بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
مسائلی که من گفتم هم پیچیده نبود.فقط مسائلی که واقعا وجود داره رو با ذکر دلیل و استدلال گفتم.اگه نیازی به توضیح بیشتر باشه هم میدم !

من اصلا نگفتم که ملاک و معیار داستان 5 هست.اصلا توی 5 حرف زیادی از چگونگی داستان ریمیک زده نمیشه.فقط گفته میشه که در عمارت ، کریس و جیل هر دو مشغول تجسس بودن و فقط یکی از سناریوها درست نیست.مسئله ای که قبلا توی کتاب آرکایوز هم خونده بودیم.پس نمیتونیم بگیم این مسئله درست نیست یا فقط به خاطر 5 بوده.چون قبلا هم این مسئله توی کتاب آرکایوز ، خیلی کاملتر و دقیق ترش مطرح شده بوده !

نکته ی بعدی که توی فایل های 5 در مورد ریمیک مطرح میشه ، اینه که کریس و جیل هر دو از خیانت بری آگاه میشن.این مسئله شاید در اون زمان مهمنبود و به قول شما میتونستیم بگیمکه حالا همینجوری یک چیزی توی فایل ها نوشتن.ولی وقتی که بعدا توی آرکاوز 2 هم این قضیه مجددا مطرح شد ، کاملا مطمئن شدیم که نویسنده ی 5 الکی و روی هوا این قضیه رو مطرح نکرده بوده.بلکه با فکر و حساب شده نوشته شده بوده.حتی اگه به فرض در زمان 5 هم همینجوری الکی نوشته شده بوده ، بازم تاثیری در اصل ماجرا نداره.چون بعدا در آرکایوز 2 مجددا تکرار و اینبار رسمی شد !

اصلا 5 هم به کنار.هیچکدوم از پایان های ریمیک ، به تنهایی رسمیت ندارند.چون در هیچکدوم از اونها ، هر چهار نفر باهم فرار نمیکنن.در حالیکه همه میدونیم در اصل داستان اینجوری بوده.پس قطعا باید ترکیبی از هر دو سناریو درست باشه.اتفاقی که ابتدا در آرکایوز 1 ، سپس در 5 و در نهایت هم در آرکایوز 2 مطرح شد.وقتی که توی سه تا منبع رسمی این مسئله ذکر شده ، نمیتونیم بگیم الکی هست و باید خود بازی رو حساب کنیم.اونم وقتی که توی بازی ، حتی یک پایان کامل و همه جانبه هم نداریم و اگه قرار باشه فقط یکی از سناریوها رو به طور مطلق ملاک قرار بدیم ، نسبت به نسخه های بعدی داستان کاملی شکل نمیگیره.بابا وقتی خود سازنده ها اومدن کار رو برامون راحت کردن و یک داستان مسنجم و ادغام شده رو بارها جلومون گذاشتن و روش هم تاکید کردن دیگه مشکل کجاست؟.چی از این بهتر؟همه چیز بازی نیست.خیلی وقتا خیلی از مسائل مهم یا نامفهوم یک بازی روخود سازنده ها ، در غالب سایر حالت های رسانه مثل کتاب و مصاحبه و.....مطرح میکنن و بهشون رسمیت میدن !

در مورد چگونگی مرگ وسکر و نحوه ی ادغامش با سناریوهای مختلف و علت تناقض عکس های آرکایوز 1 با متنش و.....هم در پست قبلی کاملا توضیح دادم.فکر میکنم به اندازه ی کافی ، کامل و گویا باشن.چون همه چیز رو ریز ریز مطرح کردم و دربارشون توضیح دادم !

من یه سوال دارم. شما نسخه 5 و کتاب دوم Archives رو بذار کنار و اصلا به اونها مرجع نده. حالا بگو دلیلت برای اینکه میگی هیچکدوم از پایانهای نسه اصلی بازی پایان اصلی نیست چیه (شما فرض کن نه نسخه 5 وجود داره نه کتاب دوم)

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
من یه سوال دارم. شما نسخه 5 و کتاب دوم Archives رو بذار کنار و اصلا به اونها مرجع نده. حالا بگو دلیلت برای اینکه میگی هیچکدوم از پایانهای نسه اصلی بازی پایان اصلی نیست چیه (شما فرض کن نه نسخه 5 وجود داره نه کتاب دوم)

خیلی سادست.توی هیچکدوم از پایان ها ، کریس و جیل و بری و ربکا باهم فرار نمیکنند.توی سناریوی کریس (حتی بهترین حالتش) بری همون اول بازی گم میشه.توی سناریوی جیل (حتی بهترین حالتش) همکه اصلا وسکر توسط تایرنت کشته و بعدش زنده نمیشه.فقط بیهوش میشه و بعدش فرار میکنه و خودش سیستم تخریب رو فعال میکنه که براساس UC میدونیم درست نیست و وسکر توسط تایرنت سلاخی و کشته میشه و وقتی هم به هوش میاد ، میبینه که سیستم تخریب قبلا فعال شده..علاوه بر اینکه در سناریوی جیل ، ربکا کلا وجود هم نداره.چه برسه به اینکه بخواد آخر سر با اونا فرار کنه !

به علاوه توی کد ورونیکا میفهمیم که وسکر از کریس کینه ی شدیدی به خاطر واقعه ی عمارت داره و حتی صراحتا میگه : تو نقشه های من رو نابود کردی.پس تا اینجاش میدونیم که سناریوی کریس توی واقعه ی عمارت درسته و کریس اقدامات مهمی رو در اونجا انجام داده.بعدها در نسخه ی UC هم میبینیم که ربکا و ریچارد در واقعه ی عمارت باهم بودن که این باز درست بودن سناریوی کریس رو ثابت میکنه.از طرف دیگه در سناریوی کریس ، بری کلا وجود نداره و جیل هم زندانیه.یعنی اگه قرار باشه فقط سناریوی کریس رو حساب کنیم ، جیل و بری کلا داستانشون کنسله.در حالیکه در انتهای نسخه ی 3 ، بری به کمک جیل میاد و حتی توی اپیلوگ های این بازی هم به ماجرای خیانت بری و جریانات سناریوی جیل اشاره میشه.حتی توی رولیشنز 2 هم کلیر به مویرا تیکه میندازه که : نزدیک بود ساندویچ کلیر بشم.مویرا هم میگه : اوه ، بری این ماجرا رو برای تو هم تعریف کرده؟پس اینجا مشخص میشه که جیل و بری هم در جریانات واقعه ی عمارت نقش داشتن و خیلی از حوادث هم به اونا نسبت داده میشه.بری همون اول کار گم نمیشه و جیل هم در زندان نبوده.پس کاملا واضحه که ترکیبی از هر دو سناریو درسته و هیچکدوم از سناریوها به تنهایی داستان کاملی ندارند.این مسائل در هر دو کتاب آرکایوز و نسخه ی 5 هم صراحتا مطرح شدن.تازه من الآن بدون در نظر گرفتن اونها بهشون رسیدم.چون یک امر کاملا روشن و بدهی هست !

این مسئله واضح تر و ساده تر از اونه که بخوایم دربارش بحث کنیم.به علاوه این همه توی پست های قبلی هم دربارش جزء به جزء توضیح دادم.ولی انگار اصلا خونده نمیشه !

آخرین ویرایش:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
.حتی توی رولیشنز 2 هم کلیر به مویرا تیکه میندازه که : نزدیک بود ساندویچ کلیر بشم.مویرا هم میگه : اوه ، بری این ماجرا رو برای تو هم تعریف کرده؟پس اینجا مشخص میشه که جیل و بری هم در جریانات واقعه ی عمارت نقش داشتن و خیلی از حوادث هم به اونا نسبت داده میشه. !

آره این تیکه توی رولیشن 2 رو دیدم مربوط به اون صحنه ای هست که جیل میخواد شاتگان رو برداره اگه شاتگان شکسته رو جایگذاری نکنیم، بری میاد و از تله نجات میده و این جمله رو میگه
ولی چیزی که من فهمیدم کپکام فقط بلده داستان تغییر بده و حیف که نتونسته یک داستان منسجم و کامل رو پیاده کنه ! {این خیلی بده، شما برید با بازی های دیگه مقایسه کنید، اینقدر تناقض ندارن}
و کلن توی هر ورژن هم متناسب با اون ، روایت درست داستان رو تغییر میده ! توی uc هم بخاطر سیاست های مالی و داستان ورونیکا اون طوری درست کرد
ولی اگه جاش بیافته حتی حاضره داستان رو تغییر بده به اون قسمتی که ربکا کشته شد!
در کل به این نتیجه رسیدم زیاد نباید درگیر داستان شد چون خود کپکام هم دقیق نمی دونه با خودش چند چنده! شایعه هست که وسکر هم دوباره برمی گرده {گل بود به سبزه نیز آراسته شد !}

رفیق خب اگه به بازی ریمیک جدا نگاه کنیم ، اصلن دیگه پایان اصلی معنی نداره! همه شون درست هستند و بسته به انتخاب گیمر
مشکل اونجایی هست که کپکام در ادامه ی بازی به مشکل برمیخوره و تناقضات ریز و درشت فراوان به وجود میاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
@Nima Redfield @Ezio96
ببینید مشکل شما از جایی ناشی میشه که دارید نسخه های بعد CV رو در نظر میگیرید. زمان Remake و بعد هم Archives که این نسخه ها نبودن. پس خط داستانی Remake هیچ مشکلی نداره. شما درباره نسخه ریمیک حرف میزنید و باید در مورد زمان خودش حرف بزنید و در زمان خودش نه UC وجود داشته نه 5 نه کتاب دوم. پس خط داستانیش تکیمل هست و هیچ مشکلی نداره.
اما نکته دوم اینکه نسخه جدید بازی HD Remaster هست و انتظارات شما منطقی نیست که بیاد یه خط داستانی جدید اضافه کنند. چون بازی فقط HD شده و ریمیک و ریبوت که نشده آخه.
نکته آخر این نظر من در مورد این مباحث اخیر بود . نه میخوام کسی رو قانع کنم نه میخوام بحث اضافی انجام بدم. نظر من این بود که یه سری از دلایل و نوشته ها اشتباه هست و خب نظرم رو هم گفتم و نظر خودم رو هم فکت نمیدونم.

این مسئله واضح تر و ساده تر از اونه که بخوایم دربارش بحث کنیم.به علاوه اینهمه توی پست های قبلی هم دربارش جزء به جزء توضیح دادم.ولی انگار اصلا خونده نمیشه !
اینکه خونده بشه با اینکه بخوام قبولش کنم فرق داره. خونده میشه ولی دلیلی نمیبینم بخوام حتما قبولش کنم چون شما داری میگی و ریز ریزش کردی پس خواهشا یه جوری ننویس که آدم فکر کنه داری بهش توهین میکنی. من اگه نقل قولت میکنم بخاطر اینه که نوشته هات رو کلمه به کلمه میخونم وگرنه نه بیکارم نه وقت اضافی دارم که بیام برای تفریح جناب عالی رو نقل قول کنم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: IMANOKA and Ezio96

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
@Nima Redfield @Ezio96
ببینید مشکل شما از جایی ناشی میشه که دارید نسخه های بعد CV رو در نظر میگیرید. زمان Remake و بعد هم Archives که این نسخه ها نبودن. پس خط داستانی Remake هیچ مشکلی نداره. شما درباره نسخه ریمیک حرف میزنید و باید در مورد زمان خودش حرف بزنید و در زمان خودش نه UC وجود داشته نه 5 نه کتاب دوم. پس خط داستانیش تکیمل هست و هیچ مشکلی نداره.
اما نکته دوم اینکه نسخه جدید بازی HD Remaster هست و انتظارات شما منطقی نیست که بیاد یه خط داستانی جدید اضافه کنند. چون بازی فقط HD شده و ریمیک و ریبوت که نشده آخه.
.
دوست عزیز، تمام این گفت و گو ها بر سر داستان 2 به بعد بود، وگرنه اگه فقط ریمیک رو در نظر بگیریم که راکون سیتی اصلن دچار مشکل نمیشه ![دیگه حرفی نمی مونه]
صحبت ما بر سر خط کلی داستان سری هست نه نقد و بررسی ریمیک 1 به تنهایی، وگرنه چندین بار گفتم که ریمیک برای من حتی قشنگ ترین بازی عمرم هست یه جورایی
برای فهم بیشتر داستان سری و اینکه در مورد ریمیک 2 و3 بشه نظریاتی داد، اون وقت دیگه نباید جدا نگاه کرد و گفت داستان ریمیک زمان خودش کامل بوده اینجا کم آوردن کپکام در ادامه و توجیه داستان مشخص میشه که یکسره داستان عوض می کنه
بنده تفاوت ریمستر و ریمیک رو می دونم انتقادم نسبت به کپکام بود که ای کاش فکر اساسی به حال این مشکلات داستانی می کرد [نه اینکه صرفن بخواد با چهارتا نوشته و فایل سر و ته قضیه رو هم بیاره تموم شه بره]
یا داستان رو طوری ادامه می دادن که تناقضی با ریمیک -و بقیه نسخه ها -ایجاد نشه [البته وقتی تناقض های داستان 6 رو دیدم فهمیدم نباید خیلی از کپکام در این زمینه انتظار داشت!]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Nima Redfield

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
خب این ضعف کپکام رو میرسونه که بعد از ریمیک نسخه 1 و ریمستر ، هنوز یک پایان کاملن درست و رسمی قرار نداده در بازی! وگرنه ریمستر که تازه اومده حداقل یه زحمتی میداد توی ریمستر اضافه می کرد پایان درست رو
اون uc با شبیه ساز اصلن جالب اجرا نمیشه نتونستم باهاش کنار بیام مگه اینکه برای ps4 بیاد بتونم بازی کنم
با این حساب بری این وسط هیچ نقش مهمی نداره توی 1

ریمستر 1 که اومد 10 تا پایان داره ولی من خودم حقیقتا هیچ کدومشو نفهمیدم :D فقط تو یکش نشون میده اون تایرنت هنوز زندس دیگه بقیه ش همه عین هم میمونه اون سرشو میذاره رو شونه اون و یهو قصر منفجر میشه:D 10 تا پایان تکراری

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
ریمستر 1 که اومد 10 تا پایان داره ولی من خودم حقیقتا هیچ کدومشو نفهمیدم :D فقط تو یکش نشون میده اون تایرنت هنوز زندس دیگه بقیه ش همه عین هم میمونه اون سرشو میذاره رو شونه اون و یهو قصر منفجر میشه:D 10 تا پایان تکراری

12 تا در واقع!
بله اگه بر اساس وضعیت تایرنت بگیم فقط5 -4 تا پایان مهم می مونه بقیه اش فرعی هست
چی رو نفهمیدید؟ یعنی همه اش رو باز نکردید؟

آخرین ویرایش:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
12 تا در واقع!
بله اگه بر اساس وضعیت تایرنت بگیم فقط5 -4 تا پایان مهم می مونه بقیه اش فرعی هست
چی رو نفهمیدید؟ یعنی همه اش رو باز نکردید؟

همه شو دیدم منتها خیلی شبیه هم هستن تو همه شونم با هلیکوپتر میرن قصر هم منفجر میشه. فقط ندونستم تارینته بالاخره زنده موند یا مرد. در کل پایان Re1 زیاد جالب نیست. هیچ پایانی مثل Re2 خوب نبود واسم:D

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
همه شو دیدم منتها خیلی شبیه هم هستن تو همه شونم با هلیکوپتر میرن قصر هم منفجر میشه. فقط ندونستم تارینته بالاخره زنده موند یا مرد. در کل پایان Re1 زیاد جالب نیست. هیچ پایانی مثل Re2 خوب نبود واسم:D

خب بین پایان ها ، قطعن بهترین پایان کریس و جیل (اولی ها در اون لیست) رسمیت قطعی دارند [یعنی در نهایت اون تایرنت رو از بین رفته فرض کنید]
البته تفاوت بیشتر از اون چیزی بود که شما می گید تو همه ی پایان ها عمارت از بین نمیره و می تونید طوری بازی کنید که کریس و جیل هر دو نجات پیدا نکنن
در کل این ابتکار سازنده ها جالب و ستودنی هست
باعث میشه چندین بار بازی رو تکرار کنید

• Like
Reactions: feroozGT

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
دوست عزیز، تمام این گفت و گو ها بر سر داستان 2 به بعد بود، وگرنه اگه فقط ریمیک رو در نظر بگیریم که راکون سیتی اصلن دچار مشکل نمیشه ![دیگه حرفی نمی مونه]
صحبت ما بر سر خط کلی داستان سری هست نه نقد و بررسی ریمیک 1 به تنهایی، وگرنه چندین بار گفتم که ریمیک برای من حتی قشنگ ترین بازی عمرم هست یه جورایی
برای فهم بیشتر داستان سری و اینکه در مورد ریمیک 2 و3 بشه نظریاتی داد، اون وقت دیگه نباید جدا نگاه کرد و گفت داستان ریمیک زمان خودش کامل بوده اینجا کم آوردن کپکام در ادامه و توجیه داستان مشخص میشه که یکسره داستان عوض می کنه
بنده تفاوت ریمستر و ریمیک رو می دونم انتقادم نسبت به کپکام بود که ای کاش فکر اساسی به حال این مشکلات داستانی می کرد [نه اینکه صرفن بخواد با چهارتا نوشته و فایل سر و ته قضیه رو هم بیاره تموم شه بره]
یا داستان رو طوری ادامه می دادن که تناقضی با ریمیک -و بقیه نسخه ها -ایجاد نشه [البته وقتی تناقض های داستان 6 رو دیدم فهمیدم نباید خیلی از کپکام در این زمینه انتظار داشت!]

دقیقا دوست عزیز.به هیچ عنوان نمیتونیم بگیم که مثلا من فقط داستان ریمیک رو در نظر میگیرم و به داستان های بعدی کاری ندارم.سری RE چند تا داستان جداگانه و بی ربط نیست.بلکه داستان هر نسخه هست که اساس نسخه های بعدی رو شکل میده.یا برعکس گاهی اوقات در نسخه های بعدی مسائلی رو میفهمیم که متوجه میشیم در فلان نسخه ی قبلی ، فلان داستان رسمیت داشته.داستان ریمیک هم از این قاعده مستثنی نیست.نسخه های کد ورونیکا ، UC و 5 دو تا داستان مجزا و بی ربط به ریمیک نیستن.بلکه ادامه ی اصلی و مستقیم داستان ریمیک محسوب میشن.به هیچ عنوان نمیتونیم بگیم ریمیک رو فقط باید تا زمان خودش حساب کنیم و نسخه های بعدی رو ملاک قرار ندیم.ریمیک خودش آغاز اون خط داستانی بود.نه یک داستان مستقل و مجزا.اتفاقا خیلی از مسائل نسخه های بعدی بودن که به خیلی از بخش های داستان ریمیک رسمیت دادن و تعیین کردن که فلان اتفاق ، در اصل برای فلان کاراکتر افتاده بوده !

وگرنه خود ریمیک حتی یک پایان کامل هم نداره که توش هر چهار تا کاراکتر فرار کرده باشن.اگه ملاکمون فقط خود ریمیک باشه ، یا باید بری رو از همون اول مرده در نظر بگیریم و یا بگیم که اصلا ربکایی وجود نداشته و وسکر هم توسط تایرنت کشته و سپس با اون قدرتها زنده نشده.در هر دو صورت ، ادامه داستان سری و کل نسخه های بعدی شکل نمیگیره.چون در ادامه متوجه شدیم که هم برای وسکر اون مسائل پیش اومده و هم بری و ربکا هر دو زنده موندن و نقش هر دو ادامه پیدا کرده.پس بهترین کار همونی بود که کپکام انجام داد و به وسیله ی دو کتاب رسمی و همچنین فایل های نسخه های بعدی مثل 5 ، یک داستان رسمی و منسجم رو برای ریمیک مشخص کرد !

در ضمن ، من نه توهینی به کسی کردم و نه واقعا منظورم اونی که دوستمون گفتند بود.من فقط از این جهت گفتم که کامل و جزء به جزء ، درباره ی تک تک مسائل مطرح شده توضیح دادم.ولی طوری جواب داده میشه و باز همون سوالات اول تکرار میشه که انگار هیچی ننوشتم.این هم چندان قابل قبول نیست که بگیم به صرف اینکه حرف ما فکت نیست ، پس اگه طرف یک خروار دلیل منطقی هم بیاره ، بازم میتونیم حرفشو قبول نکنیم.اینجوری که دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه و علم پیشرفتی نمیکنه.مگه اینکه طرف مثلا بگه من فلان جای حرفتو قبول ندارم و دربارش بیشتر توضیح بده که در این صورت باز دربارش بحث میشه.اینکه بگیم دلایل یک شخص فقط ممکنه برای خودش منطقی باشه هم درست نیست.چون من از دل خود بازی و فایل ها دلیل میارم.اگه کسی قبول داره ، باز باید براش دلیل و استدلال آورد یا اصلا دید ایرادی که فرد به دلایل طرف مقابلش میگیره ، منطقی هست یا نه.ولی بعضی ها (کلا میگم.نه در این تاپیک) هیچ جوابی به دلایل طرف مقابل نمیدن.فقط میگن اینها نظر شخصی هست و قابل قبول نیست.در حالی که من دلایلم رو از خود بازی و منابع رسمی میارم یا اگر هم استدلال خودم هست ، بازم کاملا منطق بر منابع رسمی و فکتیات خود کپکام هست !

• Like
Reactions: Ezio96

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
185
نام
r$h!a
این دمو نه تنها evil نبود که با اول شخص شدنه خودشم مشکل داشت گیمپلی کلان مشکل داشت استفاد از اشیا که یجا انیمیشن داشت واسه شکوندن قفل با انبر یا باز کردن دره کمد فیزیکه عجیت اشیا مثه جعبه ها و ادمکا. توی نشستن که انگار یه غور باغه نشسته بود واسه حرکت .حرکت چکش به صورت سریع وعمودی بود اینگار قاشق دستش گرفته بود

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
بحث داغه دیدم نظر ندم کش دار نشه نمیشه:D
دوستان ی سری سوال که جوابش و تقریبأ(نه کاملأ) بلدم میپرسم میخوام ببینم چند نفرتون ازش آگاهید:D
۱-RE1 کلاسیک PS1 چند پایان داشت؟:D(وای به حالتون فقط عدد بذاریدx-(مثل فن ها کامل پایان ها رو توضیح میدید:D)
۲-ریچارد (اسمش و درست گفتم؟:D) که توسط مار در RE1 کلاسیک PS1 جان به جان آفرین تسلیم کرد آیا امکان داره زنده بمونه؟:D(ذکر راه حل الزامیست:D)
۳-کسی میدونی قل بزرگتر تفنگ استیو که توسط کریس از داخل کشوها در اتاق سیو بدست میاد در CVX کجا مورد استفاده داره؟:D

این ها رو کامل جواب بدید تا برم ۴ ، ۵تا سوال دیگه پیدا کنم بیام:D

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
بحث داغه دیدم نظر ندم کش دار نشه نمیشه:D
دوستان ی سری سوال که جوابش و تقریبأ(نه کاملأ) بلدم میپرسم میخوام ببینم چند نفرتون ازش آگاهید:D
۱-RE1 کلاسیک PS1 چند پایان داشت؟:D(وای به حالتون فقط عدد بذاریدx-(مثل فن ها کامل پایان ها رو توضیح میدید:D)
۲-ریچارد (اسمش و درست گفتم؟:D) که توسط مار در RE1 کلاسیک PS1 جان به جان آفرین تسلیم کرد آیا امکان داره زنده بمونه؟:D(ذکر راه حل الزامیست:D)
۳-کسی میدونی قل بزرگتر تفنگ استیو که توسط کریس از داخل کشوها در اتاق سیو بدست میاد در CVX کجا مورد استفاده داره؟:D

این ها رو کامل جواب بدید تا برم ۴ ، ۵تا سوال دیگه پیدا کنم بیام:D

بفرمایید :

1-بازی 8 تا پایان داره.چهار تا برای کریس و چهار تا برای جیل.اول چهار حالت کریس : 1-جیل آزاد و ربکا زنده (بهترین حالت). 2-جیل زندانی و ربکا زنده. 3-جیل آزاد و ربکا مرده. 4-جیل زندانی و ربکا هم مرده (این دیگه داغون ترین حالت ممکنه !) و چهار حالت جیل : 1-کریس آزاد و بری زنده (بهترین حالت) 2-کریس زندانی و بری زنده. 3-کریس آزاد و بری مرده. 4-کریس زندانی و بری هم مرده (داغون ترین حالت) !

2-خیر.راهی نیست که ریچارد در انتها زنده بمونه.حتی اگه پادزهر رو هم بهش برسونیم ، باز هم کمی جلوتر میمیره.فقط مرگش به تعویق میفته.البته براساس داستان رسمی ، ریچارد در اصل توسط نپتون (کوسه) بلعیده میشه.حالتی که اولین بار ، در نسخه ی ریمیک مطرح شد !

3-اون اسلحه در خود بازی کاربردی نداره.اگه اونو بگیری ، کاراکتر استیو در بخش Battle Game آزاد میشه !

بعدی لطفا ! :D

آخرین ویرایش:

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
ولی یه سوتی عالی RE1 داره تفنگ بری 44 Magnum هست . زمانی که اول بازی از دست زامبی فرار میکنیم بری 3 تا تیر سر اون زامبیه خالی میکنه که اخر زنده میمونه در میره ! @-) در حالی که اگه بری رو نجات ندیم بذاریم بمیره میتونیم این تفنگ رو برداریم باس اخر بازی با یک تیرش از پا در بیاریم :D/:) ( One shot kill تفنگش )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر