بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
باید بدونی که آزمایشگاه بریکین در حومه راکون سیتی هست، کوه‌های آرکلی هم حومه شهرن. این دوتا تعریف شده‌ان.
و دیگه این‌که من نه وقت گشتن برای چنین چیزیو بعد از این دارم و نه می‌تونم که بذارم.
مدیر شرکتم و از دفترم میام این‌جا!

Signed.jpg

کوه‌های آرکلی در حومه شهر و مسافتی که از R.P.D باید تا اون‌جا برسه. می‌دونیم لب بریکین هم حومه شهر قرار داره و در رزیدنت ایول 2 این مسافت طی می‌شه.
خیلی سادست!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,548
و دیگه این‌که من نه وقت گشتن برای چنین چیزیو بعد از این دارم و نه می‌تونم که بذارم.
مدیر شرکتم و از دفترم میام این‌جا!

تمام مکانها ( راهروها خیابونها اتاقها آزمایشگاه ها و ......... ) همرا با تمام کات سین ها دیالوگ ها پرونده ها فایلها کاراکترها و ........... داستان بازی رو میسازن
اگر در یکی از این موارد کسی تونست 1 مورد بیاره که , جایی تو بازی توسط کاراکتری گفته شده یا توسط کات سین یا دیالوگ یا فایل یا ... دیده شده که آزمایشگاهی (UTF) که تو RE0 واقع در کوهستان آرکلی هست همون آزمایشگاه برکین در RE2 واقع در راکون سیتی هست !!
من حرفش رو قبول میکنم !
خوشبختانه تو RE برای اینکه چه کسی اسلحه های استارز رو ساخته هم فایل هست !
حرفم واضح بود آقای مدیر !
منم میتونم آمازون رو بیارم کنار تهران .

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بابا ما میام از اطلاعات بقیه بهره مند بشیم نمیاییم که دعوا ببینیم یکم رعایت کنید خودتون دعوا می‌کنید آخرشم میگید این تاپیک این طور بوده.
یکی اطلاعات میده چه غلط چه درست نیاید بزنید تو سرش راحت با آرامش دلیل بیارید

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
نقشه راکون سیتی رو دیدی؟! چندین جا موجوده یکیش هم داخل کتاب راهنمایی که به نام Resident Evil Archives در ژاپن منتشر شد وجود داره.
کوه‌های آرکلی دقیقا حومه شهرن. راکون سیتی کوهپایه‌ایه.

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
نقشه راکون سیتی رو دیدی؟! چندین جا موجوده یکیش هم داخل کتاب راهنمایی که به نام Resident Evil Archives در ژاپن منتشر شد وجود داره.
کوه‌های آرکلی دقیقا حومه شهرن. راکون سیتی کوهپایه‌ایه.
دوست عزیز فک کنم سینا واضح گفتش
شما مدرکش رو بیار اینجا رو کن ما هم قبول میکنیم
کتابی که تو ژاپن منتشر شده رو ما از کجا بیاریم آخه...شما اگه نسخه ای چیزی داری ازش اون عکسو نشون بده
منم واقعا علاقه مند شدم به شخصه ببینم ربط کوهستان آرکلی به آزمایشگاه بیرکین تو اویل2 چیه؟!

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,548
تو بازی گفته شده ؟؟ فایل یا کات سین داری ؟؟
رودهن هم نزدیک تهرانه

اون کتاب رو هم من دارم . تو جلد 1 نیست .
اصل عکس اینه
p557_1.jpg
ایشون میگه از آرکلی تا آزمایشگاه برکین مترو کشیدن !!!
t475_5.jpg
خب فایلی دیالوگی چیزی دارید که ثابت کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
مترو نکشیدم، چرا مترو بکشم!؟ این که لب بریکین حومه شهر قرار داره هم که نیازی به سند نداره! نکنه فکر می‌کنی دوتا کنار هم ساختن؟
اگه فایل یا دیالوگ دیگه موجود بود این بحث ده سال ادامه پیدا نمی‌کرد اما این احتمال که اون‌جا لب بریکین نیست در آخرین جایگاه لیست احتمالاته هرجایی جز این‌جاس.

خب فایلی دیالوگی چیزی دارید که ثابت کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیز دلم چرا نمی‌فهمی، این کارو اومدن مبهم انجام بدن!

- - -ویرایش - - -

منم واقعا علاقه مند شدم به شخصه ببینم ربط کوهستان آرکلی به آزمایشگاه بیرکین تو اویل2 چیه؟!

با مدرک و سند(!)، هردو در حومه‌ی شهر قرار دارن.

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
بابا به شماره 13 رو چه کار داری؟! اون‌جا یه ایستگاه اداره پلیسه!
لب بریکین حومه شهر واقع شده.
عزیزم می‌گی لب بریکین حومه راکون سیتی نیست؟
The Raccoon City Underground Laboratory[SUP][1][/SUP] was a large subterranean laboratory located in the outskirts ofRaccoon City that was operated by the Umbrella Corporation and administered by William Birkin.

http://residentevil.wikia.com/

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,548
شما ایستگاه دیگه ای پیدا کردی به ما هم نشون بده

هنوزم میگم اگه فایل دیالوگ یا ...... چیزی داری رو کن وگرنه بیخودی با کلمات بازی نکن

ویکی منبع معتبری نیست همه این رو میدونن . چون یکی مثل شما میره اون رو مینویسه

تازه اگر هم درست باشه بازم چیزی تغییر نمیکنه .
چیزی بیارید که داستان رو بتونه نقض کنه
دیالوگ
فایل
کات سین
........

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
تنها چیزی که تو رولیشنز نظر منو به خودش جلب کرد وفقط کاستومایز کردن سلاح هاش بود! اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود اوتبریک هارو از این بیشتر دوست دارم. اصلا ترسناک نبود در مقایسه با ریمیک! آهنگاشم چیز خیلی خاصی نداشت اون آهنگ هایی که تو رزیدنت اویل کلاسیک میزد اتمسفر منطقه کاملا دستت میومد که تا چه اندازه خطرناک هست و ... راضی نیستم از رولیشنز! همین. در حال حاضر فقط منتظر تریلر جدید The Evil Within هستم. این بازی ترکیب سایلنت هیل و رزیدنت اویل و فیلم های ترسناک هست همین که دشمنا سوار هلکوپتر نمیشن یا از تو دستشون برق و اشعه نمیزنن همین که دشمنا گله ای سرت نمیریزن که بعضی وقتا اصلا خود کارکترم نمبینی از بس شلوغ میشه اون وسط همین که پارتنر نداری تو بازی زیاد همین بازی به شدت سخت هست کلی برای من ارزش داره! تازه هنوز در مورد معماهای بازی چیزی نگفتن!

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
والا من فکر کنم همه اویل 2 رو بازی کردن دیگه
برای رفتن به آزمایشگاه بیرکین میریم زیر اداره پلیس و از اونجا هم بعد از عبور از چنتا مسیر کوتاه میریم آزمایشگاه بیرکین
حالا چجوریه با توجه به نقشه راکون سیتی که خود شما بهش استناد میکنی میگی آزمایشگاه در حومه شهره؟؟
من با استناد به خود بازی و اون نقشه میگم آزمایشگاه در حومه نیستش!

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
واقعا بازی کردین!؟ توی بازی با ترن می‌رسیم اون‌جا، چطور یادتون نیست!؟
حتما باید بازی کنم تا عکس بذارم ازش؟! یه بار دیگه بازی کن تا بفهمی واسه یه مسیر کوتاه، مترو خط مستقیم نمی‌ذارن.
بقیه جواب‌ها در پست قبله. گفتم اگه جز اینا که نمایانگر مسئلن مدرک واضح‌تری در دست بود این بحث ده سال ادامه پیدا نمی‌کرد.

معتبر نیست؟ برو همین چیزایی که می‌گیو اون‌جا بنویس ببین با چه سرعتی ویرایش می‌شه. کسی نمی‌تونه چرت بنویسه آزمایشگاه حومه شهره. عقل سلیم هم می‌گه باید حومه شهر باشه. خط مترویی که توی بازی باید سوار شی هم همینو می‌گه.
اون نقشه شهره و این چنین جایی رو توش مشخص نکرده. زبانتون رو هم تقویت کنید معنای Substation رو انگلیسی سرچ کنین.
الان دارم با کلمات بازی می‌کنم؟ چیز به این واضحیو متوجه نمی‌شی به صدتا زبون گفتم!

برای رفتن به آزمایشگاه بیرکین میریم زیر اداره پلیس و از اونجا هم بعد از عبور از چنتا مسیر کوتاه میریم آزمایشگاه بیرکین
حالا چجوریه با توجه به نقشه راکون سیتی که خود شما بهش استناد میکنی میگی آزمایشگاه در حومه شهره؟؟
من با استناد به خود بازی و اون نقشه میگم آزمایشگاه در حومه نیستش!

استناد به یه دیکشنری لانگمن کن واسه Substation کنار اداره پلیس و بازی رو دوباره برو تا جایی که یه مترو ببینی واسه چنتا مسیر کوتاه.

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
به نظرم تنها دلیل شباهت تغییر داستان در طول جریان ساخت بازی بوده
ولی از دید داستانی میشه گفت که محیط آزمایشگاه های آمبرلا ساختار یکسانی داشته حداقل در قسمت ورودی

آقا یکی احد رو گیر بیاره ازش سوال دارم :D

بچه میدونید کلیر قبل از وقایع دانشجوی چه رشته ای بود ؟؟؟؟
اصن جایی گفته شده ؟؟؟؟ مهمه برام :D

تنها چیزی که تو رولیشنز نظر منو به خودش جلب کرد وفقط کاستومایز کردن سلاح هاش بود! اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود اوتبریک هارو از این بیشتر دوست دارم. اصلا ترسناک نبود در مقایسه با ریمیک! آهنگاشم چیز خیلی خاصی نداشت اون آهنگ هایی که تو رزیدنت اویل کلاسیک میزد اتمسفر منطقه کاملا دستت میومد که تا چه اندازه خطرناک هست و ... راضی نیستم از رولیشنز! همین. در حال حاضر فقط منتظر تریلر جدید The Evil Within هستم. این بازی ترکیب سایلنت هیل و رزیدنت اویل و فیلم های ترسناک هست همین که دشمنا سوار هلکوپتر نمیشن یا از تو دستشون برق و اشعه نمیزنن همین که دشمنا گله ای سرت نمیریزن که بعضی وقتا اصلا خود کارکترم نمبینی از بس شلوغ میشه اون وسط همین که پارتنر نداری تو بازی زیاد همین بازی به شدت سخت هست کلی برای من ارزش داره! تازه هنوز در مورد معماهای بازی چیزی نگفتن!
یادته چقد بحث کردم سر این موضوع باهات ؟؟؟
ولی قبول کن که از شماره های دیگه بهتر بود تو این نسل

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر