بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
خدایی محمد وقتی این فیلم رو دیدم و آخرش رسید به خودم گفتم: این الان وسکر بود؟؟؟
وسکر به یه نفر احتیاج پیدا کرده اونم آلیس؟؟!!! میگه من به اولتیمیت ویپن نیاز دارم برای مقابله با رد کویین!!
یعنی خودش با اون همه ابهت قاقه!!!
وسکر رو کم کشیدن پایین اینجا دیگه نابودش کردن!!
دو دستی زدم تو سره خودم!!!!
وسکرو که باقالیش کردن تو این فیلم،ولی خوب اون میخواد یه سلاح قوی داشته باشه دیگه.خود وسکرِورونیکا رو هم بیاری حریف اون همه زامبی که آخر فیلم نشون داد نمیشه انصافا!!!
خیلی خنده داره!وسکر و لیون و ایدا در کنار هم عکس یادگاری میندازن!!!=))
درکل که فیلم خیلی ضعیفی بود و تنها نکته ی قابل توجهش موزیک تیتراژ پایانیه!!!من بهش نمره ی3 دادم!
ولی کلا حرف من چیز دیگه ایی بود که خوب بازم مثه همیشه بحثهای مفید و جالب باعث شد حرف من گم بشه!!!
بعدا میگید چرا تاپیک سوت و کوره!!!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دعوا داری :d :d

بنظر شما عامل سقوط کپکام چیست ؟

بنظر شما اگر وسکر الان بود یا نمسیس چه تاثیراتی توی بازی می توانستند ایجاد کنند

بنظر شما وجود شخصیت های زیاد توی بازی لازم هست ؟

خب الان بحث رو شروع کنیم با اینا یا نظرات دیگری داریند

اگر دارید لطفا بگویید دوستان که تایپیک نخوابه

کپکام اصلا سقوط نکرده !!!
ینی به عنوان یه کمپانی گیم ممکنه اصالتش رو از دست داده باشه ولی فروش و در آمدش رو داره
بعد از جدا شدن میکامی دیگه فرد درست حسابی تو کپکام پیدا نشد تا بتونه بازی های خوش ساخت و پر فروش بده دست مردم
البته بعد از re6 قدر اینافونه رو بیشتر باید بدونیم ینی باید کمتر از قبل از ممتنفر باشیم :D

این بحثو قبل کردیم
وسکر باید می مرد و نه توی شماره 5 ینی داستان باید با مرگ وسکر تموم میشد
که البته شد
چون واقعا هیچ موضوع خاصی توی 6 بررسی نشد
با اینکه اینهمه سوال برامون مونده بود ولی هیچ کدومشون جواب داده نشد
و چندتا سوال بی پایه و اساس بهشون اضافه شد

شخصیت های زیاد فقط ترس رو تو بازی می کشه !!

بچه ها فیلم رو به کل بریزین بیرون. سعی کنین به همین RE6 عشق بورزین چون دو روز دیگه بدترش رو میذارن جلومون و اونوقت یادی از گذشته ها میکنیم!
دیروز داشتم عکسای RE رو نگاه میکردم، رسیدم به ORC:

http://vne.bigteo.net/img/bc24fc1ab650.jpg

او نوقت سوالی که اینجا مطرحه اینه:
مگه S.T.A.R.S یه گروه ویژه از پلیس R.P.D نبودن که به خاطر تواناییاشون از بقیه متمایز بودن؟ خب این گروه 6 نفری که توی جبهه پلیس بازی ORC هستن دقیقا چی میشه اسمشون رو گذاشت؟ نکنه B.O.W های جبهه حق هستن؟

یعنی کپکام به اینم رحم نکرد...

اینا اعضای

Raccoon P*ornstars department بودن :))

@RockIT
منم همینطور فکر میکنم. اصلا نمیشد که اینجا یه روز با یه پست آپدیت نشه همیشه تو صدر بود ولی الان... خوب اصلا خودم هرروز میام آپدیتش میکنم:d هرچند آدمی نیستم که زیاد پست بده اطلاعاتم بالاست ولی خوب مشکل اعتماد به نفسدارم فکر کنم:d
به نظر من گفتنی ها هنوز کاملا گفته نشده این سری هنوز حرف درش هست ..
lol یعنی بحث اینقد جدی میشه بینشون ؟ قهر و آشتی نداره خوب هرکس نظری داره خوبه که من دوست دارم لیان رو همچین لهش کنم:d ولی خوب نظر شخصی نظر شخصیه : مثلا من و تو دوستیم و من میگم که من از خوردن گوشت بدم میاد و تو هم میگی که رابطه ی دوستیمون همینجا تمومه :|نمیشه...
به نظرم دو سه تا طراحی از جیل ولنتاین دارم خودم کشیدم میخواید بزارم فیض ببرید؟
تازه آخر صفحات کتابای درسیم هم همیشه یه طراحی کوچولو ازش میکنم موقعی که سر کلاس درس بیکار میشم..عاشق اون لباس آبیشم.. اصلا خوش دسته برا طراحی:d

اولا که LIKED

ای کاربر آزاده آماده ایم آماده ایم:d

:-oواااااااای اومدم یه پست گذاشتم 40 نفر قبل من پست گذاشتن..چه چیزا که آدم نمیبینه ..
ولی بهرحال
کلا فیلمش رو من خیلی دوست داشتم مخصوصا 1و2 ولی از AFTERLIFE به بعد دلم نمیاد دانلودش کنم این آخری رو .. فیلمش از سری سوم به لجن کشیده شد به طوریکه فجیعا فیلم از تم و سبک اصلی خودش دور شد طوریکه الا بهش باید گفت ت*** تخیلی
اصلا کی فکرش رو میکنه آلیس بخواد توسط یه مشت زامبی حتی خراشی ببینه محاله. تخیلی در حد آواتار یکم اونورتر اونجور که من از همون یه تریلرش دیدم.معلومه که اکشن یه عامل درآمد زایی عینه ویروس افتاده به جون صنعت فیلم و بازی

این فقط یه حدس بود :D
من فلن این جیک رو اعصابمه اصن نمی تونم این بچه **** رو هضم کنم مخصوصا وقتی تفنگشو نشونه گرفته بود سمت کریس فریاد می زد !!
این صحنه نه تنها احساسی و اپیک نبود
خیلی لوس و مضخرف بود
مرتیکه جفتک میندازه برا من !!!! :|

من فقط یه چیزی در مورد فیلم ها بگم ! :D
شماره اول فیلم یه چیزیایی داشت
ولی بعد از اون روی بار طنزش خیلی کار کردن
تا جایی که خدایم نمیسیس رو در حال کمک به جیل و آلیس !!! میدیدیم
بعد از اون هم که داستان کشیده شد به سرزمین عجایب !
کلا فکاهی و متنوعی هست و در درمان مشکلات مزاجی و گوارشی خیلی اثر گذار !!! :D

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
شماره دوم فیلم طوری بود که دلت به حال نمسیس می سوخت :| اصلا به فیلماش فکر نکنیم سنگین تره .
علاقه من به re 6 قبل از عرضش به کمپین ایدا ونگ بود , دوست داشتم همه چی در موردش مشخص بشه هم اینکه ازش خوشم میاد:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,367
نام
Matthew
ینی به عنوان یه کمپانی گیم ممکنه اصالتش رو از دست داده باشه ولی فروش و در آمدش رو داره
بعد از جدا شدن میکامی دیگه فرد درست حسابی تو کپکام پیدا نشد تا بتونه بازی های خوش ساخت و پر فروش بده دست مردم
البته بعد از re6 قدر اینافونه رو بیشتر باید بدونیم ینی باید کمتر از قبل از ممتنفر باشیم :D

این بحثو قبل کردیم
وسکر باید می مرد و نه توی شماره 5 ینی داستان باید با مرگ وسکر تموم میشد
که البته شد

شخصیت های زیاد فقط ترس رو تو بازی می کشه !!

مرسی داش افشین بابت نظر

بله بنظر من هم نفرات زیاد توی بازی های Horror از ترس اون کم می کنه

دقیقا توی همه ی بازی های این سبک مثال میشه زد مثل Alen Wake : مراحلی که تنها هستی بیشتر ترس داره تا دوستای دیگت هستند

البته من هنوز6 رو بازی نکردم که نظرم رو قظعی بگم اما از چند نفر منتقد که به بازی بد نمره دادند پرسیدم و از چند نفر که خوب نمره دادم ملاک هایشان را پرسیدم

بنظرم برای من خوب خواهد بود

اما ORC واقعا یه افتضاح بود چون کار نشده بود روش خواستند کشکی یه بازی بذارند چند دلار گیرشون بیاد

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
شماره دوم فیلم طوری بود که دلت به حال نمسیس می سوخت :| اصلا به فیلماش فکر نکنیم سنگین تره .
علاقه من به re 6 قبل از عرضش به کمپین ایدا ونگ بود , دوست داشتم همه چی در موردش مشخص بشه هم اینکه ازش خوشم میاد:d
خوشم میاد بچه ها

از خیر هیچ کدوم از مونثین نمی گذرن :D
راضیم ازتون :))

مرسی داش افشین بابت نظر

بله بنظر من هم نفرات زیاد توی بازی های Horror از ترس اون کم می کنه

دقیقا توی همه ی بازی های این سبک مثال میشه زد مثل Alen Wake : مراحلی که تنها هستی بیشتر ترس داره تا دوستای دیگت هستند

البته من هنوز6 رو بازی نکردم که نظرم رو قظعی بگم اما از چند نفر منتقد که به بازی بد نمره دادند پرسیدم و از چند نفر که خوب نمره دادم ملاک هایشان را پرسیدم

بنظرم برای من خوب خواهد بود

اما ORC واقعا یه افتضاح بود چون کار نشده بود روش خواستند کشکی یه بازی بذارند چند دلار گیرشون بیاد

در کل شماره 6 اصلا تجربه خوبی نسبت به شماره های قبلی نیست و این خیلی تو ذوق میزنه
به نظرم تا یه شماره انحصاری عرضه نشه نمی تونیم اون طعم واقعی Re رو بچشیم

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
با سلام به دوستان اویلی نه
دویلی
:d

بچه ها یک سوال داشتم :

میشه کسی بصورت کامل توضیح بده چرا بدن شری تو اویل 6 خودش یالم میشد من قبلا هم این سوال رو پرسیده بودم دوستان خوب جواب ندادن یا شاید هم من خوبی نفهمیدم من شماره ی 3 و ..... رو بازی کردم

ولی من جایی نیده بودم حتی به این قدرت شری اشاره بشه از همین قسمت 6 بهش اضاف شده یا بوده !!

بچه ها راستی یک سوال دیگه کسی میدون چرا هرکاری کردم نتونستم رابطه بین شماره 3 و 4 برقرار کنم اصلا داستان شماره 4 اصلی بود ؟ منظورم این هست که به 3 ربط داشت ؟

:::با تشکر:::

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
آیا تایپیک باید قفل شود ؟؟
1 - بله
2 - خیر

08062666441958641625.jpg

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
شری قبلا توسط پدرش به ویروس G آلوده شده بود ( تزریق ) با اینکه ما برای واکسن میبریم ولی بازم اثراتی از ویروس G تو بدنش هست , یکی از اونا هم همین سریع ترمیم شدن زخمها بود
کلا رابطه ای برای 3 و 4 وجود نداره

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
شری قبلا توسط پدرش به ویروس G آلوده شده بود ( تزریق ) با اینکه ما برای واکسن میبریم ولی بازم اثراتی از ویروس G تو بدنش هست , یکی از اونا هم همین سریع ترمیم شدن زخمها بود
کلا رابطه ای برای 3 و 4 وجود نداره

ممنون داداش سینا از توجهتون :x

این قسمت قرمز مربوط به کدوم قسمت هست ؟

راستی کتابی چیزی لینکی میشناسید اینجور plot hole های داستانی رو پر کنه !!!

آخرین ویرایش:

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
فقط می خوام بگم، حیف این سری که به خاطر اون کاره Capcom با شینحی میکامی...
اگه Capcom این کار را نمی کرد، الآن این فرنچایز، یکی از بهترین سری های این نسل بود (با توجه به عرضه RE های زیاد تو این نسل)

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین

افشین جان خود داستان بازی هم به نظرم بد بود و خیلی هم پایان سناریو ها با یه حالت خشک و بی روح تموم میشد در واقع انتظاری که از داستان داشتیم رو بر اورده نکرد که هیچ از طرف دیگه داستان بازی هم جالب نبود ! اصلا چه نیازی بود بیان Neo Umbrella رو معرفی کنن !
مثل اینکه شایعه شده DLC در مورد کلر هست و داستانش بعد از اتفاقات RE6 هست .

پیشنهاد ها برای نظرسنجی جدید با جون و دل پذیرفته می شود :D
پیشنهاد بدین

دوستان بیان نظر بدن دیگه کجا هستین پ !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر