بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
تیفا جان شما قرار بود بخوابین ها :D

فکر نمی کنم زیاد مونده باشه ( خودم یادم رفت دقیقا چه روزیه فردا می بینم می گم :D ) اما امیدوارم اسم بازیشم نیاد. در جریان ترک رزیدنت که هستی :D
اینجا من کلرم تو تیفا کلک:D
مامانم گفت بخواب منم گفتم چشم:D
اما نتونستم بخوابم:D
امیدوارم نزنن پس کله بگن بکپ=))
E3 قرار بوده 14 تا 16 jun برگزار بشه.یعنی همین 25 تا 27 ام خرداد . ولی بنظر میاد یه چندروزی تاخیر بخوره ویا تمدید بشه.
پس اون ق***ی چرا به من گفت ۱۶ خرداد بجای June؟:|x-(
الان به دوستام بگم بهم میخندن:|
عجب ها:|x-(

• Like
Reactions: !Merida

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
"الکس وسکر" بعد از آلوده کردن خودش به Uroboros طی مبارزه با کلیر ردفیلد (پرتاب RL ) شکست خورد و مرده اعلام شده ولی Alex's From of Natalia یکبار دیگه متولد شد.

بله اون خود الکسه که تو بدن ناتالیاست. اسمش هم Dark Natalia هستش

عه راس می گیا :D راستش قبلا کلر ردفیلد من بودم آخه :D

اوکی نخواب ولی بحث شیرین مرگ یه نفر رو از دست دادی :D فردا بیا ادامه اشو بگیم :D

عزیزم اگه 16 June بود مطمئن باش من الان از رزیدنت متنفر بودم !!!!! مطمئنم خرابش می کنن

Last edited by a moderator:

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
عه راس می گیا :D راستش قبلا کلر ردفیلد من بودم آخه :D

اوکی نخواب ولی بحث شیرین مرگ یه نفر رو از دست دادی :D فردا بیا ادامه اشو بگیم :D

عزیزم اگه 16 June بود مطمئن باش من الان از رزیدنت متنفر بودم !!!!! مطمئنم خرابش می کنن
الان تیفایی:D
کی مرگ لئون؟:D(الان کل بازی سنتر ترورم میکنن=)) )
اوکی:D
منم مطمئنم اما بقیه دوستان همچین اعتقادی ندارن
--
نکته
دوستان من بیشتر حرف هام شوخیه ، ی وقت ازم دلخور نشیدO:-)
بیشتر برای جو تاپیک اینجوری شوخی میکنمO:-)
وگرنه بحث تخصصی ام بلدمB-)(الکی:D)

• Like
Reactions: Tifa Lockhart

!Merida

کاربر سایت
Jun 8, 2016
15

نمیدونم چی بگم! من تاهمینجا خوندم که قراره 14 تا 16 june باشه. :) حالا میخواید خودتون یه نگاه بندازید.
قراره RE7 برطبق گفته های Capcom توی این نمایشگاه معرفی بشه.با تصوری که از Capcom دارم حالا تاساخت نسخه ی پیش فروشش کمی وقت میبره.

Tifa Lockhart

Claire Redfield سابق :)
کاربر سایت
Apr 7, 2016
179
نام
Rayna
الان تیفایی:D
کی مرگ لئون؟:D(الان کل بازی سنتر ترورم میکنن=)) )
اوکی:D
منم مطمئنم اما بقیه دوستان همچین اعتقادی ندارن
--
نکته
دوستان من بیشتر حرف هام شوخیه ، ی وقت ازم دلخور نشیدO:-)
بیشتر برای جو تاپیک اینجوری شوخی میکنمO:-)
وگرنه بحث تخصصی ام بلدمB-)(الکی:D)

می دونم و به اون چیزی که هستم افتخار می کنم :D

نه لیونو که که کشتیم :D ( نترس من ازت حمایت می کنم :D ) سر بحث شیرین مرگ کلود بودیم :D

خب پس چرا هنوز رزیدنتو دنبال می کنی ؟؟ تا همینجاشم گند زدن به خاطرات ما از رزیدنت. حالا تو RE7 هم بیشتر خراب کاری می کنن !! همه امون هستیم و می بینیم چه جوری خرابش می کنن

• Like
Reactions: Princess Claire

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
در مورد تاریخ E3 ناراحت نباشین از 1 هفته قبلش 24 ساعت تاپیک بالای لیست اخرین پستاس :D
الان که دارن رزیدنت ایول از 6-5-4 شروع کردن دادن فکر میکنید 7 رو نمی دن :D ؟ واقعا هم نمی دونم روی چی می تونند مانور بدن ... مثلا یادم اون زمان که 6 معرفی شد من سر اون حرکات که میشد روی زمین غلط بخوری خیلی برام جالب بود:D که بعد فهمیدم اصلا جالب نیست :D حالا من لیست خواسته هامو میزنم از گیم پلی :

* قسمت چیدن ایتم ها و اسلحه های باید برگرده مثل قدیم شه یه سندوقچه مثل کلاسیکا (که هنوز هم بنظرم از مدل قسمت پنجم بهتر بود ) که هر اسلحه فضای خودشو ببره اینطوری نیست دیگه طرف بره سمت باس راحت rpg از جیبش در بیاره شلیک کنه :D باید برای اینکار از یه سری چیزاش بگذره .... 6 نقصش این بود که فضا برای همه نوع مهمات اسلحه نداشت نمی تونستی هم تو اینوتوری یا همچین جایی بزاریشون پس مثلا برای اینکه مهمات Shotgunت رو بتونی بذاری باید مال handgunت رو مینداختی x_x (جایی اشتباه کردم بگید :D )

* دادن گزینه انتخاب : واقعا بهترین چیزش بود مثلا داخل 3 زمانی که اولین بار نمسیس رو می بینیم انتخاب بهمون میده که باهاش بجنگیم یا فرار کنیم که یه گیمر می تونه شجاعتش رو بذاره بره کارت برد رو بردار و Reward بگیره B-) من دیگه اینو جای دیگه ای ندیدم :-w

* معما ها... تقریبا داخل 6 به کلی نابود شد :-s بهترین معما هارو تو Remake و 2 دیدم \m/

* یه باس درست حسابی : حالا که از نمسیس بگذریم که مارو از همون یه ضربه کشتنش می ترسوند :D S.T.A.R.S :-s

Princess Claire

کاربر سایت
Apr 18, 2016
84
نام
Cereza
نمیدونم چی بگم! من تاهمینجا خوندم که قراره 14 تا 16 june باشه. :) حالا میخواید خودتون یه نگاه بندازید.
قراره RE7 برطبق گفته های Capcom توی این نمایشگاه معرفی بشه.با تصوری که از Capcom دارم حالا تاساخت نسخه ی پیش فروشش کمی وقت میبره.
من خودم نرفتم سایت مرجع
امتحان داشتم وقت نکردم ، از یکی پرسیدم گفت ۱۶ خرداد
طرف ۱۶ june و با خرداد اشتباه گرفته بوده
آبروم پیش بچه ها رفت:|
متشکرم بابت اطلاعات:)
می دونم و به اون چیزی که هستم افتخار می کنم :D

نه لیونو که که کشتیم :D ( نترس من ازت حمایت می کنم :D ) سر بحث شیرین مرگ کلود بودیم :D

خب پس چرا هنوز رزیدنتو دنبال می کنی ؟؟ تا همینجاشم گند زدن به خاطرات ما از رزیدنت. حالا تو RE7 هم بیشتر خراب کاری می کنن !! همه امون هستیم و می بینیم چه جوری خرابش می کنن
آفرین افتخار بکن:D
گفتم شاید اینجام بحثش باشه :D (توام با من ترور میشی =)) ) آره :D

دیگه دست خودم نیست
شدم مرجع ، خودم پیگیر نیستم اما برام از دوستام و .... پیام میاد و ازم راجبش سوال میکنن
منم تو عالم دوستی بخاطر بچه ها دنباله روش هستم
وگرنه منتظر ۷ نیستم
مطمئنم افتضاحه
فقط منتظر ریمیک ۲ام ، اونم چون میدونم داستانش و نمیتونن خراب بکنن
وگرنه اونم بیخیال میشدم

در مورد تاریخ E3 ناراحت نباشین از 1 هفته قبلش 24 ساعت تاپیک بالای لیست اخرین پستاس :D
الان که دارن رزیدنت ایول از 6-5-4 شروع کردن دادن فکر میکنید 7 رو نمی دن :D ؟ واقعا هم نمی دونم روی چی می تونند مانور بدن ... مثلا یادم اون زمان که 6 معرفی شد من سر اون حرکات که میشد روی زمین غلط بخوری خیلی برام جالب بود:D که بعد فهمیدم اصلا جالب نیست :D حالا من لیست خواسته هامو میزنم از گیم پلی :

* قسمت چیدن ایتم ها و اسلحه های باید برگرده مثل قدیم شه یه سندوقچه مثل کلاسیکا (که هنوز هم بنظرم از مدل قسمت پنجم بهتر بود ) که هر اسلحه فضای خودشو ببره اینطوری نیست دیگه طرف بره سمت باس راحت rpg از جیبش در بیاره شلیک کنه :D باید برای اینکار از یه سری چیزاش بگذره .... 6 نقصش این بود که فضا برای همه نوع مهمات اسلحه نداشت نمی تونستی هم تو اینوتوری یا همچین جایی بزاریشون پس مثلا برای اینکه مهمات Shotgunت رو بتونی بذاری باید مال handgunت رو مینداختی x_x (جایی اشتباه کردم بگید :D )

* دادن گزینه انتخاب : واقعا بهترین چیزش بود مثلا داخل 3 زمانی که اولین بار نمسیس رو می بینیم انتخاب بهمون میده که باهاش بجنگیم یا فرار کنیم که یه گیمر می تونه شجاعتش رو بذاره بره کارت برد رو بردار و Reward بگیره B-) من دیگه اینو جای دیگه ای ندیدم :-w

* معما ها... تقریبا داخل 6 به کلی نابود شد :-s بهترین معما هارو تو Remake و 2 دیدم \m/

* یه باس درست حسابی : حالا که از نمسیس بگذریم که مارو از همون یه ضربه کشتنش می ترسوند :D S.T.A.R.S :-s
من مطمئنم ۸ام میسازن
۷ که جای خود داره

همه گزینه هایی که گفتی قبول فقط ....
میشه صندوق نباشه جاش مثلأ ی کمد باشه؟:D
من به صندوق و قیافه اش آلرژی دارم و یاد شعر (حقه هاش و تو صندوقش میذاره=)) ) میوفتم:D

Last edited by a moderator:

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
من مطمئنم ۸ام میسازن
۷ که جای خود داره

همه گزینه هایی که گفتی قبول فقط ....
میشه صندوق نباشه جاش مثلأ ی کمد باشه؟:D
من به صندوق و قیافه اش آلرژی دارم و یاد شعر (حقه هاش و تو صندوقش میذاره=)) ) میوفتم:D
بنظرم اصلا بیخیال کمد و صندوق این یارو داخل Re4 جادوگره بیاد تفنگامونو بذاره تو کتش خیلی بهتره :D کاش میشد اشلی گذاشت تو کتش اخر بازی برداشت :D
OH i buy her with high price :))=))

• Like
Reactions: !Merida

!Merida

کاربر سایت
Jun 8, 2016
15

این قضیه ی inventory رو فقط من تو re های کلاسیک ومدرن هایی مثل RE5 دیدم.چیزیه که باعث میشه آیتم ها رو بشه ذخیره کرد.ولی ازلحاظ جاگیری مثل جعبه ی آیتم RE4 باشند که تعداد خونه های هرآیتم براساس حجمی که داره تغییر میکنه.
گزینه ی انتخاب روهم که توی re1 هم بود ولی حق باشماست چون توی 3 بیشتر روش مانور داده بودند.همین قضیه ی انتخاب توی Umbrella Chronicles هم وجود داره.

معماهاهم که کلا توی سری های کلاسیک بیشتر روش کارکرده بودند.مخصوصا RE3 که برخی از معماهاش در وهله ی اول جابرای فکر کردن داشت.مثل همون معمای Water Sample .
درمورد باس فایت هم باهاتون تقریبا موافق هستم.برخی از باس فایت ها باید جان سخت باشند و در بیشتر جاهای گیم پلی قابل دیدن باشند.مثلاهرسه تا باس های RE2 و RE3 همینطور بودند.

من خودم نرفتم سایت مرجع
امتحان داشتم وقت نکردم ، از یکی پرسیدم گفت ۱۶ خرداد
طرف ۱۶ june و با خرداد اشتباه گرفته بوده
آبروم پیش بچه ها رفت:|
متشکرم بابت اطلاعات:)
خواهش میکنم. :)

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان قبلا هم تذکر داده شده که کامنتهای متوالی ارسال نکنید و به جاش کامنت قبلی خودتون رو ویرایش کنید. الان این دو دوصفحه آخری چند نفر همینطوری بوده و کامنتها رو ادغام کردم. لطفا قوانین رو رعایت کنید. در صورت تکرار کامنتها حذف و دسترسی هم محدود میشه

shm744

کاربر سایت
May 8, 2008
391
نام
شهام سمیع عادل
فقط حرفه ای هاش میدونن یعنی چی !!!
عکس ها مال همین چند دقیقه پیشه ...
Untitled2.jpg

Untitled3.jpg

Untitled5.jpg

!Merida

کاربر سایت
Jun 8, 2016
15
فقط حرفه ای هاش میدونن یعنی چی !!!
عکس ها مال همین چند دقیقه پیشه ...
Untitled2.jpg

Untitled3.jpg

Untitled5.jpg
فکر کنم یه 20 یا 30 باری حالت مرسناریز رو با رنک A یا B تموم کردید که تونستید اینارو جورکنید. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر