بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
منم دوست دارم بجای اینکه بیان RE7رو درست کنن بیان شماره های 2و3 و کد ورونیکا رو بازسازی کنن.RE7 هم از کجا معلوم از RE6بدتر نشه

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
ممنونم بسیار

خیلی خیلی شرمنده.یه سوال دیگه.برای RE:Outbreak #file 1 & 2 لینک دانلود دارید؟

خواهش.

اونا مخصوص PS2 هستند فکر نکنم حتی بازیش رو هم گیر بیاری بتونی رو کامپیوتر بسادگی اجرا کنی.حالا خودت میدونی.

تو همون سایت بگردی پیدا میشه.

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
بله leoc-C،منم نگفتم که اون مسائل به داستان بازی ربط داره.یک سری از اندیشه ها و نمادها توی بازی گنجونده شدن.ولی ریششون به خارج از بازی برمیگرده و اصلا ربطی به داستان بازی ندارن.
در مورد جیل هم کاملا موافقم.برخلاف کریس،جیل کاملا از چهره ی اصلیش فاصله گرفته بود.
اوتبریک 1 و 2 رو هم من روی کامپیوتر بازی کردم.البته با شبیه ساز.ولی هیچ ایرادی نداشت و خیلی روان بود.

esmael

کاربر سایت
May 7, 2013
248
نام
اسماعیل
نیما چشم هیشکی اب نمیخوره

- - -ویرایش - - -

اواتارمو حال میکنی نیما؟کلر تو اویل 2 عجب جیگری بودا
استایل بدنش چهرش لباسش
ای کاش تو re7 کلر رو مدل re2 درست کنن

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
بله leoc-C،منم نگفتم که اون مسائل به داستان بازی ربط داره.یک سری از اندیشه ها و نمادها توی بازی گنجونده شدن.ولی ریششون به خارج از بازی برمیگرده و اصلا ربطی به داستان بازی ندارن.
در مورد جیل هم کاملا موافقم.برخلاف کریس،جیل کاملا از چهره ی اصلیش فاصله گرفته بود.
اوتبریک 1 و 2 رو هم من روی کامپیوتر بازی کردم.البته با شبیه ساز.ولی هیچ ایرادی نداشت و خیلی روان بود.
کپ کام بعد از اینکه سریه REبه محبوبیت رسید اومد از محبوبیت این فرانچایز سو استفاده کرد و از سریه چهارم به بعدش چنین نمادهایی رو به بازیها اضاف کرد واقعا از این کار ش متاسفم ولی دیگه باید سعی کنیم از هر چیز REخوشمون نیاد

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
معین جان،کاملا موافقم.البته توی ایران اکثر مردم اصلا متوجه این نمادها نمیشن.
اسماعیل،درسته.کلیر توی 2 و مخصوصا توی حالت آپدیت شدش توی دارک ساید،بهترین طراحی چهره و لباس رو داشت.
از TGS هم که خبری نشد.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
کسی لینک دانلود RE:Zero رو داره؟سرچ کردم ولی لینک سالم پیدا نکردم

نظر کاملا شخصی: اصلا من زیاد از RE0 خوشم نیومد :| همون که صندوق آیتم ها را نداشت اصلا مزه نمیداد. قبول دارم خیلی کلاسیک بودش ولی :| به نظرم ریمیک را بازی کنی خیلی خیلی بهتره :d

Leon-c

کاربر سایت
Aug 19, 2013
226
نام
معین
نظر کاملا شخصی: اصلا من زیاد از RE0 خوشم نیومد :| همون که صندوق آیتم ها را نداشت اصلا مزه نمیداد. قبول دارم خیلی کلاسیک بودش ولی :| به نظرم ریمیک را بازی کنی خیلی خیلی بهتره :d
جدا از اینکه شما گفتی از قسمتهایی از ازمایشگاه تو RE2 تو این سری کپی شده بود و اینکه با شخصیتهای ربکا و بیلی زیاد حال نمیکنم

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
برعکس به نظر من زیرو یکی از بهترین های این سری بود.اینکه صندوق در بازی وجود نداشت،برای تنوع خوب بود.چون تا اون زمان سیستم صندوق در همه ی نسخه ها بود.در ضمن همش که نباید شخصیت های معروف و محبوب رو بیارن.بالاخره وجود شخصیت های دیگه هم برای داستان لازمه.علاوه بر اینکه ربکا هم یکی از شخصیت های مورد علاقه ی منه.تازه سیستم تعویض کاراکتر هم واقعا شاهکار بود.چون می تونستیم در دو نقطه ی جداگانه بازی کنیم.از لحاظ داستان هم که یکی از مهم ترین شماره ها محسوب میشه.چون کلا سرگذشت مارکوس،نحوه ی ساخت ویروس T،چگونگی رخ دادن واقعه ی عمارت و سرگذشت ربکا قبل از RE1،توی این بازی نشون داده میشه.در کل من شماره های2،ریمیک و زیرو رو از همه بیشتر دوست دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر