بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
چقدر خاک خورده این تاپیک:d

امروز با هزار بدبختی تونستم re remake رو بازی کنم. یعنی از هر لحاظ بهترین re هستش به نظرم. انیمیشن هاش عالی کارشدن برا اون زمان حالا re6 رو مقایسه کنید با این که 90% انیمیشن هاش کپی اینه.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
منم منتظر یکی از بروبچ توی سایت دیگه آپلود کنه لینک های RE Remake v.2 مخصوص Pc

اون بیاد میرم میترکونم، ایول به بهترین RE

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا

امروز با هزار بدبختی تونستم re remake رو بازی کنم. یعنی از هر لحاظ بهترین re هستش به نظرم. انیمیشن هاش عالی کارشدن برا اون زمان حالا re6 رو مقایسه کنید با این که 90% انیمیشن هاش کپی اینه.

ای بنازم به این کامنت....جانا حرف از دل ما میزنی بدجور>:d

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534

RE6 که من یقین دارم یه سری انیمیشن هاش رو از Street Fighter برداشتن:)) (مثلا وقتی با شاتگان از نزدیک به دشمن شلیک میکنین،انیمیشن نمایش داده شده اش دقیقا انیمیشن پرتاب شدن از یه سری ضربه های خاص توی SF IV هست:)) )

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
RE6 که من یقین دارم یه سری انیمیشن هاش رو از Street Fighter برداشتن:)) (مثلا وقتی با شاتگان از نزدیک به دشمن شلیک میکنین،انیمیشن نمایش داده شده اش دقیقا انیمیشن پرتاب شدن از یه سری ضربه های خاص توی SF IV هست:)) )
ا
عوامل بازی پا رو فراتر از اینا گذاشتن و حرکت ddt کشتی کج رو هم اضافه کردن وقتی اون حرکت رو از لیان دیدم برا دو دقیقه فقط به کپکام فحش میدادم.

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
Resident Evil رو تو 1 جمله تعریف کنید ? ( بارم 20 نمره) :d

Resident Evil عنوان بسیار بزرگ و با عظمتی بود که اولین سری آن برای PS1 آمد، تا الان 10 و خورده ای سخه ی فرعی و اصل دارد.

6 نسخه ی اصل تشکیل شده که به ترتیب از 1-2-3-4 می توان گفت واقعا شاهکار بود اما 5 و 6 نا امید کننده برای گیمر ها بود.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
Resident Evil رو تو 1 جمله تعریف کنید ? ( بارم 20 نمره) :d

Resident Evil عنوان بسیار بزرگ و با عظمتی بود که اولین سری آن برای PS1 آمد، تا الان 10 و خورده ای سخه ی فرعی و اصل دارد.

6 نسخه ی اصل تشکیل شده که به ترتیب از 1-2-3-4 می توان گفت واقعا شاهکار بود اما 5 و 6 نا امید کننده برای گیمر ها بود.

این طومار بود ها :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر