بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اویل رولوشنز نسل بعد واسه مایکروسافت و سونی پورت میشه یا ما امید داشته باشیم؟
کسی میدونه؟
احتمالش که تو همین نسل باشه زیاده !

از بچه های ثابت ترد کسی هست که دلش بخواد اینجا پست بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
خداکنه Revelation همین نسل بیاد تا خاطرات تلخ Raccoon City و RE6 فراموش بشه و بازیکنان با خاطره خوشی از این سری، نسل را به پایان برسانند.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
چی بگیم افشین جون؟ منتظریم Revelation f برای کنسول ها و به طبع برای PC تایید بشه.

من فقط می دونم حق re این نیست
درسته شماره آخر گند بود ولی بازی خیلی چیزا داره برای بحث
خداییش چند وقته رزیدنت اویل خونمون کم شده
عشقی نداریم به این بازی
من خبری نداشتم از بقیه
حامد احد حمید نیما سینا حسین اسفندیار و ...
اینجا باهم دیگه زندگی کردیم
یه چیزی بوده بینمون که من نوعی رو هنوز با این همه مشغله و کار و تفاوت تایم با ایران میاره اینجا دیگه

امیدوارم اگه این بچه ها پست منو خوندن حداقل واکنشی نشون بدن تا مام تکلیف خودمون رو بدونیم
چون من همیشه گفتم
اصلی ترین چیزی که این تاپیک رو سرپا نگه داشته بود اعضاش بودن وگرنه فروم و تاپیک برای رزیدنت ایول زیاده ...

---------- نوشته در 08:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:41 PM ارسال شده بود ----------

بچه ا تبریک میگم :D این 1000 مین پست این تاپیک هست که زدم :D در طول 1 سال واقعا در نوعش بی نظیره :D

این بود آرمان های ما ؟!!!!

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
با سلام به دوستان عزیز، دو سه روز پیش یه مپ برای ورژن 360 رزیدنت اویل 6 اومده:
Resident Evil 6 - Stage Map Pack A

راستی بازی رو با درجه ی veteran بازی می کنم، تو سناریوی لیان و کریس همیشه با کمبود تیر مواچه میشم! دوستان دیگه هم همین مشکل رو داشتن! یا من ناشی بودم!؟ البته 4 و 5 رو هم بازی کردم:d البته سناریوی جیک بهتر بود(راحت تر نسبت به دو سناریوی اول و دوم بود)،
با اجازه دو تا سوال هم در باره بازی داشتم:
اون زنبور زرد رنگ بزرگ هست که یه سری زنبور یا مگس نمیدونم! به شکل یه آدم در میاد رو چه طوری باید بکشم؟
آخر چپتر 4 ایدا که اون ایدا قلابی هست رو چطوری باید از بین ببرم اونجایی که تو یه اتاق جلوم هست و هر چی بهش تیر میزنم دوباره ترمیم میشه و یه زن هم همش درست میشه!
خیلی ممنون.

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
با سلام به دوستان عزیز، دو سه روز پیش یه مپ برای ورژن 360 رزیدنت اویل 6 اومده:
Resident Evil 6 - Stage Map Pack A

راستی بازی رو با درجه ی veteran بازی می کنم، تو سناریوی لیان و کریس همیشه با کمبود تیر مواچه میشم! دوستان دیگه هم همین مشکل رو داشتن! یا من ناشی بودم!؟ البته 4 و 5 رو هم بازی کردم:d البته سناریوی جیک بهتر بود(راحت تر نسبت به دو سناریوی اول و دوم بود)،
با اجازه دو تا سوال هم در باره بازی داشتم:
اون زنبور زرد رنگ بزرگ هست که یه سری زنبور یا مگس نمیدونم! به شکل یه آدم در میاد رو چه طوری باید بکشم؟
آخر چپتر 4 ایدا که اون ایدا قلابی هست رو چطوری باید از بین ببرم اونجایی که تو یه اتاق جلوم هست و هر چی بهش تیر میزنم دوباره ترمیم میشه و یه زن هم همش درست میشه!
خیلی ممنون.

توروخدا نگی دیگه جیک خوب بودا که اینجا کسی زنده ت نمیذاره:d
اونو چندبار بهش شلیک کنی زنبور ملکه میاد بیرون بعد ملکه رو بکشی کلا میمیرن
اونجا هم اگه دقت کنی قبل اینکه بافتها تشکیل بشن چندتا منبع سوخت آبی رنگ پشتش هست
به یه نقطه پشت سر هم تیر بزن تا به سوخت ها برسی بعد یکی رو بترکونی کلا باز میشه
همین مراحل آیدا بود که هنوز امیدی واسه من باقی گذاشته نسبت به ادامه رزیدنت اویل...

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,367
نام
Matthew
مشکل از بازی و غیره نیست که اینجا مدتیه سوتو کوره .. مشکل خودمون هستیم ..همش گیره سه پیچ کردیم رو این اواخر و وضع بحرانی تصمیمات کاپ کل روی این سری.. همش گیر میدیم و ناسزا میگیم به این سری اخر(خودمم یکیشون).. یکم از این تاپیکای بغلیتون یاد بگیریدخداییش هر روز فعالیت کاربرا چه قدیمی و چه جدید تو این تاپیکا رو میبینیم هر چند وضعیت اخیر اون سری بازیا هم مثل شماره 6 RE راضی کننده نبوده ولی میبینیم هرروز یه بحث جالب راه میندازن..
یه بحثی چند صفحه پیش درگرفت دررابطه با وسکر بود که دیدیم تقریبا تاپیک یکم جون گرفت و گفتگویی هم شدو ولی ادامه پیدا نکرد... هیییییچیییی دیگه از اون موقع به بعد جز اون بخش عکسای مکانهای نوستالژیک دیگه نبوده.. بابا یکم سرحال کنین اینجارو..اونجور که من اوایل تاپیک رو نگاه انداختم تا زمانیکه خوده بنده اومدم تو این تاپیک اینجا خیلی پر جنب و جوش بودو و خیلیا فعالیت داشتنو بحثای باحالی بوده..ولی بعداز عید امسال کم و کمتر شدن و چندتاهم از کاربرای همیشه فعال اینجا هنوز تو تاپیک بغلی فعالیت میکنن که اینجا درعوض هیچ:|.. نه مسابقه ای نه بحثی نه کل کلی :)نه عکسی..نه فیلمی..
یه آقا نیما هم اینجا داشتیم یه سری قول داده بود نمیدونم چه بلایی سره این قولش اومد..لول
کسی خبر داره بگه..=/

درود بر کپکام یزید کافر :d

داش تایپیک بغلی منظورت DMC هست ، راستش منم که اصلا فنش نیستم دارم کم کم به سویش کشیده میشم البته من Re6 رو بازی نکردم برای اینکه می خوام روی PCـــم تجربه کنم و می دونم خوشم خواهد اومد

بحث که فراوون هست تا دلت بخواد اما تایپیک های جذاب تری هستند که بچه ها به سویش کشیده میشوند الان بیایم راحب Revelotion برای کنسول ها بحث کنیم بعضیا گیر میدند چون شایعست

عین اینه که بریم بحث مافیا 3 کنیم . می تونیم یه بحث کوتاه بندازیم ولی نیاز به یه بحث خوب و کامل هست که همه ی بجه ها میاند بتونند بخث کنند نظر بدند حالا از هر چی می خواد باشه

الان برای مثال من می نویسم بیایید نظرات خود را راجب شخصیت ها بگید

خب میاند بچه ها ؟ نظر بدند ؟

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
توروخدا نگی دیگه جیک خوب بودا که اینجا کسی زنده ت نمیذاره:d
اونو چندبار بهش شلیک کنی زنبور ملکه میاد بیرون بعد ملکه رو بکشی کلا میمیرن
اونجا هم اگه دقت کنی قبل اینکه بافتها تشکیل بشن چندتا منبع سوخت آبی رنگ پشتش هست
به یه نقطه پشت سر هم تیر بزن تا به سوخت ها برسی بعد یکی رو بترکونی کلا باز میشه
همین مراحل آیدا بود که هنوز امیدی واسه من باقی گذاشته نسبت به ادامه رزیدنت اویل...

سلام، خیلی ممنون دوست عزیز، ولی کاشکی تو اسپویلر جواب میدادی، لطفا پستتو ویرایش کن، ممنون.
من نگفتم سناریوی جیک از بقیه خوبت تره! گفتم که گیم پلیش با درجه ی سختی یکسان با بقیه راحت تر هست. خدای نکرده کسی ازم ناراحت نشده باشه :)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
مشکل از بازی و غیره نیست که اینجا مدتیه سوتو کوره .. مشکل خودمون هستیم ..همش گیره سه پیچ کردیم رو این اواخر و وضع بحرانی تصمیمات کاپ کل روی این سری.. همش گیر میدیم و ناسزا میگیم به این سری اخر(خودمم یکیشون).. یکم از این تاپیکای بغلیتون یاد بگیریدخداییش هر روز فعالیت کاربرا چه قدیمی و چه جدید تو این تاپیکا رو میبینیم هر چند وضعیت اخیر اون سری بازیا هم مثل شماره 6 RE راضی کننده نبوده ولی میبینیم هرروز یه بحث جالب راه میندازن..
یه بحثی چند صفحه پیش درگرفت دررابطه با وسکر بود که دیدیم تقریبا تاپیک یکم جون گرفت و گفتگویی هم شدو ولی ادامه پیدا نکرد... هیییییچیییی دیگه از اون موقع به بعد جز اون بخش عکسای مکانهای نوستالژیک دیگه نبوده.. بابا یکم سرحال کنین اینجارو..اونجور که من اوایل تاپیک رو نگاه انداختم تا زمانیکه خوده بنده اومدم تو این تاپیک اینجا خیلی پر جنب و جوش بودو و خیلیا فعالیت داشتنو بحثای باحالی بوده..ولی بعداز عید امسال کم و کمتر شدن و چندتاهم از کاربرای همیشه فعال اینجا هنوز تو تاپیک بغلی فعالیت میکنن که اینجا درعوض هیچ:|.. نه مسابقه ای نه بحثی نه کل کلی :)نه عکسی..نه فیلمی..
یه آقا نیما هم اینجا داشتیم یه سری قول داده بود نمیدونم چه بلایی سره این قولش اومد..لول
کسی خبر داره بگه..=/

دقیقا
خداییش تاپیک رزیدنت ایول پر رفت و آمد ترین تاپیک game communities بود
تعداد صفحات تاپیک گویای این هست
سه ساله من تو این تاپیک میرم میام اون موقع 600 تا پست داشت 40 صفحه بود
تک تک بچه ها عشق داشتن به بازی لذت می بردیم که باهم گفت و گو کنیم
نمی دونم شاید بچه ها یه سری از چیزا مث قضیه بحث سر وسکر یا لیان رو خیلی جدی گرفتن و بهشون بر خورد که گذاشتن رفتن ؟! :|
به هر حال هر کی پایست بیاد دیگه
و البته اینکه به بحث ادامه بده

درود بر کپکام یزید کافر :d

داش تایپیک بغلی منظورت DMC هست ، راستش منم که اصلا فنش نیستم دارم کم کم به سویش کشیده میشم البته من Re6 رو بازی نکردم برای اینکه می خوام روی PCـــم تجربه کنم و می دونم خوشم خواهد اومد

بحث که فراوون هست تا دلت بخواد اما تایپیک های جذاب تری هستند که بچه ها به سویش کشیده میشوند الان بیایم راحب Revelotion برای کنسول ها بحث کنیم بعضیا گیر میدند چون شایعست

عین اینه که بریم بحث مافیا 3 کنیم . می تونیم یه بحث کوتاه بندازیم ولی نیاز به یه بحث خوب و کامل هست که همه ی بجه ها میاند بتونند بخث کنند نظر بدند حالا از هر چی می خواد باشه

الان برای مثال من می نویسم بیایید نظرات خود را راجب شخصیت ها بگید

خب میاند بچه ها ؟ نظر بدند ؟

شما در مورد هر چی دوست داری بحث کن فقط مربوط به رزیدنت ایول باشه

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
Resident Evil:Retribution
بری و لیون در تیم ضربتی که وسکر درست کرده تا جون ایدا و آلیس رو نجات بدن!
به حمید میگفتم;شاید میخوان آلیس رو ربط بدن به شخصیتای بازی و بعدآلیس رو بیارن تو بازی و بگن آلیس از زمان واقعه ی عمارت در سازمان بوده و ضدآمبرلا کار میکرده!یعنی آلیس تبدیل بشه به یه شخصیت ریشه دار در بازی!اینجوری ما به این نتیجه میرسیم که فیلمهای رزیدنت اویل بی ربط نبوده و خیلیم ربط داشته!منتها ما خبرنداشتیم!
برای دیدن عکس کلیک کنید.

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
Resident Evil:Retribution
بری و لیون در تیم ضربتی که وسکر درست کرده تا جون ایدا و آلیس رو نجات بدن!
به حمید میگفتم;شاید میخوان آلیس رو ربط بدن به شخصیتای بازی و بعدآلیس رو بیارن تو بازی و بگن آلیس از زمان واقعه ی عمارت در سازمان بوده و ضدآمبرلا کار میکرده!یعنی آلیس تبدیل بشه به یه شخصیت ریشه دار در بازی!اینجوری ما به این نتیجه میرسیم که فیلمهای رزیدنت اویل بی ربط نبوده و خیلیم ربط داشته!منتها ما خبرنداشتیم!
برای دیدن عکس کلیک کنید.

خدایی محمد وقتی این فیلم رو دیدم و آخرش رسید به خودم گفتم: این الان وسکر بود؟؟؟
وسکر به یه نفر احتیاج پیدا کرده اونم آلیس؟؟!!! میگه من به اولتیمیت ویپن نیاز دارم برای مقابله با رد کویین!!
یعنی خودش با اون همه ابهت قاقه!!!
وسکر رو کم کشیدن پایین اینجا دیگه نابودش کردن!!
دو دستی زدم تو سره خودم!!!!

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,367
نام
Matthew
شما در مورد هر چی دوست داری بحث کن فقط مربوط به رزیدنت ایول باشه[/QUOTE]

دعوا داری :d :d

بنظر شما عامل سقوط کپکام چیست ؟

بنظر شما اگر وسکر الان بود یا نمسیس چه تاثیراتی توی بازی می توانستند ایجاد کنند

بنظر شما وجود شخصیت های زیاد توی بازی لازم هست ؟

خب الان بحث رو شروع کنیم با اینا یا نظرات دیگری داریند

اگر دارید لطفا بگویید دوستان که تایپیک نخوابه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها فیلم رو به کل بریزین بیرون. سعی کنین به همین RE6 عشق بورزین چون دو روز دیگه بدترش رو میذارن جلومون و اونوقت یادی از گذشته ها میکنیم!
دیروز داشتم عکسای RE رو نگاه میکردم، رسیدم به ORC:

http://vne.bigteo.net/img/bc24fc1ab650.jpg

او نوقت سوالی که اینجا مطرحه اینه:
مگه S.T.A.R.S یه گروه ویژه از پلیس R.P.D نبودن که به خاطر تواناییاشون از بقیه متمایز بودن؟ خب این گروه 6 نفری که توی جبهه پلیس بازی ORC هستن دقیقا چی میشه اسمشون رو گذاشت؟ نکنه B.O.W های جبهه حق هستن؟

یعنی کپکام به اینم رحم نکرد...

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
بچه ها فیلم رو به کل بریزین بیرون. سعی کنین به همین RE6 عشق بورزین چون دو روز دیگه بدترش رو میذارن جلومون و اونوقت یادی از گذشته ها میکنیم!
دیروز داشتم عکسای RE رو نگاه میکردم، رسیدم به ORC:

http://vne.bigteo.net/img/bc24fc1ab650.jpg

او نوقت سوالی که اینجا مطرحه اینه:
مگه S.T.A.R.S یه گروه ویژه از پلیس R.P.D نبودن که به خاطر تواناییاشون از بقیه متمایز بودن؟ خب این گروه 6 نفری که توی جبهه پلیس بازی ORC هستن دقیقا چی میشه اسمشون رو گذاشت؟ نکنه B.O.W های جبهه حق هستن؟

یعنی کپکام به اینم رحم نکرد...

اینا کماندوهای دولت بودن , خیر سرشون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر