بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
سلام دوستان
خبر خوب اینکه رزیدنت اویل 5 بالأخره برای ps4 اومد به قیمت 19.99 دلار
فقط سؤالی که هست عبارت gold edition نوشته نشده، کسی می دونه قضیه چیه؟ آیا این رزیدنت اویل 5 برای ps4 همون گلد ادیشن نسل قبل هست یا اینکه باز هم کپکام میخواد dlc ها رو جدا بفروشه؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان
خبر خوب اینکه رزیدنت اویل 5 بالأخره برای ps4 اومد به قیمت 19.99 دلار
فقط سؤالی که هست عبارت gold edition نوشته نشده، کسی می دونه قضیه چیه؟ آیا این رزیدنت اویل 5 برای ps4 همون گلد ادیشن نسل قبل هست یا اینکه باز هم کپکام میخواد dlc ها رو جدا بفروشه؟!

همونه و همه DLC ها رو داره

this fully-loaded release includes all previously released DLC (Lost in Nightmares and Desperate Escape story expansions, Versus mode, extra figures and 4 costumes),

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
لازم نیست فقط الکس یا البرت باشن.یوقت دیدی انتاگونیست یکی از سران رده بالای آمبرلا باشه.بازگشت البرت فعلا در حده شایعه هم نیست.الکس هم احتمالا توی reV3 ادامه پیدا کنه.پس همه جور احتمال رو باید در نظر بگیرید.
خب من میگم اگرم الببرت باشه کپکام این دفعه دیگه به ردفیلد ها مربوط نمیکنه.واسه اینکه بازی از حالت یکنواختی بیاد بیرون با یکی دیگه روبرو میشه حالا چون شخصیتهای قدیمی نیستن.احتمالا با یه انتاگونیست یا پروتاگونیست جدید روبرو بشه.البته من کلا با اومدن وسکر مخالفم چون بازی از منطق خارج میشه و ضعف کپکام هم بیشتر هویدا میشه.چون مشخص میشه که از کشتن وسکر خیلی پشیمون بوده.چون تیو 5 وسکر واقعا کشته میشه.خودشون هم صراحتا گفته بودن

درمورد این که از سران آمبرلا باشه تو سایت شیطان مقیم قبلا بحث کردم. اگه بخواین می تونم تو پیام خصوصی براتون توضیح بدم اینجا بخوام بگم اندازه یه مقاله طولانی می شه

من شخصا احتمال می دم الکس توی RE7 باشه چون هم شایعات این که کرکتر منفی زنه هست هم توی دمو یکی می گه " اون ( زن ) برگشته !! "

اگه هم الکس نباشه یا البرت هست ( با این که هم من هم دوستام به شدت با این موضوع مخالفیم و از نظرمون این کار جز بزرگ ترین اشتباهات کپکام می شه ) یا یه شخصیت اضافه مثل سیمونز که بی خودی می چسبوننش به ریشه ها و آمبرلا و راکون و ...

من شنیدم که به C-Virus ربط داره اگر ربط داشته باشه باید منتظر جاوو ها و پرنده و چرنده باشیم اما بعید میدونم اینطوری باشه اتمسفر بازی کلا بهم میریزه اگهاینطوری باشه از اون حالت واقع گرایانه بودنبه کل خارج میشه! و عوض ترسناک بودن خنده دار میشه وقتی ببینی یک آدم تو آسمون داره پرواز میکنه!!!

از کپکام بعید نیست. منم احتمال می دم C - Virus باشه

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
این Resident Evil Remake باز دارم تو اکانت جدیدم بازی میکنم از اونجایی که ادم بی جنبه ای هستم بازیش رو 3 روزه یه سر دارم بازی میکنم تروفی هاشو 78% کردم یه سری از تروفی هاش کچلم کرد ~X(

=========================
75667627626958800209.png

- من هیچ مشکلی با تموم کردم بازی رو 3 ساعت ندارم حتی وقتم روی Easy دوساعت و دو دقیقه وقتم بود که حتی از Guide ها هم سریع تر بازی میکردم بعدش فهمیدم نه برای یکی از تروفی که جمع اوری تفنگه باید بازی رو 3 ساعته روی Normal یا Hard برم ......
==================
ویرایش : بازی رو بالاخره 100% کردم خیلی خیلی هم خستم کرد دیگه مد نامرئی برام اب خوردن شده بود حتی میدونستم زامبی ها تو هر درجه سختی کجا هستن ... از کدوم راه برم ... ایتم ها کجا هستن . البته این اخر بازی خیلی هم ترسیدم چون نزدیک بود تایرنت ربکا رو بکشه بدبخت بشم ( اخه حال سیو کردن نداشتم بعد از این 7 بار تموم کردن ... تایرنت هم یه حرکت داره از گلو طرف میگیره چنگشو میکنه تو بدن طرف میکشتش چند بار هم Barry رو جلوم اینجوری کشت حالا نمی دونم چجوری دلش برام سوخت ربکا رو ول کرد ^:)^ ) ولی اخر بازی پلاتینیوم با عکس اون زامبیه اول بازی برام اومدن خوشحال شدم البته دو تا سوپرایز دیگه هم داشت نمی دونم گفته شد یا نه ولی من میذارم اولی :x :
Shia Upload .::. شیعه آپلود » Image Viewer

دومی هم یه note بود که میگفت معلومه شما فن واقعی رزیدنت هستی ها مرسی که این وقت رو گذاشتی از این حرفا اخر هم نوشته بود شینجی میکامی B-)

آخرین ویرایش:

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
من شخصا احتمال می دم الکس توی RE7 باشه چون هم شایعات این که کرکتر منفی زنه هست هم توی دمو یکی می گه " اون ( زن ) برگشته !! "

اگه هم الکس نباشه یا البرت هست ( با این که هم من هم دوستام به شدت با این موضوع مخالفیم و از نظرمون این کار جز بزرگ ترین اشتباهات کپکام می شه ) یا یه شخصیت اضافه مثل سیمونز که بی خودی می چسبوننش به ریشه ها و آمبرلا و راکون و ...
منم همه اینا رو احتمال میدم.
اینکه کی هست و کی نیست .بحثش بیهوده است.چون اولین تریلر فقط خواسته بما بگه شکل ظاهری بازی همچین چیزیه.کاری به اینکه کدوم شخصیت های خوب وب د هستن نداشتن.
بنابراین هر کیم بخواد هر جور احتمالی میده.ولی تا اطلاعات بیشتر از بازی منتشر به نتیجه نمیرسیم.فقط خودمونو خسته میکنیم.
الکس هم میتونه باشه
البرت هم اگه باشه همون طور که من و خودت و سایر عزیزان گفتن اشتباه محضه کپکامه.ولی با شناختی که از کپکام دارم برای این کاراش هزار تا توجیه میاره که دهن مردمو ببنده.بنابراین واسه اینکه چطور البرت رو زنده کردن توجیه میارن.

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
ویرایش : بازی رو بالاخره 100% کردم خیلی خیلی هم خستم کرد دیگه مد نامرئی برام اب خوردن شده بود حتی میدونستم زامبی ها تو هر درجه سختی کجا هستن ... از کدوم راه برم ... ایتم ها کجا هستن . B-)

تبریک میگم بهتون ، با وجود اینکه خودم عاشق این بازی هستم و بارها بازی کردم و می کنم ولی پلات نکردم (یعنی کلن حوصله ی این کار رو تو هیچ بازی ندارم) این تصویر رو هم قبلن تو اینترنت دیده بودم نمی دونستم برای خود بازی و بعد از پلات کردن هست فکر می کردم همین طوری تصویری هست که فن ها و علاقه مندان ساختن

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
خب به دلایل مشکلات اینترنتی و.....مدتی نبودم.الآن پستها رو سریع خودم و با توجه به همش ، نظر شخصی خودم رو به صورت مختصر و مفید میگم !

اول خوشحالم از بازگشت دوست خوبم ، آرمین عزیز به جمعمون !

خب تایید شده که داستان بازی اصلا ریبوت نیست و کاملا ادامه ی داستان های قبلی سری هست.خب این به خودی خود خیلی هم خوبه.من هم از قبلا مطمئن بودم که البته بعضی از دوستان هم طبق معمول مسخره کردن.مهم نیست.ولی خب اینکه چطوری و تا چه حد به گذشته مربوط باشه ، خودش یک بحث مجزا و بسیار پیچیده هست !

نکته ی بعدی اینکه توی بازی عبارت The Family وجود داره که آخر دمو مینویسه و اون یارو که مشت میزنه هم میگه.دوتا حالت هست : حالت اول اینکه متاسفانه این همون تشکیلات توی 6 هست که سیمونز در راسش بود.خیلی مسخره است.این همه ابهام و مسائل باز مونده توی داستان داریم.«سازمان» به اون مهمی کلا به فراموشی سپرده شده.بعد اینا بچسبن به یک تشکیلات مسخره که تازه توی 6 معرفی شده و حتی کارشون هم هیچ ربطی به سلاح های بیولوژیکی و داستان RE نداره.حالت دوم هم اینکه منظورشون همون خانواده ی بیکر هست که خونه ی توی بازی مال اوناست و عکسشون هم روی دیواره.به شدت امیدوارم دومی باشه.یعنی هر چیزی باشه به جز اولی !

در مورد زنده بودن وسکر هم واقعا غیر ممکن ترین و غیر عقلانی ترین کاری هست که میتونن انجام بدن.وسکر تمام اقداماتش رو جمع بندی کرد و به نتیجه رسوند.تمام آرمان هاش رو عملی کرد و حتی تا لحظه ی اجرا پیش برد.تمام کارایی که باید میکرد رو کرد و داستانش به هر جایی که باید میرسید رسید.به اینکه میتونست دیرتر این اتفاق بیفته و نقشش گسترش بیشتری پیدا کنه کاری ندارم.ولی به هر حال ، اون اتفاقی که در نهایت قرار بود براش بیفته افتاد.اصلا اون همه فسلفه چینی توی 5 ، کشتن اسپنسر ، تقابل کریس و جیل و وسکر پس از 10 سال اونم در مهد داستان یعنی کیجوجو ، احیا کردن قدیمی ترین شعبه آمبرلا ، متحد شدن با تنها بازمانده ی خاندان تراویس ، به ثمر نشوندن اوروبوروس با استفاده از تحقیقات قدیمی اسپنسر و کلی فلسفه چینی دیگه ، همش برای نمایش دادن اوج قدرت وسکر و پایان یافتن داستانش بود.اگه وسکر زنده بشه ، این همه فلسفه چینی همش بر باد میره.مهمترین داستان سری رسما اهمیتش به زیر صفر میره.یعنی هرچی بدبخت نویسنده ی 5 اومد روی داستانش وقت و فکر گذاشت تا یک پایان شاهکار و همه جانبه رو برای وسکر رقم بزنه ، با اینکار گند زده میشه به همش.من اسم دیگه ای جز مسخره کردن مردم و توهین به شعور مخاطب نمیتونم روش بذارم !

به نظر من هم وسکر و حتی هم اسپنسر میتونن توی بازی باشن.مخصوصا اون یاروی روی ویلچر که کپی اسپنسره.ولی به صورت فلش بک.ممکنه حتی خیلی هم بهشون پرداخته بشه و خیلی چیزا هم درباره ی گذشته و اقداماتشون روشن بشه.ولی قطعا مربوط به آینده نیست.افشای بخشی از گذشته هست که خیلی هم عالی و تحسین برانگیزه.ولی در غیر این صورت ، با عنوانی هزار برابر تجاری تر و غیر اصولی تر از 6 طرف هستیم.عنوانی که فقط به خاطر گیم پلی و ترسناک بودنش ، باید یک دور بازیش کنیم.هرچند همون گیم پلیش هم با توجه به اول شخص بودنش ، حداقل برای من یکی هیچ جذابیتی نداره.هرچند بتونه ترسناکترش کنه !

این نظر کلی من ، درباره ی بحث های پیش اومده ی اخیر بود !

Last edited by a moderator:

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
دانلود رزیدنت اویل 5 تموم شد
ببینم کپکام این نسخه رو چی کار کرده
رزیدنت اویل 6 رو سعی کردم بدون پیش داوری بازی کنم و باید بگم که نوع گیم پلی اکشنی که داشت آدم رو میخکوب میکنه بطوری که گیمر رو تا آخر می کشونه
ولی از نظر داستان جدای از اینکه خیلی ها کلن داستان رو ضعیف می دونن، مشکل اصلی تر تناقضات زیادی هست که داره،با نیما توی پیام خصوصی در این باره صحبت کردم و به فن های قدیمی حق میدم که نسبت به RE 6 انتقاد شدیدی داشته باشن با این وجود از جهت گیم پلی در اون سبک بازی مؤفقی بوده

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
رزیدنت اویل 6 رو سعی کردم بدون پیش داوری بازی کنم و باید بگم که نوع گیم پلی اکشنی که داشت آدم رو میخکوب میکنه بطوری که گیمر رو تا آخر می کشونه
ولی از نظر داستان جدای از اینکه خیلی ها کلن داستان رو ضعیف می دونن، مشکل اصلی تر تناقضات زیادی هست که داره،با نیما توی پیام خصوصی در این باره صحبت کردم و به فن های قدیمی حق میدم که نسبت به RE 6 انتقاد شدیدی داشته باشن با این وجود از جهت گیم پلی در اون سبک بازی مؤفقی بوده

کدوم سبک؟:D بازی با عنوان وحشت و بقا معرفی شده و ما یه شوتر سوم شخص دیدیم:D

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
ما یه شوتر سوم شخص دیدیم:D

همون سبک :|
ویرایش: دوستان کسی این رزیدنت اویل 5 رو نصب کرده برای ps4 ؟ این dlc به نام last nightmare رو میخوام قبل از بازی اصلی انجام بدم توی گزینه ها پیداش نکردم
چطوریه اول حتمن بازی اصلی باید تموم بشه تا باز بشه؟!

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ویرایش: دوستان کسی این رزیدنت اویل 5 رو نصب کرده برای ps4 ؟ این dlc به نام last nightmare رو میخوام قبل از بازی اصلی انجام بدم توی گزینه ها پیداش نکردم

باید اول بازی اصلی رو تموم کنید :D

NERO TURBO

into the Dark city
کاربر سایت
Jun 3, 2011
641
نام
Armin
خب به دلایل مشکلات اینترنتی و.....مدتی نبودم.الآن پستها رو سریع خودم و با توجه به همش ، نظر شخصی خودم رو به صورت مختصر و مفید میگم !

اول خوشحالم از بازگشت دوست خوبم ، آرمین عزیز به جمعمون !

خب تایید شده که داستان بازی اصلا ریبوت نیست و کاملا ادامه ی داستان های قبلی سری هست.خب این به خودی خود خیلی هم خوبه.من هم از قبلا مطمئن بودم که البته بعضی از دوستان هم طبق معمول مسخره کردن.مهم نیست.ولی خب اینکه چطوری و تا چه حد به گذشته مربوط باشه ، خودش یک بحث مجزا و بسیار پیچیده هست !

کته ی بعدی اینکه توی بازی عبارت The Family وجود داره که آخر دمو مینویسه و اون یارو که مشت میزنه هم میگه.دوتا حالت هست : حالت اول اینکه متاسفانه این همون تشکیلات توی 6 هست که سیمونز در راسش بود.خیلی مسخره است.این همه ابهام و مسائل باز مونده توی داستان داریم.«سازمان» به اون مهمی کلا به فراموشی سپرده شده.بعد اینا بچسبن به یک تشکیلات مسخره که تازه توی 6 معرفی شده و حتی کارشون هم هیچ ربطی به سلاح های بیولوژیکی و داستان RE نداره.حالت دوم هم اینکه منظورشون همون خانواده ی بیکر هست که خونه ی توی بازی مال اوناست و عکسشون هم روی دیواره.به شدت امیدوارم دومی باشه.یعنی هر چیزی باشه به جز اولی !

در مورد زنده بودن وسکر هم واقعا غیر ممکن ترین و غیر عقلانی ترین کاری هست که میتونن انجام بدن.وسکر تمام اقداماتش رو جمع بندی کرد و به نتیجه رسوند.تمام آرمان هاش رو عملی کرد و حتی تا لحظه ی اجرا پیش برد.تمام کارایی که باید میکرد رو کرد و داستانش به هر جایی که باید میرسید رسید.به اینکه میتونست دیرتر این اتفاق بیفته و نقشش گسترش بیشتری پیدا کنه کاری ندارم.ولی به هر حال ، اون اتفاقی که در نهایت قرار بود براش بیفته افتاد.اصلا اون همه فسلفه چینی توی 5 ، کشتن اسپنسر ، تقابل کریس و جیل و وسکر پس از 10 سال اونم در مهد داستان یعنی کیجوجو ، احیا کردن قدیمی ترین شعبه آمبرلا ، متحد شدن با تنها بازمانده ی خاندان تراویس ، به ثمر نشوندن اوروبوروس با استفاده از تحقیقات قدیمی اسپنسر و کلی فلسفه چینی دیگه ، همش برای نمایش دادن اوج قدرت وسکر و پایان یافتن داستانش بود.اگه وسکر زنده بشه ، این همه فلسفه چینی همش بر باد میره.مهمترین داستان سری رسما اهمیتش به زیر صفر میره.یعنی هرچی بدبخت نویسنده ی 5 اومد روی داستانش وقت و فکر گذاشت تا یک پایان شاهکار و همه جانبه رو برای وسکر رقم بزنه ، با اینکار گند زده میشه به همش.من اسم دیگه ای جز مسخره کردن مردم و توهین به شعور مخاطب نمیتونم روش بذارم !

به نظر من هم وسکر و حتی هم اسپنسر میتونن توی بازی باشن.مخصوصا اون یاروی روی ویلچر که کپی اسپنسره.ولی به صورت فلش بک.ممکنه حتی خیلی هم بهشون پرداخته بشه و خیلی چیزا هم درباره ی گذشته و اقداماتشون روشن بشه.ولی قطعا مربوط به آینده نیست.افشای بخشی از گذشته هست که خیلی هم عالی و تحسین برانگیزه.ولی در غیر این صورت ، با عنوانی هزار برابر تجاری تر و غیر اصولی تر از 6 طرف هستیم.عنوانی که فقط به خاطر گیم پلی و ترسناک بودنش ، باید یک دور بازیش کنیم.هرچند همون گیم پلیش هم با توجه به اول شخص بودنش ، حداقل برای من یکی هیچ جذابیتی نداره.هرچند بتونه ترسناکترش کنه !

این نظر کلی من ، درباره ی بحث های پیش اومده ی اخیر بود !
ما چاکریم داداش نیما...ان شالله شاهد بحث های خوب و موثری درباره ی بازی باشیم:)
با مسٔله البرت وسکر کاملا باهات موافقم ...آوردن البرت وسکر تنها یه دلیل داره و اونم جنبه تجاریه....تمام مساپل مربوط به وسکر به طور کلی مشخص شد بجز اینکه ایا وسکر نمونه اصلی رو از سازمان بدست اورد یا اینکه وسکر با استفاده از جسد استیو چی کار کرد که با یه فلش بک ساده این مشکل حله و نیازی به برگردندن اون نیست.
یکی از مشکلات اصلی اول شخص بودن بازی هست همچنین به علت این ممکنه کپکام خیلی از مشتری هاشو از دست بده چون یه سری از بازیکنان فقط طرفدار سوم شخص اکشن هستند ( طرفداران گیم پلی) از طرفی از نظر من فرم سوم شخص حس ترس بیشتری رو نسبت به اول شخص القا میکنه....اول شخص ترجیحا باید برای بازی هایی مثه کال اف دیوتی باشه

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna

RE5 داستان قشنگ و مهمی داره اما به همون اندازه گیم پلیش افتضاحه :D

منم قبلا از RE6 متنفر بودم اما با دیدن RE7 دیگه RE6 رو لطف الهی می بینم. کاش حداقل مثل RE6 بود. با این وضعیتی که من ازش دیدم مطمئنم صد برابر بدتره

کدوم سبک؟:D بازی با عنوان وحشت و بقا معرفی شده و ما یه شوتر سوم شخص دیدیم:D

RE از اول سوم شخص بود

باید بازی اصلیو تا اونجایی که کریس درمورد اتفاقات عمارت اسپنسر صحبت می کنه پیش برین

باید اول بازی اصلی رو تموم کنید :D

برای LIN لازم نیست حتما تموم شه :D

با مسٔله البرت وسکر کاملا باهات موافقم ...آوردن البرت وسکر تنها یه دلیل داره و اونم جنبه تجاریه....تمام مساپل مربوط به وسکر به طور کلی مشخص شد بجز اینکه ایا وسکر نمونه اصلی رو از سازمان بدست اورد یا اینکه وسکر با استفاده از جسد استیو چی کار کرد که با یه فلش بک ساده این مشکل حله و نیازی به برگردندن اون نیست.
یکی از مشکلات اصلی اول شخص بودن بازی هست همچنین به علت این ممکنه کپکام خیلی از مشتری هاشو از دست بده چون یه سری از بازیکنان فقط طرفدار سوم شخص اکشن هستند ( طرفداران گیم پلی) از طرفی از نظر من فرم سوم شخص حس ترس بیشتری رو نسبت به اول شخص القا میکنه....اول شخص ترجیحا باید برای بازی هایی مثه کال اف دیوتی باشه

بله خب درمورد البرت باهاتون موافقم. پرطرفدار بودن کرکتر ها همیشه باعث می شه کرکتر از بین بره یا به سری آسیب بزنه. مثل همین البرت که به دلیل پرطرفدار بودنش این همه داستان بعد مرگش ساختن ( وجود جیک یا احتمالات برگشتنش )
یا لیون که با پرطرفدار بودنش فقط و فقط سریو نابود کرد !!

درمورد اول شخص بودن بازی که تکلیفش معلوم شده !! گفتن اون دمو چون واقعیت مجازی بوده به شکل اول شخص بود و ربطی به بازی اصلی نداره. بازی اصلی سوم شخصه

بحث فلش بک هم جالب بود اگه نمی گفتن داستانش بعد از RE6 اتفاق میوفته !!

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
به نظر منم این 7 اصلا RE نیس فقط اسم RE به دوش میکشه ... اخه روح ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! مگه سایلنت هیله ؟؟؟؟؟!!!!!

مسخره ترین کار قرنم همین زنده کردن مجدد البرت وسکر از تو گوره ... میشه بزرگترین گند تاریخ ... یعنی همچین کاری کنن دیگه باید به عقل نداشته ی کپکام شک کرد !

البته به نظرم رزیدنت اویل اصلی بعد از شماره ی 3 مُرد, کاش با همون نسخه تموم میشد و دیگه ادامه پیدا نمیکرد ... حتی نسخه ی 4 که واقعا عالی بود و متای خیلی بالایی هم داره به نظرم RE نبود ... من خودم یادمه اولین بار که دیدمش اصلا نفهمیدم رزیدنت اویله فکر میکردم یه بازی دیگس !!! تا این حد عوض شده بود ( قبل اون 1 و 2 و 3 رو بازی کرده بودم )

ختم کلام یعنی میگم وقتی حتی 4 با اون همه کیفیت هم RE نبود دیگه 5 و 6 و 7 که یکی از یکی اشغال ترن جای خود دارد ( البته من 6 رو خداروشکر بازی نکردم ... قبلا تصمیم داشتم بازی کنم که یه عکس از ربات زامبی داخلش بهم نشون دادن :|:|:| و کلا دیگه فهمیدم اب قطعه .... )

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima

خواهش عزیزم !

بله.قطعا زنده کردن آلبرت دلیلی جز طرفداراش و پر کردن جیب کپکام توسط اونا نداره.اونم نه طرفداران واقعیش.بلکه عده ای جدید که صرفا از تیپ و عینک آفتابی آلبرت خوششون اومده.یعنی اگه این اتفاق بیفته ، داستان 5 با اون همه عظمت و فلسفه چینی میره وی هوا.مهمترین داستان سری رسما میشه بی ارزش ترین داستان سری.کلا میشه نسخه ی 5 رو از اون وسط گذاشت کنار.من که واقعا بعید میدونم اینکارو بکنند !

در مورد اول شخص بودن بازی هم دقیقا.من همیشه گفتم.اینجوری اصلا نمیتونم با کاراکتر بازی ارتباط برقرار کنم !

RE5 داستان قشنگ و مهمی داره اما به همون اندازه گیم پلیش افتضاحه :D

منم قبلا از RE6 متنفر بودم اما با دیدن RE7 دیگه RE6 رو لطف الهی می بینم. کاش حداقل مثل RE6 بود. با این وضعیتی که من ازش دیدم مطمئنم صد برابر بدتره

RE از اول سوم شخص بود

باید بازی اصلیو تا اونجایی که کریس درمورد اتفاقات عمارت اسپنسر صحبت می کنه پیش برین

برای LIN لازم نیست حتما تموم شه :D

بله خب درمورد البرت باهاتون موافقم. پرطرفدار بودن کرکتر ها همیشه باعث می شه کرکتر از بین بره یا به سری آسیب بزنه. مثل همین البرت که به دلیل پرطرفدار بودنش این همه داستان بعد مرگش ساختن ( وجود جیک یا احتمالات برگشتنش )
یا لیون که با پرطرفدار بودنش فقط و فقط سریو نابود کرد !!

درمورد اول شخص بودن بازی که تکلیفش معلوم شده !! گفتن اون دمو چون واقعیت مجازی بوده به شکل اول شخص بود و ربطی به بازی اصلی نداره. بازی اصلی سوم شخصه

بحث فلش بک هم جالب بود اگه نمی گفتن داستانش بعد از RE6 اتفاق میوفته !!

لطف الهی رو خوب اومدی ! :D

شکیبا ، کجا تایید شده که بازی اصلی سوم شخصه؟بله.درسته.گفتن اون تیکه ی قابل بازی مال خود بازی نیست و صرفا جهت شنایی با سبک و حال و هوای کلی بازی هست.ولی هیچوقت نگفتن که دوربین اول شخص هم فقط مال اون دموهست.اتفاقا تا جایی که من میدونم ، متاسفانه رسما تایید شده که دوربین بازی اصلی هم کاملا اول شخصه.حتی توی تیزر یک صحنه ای هست که نشون میده یک نفر مارگارد رو انداخته روی دوشش و پای جک رو هم داره میکشه.بازی هم اول شخصه و ما از زاویه دید جک میبینیم.دقیقا دقیقه ی سه و هفت دقیقه.اون دیگه توی دمو نیست و توی خود بازی اصلی هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر