بگذریم) مسئله فقط تفاوت در دوربین نیست و یکسری ویژگی های خاص در گیم پلی و طراحی محیط هر دو دوربین وجود داره اگه بخوان هر دو باشه انگار باید دوتا بازی رو بسازن!

rainy girl

کاربر سایت
Jul 15, 2016
34
ول از همه اومدنت به انجمنو تبریک می گم :)

فدات:*
من که دلیلمو گفتم باو
بازسازی یعنی چی؟یعنی بازی رو با تکنولوژی بروز بسازن.مثل گرافیک دوربین و ...مزیت دروبین آزاد رو هم که عرض کردم<:-P

خب من میخوام بدونم تعریف شما ها از گیم پلی چیه؟

بعضیا به کنترل بازی میگن.ولی فکر نکنم این تعریف دقیق باشه
به نظر من گیم پلی RE نباید جوری باشه که به ترسش لطمه بزنه.مثلا اکشن بازی باید محدود بشه.همچینین بیشتر بازی روی پر مز و راز بودن بنا شده باشه اینطوری بیشتر تیو محیط بازی غرق میشی
اصولا در RE اتمسفر و محیط خیلی مهمه .

خیلی از اونایی که داستان شناسی شون خوبه داستان RE2 واقعا یکی از بهترینا میدونن.کد ورنیکا و 5 چون ادامه دهنده قبلیا بودن و بعضی موارد رو تکمیل کردن خوب بودن ولی همه چیز که این نیست.
من فقط تمرکزم روی RE هست و از سایر بازیها اطلاعات زیادی ندارم.واسه همین فقط میتونیم به این تاپیک بیام

Last edited by a moderator:

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
با قسمت دوم حرفت کاملا موافقم در مورد داستانها.ولی در مورد قسمت اول متاسفانه نه.دوربین باید به سبک روی شونه باشه.اینبار باید داستان رو از زاویه ی دیگری ببینیم.اینجوری هم نشونه گیری راحت تر و دقیق تره و هم روی محیط میشه خیلی خیلی بیشتر کار بشه و خیلی چیزها روی سقف و دیوار و.....جاسازی بشه.در صورتی که در دوربین کلاسیک ، کلا چنین چیزهایی نیست.ولی خب اگه به قول این دوستمون انتخابی باشه بهترین حالته !

خب این یه نظر شخصیه :)

بهترین گیم پلی سری مال نسخه دومه.تو دنیا هم خیلی از سایتا اول شده تو نظر سنجی هاشون!!
از نظر داستان هم ک اصلا شوخی جالبی نیست مقایسه 2 با کد ورونیکا و 5!!!!!!!!!!!!!!!

والا هر جا من دیدم RE4 بهترین بوده

داستان RE5 و CVX جوریه که هر کسی در حد فهم و شعور خودش درک می کنه

فدات:*
من که دلیلمو گفتم باو
بازسازی یعنی چی؟یعنی بازی رو با تکنولوژی بروز بسازن.مثل گرافیک دوربین و ...مزیت دروبین آزاد رو هم که عرض کردم<:-P

خب من میخوام بدونم تعریف شما ها از گیم پلی چیه؟

بعضیا به کنترل بازی میگن.ولی فکر نکنم این تعریف دقیق باشه
به نظر من گیم پلی RE نباید جوری باشه که به ترسش لطمه بزنه.مثلا اکشن بازی باید محدود بشه.همچینین بیشتر بازی روی پر مز و راز بودن بنا شده باشه اینطوری بیشتر تیو محیط بازی غرق میشی
اصولا در RE اتمسفر و محیط خیلی مهمه .

خیلی از اونایی که داستان شناسی شون خوبه داستان RE2 واقعا یکی از بهترینا میدونن.کد ورنیکا و 5 چون ادامه دهنده قبلیا بودن و بعضی موارد رو تکمیل کردن خوب بودن ولی همه چیز که این نیست.
من فقط تمرکزم روی RE هست و از سایر بازیها اطلاعات زیادی ندارم.واسه همین فقط میتونیم به این تاپیک بیام

چه عجب مهربون شدی دوباره :D

هلن عزیز دلم من خیلی از مواقع حرفاتو قبول دارم اما این بحثش خیلی طولانیه تو تلگرام کامل برات توضیح می دم گیم پلی و باسازی و ... از دید من یعنی چی و چرا چنین نظریو دارم :)

من منکر این که داستان RE2 خوب بوده نیستم اما اصلا به RE5 و CVX نمی رسه. یه سری می گن RE2 چون فقط لیونو دوست دارن و لیون هم تو هیچ داستان درست حسابی جز RE2 نبوده :D

• Like
Reactions: Nima Redfield

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر