بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
فکر کنم یه 20 یا 30 باری حالت مرسناریز رو با رنک A یا B تموم کردید که تونستید اینارو جورکنید. :D
یه چیزی تو همین مایه ها عزیز...
سابقه 16 17 سال RE3 بازی کردنه !!! البته این پس انداز حدود 3 4 سال گذشته است که نهایتش 11 بار تمومش کردم با تمام اپیلوگاش ...

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
فقط حرفه ای هاش میدونن یعنی چی !!!
عکس ها مال همین چند دقیقه پیشه ...
Untitled2.jpg

Untitled3.jpg

Untitled5.jpg

منو مجبور نکنین از بازی خودم عکس بگیرم :D

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
1.الکس همچنین به کلیر و مویرا گفت که قصد دارد همچون "برادرش" باموفقیت از مرگ فرار کند
منظورش البرته؟
یعنی البرت هنوز زنده س؟

2.تو ی سایت دیگه هم خوندم.اگه واقعا اوروبوروس ب اتیش حساسه پس چطور آلبرت هنوز پاهاش ذوب نشده بود ولی با دوتا لانچر میمیره؟
ی جواب قانع کننده میخام!!!ب هردو مورد

3.چرا الکس وسکر میخاست ناتالیارو بکشه درحالی که ناتالیا آخرین و بهترین شانسش بود؟(همون جایی ک ناتالیا با بری بود)

آخرین ویرایش:

N1GHTMARE_J4DE

کاربر سایت
Jun 6, 2016
19
1.الکس همچنین به کلیر و مویرا گفت که قصد دارد همچون "برادرش" باموفقیت از مرگ فرار کند
منظورش البرته؟
یعنی البرت هنوز زنده س؟

2.تو ی سایت دیگه هم خوندم.اگه واقعا اوروبوروس ب اتیش حساسه پس چطور آلبرت هنوز پاهاش ذوب نشده بود ولی با دوتا لانچر میمیره؟

3.چرا الکس وسکر میخاست ناتالیارو بکشه درحالی که ناتالیا آخرین و بهترین شانسش بود؟(همون جایی ک ناتالیا با بری بود)

1-اینکه آلبرت زنده باشه شانسش خیلی کمه. ولی ، 0 نیست. من رو این مورد تحقیق می کنم.

2- چون راکت لانچر یک سلاح انفجاریه. وقتی باهاش یچیو میزنی موج انفجار و حرارت ایجاد شده خیلی زیاده. علت اینکه آلبر همون اول ذوب نشد مقاومت ویروس قبلی خودش بوده. رقت کنی تو Code Veronia هم در برابر حملات الکسیا مقاوم بود.

3- من دقیق نمیدونم ولی فهمیدم بهت میگم.

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
یه چیزی تو همین مایه ها عزیز...
سابقه 16 17 سال RE3 بازی کردنه !!! البته این پس انداز حدود 3 4 سال گذشته است که نهایتش 11 بار تمومش کردم با تمام اپیلوگاش ...
میگم چیت میزدی راحت تر نبود ؟ :D

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
الان ی ماهه دارم تو اینترنت میچرخم و درباره این موضوع(زنده بودن وسکر)تحقیق میکنم
اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره بگه

فکر کردم من و آتوسا قبلا گفتیم احتمالش خیلی کمه ( تقریبا 0 !! )

اگه کپکام این کارو بکنه بزرگ ترین ضربه ای که می تونست به رزیدنت بزنه رو زده !!

• Like
Reactions: !Merida

!Merida

کاربر سایت
Jun 8, 2016
15
منظورش البرته؟
یعنی البرت هنوز زنده س؟

1. منظور از اون دیالوگ این بود که هدف الکس و آلبرت یکی هست.یعنی آلبرت هم قصد داشته که از زوال فرار کنه. [ولی این اتفاق نیفتاد.]برای کسب اطلاعات بیشتر پارت های 3 تا 6 از Secret Files که داخل بازی REV2 هستند رو بخونید.اونجا توضیح داده که آلبرت مرده و هدف الکس هم مثل هدف آلبرت و از-ال اسپنسر (یکی از موسسین آمبرلا) هست.
همچنین این اتفاق شبیه اتفاق RE1 (مرگ نمادین آلبرت درمقابل کریس) هست.

2.دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم.خوب شاید بخاطر این بوده که هنوز مقداری از ویروس PG78A/W در بدن آلبرت مونده بود (دلیلش اینه که چشمان آلبرت درمنطقه ی آتشفشانی قرمز بود.) و در پاهاش علیه گرما مقاومت ایجاد میکرد و Uroboros مراحل اولیه ی ابتلای خودشو پشت سر میذاشت و پاهای آلبرت هنوز به Uroboros آلوده نشده بودند.بنابراین کمی طول میکشید تا تاثیر ویروس تزریقی از بین بره و تمام بدن آلبرت ذوب بشه .اون دوتا RL هم به مرگش سرعت دادند و بیشتر برای خلاصی هلی کوپتر از بازوهای آلبرت بود.

ولی خوب کپکامه دیگه! ممکنه روزی نیاز رو در این ببینه که آلبرت رو برگردونه و براش یه جای توجیه بذاره.هرچند بنظر این کار بعید میاد.

آخرین ویرایش:

mario...RE..SH

کاربر سایت
Oct 8, 2014
251
الان ی ماهه دارم تو اینترنت میچرخم و درباره این موضوع(زنده بودن وسکر)تحقیق میکنم
اگه کسی اطلاعاتی در این مورد داره بگه
زنده شدن مجدد وسکر وضع رزیدنت رو از اینی که هست خیلی احمقانه تر میکنه.
جا داشت از پتانسیل هایی که وجود داشت برای لینک کردن خط های داستانی بازی مثل ارتباطی که بین وسکر و ایدا شکل گرفته بود و باز کردن ماجرای سازمان و تلفیق ماجرای کریس و لیون و ایجاد همزمان دوتا ضد قهرمان (وسکر و مزدوراش-سازمان) به شکل کاملا منطقی به داستان عمق و غنا ببخشن, ولی حالا که دیگه مسیر داستان رو جور دیگه پیش بردن و وسکر هم به اون نحو کشته شد دیگه خیلی مسخره و لوسه که بخوان زندش کنن.
بله کار نشد نداره میتونن زندش کنن, یه توجیهی میارن بالاخره, اما خیلی خیلی احمقانس این حرکت!

• Like
Reactions: !Merida

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
منظورش البرته؟
یعنی البرت هنوز زنده س؟

1-بله منظورش البرت هست و اونو برادر خودش میدونه (البته نه برادر خونی).الرت تا حالا چندین بار با موفقیت از مرگ فرار کرده.مثلا در ریمیک توسط تایرانتی که خودش کار گذاشته بود و (اون مرگ توسط خود و ویلیام برنامه ریزی شده بود ) کشته میشه.و اعضای باقیمانده استارز فکر میکردن البرت واقعا مرده.ولی البرت تونست خودشو از مرگ حتمی نجات بده.یعنی با کمک تزریق ویروسی که توسط ویلیام انجام میشه.در واقع اینجا هم الکس میخواد همین کار رو بکنه. و پیش چشم کلر و مویرا به خودش شلیک میکنه ولی در اصل قصد خود کشی نداشته همون طور که البرت که خودش توسط تایرانت کشته میشه ولی قصد خود کشی نداشته بلکه فقط میخواسته هم خودش توسط تایرانت کمشته بشه و تسوط ویروس مخصوصی که ویلیام بهش تزریق کرده بود حیات جدید با انسانی جدید متولد بشه.
2-اوروبروس به پاهای البرت سرایت نکرده بود هنوز.اون صحنه ای که البرت خودشو با اوربورس مجهز کرد رو بار دیگه دقیق ببین.
البرت بخاطر اثرات ویروس که بدنش هست از سخترین ضربات هم جون سالم بدر برده.مثلا توی کد ورنیکا در اخر توسط اون تیر آهن های عظیم بشدت زخمی میشه و صورتش هم خونی میشه ولی اثرات ویروس موجب میشه دوباره بافت های آسب دیده بدنش سریع باز سازی بشن .یا توی RE5 بار ها دیدیم که تیر به بدن البرت میخورد ولی البرت فقط همون دم حالش بهم میخورد ولی پس از دو ثانیه دوباره به خودش میومد چون ویورس سریع اثرات زخم ناشی از شلیک رو از بین میبرد و بدنش سریع ترمیم میشد.اما اوروبورسی چون به حرارت شدید بسیار حساسه توسط دو تا راکت مخصوص آتشی از بین میره و البرت دیگه نمیتونه دوام پیدا کنه و ویروس فرصت نمیکنه بدنشو ترمیم کنه.بنظر هم میاد سر البرت از تنش جدا میشه.
3-جواب این تیو فایلها هست.ولی به طور صریح گفته نشده ظاهرا .فایل نفرت از ناتالیا رو بخون.اونجا گفته شده که الکس بخاطر تغییر شکلی که داشته از خودش متنفر میشه.وقتی الکس ذهنشو به ناتالیا منتقل میکنه میگه یک من دیگه بیدار شده و به زشت بودن من میخنده.من اجازه نمیدم.فقط یه من واقعی وجود داره و اون منم .اون من واقعی نیست و تغلبیه
بخاطر همین اجاز نمیدم زنده بمونه
الکس قصد داشت جزیره رو با اوروبورس بطور کامل الوده کنه ناتالیا در اثر ترس میمره و الکس کنترل بدنشو بدست میگیره و میگه من به خود واقعیم تبدیل میشم پس ناتالیا باید بمیره(به هر روشی که میتونه)

آخرین ویرایش:

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
1-بله منظورش البرت هست و اونو برادر خودش میدونه (البته نه برادر خونی).الرت تا حالا چندین بار با موفقیت از مرگ فرار کرده.مثلا در ریمیک توسط تایرانتی که خودش کار گذاشته بود و (اون مرگ توسط خود و ویلیام برنامه ریزی شده بود ) کشته میشه.و اعضای باقیمانده استارز فکر میکردن البرت واقعا مرده.ولی البرت تونست خودشو از مرگ حتمی نجات بده.یعنی با کمک تزریق ویروسی که توسط ویلیام انجام میشه.در واقع اینجا هم الکس میخواد همین کار رو بکنه. و پیش چشم کلر و مویرا به خودش شلیک میکنه ولی در اصل قصد خود کشی نداشته همون طور که البرت که خودش توسط تایرانت کشته میشه ولی قصد خود کشی نداشته بلکه فقط میخواسته هم خودش توسط تایرانت کمشته بشه و تسوط ویروس مخصوصی که ویلیام بهش تزریق کرده بود حیات جدید با انسانی جدید متولد بشه.
2-اوروبروس به پاهای البرت سرایت نکرده بود هنوز.اون صحنه ای که البرت خودشو با اوربورس مجهز کرد رو بار دیگه دقیق ببین.
البرت بخاطر اثرات ویروس که بدنش هست از سخترین ضربات هم جون سالم بدر برده.مثلا توی کد ورنیکا در اخر توسط اون تیر آهن های عظیم بشدت زخمی میشه و صورتش هم خونی میشه ولی اثرات ویروس موجب میشه دوباره بافت های آسب دیده بدنش سریع باز سازی بشن .یا توی RE5 بار ها دیدیم که تیر به بدن البرت میخورد ولی البرت فقط همون دم حالش بهم میخورد ولی پس از دو ثانیه دوباره به خودش میومد چون ویورس سریع اثرات زخم ناشی از شلیک رو از بین میبرد و بدنش سریع ترمیم میشد.اما اوروبورسی چون به حرارت شدید بسیار حساسه توسط دو تا راکت مخصوص آتشی از بین میره و البرت دیگه نمیتونه دوام پیدا کنه و ویروس فرصت نمیکنه بدنشو ترمیم کنه.بنظر هم میاد سر البرت از تنش جدا میشه.
3-جواب این تیو فایلها هست.ولی به طور صریح گفته نشده ظاهرا .فایل نفرت از ناتالیا رو بخون.اونجا گفته شده که الکس بخاطر تغییر شکلی که داشته از خودش متنفر میشه.وقتی الکس ذهنشو به ناتالیا منتقل میکنه میگه یک من دیگه بیدار شده و به زشت بودن من میخنده.من اجازه نمیدم.فقط یه من واقعی وجود داره و اون منم .اون من واقعی نیست و تغلبیه
بخاطر همین اجاز نمیدم زنده بمونه
الکس قصد داشت جزیره رو با اوروبورس بطور کامل الوده کنه ناتالیا در اثر ترس میمره و الکس کنترل بدنشو بدست میگیره و میگه من به خود واقعیم تبدیل میشم پس ناتالیا باید بمیره(به هر روشی که میتونه)[/QUO
جواب 3رو نگرفتم متاسفانه!
جواب 3رو نگرفتم متاسفانه!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
پیشنهادهاتون رو برای گزینه های نظرسنجی زیر بدین

« دوست دارید RE7 چگونه ساخته شود ؟ »

دوستان فقط گزینه های پیشنهادی رو بگید و فعلا هیچ بحثی راجع به هیچ گزینه ای نکنید تا نظرسنجی قرار داده بشه. فقط سریعتر گزینه ها رو بگید

!Merida

کاربر سایت
Jun 8, 2016
15

دوستان فقط گزینه های پیشنهادی رو بگید و فعلا هیچ بحثی راجع به هیچ گزینه ای نکنید تا نظرسنجی قرار داده بشه. فقط سریعتر گزینه ها رو بگید

گزینه های محتمل:
1. سبک ترس و بقای بیشتر
2.اکشن بیشتر
3.دوربین سوم شخص
4.دوربین اول شخص
5. تعویض شخصیت های اصلی
6. بازگشت شخصیت های اصلی مانند جیل ولنتاین و ربکا چمبرز
7. سبک Single Player
8.سبک Co - OP
9.محیط گیم پلی تاریک
10.تعویض سبک بازی به یک سبک جدید.

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322

در قدم اول ی گبم پلی بی نقص
دوم اتمسفر عالی نظیر مکان های رزیدنت1
سوم ی داستان پر و پیمون.
مهم نیست کی میاد نقش اول میشه تو 7 ، مهم اینکه درست ازش استفاده کنن تا تاثیرشو رو مخاطیین بذاره

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
منم یه نظریه دارم در مورد برگشتن البرت اکه خیلی تخیولیه و با توجه به اینکه با کاپکم طرف هستیم امکان داره این کارو بکنن:D خوب نظریم اینکه تابحال به جیک توجه کردین که قدرتای البرتو داره اما پسر البرت بودنش یه جورای غیره ممکنه حالا اکه البرت قبلا مثل الکس ذهنشو به یه بچه انتقال داده باشه چی؟که اون بچه هم جیک باشه مثل ناتالیا ومنظور الکس از اینکه میخواد مثل برادرش از مرگ فرار کنه این انتقال ذهن باشه چی:-B ؟؟ خودم یه جورای فکر میکنم چون توی اویل 6 کاپکم نتونست جیکو به عنوان پسر البرت توی نظر طرفدارا جا کنه این خط داستانی رو با الکس به وجود اورد تا یه بهانه جدید و منطقی برای برگردوندن البرت داشته باشه

• Like
Reactions: Forza 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر