بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من که چیزی تو متن ندیدیم راجع به عمارت اسپنسر!حالا شاید به خاطر ضعفم تو زبان خارجه باشه!:d
ولی اگه به عکسا استناد میکنی،اونجا بعداز واقعه ی عمارت ساخته شده.اون اصلیه نیست و فقط شبیه اونه.منظور من از عمارت اسپنسر همون کاخش تو جنگلای راکونه که نابود شد!

The BSAA receive a tip-off as to the whereabouts of Umbrella's founder, Ozwell E. Spencer. Chris Redfield and Jill Valentine are assigned to raid his remote estate and arrest the elderly man.
این جا گفته جیل و کریس از طرف BSAA مامور شدن تا به اقامتگاه اسپنسر بروند و پیرمرد را دستگیر کنند. پس 2 حالت داره.
1-یه کاخ عین قبلی ساخته یا از قبل داشته یا بازسازیش کرده:d
2-کپکام به گذشته و نسخه های قبلی بی اعتنا بوده و نابودی کاخو در نظر نگرفته.

راستی بنا به گفته ی اسپنسر،آلبرت تنها وسکری بوده که بدنش ویروس رو پس نزده و بقیه شون مرده ن. پس منطقا وجود الکس وسکر داستانو نقض می کنه(با توجه به این که می خواد به کمپین ایدا تو 6 اضافه بشه)

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
بابا بیخیال
بچه ها بس کنین این بحثارو
هم اسپنسر خفن بود هم وسکر
محمد جان کل کدورنیکا که انقدر دوسش داریم رو وسکر میچرخه
تونی جان بدون اسپنسر اویلی نبود...
حالا که هر دو رفتند
این نئو آمبرلا بدجوری رفته رومخم...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بابا بیخیال
بچه ها بس کنین این بحثارو
هم اسپنسر خفن بود هم وسکر
محمد جان کل کدورنیکا که انقدر دوسش داریم رو وسکر میچرخه
تونی جان بدون اسپنسر اویلی نبود...
حالا که هر دو رفتند
این نئو آمبرلا بدجوری رفته رومخم...
بّرادر من بشینیم این شر و ور های RE6 رو کجای دلمون بذاریم؟ اتفاقا بحث خوبی رو داریم پیش میبریم تا یه بحث بیخود در مورد پسر وسکر که حتی فکر کردن بهش چندش آوره

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
خوب تو فقط دوست داری،وسکرو خوب جلوه بدی!به قول معروف کسی که خودشو میزنه به خواب نمیشه بیدارش کرد!
باشه قبول!اسپنسر هیچی نبود و وسکر همه چیز بود!
جدا حوصله ی تکرار مکرراتو ندارم!مهم چیزیه که دارم بازی میکنم!حالا هرکی میخواد قبول کنه،هرکی نمیخواد نکنه!
جوابات اصلا قانع کننده نیست.هرجا که دوست داری از خودت استدلال میکنی.هرجا دوست داری از خودت توجیه میکنی و...
جدا نه وقتشو دارم نه اعصابشو!بیخیال این بحث شدم!
بحثی خوبه که آدم جواب منطقی بشنوه نه جوابای احساسی و سلیقه ایی.

niloo

کاربر سایت
Oct 28, 2012
1
دوستان من تازه اینجا عضو شدم و یه سوالو ک یه مدت رو نرومه میخوام بپرسم دوس دارم نظر شما رو هم راجبش بدونم
توی RE Damnation آخراش اونجا ک ایدا داره به بکی گزارش میده اون کیه؟ همش فک میکنم وسکره ینی میشه؟:x شما میدونید اون کیه ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خوب تو فقط دوست داری،وسکرو خوب جلوه بدی!به قول معروف کسی که خودشو میزنه به خواب نمیشه بیدارش کرد!
باشه قبول!اسپنسر هیچی نبود و وسکر همه چیز بود!
جدا حوصله ی تکرار مکرراتو ندارم!مهم چیزیه که دارم بازی میکنم!حالا هرکی میخواد قبول کنه،هرکی نمیخواد نکنه!
جوابات اصلا قانع کننده نیست.هرجا که دوست داری از خودت استدلال میکنی.هرجا دوست داری از خودت توجیه میکنی و...
جدا نه وقتشو دارم نه اعصابشو!بیخیال این بحث شدم!
بحثی خوبه که آدم جواب منطقی بشنوه نه جوابای احساسی و سلیقه ایی.
برو عامو!:d
درست و غلطش با بچه ها اصلا به من چه! :d
احد، حمید، سینا، حامد، افراسیاب نظرشون چیه؟:d لامصب بچه ها اینقدر پرکارن که آدم از دیدن این جنب و جوش اشک شوق تو چشماش جمع میشه:d

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
این آلبرت وسکر انگار ارث کسی رو خورده !!
خب مهمه دیگه ! حالا محمد تو میگی مهم نیست خب لابد تو چیزی دیدی تو بازی که من و علی و .... ندیدیم .
نظر شخصی فرق داره با واقعیت داستان
1 سال پیش 2 نفر بودن که لیان رو مهمترین کاراکتر میدونستن , دلایلشون رو هم اگه خواستید میارم !!! پستاشون هنوز موجوده !
حرفای امروز تو محمد , دقیقا مثل حرفای 1 سال پیش اوناس
خوشت بیاد یا نیاد رزیدنت اویل = آلبرت وسکر

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
دوستان من تازه اینجا عضو شدم و یه سوالو ک یه مدت رو نرومه میخوام بپرسم دوس دارم نظر شما رو هم راجبش بدونم
توی RE Damnation آخراش اونجا ک ایدا داره به بکی گزارش میده اون کیه؟ همش فک میکنم وسکره ینی میشه؟:x شما میدونید اون کیه ؟
اسپویلر پلیز :D
به احتمال زیاد Derek Simmons بود

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
کاری به گذشته البرت وسکر ندارم که کی بود یا اگه اسپنسر اون رو تو پروژه کودکان وسکر قرار نمیداد الان چیزی نبود , مهم نیست ... چیزی که مسلمه اینه که داستان کل RE رو انگشت البرت وسکر چرخیده نمیشه گفت حالا اگه اسپنسر نبود پس البرت هم الان معلوم نیست کجا بوده چی کار میکنه !! داستان اینطوریه !!
درسته اسپنسر همراه ادوارد اشفورد و جیمز مارکوس روی پروجنیتور تحقیق کردن و امبرلا رو تاسیس کردن ولی منم میتونم بگم اگه ادوارد اشفورد که ویروس مادر رو کشف کرد , نبود الان اسپنسر و مارکوس جایه دیگه ای بودن !! پس اون از اسپنسر و مارکوس مهم تره! نمیشه اینطوری قضاوت کرد !

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
کاری به گذشته البرت وسکر ندارم که کی بود یا اگه اسپنسر اون رو تو پروژه کودکان وسکر قرار نمیداد الان چیزی نبود , مهم نیست ... چیزی که مسلمه اینه که داستان کل RE رو انگشت البرت وسکر چرخیده نمیشه گفت حالا اگه اسپنسر نبود پس البرت هم الان معلوم نیست کجا بوده چی کار میکنه !! داستان اینطوریه !!
درسته اسپنسر همراه ادوارد اشفورد و جیمز مارکوس روی پروجنیتور تحقیق کردن و امبرلا رو تاسیس کردن ولی منم میتونم بگم اگه ادوارد اشفورد که ویروس مادر رو کشف کرد , نبود الان اسپنسر و مارکوس جایه دیگه ای بودن !! پس اون از اسپنسر و مارکوس مهم تره! نمیشه اینطوری قضاوت کرد !
این اگه اگه ها برمیگرده به تخیلات خودمون !!!
داستان رو نویسنده مینویسه و تو بازی جریان پیدا میکنه . داستان RE جلومون هست . از اول تا RE5 رو آلبرت وسکر چرخیده , چه با حضورش تو بازی چه با بودن اسمش تو بازی .
انقدر مهم بوده که کاراکتر جدیدی رو به اسم پسر آلبرت وسکر ( جیک مولر ) ساختن . همین پسر وسکر بودن نشونه مهم بودن آلبرت وسکر هست حتی بعد از مردنش

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
خب از دید من مهمترین شخصیت رزیدنت ایول پدر و مادر اسپنسر هستن. چون اگر اونا نبودن، اسپنسری نبود تا بیاد وسکری تولید کنه!
:D

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
این اگه اگه ها برمیگرده به تخیلات خودمون !!!
داستان رو نویسنده مینویسه و تو بازی جریان پیدا میکنه . داستان RE جلومون هست . از اول تا RE5 رو آلبرت وسکر چرخیده , چه با حضورش تو بازی چه با بودن اسمش تو بازی .
انقدر مهم بوده که کاراکتر جدیدی رو به اسم پسر آلبرت وسکر ( جیک مولر ) ساختن . همین پسر وسکر بودن نشونه مهم بودن آلبرت وسکر هست حتی بعد از مردنش

دقیقا منظورم همین بود ! همین اگه اگه ها برمیگرده به تخیلات خودمون ... به این نکته هم اشاره کردم باید به چیزی که تو داستان رخ داده نگاه کنیم , نه این که بگیم اسپنسر بود که البرت رو اورد پس اگه اسپنسر نبود البرتی هم نبود !!! :d

با قسمت قرمز هم کاملا موافقم !

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان یه سوال،
تا قبل از RE6، لیون و کریس هیچ جا همدیگه رو دیدن تا حالا؟ یه سوالی بود که برای دوستان پیش اومد منم اینجا مطرح کردم.
من خودم که میگم مسلما دیدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر