بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
من همین الآ بحت رزیدنت اویل اویل 2 و 0 رو خوندم.والا به خدا اونا دو تا ساختمون هستن.اصلا امکان نداره که یکی باشن.چون از لحاظ داستانی منطقی نیست.اصلا اون ساختمونی که توی 2 بود بر اثر درگیری بیرکن و تیم هانک آلوده شد و ساختمون زیرو به خاطر انتقام مارکوس.یعنی اون ساختمونی که توی زیرو بوده،تا زمان 2 همینجوری پر زامبی بوده و کسی مطلع نشده؟اصلا تا قبل از سپتامبر 1998 راکون سیتی آلوده نشده بوده.جریان زیرو مربوط به دو ماه پیش یعنی جولای میشه.اون ساختمون هم همون موقع توسط بیرکن نابود میشه.در حالی که سیستم نابودسازی خودکار ساختمون توی 2 بر اثر کوبیده شدن ایدا به سیستم فعال میشه.اینا اصلا ربطی به هم ندارن.فقط طراحیشون شبیه هم بوده.حالا یا میتونه عمدا و به خاطر زیباتر شدن بازی و به وجود آوردن حس رزیدنت اویل 2 اینجوری طراحی شده باشه یا به قول احد میتونه سوتی تلقی بشه.بعدش هم اینکه آمبرلا بخواد دو تا از آزمایشگاهاش رو شبیه به هم درست کنه اصلا عجیب نیست.مگه کشتی های توی رولیشنز شبیه هم نبودن؟یا عمارت توی 1 و کد ورونیکا؟

سناریوی جیک،کریس و لیون رو تموم کردم.الآن میخوام برم سراغ سناریوی ایدا.بعدش هم رولیشنز و دامناشن.اینو گفتم که فکر نکنید کتابو ول کردم و سر کارتون گذاشتم.برای همین هم کمتر وقت میکنم بیام تاپیک.احد همشو در جریانه!

آخرین ویرایش:

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
اتفاقات شماره دو تنها دو ماه بعد از Zero هست دوست من.
من این نکته رو چندین جا خوندم. اما میشا خیلی خوب توضیح داد که چطور می‌شه با منطق سنجید.
آره خب این که پر از زامبی بوده و کسی مطلع نشده رو می‌شه به عنوان یکی از صد سوتی این سری سنجید!

توی پستی که نقل قول از یه انجمن انگلیسی زبان گذاشتم یه نفر توضیح داد که چطور ممکنه انفجار به اون قسمت نرسیده باشه.
دوباره می‌ذارم:

Well, let's put it this way:

As you know, the Birkin Lab is in both games. In RE2, the connection to the dam was shut off by that sealed door, PROBABLY because of the extreme wreckage from the explosion.

Now, the thing you have to take into consideration is that the Birkin lab was far away from the URC. That's a good point, because they took the cable-car from the church.

So is it possible that the Self-Destruct system ran through the dam and around the Birkin lab, straight to the Church? That's a good possibility since Birkin might not want to lose any of his work in a fiery explosion.

So there are two possibilities:

1. The Dam's self-destruct system went AROUND the Birkin lab and to the church and URC.

2. It didn't, and the Birkin lab was destroyed but cleaned up very quickly.

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
بهتره اصول دموکراسی و گفتگو رو رعایت کنیم و به نظرات هم احترام بذاریم
اینجا میخوایم در مورد رزیدنت اویل صحبت کنیم نه اینکه وقتی کم میاریم بی احتامی کنیم
حتی اگر طرف مقابل اشتباه میکنه کسی حق نداره بی احترامی کنه
بهتره کمی بزرگ شیم...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
یک بار برای همیشه میگم کاری هم ندارم به کی بر میخوره به کی بر نمیخوره این تاپیک هم کم از این بحث ها ندیده
Fallen Angel یا همون میشا!!
جو تاپیک رو بهم زدی اسپم پراکنی کردی و خیلی مسائل بی ربط رو تو تاپیک وسط کشیدی که خودش کیلومتر ها با بحث اصلی تاپیک فاصله داره، وقتی برمیگردی حرف های نامربوط رو میکشی وسط جواب های نامربوط هم میشونی حرف درست و در حد تاپیک بزن (بدون شاخ و برگ دادن به حرفت) بعد منتظر جواب باش نه اینکه بیا کلی حرف نامربوط بزن و تو خلال اون حرفا یه چیزایی هم از حرفایی که به تاپیک مربوط باشه بزن اینجور حرفا جز متشنج کردن حرف های تاپیک چیزی نداره
سری قبل هم که اینجا بودی خیلی شلوغش کردی، الانم دوباره پیدات شد و باز هم شلوغش کردی

خطاب به بقیه دوستان
ما با هیچ کس دشمنی ای نداریم و همیشه هم هدف این تاپیک در پشت پرده این جمله بوده
Come as Guest , Stay as Family
ولی بعضی ها با مزه پراکنی و بحث های خیلی بیخود و شلوغ کردن تاپیک، مسیر تاپیک رو منحرف کردن امثال دوستانی مثل من، احد، نیما، علی، سینا، و خیلی های دیگه در ابتدا سعی کردیم منطقی برخورد کنیم باهاشون ولی بعد از کله شقی اون(ها) مجبور به استفاده از لحنی شبیه لحن خودشون شدیم و در آخر اعلام کردیم مباحث مربوط به تاپیک اینجا و مباحث off-topic یا علاقه ای بره تو کلوپ که خب اگه اونجا سر بزنید خود من کم کله شقی نکردم ولی خب بحث فان بود و مشکلی هم در رابطه بی نظمی نداشت

در آخر اینو میگم سعی کنید بگید، بشنوید، تحلیل کنید، رد کنید، قبول کنید، در مورد مبحث های تاپیک، نه در مورد مسائل حاشیه ای چون مسائل حاشیه ای جایی در اینجا نداره

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,579
این همه از RE 6 بد گفتیم، میشه یه خورده هم دنبال خوبیاش بگردیم؟:D (قصد و غرض خاصی ندارم، همینجوری به ذهنم اومد.)

Kiddo_hunter

Lilith
کاربر سایت
Aug 23, 2011
303
خبالا.چقد خشن هستید واقعا.یچیزی این گفت یچیزی اونیکی تموم شد دیگه.اگرم آقای سینا ادامه نده حتم دارم خانم میشا بیخیال میشن/:)
حالا گوگولیا یه دقه حمله نکنید یچیزی دارم واستون:p

00f062a2d11.jpg

00f062a2d12.jpg

یعنی من این لعنتی رو گرفتم دستم همش نگران بودم:p
الانم محل اختفاشو نمیدونم عصبانی ام

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی
منم کاری ندارم به کسی برمی‌خوره یا نه، میشا با منطق اومد جلو و می‌گفت اگه اشتباه می‌کنم بگید. می‌خواست بحث کنه. سینا هیچ جواب منطقی جز تحقیر واسه سنو سال نداد! از یه اشتباه تو یه عکس گرفت و به عنوان برگ برنده ده بار تکرار کرد تو فرق فلانو با فلان نمی‌فهمی! خب چی توقع دارین بعد؟
ببین دنیا طوری شده که هیچ‌کس دیگه کم نمیاره و در جواب چیزی برای ارائه داره.
سینا از اعضای اصلیه. خب این رفتار با سایرین درسته؟ (همه پست‌ها موجوده فقط برید دونه دونه چک کنید.)
بعد هم که من از این رفتار شدیدا ناراحت شدم عنوان رفیقِ میشا پیدا کردم! این‌جا همه دوستای من هستن اما بدون تعصب باید به همه چی نگاه کرد.
آره جو تاپیک بهم ریخت چون ناظم انجمن خوابه! شما به من توهین کنی قطعا جواب در پی خواهی داشت و در جواب باز هم توهین کنی جواب بعدی درکار خواهد بود.

توی فروم‌های بین‌المللی با حضور صدتا فرهنگ این بحث و تحقیرها پیدا نمی‌شه. اینا افتخار ما ایرانی هاست! همین‌قد یاد نگرفتیم با تحقیر نمی‌شه هیچ حرفیو به کرسی نشوند.
میشا در جواب توهین‌هایی مثه تشبیه حرف به "باد معده" باز هم فقط شوخی می‌کنه که اگه هرکدوم از ما بودیم می‌دونیم چه برخوردی داشتیم.
سینا جان، شما توهینو شروع کردی و منم رفیق کسی نیستم!

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
برفرض مثال هم كسي اشتباه كرد بايد با بي احترامي جواب يك خانم رو داد؟پس شعور و معرفت كجا رفته؟اگه به سابقه باشه اون زمان كه من re ميزدم اصلا يه سري از بچه ها وجود خارجي نداشتن ديگه دو خط اطلاعات داشتن اين همه كبر و غرور نداره.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
منم کاری ندارم به کسی برمی‌خوره یا نه، میشا با منطق اومد جلو و می‌گفت اگه اشتباه می‌کنم بگید. می‌خواست بحث کنه. سینا هیچ جواب منطقی جز تحقیر واسه سنو سال نداد! از یه اشتباه تو یه عکس گرفت و به عنوان برگ برنده ده بار تکرار کرد تو فرق فلانو با فلان نمی‌فهمی! خب چی توقع دارین بعد؟
ببین دنیا طوری شده که هیچ‌کس دیگه کم نمیاره و در جواب چیزی برای ارائه داره.
سینا از اعضای اصلیه. خب این رفتار با سایرین درسته؟ (همه پست‌ها موجوده فقط برید دونه دونه چک کنید.)
بعد هم که من از این رفتار شدیدا ناراحت شدم عنوان رفیقِ میشا پیدا کردم! این‌جا همه دوستای من هستن اما بدون تعصب باید به همه چی نگاه کرد.
آره جو تاپیک بهم ریخت چون ناظم انجمن خوابه! شما به من توهین کنی قطعا جواب در پی خواهی داشت و در جواب باز هم توهین کنی جواب بعدی درکار خواهد بود.

توی فروم‌های بین‌المللی با حضور صدتا فرهنگ این بحث و تحقیرها پیدا نمی‌شه. اینا افتخار ما ایرانی هاست! همین‌قد یاد نگرفتیم با تحقیر نمی‌شه هیچ حرفیو به کرسی نشوند.
میشا در جواب توهین‌هایی مثه تشبیه حرف به "باد معده" باز هم فقط شوخی می‌کنه که اگه هرکدوم از ما بودیم می‌دونیم چه برخوردی داشتیم.
سینا جان، شما توهینو شروع کردی و منم رفیق کسی نیستم!
سینا به کسی توهین نکرده این پست fallen angel هست
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page275/#post2756264
سینا هم این جوابو داده که بازم مربوط به تاپیک بوده و بی احترامی ای هم نبوده
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page275/#post2756479
این پست بعدی هستش توسط FA
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page275/#post2757062
اینم پست بعدش توسط سینا
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page275/#post2757338

سینا شرمنده میدونم خودت میدونی مدرک و سند بیاری ولی خواستم ایشون رو توجیه کنم

- - -ویرایش - - -

برفرض مثال هم كسي اشتباه كرد بايد با بي احترامي جواب يك خانم رو داد؟پس شعور و معرفت كجا رفته؟اگه به سابقه باشه اون زمان كه من re ميزدم اصلا يه سري از بچه ها وجود خارجي نداشتن ديگه دو خط اطلاعات داشتن اين همه كبر و غرور نداره.

شما هم نمیخواد بحث شعور و جواب درست رو بکشی وسط همتون میدونید که درست جواب داده شده ولی اون "خانم" خودش بحث حاشیه ای راه انداخته

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد

خیلی لایک داری داش رضا
منم میگم چرا بی احترامی؟!!!
تحمل شنیدن نقد رو داشته باشیم تو کل زندگیمون...

- - -ویرایش - - -

در ضمن حامد جان لینکایی که گذاشتی واسه قبل از بحث باد معده و بچه بودن و... بود

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خیلی لایک داری داش رضا
منم میگم چرا بی احترامی؟!!!
تحمل شنیدن نقد رو داشته باشیم تو کل زندگیمون...

- - -ویرایش - - -

در ضمن حامد جان لینکایی که گذاشتی واسه قبل از بحث باد معده و بچه بودن و... بود

من برای شروع بحث رو گزاشتم که فرموده بودن جواب نادرست داده شده
------------------------
بارها گفته شده (خود من حداقل 10 بار گفتم) داستان رو بدونید، بازی ها رو بشناسید، شخصیت ها رو شناسایی کنید، بعد بحث ره بندازید

آخرین ویرایش:

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
سینا به کسی توهین نکرده این پست fallen angel هست
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page275/#post2756264
سینا هم این جوابو داده که بازم مربوط به تاپیک بوده و بی احترامی ای هم نبوده
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page275/#post2756479
این پست بعدی هستش توسط FA
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page275/#post2757062
اینم پست بعدش توسط سینا
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page275/#post2757338

سینا شرمنده میدونم خودت میدونی مدرک و سند بیاری ولی خواستم ایشون رو توجیه کنم

- - -ویرایش - - -

شما هم نمیخواد بحث شعور و جواب درست رو بکشی وسط همتون میدونید که درست جواب داده شده ولی اون "خانم" خودش بحث حاشیه ای راه انداخته
تيكر چرا داري مغلطه ميكني؟ پست من رو كامل خوندي نوشتم بر فرض مثال كسي هم داره اشتباه ميكنه آيا بايد اين چنين گستاخانه جوابش رو داد؟من هيچ بي احترامي تو پست اين خانم نميبينم ايشون درخواست save كردن اون دوستاني هم كه ادعاي اطلاعاتي الهام شده رو از غيب داشتن جوابشون رو ندادن بعد هم اين خانم با درون مايه طنز انتقاد كرد وحق هم داشت.
بعدش اينكه من بخوام چيزي رو مطرح كنم يا نه به شما ربطي نداره منظور من هم شما نبوديد بي احترامي هايي كه به اين خانم شده قابل ماله كشي نيست خواهشا دوستاني كه دم از اطلاعات ارشميدسي ميزنن كمي هم معرفت به خرج بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر