بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
داستانش خیلی جالب و مهم هست
باس آخرس الکسیا آشفورد هست
قبل از 4
دقیقا چون تو RE CV معلوم میشه که وسکر زندس
ببخشید من دارم میرم بیرون شب برمیگردم
در نبود من علی ساپورتتون میکنه

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
گویا تقاضا برای نوشتن بیوگرافی هانک زیاده . اگه دوستان درخواست بدن ، بنده اشراف خوبی دارم روی اطلاعات اویل و یک بیو گرافی کامل از این دوستمون می نویسم .

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
wooow!خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم!چه خبر شده!!!دوباره داغش کردین که!به ما هم خبر ندادین!(قابل توجه بعضیا!!!/:))
نمیخواستم چیزی بگم ولی پست حامدو دیدم،نشد چیزی نگم!!!
الان تقریبا یک سالی میشه که هرچندوقت یه بار،یه طفلکی میاد میگه من از اینجا میرم و همتون آدمای بدی هستین...طرفدارای لیون بهم هشدار داده بودن و...
نمیدونم حکمت این جمله های تکراری چیه؟؟؟!!!:-/
چرا این همه آدم یه حرف رو تکرار میکنن؟؟؟!!!:-/
یعنی همشون با هم تفاهم دارن یا چی؟؟؟!!!:-/

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
wooow!خیلی وقت بود اینجا نیومده بودم!چه خبر شده!!!دوباره داغش کردین که!به ما هم خبر ندادین!(قابل توجه بعضیا!!!/:))
نمیخواستم چیزی بگم ولی پست حامدو دیدم،نشد چیزی نگم!!!
الان تقریبا یک سالی میشه که هرچندوقت یه بار،یه طفلکی میاد میگه من از اینجا میرم و همتون آدمای بدی هستین...طرفدارای لیون بهم هشدار داده بودن و...
نمیدونم حکمت این جمله های تکراری چیه؟؟؟!!!:-/
چرا این همه آدم یه حرف رو تکرار میکنن؟؟؟!!!:-/
یعنی همشون با هم تفاهم دارن یا چی؟؟؟!!!:-/

خود اون بعضی ها عقب موندن چه برسه به بقیه بعضی ها!
تکرار مکرراته سخت نگیر همینکه یهو میپرن وسط تاپیک ندونسته یه چیزی میپرونن بدون اینکه صفحات به درد بخور رو بخونن باعث تکرار مکررات میشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مخلص داداش سینا چشم شاهینی
====================
گزارش هانک رو که توی عمارت آشفورد پیدا میکنیم رو با هم مرور میکنیم. خودم اینجا شک داشتم که هانک مشغول چکاری بوده:
Attn: Mr. Alfred Ashford, head of the facility

Today at 16:32, I arrived successfully from the Umbrella transport base with the large-scale B.O.W. capsule. Extreme care was taken during transport, and all 108 check points were confirmed condition "green" in accordance with standard procedures. It is currently being stored in a freezer.

There's one thing that I don't understand. We are normally assigned to special missions. Why were we ordered to transport a frozen capsule this time? I understand that this may be classified as top-secret, but without knowledge of the contents, our safety could be at risk during this transport. This is especially important if the contents are potentially harmful. We would like to ask you provide us with more information, should we be assigned similar missions in the future?

I still remember the good old days in the military training center. Nothing has changed since then. We will gear up for the next mission today at 23:00.

Umbrella Special Forces Unit
HUNK
هانک برای به دست آوردن کپسول B.O.W از جانب آلفرد آشفورد به ماموریت فرستاده شده بوده. از گزارش میشه چنین استنباط کرد که خود هانک هم مخالف مواردی هست که ممکنه برای مردم مضر باشه و به همین دلیل از آلفرد توضیحاتی در این زمینه میخواد.
فقط اون قسمتی که بولد کردم، هانک دوباره برای چه ماموریتی فرستاده شده؟ الان حضور ذهن ندارم متاسفانه.

و مورد دیگه اینکه وقتی هانک برای به دست آوردن نمونه ویروس میره پیش ویلیام بیرکین، اول از ویلیام میخواد که ویروس رو به اون بده ولی همراهانش سریع بیرکین رو تیربارون میکنن که اینجا هانک اونا رو سرزنش میکنه.

هانک شخصیت منحصر به فرد و جالبی داره. با اینکه یکی از مامورین اجرایی آمبرلا بوده اما حتی الامکان از درگیری ها دوری میکرده. این شخصیت پتانسیل فوق العاده بالایی داره. به خصوص وقتی بدونیم که رقیبش یعنی نیکولای بعد از حادثه راکون زنده مونده.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
داستانش خیلی جالب و مهم هست
باس آخرس الکسیا آشفورد هست
قبل از 4
دقیقا چون تو RE CV معلوم میشه که وسکر زندس
ببخشید من دارم میرم بیرون شب برمیگردم
در نبود من علی ساپورتتون میکنه

RE CV ? :d
وقتی قبل از 4 هست پس چرا خود وسکر رو باس آخر نذاشتند، آیا بودن وسکر میتونست از این هم بهتر کنه بازی رو ؟ :d

من کلا هیچی نمی دونم آقا من نوب نوب توی RE هستم اطلاعاتم رو زیاد کنید خواهشا :d

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
علی اینا که میگی به نظر میاد هانک آدم خوبی باشه!
آخه میگین جز آمبرلا بود من فکر می کردم شخصیتش منفی باشه ولی اینا ویژگی های یه آدم مثبته! نه ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
RE CV ? :d
وقتی قبل از 4 هست پس چرا خود وسکر رو باس آخر نذاشتند، آیا بودن وسکر میتونست از این هم بهتر کنه بازی رو ؟ :d

من کلا هیچی نمی دونم آقا من نوب نوب توی RE هستم اطلاعاتم رو زیاد کنید خواهشا :d
آره RE CV.
وسکر فقط برای یه کار اومده بود توی جزیره. نمونه خون آشفوردها و شاید هم ویروس. چون آشفوردها از همون شخص ورونیکا آشفورد باهوش بودن و وسکر به الکسیا نیاز داشت. الکسیا هم هوش مادربزرگش رو به ارث برده بود. اینو همیشه بدونین که وسکر حتی الامکان از مبارزه های بیهوده دوری میکنه چرا که وقت براش ارزشمنده (Seven minutes is all i can spare to play with you). آخر CV کریس میاد عرض اندامی بکنه ولی بدجور کتلت میشه. اگر چه وسکر موفق نمیشه الکسیا رو به چنگ بیاره ولی استیو بورنساید رو پیدا میکنه در حالیکه توی بدنش هنوز ویروس در جریان بوده (یکی از فرضیاتی که اینجا مطرح هست اینه که استیو هنوز زنده هست. چرا که در صورت مرده بودن، ویروس هم هماره بدن قربانی از بین میرفت. پس چرا وسکر استیو رو همراه خودش میبره؟)
بعدش از اونم ایدا رو میفرسته تا لاس پلاگاس رو از چنگ فرقه لوس ایلومینادوس به دست بیاره و در همین حین برای محکم کاری جک کراوزر رو هم میفرسته و در نهایت اوروبوروس رو میسازه.
علی اینا که میگی به نظر میاد هانک آدم خوبی باشه!
آخه میگین جز آمبرلا بود من فکر می کردم شخصیتش منفی باشه ولی اینا ویژگی های یه آدم مثبته! نه ؟
آره. من نظرم همینه. شاید لقبش غلط انداز باشه ولی در اصل اینطور نیست. هانک کسیه که همیشه دوست داره تو سایه وایسه و برای کمتر شناخته شدن بهتره که جلب توجه نکنی. البته دستوراتی که بهش داده میشد رو انجام میداد ولی با توجه به نوشته هاش و شواهدی که یافت شده حتما باید دلیلی رو برای این کارش میدونست. در کل پتانسیل این شخصیت واقعا بالاست.
yahoo_4.gif
نه علی من که شک ندارم RE CV هست فقط CV چیه
yahoo_21.gif
yahoo_4.gif
Resident Evil Code Veronica

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
خب اميدوارم بيوگرافي كه از هانك نوشتم و سيناي عزيز هم توي تاپيك قرار داد،تا حدودي شخصيت هانك رو براتون روشن كرده باشه.
در ضمن سينا جان،من فكر مي كنم سوال Aiden درباره ي روليشنز بود نه كد ورونيكا.چون نوشته بود Rev نه CV.اگه به صفحه ي قبلي (دقيقا قبل از اينكه درباره ي كد ورونيكا توضيح بدي) بري متوجه ميشي.ممنون.
حالا به هر حال اگه منظورت همون CV بود كه سينا توضيحات نسبتا كاملي داد.ولي اگه احيانا منظورت Rev بود،بايد بگم كه داستانش بين 4 و 5 هست و وسكر هم توش نيست.داستانش انصاقا پيچيده و خوش ساخته.ولي اهميت چنداني نداره و در كل،جزو خط اصلي داستان محسوب نميشه.درست برخلاف CV كه همونطور كه سينا هم گفت،يكي از بهترين و مهم ترين داستان ها رو داره.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
داشتم از اینجا داستان REV رو می خوندم ، واقعاً داستان پیچیده و پر رشته ای داره ، اما پتانسیل ادامه پیدا کردن رو نداره ؛ به نوعی شخصیت های یک بار مصرف داخل این داستان زیادن ؛ شخصیت هایی که صرفاً برای این بازی بوجود اومدن . مثل یار اصلی ولنتاین ،Parker Luciani و یا Jessica Sherawat یار اصلی ردفیلد . اما بیایم کُد ورنیکا رو مقایسه کنیم با این بازی . اصلاً شخصیت های اون بازی پتانسیل بسیار بالایی دارن که شخصیت های REV فاقد اون هستن .

آخرین ویرایش:

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
به به 1 صفحه دیگه رفتیم جلــــــــــــو
منطور Code Veronica بود یا Revelations ؟
الان منم قاطی کردم
گفتیم REV داستان خوب و ایزوله ای داره ، ولی روایت تئاتری و محملات بیش از حد مانع از ساخت ادامه بازی میشه . دقیقاً کد ورونیکا بر عکس این بازی هست . شخصیت های فوق العاده با ارزش های داستانی بالا اینده نسخه ورنیکا رو تضمین می کنن . ورنیکا واقعاً نسبت به این نسخه در شخصیت پردازی برتری داره .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به به 1 صفحه دیگه رفتیم جلــــــــــــو
منطور Code Veronica بود یا Revelations ؟
الان منم قاطی کردم
منظورش Rev بود داداش سینا!
======================
اصلا آدم اینجور بحث ای فنی و موشکافانه رو میبینه لذت میره! به جای اینکه بگیم فلان کاراکتر خوشگل تره بیایین اینجور بحث کنیم مثلا قبلا!
======================
حالا شخصیت شری بیخود و بی جهت هدر رفت. الان مونده الکس وسکر، استیو، هانک، نیکلای (برادران روسی). بری و ربکا رو هم بیارن راضی هستیم. بیلی هم فراموش نشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر