بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
تصور نمی خواد. lost in nightmare رو بازی نکردی؟تو عمارته اسپنسره و دقیقا همون محیط ریمیکه.اگه گلد ادیشن برا PC نیومده میتونی تو یوتیوپ نگاش کنی تا ببینی دقیقا چه طور میشه.

با دوربین معمولی
RE5 Lost In Nightmares (HD) Professional S Rank - YouTube
با دوربین کلاسیک
RE5: Lost in Nightmares - Classic Controls - YouTube

لاینو بازی کرده بودم.
اولا که اونجا کاخ اسپنسر نیست.یه جاییه که بعداز واقعه ی جنگل راکون ساخته شده.فقط شبیهن!
بعدم لاین درمقابل ریمیک فانه!خوب نیست دیگه.فقط دوربینشو کمی به اون سبک نزدیک کردن.ریمیک کجا،لاین کجا؟!!!:d
درضمن من درمورد دوربین روی شونه کاراکترصحبت کردم.مثه اویل4 یا5 یا همین لینک اولت.این دوربین به نظر من نمیتونه حس رازآلود بهت بده.خواه ناخواه بازیو اکشن میکنه.این کنترل کلاسیک،تقریبا همون دوربین قدیمیه ولی بازم اون حس و حالو نداره.
تو همون ریمیک دوربینو بذار رو شونه ی کاراکتر،بازی مزخرف میشه!
یا باید فضارو باز کنی و زامبی بیشتر بریزی توش که اینجوری اکشن میشه یا باید تو همون راهروهای تنگ بدویی و خیلی راحت زامبی هارو بکشی که اینجوریم میشه کراش!
دوربین کلاسیک و فضای رازآلود یه سبک خاصیه که فقط مختص زیدنت اویله.ایندوتا باید با هم باشن که بازدهی داشته باشن.اینجوری پلیر با کاراکتر یکی میشه.به قول معروف همزاد پنداری داره با کاراکتر!:d
یکیشون به تنهایی جواب نمیده.لاین فضای رازآلود نداره.به نظر من اونم همچنان شوتره!
هرچند دوربینش هم همچین کلاسیک نیست!

چرا شخصتی های جانبی و .... از شماره 4 به بعد فراموش شدند و در شماره 6 اثری ازشون دیده نشد جز چند سکانس و DLC.
سرنوشت Carlos Oliveira از نسخه سوم در ابهام باقی ماند و هیچ وقت در نسخه های اصلی دیده نشد.
Nicholai Ginovaef در نسخه سوم می توانید او را زنده بگذارید اگه زنده بودن او را در نظر بگیرم او حتما برخواهد گشت و سرنوشتش نامشخص باقی مانده.
Jill Valentine یکی از شخصیت های بازی که از نسخه سوم دیگر هیچ وقت به عنوان شخصیت اصلی در سری اصلی بازی حضور نداشت و می توانست در نسخه 6 حضور پیدا کند.
Barry Burton اخرین بار در سری اصلی در نسخه 3 دیده شد و بعد از آن در یک DLC در نسخه 5 حضور پیدا کرد و سرنوشتش نامعلوم باقی ماند.
Hunk هم هیچ وقت سرنوشتش مشخص نگردید.
کارلوس که اصن بازی نبوده!یه مامورآمبلا بوده که تو راکون برای فرار،با مرگ دست و پنجه نرم میکنه بعد فرارشم مهم نیست کجا رفته و چی شده!
نیکلای هم رئیس اکیپ کارلوس و میخاییل و اینا بوده.مثه اینکه تو اصل داستان میمیره و فرارش یه پایان جانبیه برای جداب شدن بازی!!!؟اونم زیاد مهم نیست.کلا اینا یه اکیپ بودن که اومده بودن آثار جرم آمبرلا رو پاک کنن!همین!
نمیدونم چرا جیل رو شخصیت جانبی معرفی کردی!
yahoo_7.gif

بری رو باهات موافقم.خیلی دوست دارم برگرده.واقعا در حقش ظلم شده!من حتی سال96فکر میکردم هیروی بازی بریه!نمیدونم چرا تو6 یه آدم الکی مثه شری رو میارن ولی یکی مثه بری...
هانک رو هم همینطور.به احد هم گفته بودم که هانک پتانسیل تبدیل شدن به وسکر و حتی کاملتر و قویتر از اون رو هم داره.
ولی خود من در مورد شخصیت ها دوست دارم به شخصیت های اصلی پرداخته بشه.منظورم باعث و بانیاس!
مثه اسپنسر یا آشفورد.
فکر میکنم پرداختن به اینا و کلا پرداختن به گدشته ها،بازی رو احیا میکنه.
خیلی هم علاقه دارم راجع به اینا بحث بشه.
من مخالف وسکرم!ولی اگر ازم بپرسن تو شخصیت های منفی کیو قبول دارم میگم اسپنسر!

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کاملا برعکسه. اسپنسر اصلا کسی نبود که خودش بیاد وسط و بخواد کاری کنه. روی صندلی عقب مینشست چون جای بیشتری برای ولو شدن بود. اتفاقا من از اسپنسر متنفرم چون رفیقای خودشو کتلت کرد. من خیلی به حال جیمز مارکوس تاسف خوردم چون یه جورایی هیچ کاری نکرد ولی اسپنسر فرستاد کشتنش.
لحظه ای که The Only One (وسکر کبیر) زد اسپنسر رو ساندویچ کرد بهترین لحظه عمرم بود>:d<
یه آدمی مثل اسپنسر که خائن و موذی بود به بهترین نحو ممکن از سر راه برداشته شد.
خودم دوست داشتم بیشتر در مورد ادوارد اَشفورد بدونم. اونم تقریبا هیچ کاری بر ضد اون دوتا نکرد و اگر اشتباه نکنم به مرگ طبیعی از دنیا رفت.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
کاملا برعکسه. اسپنسر اصلا کسی نبود که خودش بیاد وسط و بخواد کاری کنه. روی صندلی عقب مینشست چون جای بیشتری برای ولو شدن بود. اتفاقا من از اسپنسر متنفرم چون رفیقای خودشو کتلت کرد. من خیلی به حال جیمز مارکوس تاسف خوردم چون یه جورایی هیچ کاری نکرد ولی اسپنسر فرستاد کشتنش.
لحظه ای که The Only One (وسکر کبیر) زد اسپنسر رو ساندویچ کرد بهترین لحظه عمرم بود>:d<
خودم دوست داشتم بیشتر در مورد ادوارد اَشفورد بدونم. اونم تقریبا هیچ کاری بر ضد اون دوتا نکرد و اگر اشتباه نکنم به مرگ طبیعی از دنیا رفت.
راضیم ازت
پرچم وسکر همیشه بالاس
ادوارد آشفورد آدم خوبی بود و تهدیدی برای کارهای اسپنسر و مارکوس . اسپنسر و مارکوس , ادوارد رو کشتن

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
کارلوس که اصن بازی نبوده!یه مامورآمبلا بوده که تو راکون برای فرار،با مرگ دست و پنجه نرم میکنه بعد فرارشم مهم نیست کجا رفته و چی شده!
نیکلای هم رئیس اکیپ کارلوس و میخاییل و اینا بوده.مثه اینکه تو اصل داستان میمیره و فرارش یه پایان جانبیه برای جداب شدن بازی!!!؟اونم زیاد مهم نیست.کلا اینا یه اکیپ بودن که اومده بودن آثار جرم آمبرلا رو پاک کنن!همین!
نمیدونم چرا جیل رو شخصیت جانبی معرفی کردی!:-/
بری رو باهات موافقم.خیلی دوست دارم برگرده.واقعا در حقش ظلم شده!من حتی سال96فکر میکردم هیروی بازی بریه!نمیدونم چرا تو6 یه آدم الکی مثه شری رو میارن ولی یکی مثه بری...
هانک رو هم همینطور.به احد هم گفته بودم که هانک پتانسیل تبدیل شدن به وسکر و حتی کاملتر و قویتر از اون رو هم داره.
ولی خود من در مورد شخصیت ها دوست دارم به شخصیت های اصلی پرداخته بشه.منظورم باعث و بانیاس!
مثه اسپنسر یا آشفورد.
فکر میکنم پرداختن به اینا و کلا پرداختن به گدشته ها،بازی رو احیا میکنه.
خیلی هم علاقه دارم راجع به اینا بحث بشه.
کارلوس خیلی کمک ها به جیل کرد و تو یکی از پایان ها میشه گفت دوست جیل شد و با هم با بری فرار کردند می تونست تکی فرار کنه ولی جیل رو نجات داد. میخائیل رئیس گروه بود اون می تونست تو قطار بذاره نمسیز بره سراغ جیل و کارلوس ولی نذاشت خودش رو فدا کرد تا اونا فرار کنند ( تو قبل اینکه تو بازی قطار راه بیفته میخائیل زخمی بود درسته ولی تو دمو سالم بود)
فرض رو بگیرم نیکولا زنده باشه چرا نباید تو بازی حضور داشته باشه؟شخصیت مرموز و خائن که هرکاری می کنه تا به موفقیت برسه.نیکولای حتی اعضا گروه اصلی UBCS رو کشت.
جیل اصلی مثال زدم چون دقیقا عملا نقشی به خصوصی از Re 3 به این ور تو عناوین اصلی نداشت.
راکون سی تی نابود شد و زامبی ها هم باهاش مردند و دیگه تو هیچ نسخه ی اصلی نباید زامبی دیده بشه چون زامبی ها با re 3 همگی مردند

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
:))
چی میگی؟!کیو داری از خیانت و موذی گری،مبرا میکنی؟!:))

میدونی چرا میگم اسپنسر؟چون وسکر تا آخرین لحظه یی عمر اسپنسر،حیوون دست آموز اسپنسر بود!و وقتی اینو فهمید از حرصش اونو کشت!اگرم نمیکشتش،خودش دوروز دیگه میمرد!یعنی اسپنسر وقتی مطمئن شد که دیگه زیاد زنده نیست به وسکر گفت که تو هیچی نیستی!وگرنه وسکر حالا حالاها داشت نوکری این پیرمردو میکرد!
به بهترین نحو ممکن از سر راه برداشته شد؟!!!اون دیگه عمری واسش نمونده بود!همه کاریم کرده بود!:d
اسپنسر واقعا مدیریت میکرد.جدا رئیس بودن برازندش بود.انگار از اول قدرتمند بوده و قدرتمند به دنیا اومده.اما وسکر چی؟یه بچه ایی بوده که حتی نام و نشان اصلیشم نداره و اسمشو اسپنسر براش گداشته!اسپنسر بزرگش کرده،پرورشش داده،بهش قدرت داده و مهمتر از همه اینکه هدایتش کرده!
دیدیم که بعد اسپنسر،وسکر زیاد دووم نیورد و زود نابود شد!
هیچ وقت سعی نکن وسکرو با اسپنسر مقایسه کنی.جدا خدای این بازی اسپنسره.خالقه همه چیزه.نمیتونی اینو منکر بشی.
مثه اینه که بیای یه زامبی رو با تایرانت مقایسه کنی!!!
پشت پرده ی همه چیز اسپنسره!قطب بزرگی مثه آشفورد یا حتی مارکوس با مدیریت اسپنسر حذف میشه!ولی وسکر حتی از پس ایدا هم نمیتونه بر بیاد!
اسپنسر خائن نبود!چون نیازی به خیانت نداشت!همیشه در اوج بود!یکتا بود!کسی نمیتونست باهاش برابری کنه!
ولی وسکر برای به قدرت رسیدن خیانت کرد و خیلیارو نردبوم کرد تا خودشو به اسپنسر نشون بده!حتی بزرگترین رقیبش که بیرکین بود رو هم اسپنسر حدف کرد!(که اونم اتفاقی بود!)میشه گفت ناخواسته به وسکر کمک کرده!
این همه دلیل!بازم میگی وسکر قدرته؟!:d
اگر از شخصیت بد میخوای طرفداری کنی،اونی رو انتخاب کن که نخ همه دستشه!نه اونی که تو چشمه!کاملترین،پدر خواندس نه پسر ارشد!!!

---------- نوشته در 04:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:07 PM ارسال شده بود ----------

کارلوس خیلی کمک ها به جیل کرد و تو یکی از پایان ها میشه گفت دوست جیل شد و با هم با بری فرار کردند می تونست تکی فرار کنه ولی جیل رو نجات داد. میخائیل رئیس گروه بود اون می تونست تو قطار بذاره نمسیز بره سراغ جیل و کارلوس ولی نذاشت خودش رو فدا کرد تا اونا فرار کنند ( تو قبل اینکه تو بازی قطار راه بیفته میخائیل زخمی بود درسته ولی تو دمو سالم بود)
فرض رو بگیرم نیکولا زنده باشه چرا نباید تو بازی حضور داشته باشه؟شخصیت مرموز و خائن که هرکاری می کنه تا به موفقیت برسه.نیکولای حتی اعضا گروه اصلی UBCS رو کشت.
جیل اصلی مثال زدم چون دقیقا عملا نقشی به خصوصی از Re 3 به این ور تو عناوین اصلی نداشت.
راکون سی تی نابود شد و زامبی ها هم باهاش مردند و دیگه تو هیچ نسخه ی اصلی نباید زامبی دیده بشه چون زامبی ها با re 3 همگی مردند
کارلوسو خیلی جدی گرفتی!کل داستان اویل 3 فقط راجع به فرار جیله!داستان خاصی نداره.خودش تحت الشعاع داستانه 2ئه!اگه بخوای به کمک کردن فکر کنی شوا از کارلوس مهمتر میشه!اینارو جانبی اوردن که گیم پلی قشنگ بشه!اصل داستان نیازی به این خورده ها نداره;)
مثلا تا وقتی هانک مونده من روم نمیشه از نیکلای صحبت کنم!!!:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
کارلوسو خیلی جدی گرفتی!کل داستان اویل 3 فقط راجع به فرار جیله!داستان خاصی نداره.خودش تحت الشعاع داستانه 2ئه!اگه بخوای به کمک کردن فکر کنی شوا از کارلوس مهمتر میشه!اینارو جانبی اوردن که گیم پلی قشنگ بشه!اصل داستان نیازی به این خورده ها نداره;)
مثلا تا وقتی هانک مونده من روم نمیشه از نیکلای صحبت کنم!!!:d
کارلوس یک شخصیت کمکی و تاثیر گذار در قسمت سوم بازی بود کارلوس اگه نبود جیل باید تو همون راکون سی تی زامبی می شد. و بازم میگم اگه فدا کاری میخائیل نبود جیل و کارلوس باید تو همون قطار می مردند.
موضوع اصلی اینه هانک چی شد؟ربکا چی شد؟شری آمد ولی ربکا؟؟ کلیر چی شد؟
کسی جواب سوال من رو نداد کپکام فکرمو مشغول کرده تو Re 3 میری تو قطار میخائیل زخمی هست و در حال مرگ ولی تو دمو سرحال و سالم برای چی؟
این رو هم بگم طبق فایل های re 5 نیکولای زنده مونده و تو 3 مورد انتخابی گزینه فرار توRe 3 براش انتخاب شده

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
رئیسا یا همونی که میگی نخ دستشه همیشه از این واهمه دارن توسط زیر دستاشون نابود بشن. که خب دیدیم همین اتفاق افتاد.
بر عکس من از آدمایی که همیشه در صحنه هستن خوشم میاد تا آدمایی که توی تاریکی وایسادن
وسکر داشت راه خودشو هموار میکرد و در این راه دونه دونه مجهولات معادله رو حذف که یکیش همین اسپنسر بود.
اتفاقا اسپنسر از طریق کارای بقیه به اینجا رسید. کارای مارکوس، بیرکین و ادوارد. درسته که خودش هم دخالت داشت ولی وقتی دستور کشتن این و اونو میداد کاملا واضحه قضیه از کجا آب میخوره. اسپنسر ترسو بود. میتونی انکار کنی؟:d
اما بارم برعکسه. در واقع وسکر داشت مدیریت میکرد. اسپنسر توهم میزد که بقیه زیر دستشن ولی همه گوش به فرمان وسکر بودن چون اراده-ش متزلزل نبود مثل اسپنسر
اینی که میگی هدایتش کرده دقیقا بازش کن ببینیم چیه. کجا و چجوری هدایتش کرده؟
پشت پرده ی همه چیز اسپنسره!قطب بزرگی مثه آشفورد یا حتی مارکوس با مدیریت اسپنسر حذف میشه!ولی وسکر حتی از پس ایدا هم نمیتونه بر بیاد!
اسپنسر خائن نبود!چون نیازی به خیانت نداشت!همیشه در اوج بود!یکتا بود!کسی نمیتونست باهاش برابری کنه!
کدوم خیانت؟ چرا توهم میزنی عمو؟:d خیانتی روشن تر از کشتن رفیقای دوران کودکی و کسانی که باعث شدن کمپانی آمبرلا به وجود بیاد؟ خیانتی بزرگ تر از کشت ویلیام بیرکین بدبخت؟:d آدمای خائن، منفور هستن.
اگر از شخصیت بد میخوای طرفداری کنی،اونی رو انتخاب کن که نخ همه دستشه!نه اونی که تو چشمه!کاملترین،پدر خواندس نه پسر ارشد!!!
ربطی نداره. اونی که تاثیر میذاره تو چشمه نه اونی که به خاطر کارای بقیه به اینجا رسیده. اسپنسر چیزی نداشت که بخوا ادامه بدن در موردش و اونی که در مرکز توجهات بوده، وسکر کبیر بوده و کارا رو پیش میبرده و راه خودشو، خودش هموار میکرده.
اونی که آمبرلا رو ترکوند در حالی که خونه-ش به شمار میرفت. چرا؟ چون آمبرلا عنصر کثسفی بود که میباست از سر راه برداشته میشد+همه عوال پشت صحنه-ش که خوارترینشون اسپنسر بود.
و اما مهمترین جمله ای که میخواستم بگم:
همیشه توی یه جنگ اسم فرمانده میمونه نه اسم سرباز. وقتی اسم RE میاد همه ذهن ها به وسکر معطوف میشه نه اسپنسر که خیلیا نمیدونن اصلا کیه و حتی وجود خارجی داره یا نهb-)

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
رئیسا یا همونی که میگی نخ دستشه همیشه از این واهمه دارن توسط زیر دستاشون نابود بشن. که خب دیدیم همین اتفاق افتاد.
بر عکسمن از آدمایی که همیشه در صحنه هستن خوشم میاد تا آدمایی که توی تاریکی وایسادن
وسکر داشت راه خودشو هموار میکرد و در این راه دونه دونه مجهولات معادله رو حذف که یکیش همین اسپنسر بود.
اتفاقا اسپنسر از طریق کارای بقیه به اینجا رسید. کارای مارکوس، بیرکین و ادوارد. درسته که خودش هم دخالت داشت ولی وقتی دستور کشتن این و اونو میداد کاملا واضحه قضیه از کجا آب میخوره. اسپنسر ترسو بود. میتونی انکار کنی؟:d
اما بارم برعکسه. در واقع وسکر داشت مدیریت میکرد. اسپنسر توهم میزد که بقیه زیر دستشن ولی همه گوش به فرمان وسکر بودن چون اراده-ش متزلزل نبود مثل اسپنسر
اینی که میگی هدایتش کرده دقیقا بازش کن ببینیم چیه. کجا و چجوری هدایتش کرده؟

کدوم خیانت؟ چرا توهم میزنی عمو؟:d خیانتی روشن تر از کشتن رفیقای دوران کودکی و کسانی که باعث شدن کمپانی آمبرلا به وجود بیاد؟ خیانتی بزرگ تر از کشت ویلیام بیرکین بدبخت؟:d آدمای خائن، منفور هستن.

ربطی نداره. اونی که تاثیر میذاره تو چشمه نه اونی که به خاطر کارای بقیه به اینجا رسیده. اسپنسر چیزی نداشت که بخوا ادامه بدن در موردش و اونی که در مرکز توجهات بوده، وسکر کبیر بوده و کارا رو پیش میبرده و راه خودشو، خودش هموار میکرده.
اونی که آمبرلا رو ترکوند در حالی که خونه-ش به شمار میرفت. چرا؟ چون آمبرلا عنصر کثسفی بود که میباست از سر راه برداشته میشد+همه عوال پشت صحنه-ش که خوارترینشون اسپنسر بود.
و اما مهمترین جمله ای که میخواستم بگم:
همیشه توی یه جنگ اسم فرمانده میمونه نه اسم سرباز. وقتی اسم RE میاد همه ذهن ها به وسکر معطوف میشه نه اسپنسر که خیلیا نمیدونن اصلا کیه و حتی وجود خارجی داره یا نهb-)
علی من دلایلو بهت گفتم.تو داری حرفاتو تکرار میکنی.و اصن یه چیزایی میگی که واقعیت نداره.و اینکه سرسری خوندی و داری احساسی ج میدی!
چون تو وسکرو دوست داری دلیل نمیشه واقعیتو نادیده بگیری!
توبا اسپنسر زندگی گردی که میگی ترسوئه؟!ازکجا دراوردی اینو؟!!!
وسکر اسپنسرو نابود کرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باشه،برفرض که نابود کرد!!!!ولی چه زمانی؟!!!پسرخوب،اون زمان دیگه آخر عمرش بود!نگو این حرفو!همچین میگی نابود شد،انگار وسکر جلوی پیشرفتشو گرفته!:))
راجع به خیانت هم توضیح دادم!با دقت بخون.حرفاتو تکرار نکن!
جدا اینکه میگی فرمانده بوده و کارا رو پیش میبرده،خندم میگیره!!!اگفتگوی اسپنسر و وسکرو تو لاین بادقت گوش کن،ببینم بازم میگی فرمانده بوده؟!:))
بهتره بگم تو راست میگی و بیخیال بحث بشم!
درضمن وسکر اگه به خودش دارو نمیزد،تو همون عمارت میمرد!!!

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
علی من دلایلو بهت گفتم.تو داری حرفاتو تکرار میکنی.و اصن یه چیزایی میگی که واقعیت نداره.و اینکه داری سرسری خوندی و داری احساسی ج میدی!
چون تو وسکرو دوست داری دلیل نمیشه واقعیتو نادیده بگیری!
توبا اسپنسر زندگی گردی که میگی ترسوئه؟!ازکجا دراوردی اینو؟!!!
وسکر اسپنسرو نابود کرد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باشه،برفرض که نابود کرد!!!!ولی چه زمانی؟!!!پسرخوب،اون زمان دیگه آخر عمرش بود!نگو این حرفو!همچین میگی نابود شد،انگار وسکر جلوی پیشرفتشو گرفته!:))
راجع به خیانت هم توضیح دادم!با دقت بخون.حرفاتو تکرار نکن!
جدا اینکه میگی فرمانده بوده و کارا رو پیش میبرده،خندم میگیره!!!ا
بهتره بگم تو راست میگی و بیخیال بحث بشم!
چی با واقعیت تطابق نداره؟ جدی میگم.
منم میتونم دقیقا همین سوالاتو از تو بپرسم ولی فایده ای نداره. اسپنسر برای چی زد مارکوس رو ترور کرد؟ خب برای چی؟ کرم نداشت که بزنه الکی یارو رو بکشه. حتما یه دلیلی داشته. مهم ترین دلیلش اینه که سد راهش بوده. که توجیهی وجود نداره. چرا؟ چون مارکوس کاری به بقیه نداشت. خود مارکوس توی زیرو میگه که اسپنسر به من خیانت کرد و منو کشت ولی زالو های من، دوباره منو زنده کردن. پس میمونه ترس! ترس اسپنسر از دوتا دوستاش و از اینکه یه روز نابودش میکنن. به خاطر همین خودش زودتر اقدام کرد و مارکوس رو از سر راه برداشت.

کشتن یا نکشتن اسپنسر هم فرقی به حال وسکر نداشت. اسپنسر از خیلی وقت پیش یه مهره سوخته به حساب میرفت چون که وسکر مدت ها بود زمام کارها رو توی دستش گرفته بود. وسکر فقط به این خاطر اسپنسر رو کشت که آخرین بازمانده بدترین کمپانی که با کثافت بازی کارا رو پیش میبرد، از روی زمین برداشته بشه و خودش شروع به ساختن پایه های قدرت خودش بکنه و انگلی رو ساخت که ذهن رو نابود نکنه بر خلاف ویروس T.

حقیقتو قبول کن عمو. اسپنسر کاری جز کشتن رفیقاش و کشف ویروس مادر نکرده تازه اون با کمک ادوارد و مارکوس بوده. اگر به تنهایی ویروس مادر رو مساخت که خب حرفی توش نبود منتها الان اینطوری نیست. اونی که اعضای استارز رو کشوند به عمارت، اونی که آمبرلا رو نابود کرد، اونی که اوروبوروس رو ساخت، اونی که کراوزر از طرز تفکرش خوشش اومد، اونی که سگ دست آموزش ایدا هست، اونی که الکسیا رو پشم هم حساب نکرد در حالیکه یکی از قویترین ژن ها و ویروس ها توی خونش بود و ... و... و ...
به قول Alan Wake:
How does it feel to die by the hands of your own creation؟
دقیقا مصداق نابودی اسپنسر به دست وسکر. اگر اسپنسر باهوش بود باید میدونست که یه روز به دست یکی از ساخته های خودش نابود میشه.
درضمن وسکر اگه به خودش دارو نمیزد،تو همون عمارت میمرد!!!
بازم برعکسه. اعضای استارز نشون دادن که میتونن با B.O.W ها مقابله کنن. چرا؟ چون همه شون تعلیم دیده بودن. وای به حال فرمانده-شون که از قضا باهوش ترینشون و سرسخت ترینشونه و از زیر صدتا آزمایش ویروس مادر چون سالم به در برده. همین کافیه تا آدم بفهمه وسکر چقدر خرش میره

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
لاینو بازی کرده بودم.
اولا که اونجا کاخ اسپنسر نیست.یه جاییه که بعداز واقعه ی جنگل راکون ساخته شده.فقط شبیهن!
بعدم لاین درمقابل ریمیک فانه!خوب نیست دیگه.فقط دوربینشو کمی به اون سبک نزدیک کردن.ریمیک کجا،لاین کجا؟!!!:d
درضمن من درمورد دوربین روی شونه کاراکترصحبت کردم.مثه اویل4 یا5 یا همین لینک اولت.این دوربین به نظر من نمیتونه حس رازآلود بهت بده.خواه ناخواه بازیو اکشن میکنه.این کنترل کلاسیک،تقریبا همون دوربین قدیمیه ولی بازم اون حس و حالو نداره.
تو همون ریمیک دوربینو بذار رو شونه ی کاراکتر،بازی مزخرف میشه!
یا باید فضارو باز کنی و زامبی بیشتر بریزی توش که اینجوری اکشن میشه یا باید تو همون راهروهای تنگ بدویی و خیلی راحت زامبی هارو بکشی که اینجوریم میشه کراش!
دوربین کلاسیک و فضای رازآلود یه سبک خاصیه که فقط مختص زیدنت اویله.ایندوتا باید با هم باشن که بازدهی داشته باشن.اینجوری پلیر با کاراکتر یکی میشه.به قول معروف همزاد پنداری داره با کاراکتر!:d
یکیشون به تنهایی جواب نمیده.لاین فضای رازآلود نداره.به نظر من اونم همچنان شوتره!
هرچند دوربینش هم همچین کلاسیک نیست!

در این مورد که میگی اونجا کاخ اسپنسر نیست.اینو بخون:-b
Lost in Nightmares - Resident Evil Wiki - The Resident Evil encyclopedia

البته که LIN جاسوویچی ریمیکم نمیشه:d بعدشم من اصلا از اون دوربین حمایت نکردم،گفتی بچه ها ریمیکو تصور کنن که بره پشت شونه شون گفتم دیگه تصورم لازم نیست چون میشه همچین چیزی و گرنه خودم حامی شدید دوربین کلاسیکم :x

.لاین فضای رازآلود نداره.به نظر من اونم همچنان شوتره!
خب آره.ولی فک نکنم کپکام بیشتر از اون نرمش نشون بده:(همونم با توجه به شماره 6 و سیاستایی که کپکام در پیش گرفته غنیمته.

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
چی با واقعیت تطابق نداره؟ جدی میگم.
منم میتونم دقیقا همین سوالاتو از تو بپرسم ولی فایده ای نداره. اسپنسر برای چی زد مارکوس رو ترور کرد؟ خب برای چی؟ کرم نداشت که بزنه الکی یارو رو بکشه. حتما یه دلیلی داشته. مهم ترین دلیلش اینه که سد راهش بوده. که توجیهی وجود نداره. چرا؟ چون مارکوس کاری به بقیه نداشت. خود مارکوس توی زیرو میگه که اسپنسر به من خیانت کرد و منو کشت ولی زالو های من، دوباره منو زنده کردن. پس میمونه ترس! ترس اسپنسر از دوتا دوستاش و از اینکه یه روز نابودش میکنن. به خاطر همین خودش زودتر اقدام کرد و مارکوس رو از سر راه برداشت.

کشتن یا نکشتن اسپنسر هم فرقی به حال وسکر نداشت. اسپنسر از خیلی وقت پیش یه مهره سوخته به حساب میرفت چون که وسکر مدت ها بود زمام کارها رو توی دستش گرفته بود. وسکر فقط به این خاطر اسپنسر رو کشت که آخرین بازمانده بدترین کمپانی که با کثافت بازی کارا رو پیش میبرد، از روی زمین برداشته بشه و خودش شروع به ساختن پایه های قدرت خودش بکنه و انگلی رو ساخت که ذهن رو نابود نکنه بر خلاف ویروس T.

حقیقتو قبول کن عمو. اسپنسر کاری جز کشتن رفیقاش و کشف ویروس مادر نکرده تازه اون با کمک ادوارد و مارکوس بوده. اگر به تنهایی ویروس مادر رو مساخت که خب حرفی توش نبود منتها الان اینطوری نیست. اونی که اعضای استارز رو کشوند به عمارت، اونی که آمبرلا رو نابود کرد، اونی که اوروبوروس رو ساخت، اونی که کراوزر از طرز تفکرش خوشش اومد، اونی که سگ دست آموزش ایدا هست، اونی که الکسیا رو پشم هم حساب نکرد در حالیکه یکی از قویترین ژن ها و ویروس ها توی خونش بود و ... و... و ...
به قول Alan Wake:
How does it feel to die by the hands of your own creation؟
دقیقا مصداق نابودی اسپنسر به دست وسکر. اگر اسپنسر باهوش بود باید میدونست که یه روز به دست یکی از ساخته های خودش نابود میشه.

بازم برعکسه. اعضای استارز نشون دادن که میتونن با B.O.W ها مقابله کنن. چرا؟ چون همه شون تعلیم دیده بودن. وای به حال فرمانده-شون که از قضا باهوش ترینشون و سرسخت ترینشونه و از زیر صدتا آزمایش ویروس مادر چون سالم به در برده. همین کافیه تا آدم بفهمه وسکر چقدر خرش میره
ببین تو داری سفسطه میکنی الان!اولا بهت گفتم که اسپنسر نیازی به خیانت نداشت!اگر کشتن رقبا به منزله ی ترسه،پس ترسوترین آدمای رزیدنت اویل وسکره!چطور موقعی که وسکر کل استارزو نابود میکنه میگید لازمه که ضعیفا قربانی بشن و هزارتا دلیل میارید!چرا نمیخوای قبول کنی که آدمایی که وسکر نابود کرد آدمای معمولی بودم،اما اسپنسر هم رده های خودشو نابود کرد؟!!!
ازبین بردن رقبا خیانت نمیشه!مثه اینکه فیلم هندی زیاد میبینی که میگی به رفیقاش خیانت کرد!آخه این چه استدلالیه؟!تو از کجا میدونی که مارکوس به کسی کاری نداشت!:d
وقتی بحث تجارت تو بازار میشه،تو باید تنها ارائه کننده ی جنست باشی!دست که زیاد بشه سود تو میاد پایین،به همین دلیل جنگ قدرت شد و اسپنسر نذاشت که کسی حتی رقیبش بشه!اونا اگه به دوستی پابند بودن چرا با اسپنسر نبودن؟!پس معلومه که این جنگ دوطرفه بوده و خیانت نمیشه.
اما وسکر اول تیم براوو و بعد تیم آلفا رو کشوند تو عمارت تا قدرت تحقیقاتشو بسنجه!مثلا انریکوی مادرمرده چه گناهی داشت که باید میمرد؟!یه پلیس بود دیگه! یا بقیه ی کسایی که به دستوروسکر رفتن اون تو ولی نمیدونستن که قراره بمیرن!وسکرقربانی گرفت!اسپنسر که نمیدونست استارز کیه!فقط به وسکر دستور داد عمارتو نابود کنه تا مدرکی رو نشه!و اتفاقا این ضعف وسکر بود که مدارک از عمارت لو رفت!!!
این درمورد رفاقت و خیانت و اینا!
----
ببین میگم غیرواقعی دلیل میاری همینه!
اسپنسر از کی مهره ی سوخته بود؟!!!چرا اینو میگی؟!چون کسی رو نمیبینی دلیل نمیشه سوخته باشه!تو خدارو نمیبینی!میتونی بگی خدا مهره ی سوختس و چون آدم داره رو زمین فعالیت میکنه،پس آدم میشه خالق کل؟!این چه استدلالیه آخه؟!
----
هی میگی وسکر،اسپنسرو نابود کرد!
وسکر چرا بعد از واقعه ی عمارت اینکارو نکرد؟چرا بعدازورونیکا اسپنسرو نابود نکرد؟چرااین همه طول کشید تا وسکر یه پیرمردی که پاش لب گوره رو بکشه؟!مگه نمیگی خدا شده بود؟مگه نمیگی اسپنسر باهوش نبوده؟مگه نمیگی اسپنسر ضعیف بوده؟مهره ی سوخته بوده؟
اصن چرا کشت اسپنسرو؟گفتم که!برو گفتگوشونو با دقت گوش بده!از همون اربابانت بپرس که اسپنسر چی گفت که وسکر اینقدعصبانی شد که داشت دیوارو گاز میزد؟!:dاون دیالوگو بشنوی،دیگه نمیگی خودش پایه های قدرتشو به وجود اورد!
وسکر حتی نتونست وارث خوبی باشه برای اسپنسر!وقتی اسپنسر مرد،وسکر چقد دووم اورد؟!:-/
---
تو میگی ایدا سگ دست آموز وسکره،درصورتیکه وسکر اصن زورش به ایدا نمیرسه!ایدا زیاد سرپیچی کرده از وسکر!تو4خودت دیدی دیگه!
حقیقت چیو قبل کنم؟!تو چشمتو بستی رو حقیقت بعد به من میگی حقیقتو قبول کنم؟!
اوروبروسو ساخت؟!چندسال تو این پروژه ها بود؟از زحمات کیا استفاده کرد تا بالاخره تونست یه چیزی رو بسازه؟!مثه اینکه شما30سال نجاری کنی و بعد30سال بالاخره یه تخت خواب دونفره بسازی!
---
الکسیا رو پشم حساب نکرد؟!اصن نتونست مقاومت کنه در برابرش!:))الکسیا خورد به کنه ایی به نام کرس!کسی که مثه تراکتور میمونه!اینقدر میره جلو که یا نابود بشه یا نابود کنه!دیگه به هیچی فکر نمیکنه.وگرنه الکسیا خیلی بزرگتر از این بود که وسکربخواد بهش فکر کنه!تا اون موقع الکسیا ویروس ورونیکارو کامل کرده بود با وجود سن کمش!اما وسکر چیکار کرده بود؟فقط آدم کشته بود!
کراوزر هم که اصن...
----
وسکر نمیتونست از پس اعضای استارز بر بیاد!پستی وو رذالتش اونجا معلوم میشه که خونواده ی بری رو گروگان میگیره تا بتونه ازش کار بکشه!وگرنه اگه اینکارو نمیکرد،هونجا بری بهش دستبند میزد مینداختش تو سیاهچال آر پی دی!واقعا قدرت مقابله با بری و کرس رو نداشت!
واسه همین به خودش دارو زد که جاودانه و فناناپذیر بشه!دارو زدن وسکر به خودشو داری انکار میکنی بعد به من میگی حقیقتو قول کنم؟!!!
وسکر اگه باهوش بود که واقعه ی عمارت لو نمیرفت!چون قرار نبود لو بره!تازه کلا پلیس و شهرداری راکون فاسد شده بودن و آمبرلا همه رو خریده بود!وسکر کار سختی نداشت!ولی بازم عملیاتش لو رفت!تازه خودشم نتونست اونجارو نابود کنه(ماموریتی که بهش محول شده بود!)و ربکا این کارو کرد!
رقیبش بیر کین هم که اتفاقی و الکی مرد!
تو ورونیکا هم که به کمک کلر و کرس تونست آشفوردا رو نابود کنه!
تو4 هم که فقط رفت از سالازار دزدی کنه!اونم خودش نبود،به آیدا گفته بود!
تو5 هم از سرمایه و نفوذ اون دختره استفاده کرد!
این چه قدرتیه؟!چه هوشیه؟واقعا من نمیتونم اینو با اسپنسر مقایسه کنم!
اسپنسر با گنده ها جنگید!ولی وسکر چی؟!!!
وسکر همه چیزشو از اسپنسر داره.کی میتونه اینو انکار کنه؟!جدا کسی پیدا میشه که بگه نه،اینطور نیست؟!
اگه اسپنسر،طرح بچه های وسکرو پیاده نمیکرد،و مثلا آلکسیا رو میگرفت زیر پروبال خودش،این آلبرت وسکری که حتی اسم اصلیشم نمیدونه الان چیکاره بود؟اصن ممکنه این یه کلون باشه!یه آدم شبیه سازی شده تو آزمایشگاه اسپنسر!
بهتره که بیشتر توی مسائل ریز بشی.احساسی برخورد نکن.;)

---------- نوشته در 05:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:20 PM ارسال شده بود ----------

در این مورد که میگی اونجا کاخ اسپنسر نیست.اینو بخون:-b
Lost in Nightmares - Resident Evil Wiki - The Resident Evil encyclopedia

البته که LIN جاسوویچی ریمیکم نمیشه:d بعدشم من اصلا از اون دوربین حمایت نکردم،گفتی بچه ها ریمیکو تصور کنن که بره پشت شونه شون گفتم دیگه تصورم لازم نیست چون میشه همچین چیزی و گرنه خودم حامی شدید دوربین کلاسیکم :x

خب آره.ولی فک نکنم کپکام بیشتر از اون نرمش نشون بده:(همونم با توجه به شماره 6 و سیاستایی که کپکام در پیش گرفته غنیمته.

من که چیزی تو متن ندیدیم راجع به عمارت اسپنسر!حالا شاید به خاطر ضعفم تو زبان خارجه باشه!:d
ولی اگه به عکسا استناد میکنی،اونجا بعداز واقعه ی عمارت ساخته شده.اون اصلیه نیست و فقط شبیه اونه.منظور من از عمارت اسپنسر همون کاخش تو جنگلای راکونه که نابود شد!
-----
درمورد اونیم که قرمز کردم،خُب لاین تو ذهنم نبود که اونو مثال بزنم!:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
SHERY BIRKIN

با سلام بچه ها ببخشید وسط بحستون میپرم میخواستم یک سوال ازتون بپرسم اسپویلر از رزیدنت اویل 6 و 2 {شاید} :::

شری توی چپتر 3 اویل 6 وقتی یک تیغ میره تو کمرش وقتی جیک در میاره خود زخمه خوب میشه وقتی جیک ازش پرسید شری گفت داستان درازی داره خوب من اویل 2 و 3 و 4 و 5 رو بازی کردم ولی نفهمیدم شاید توجه نکرده بودم به دیالوگ ها اطفا این موضوع رو اگر زحمتی نیست برام روشن کنید !!

و یک سوال دیگه

آیا امکان داره یک اویل ساخته شود مختص جیک وسکر {مولر} JR

و

آیا تو سری اویل و یا جای دیگه اشاره شده وسکر با کسی بوده یا نه ؟ و یا از خونش کلون ساخته شده ؟ {جیک} شد متال گیر :d

با تشکر

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
بردیا جان روایات مختلفی در مورد شری هست
ولی اونچیزی که من یادمه، توی رزیدنت2، ویلیام (پدر شری) اون را به ویروس آلوده میکنه و شما میری براش پادزهر میاری، گویا اثر همین پادزهره که زخم های شری به سرعت التیام پیدا میکنه (البته این حرف من 100% نیست و ممکنه اشتباه باشه، اما تا اونجا که یادمه علت دیگه ای براش گفته نمیشه)

چند وقته دارم به کپکام فحش میدم، دارم رزیدنت ریمیک را روی گیم کیوب بازی میکنم، اصلا خشاب و تیر نمیده و فوق العاده سخته ...
تا 2 سال پیش و قبل رزیدنت 5 اصلا برام سخت نبود، اما حالا بعد این دو شماره قشنگ نه دیگه جدیداش به دلمون میچسبه، نه میتونیم قدیمی ها را بازی کنیم :|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بردیا جان روایات مختلفی در مورد شری هست
ولی اونچیزی که من یادمه، توی رزیدنت2، ویلیام (پدر شری) اون را به ویروس آلوده میکنه و شما میری براش پادزهر میاری، گویا اثر همین پادزهره که زخم های شری به سرعت التیام پیدا میکنه (البته این حرف من 100% نیست و ممکنه اشتباه باشه، اما تا اونجا که یادمه علت دیگه ای براش گفته نمیشه)

چند وقته دارم به کپکام فحش میدم، دارم رزیدنت ریمیک را روی گیم کیوب بازی میکنم، اصلا خشاب و تیر نمیده و فوق العاده سخته ...
تا 2 سال پیش و قبل رزیدنت 5 اصلا برام سخت نبود، اما حالا بعد این دو شماره قشنگ نه دیگه جدیداش به دلمون میچسبه، نه میتونیم قدیمی ها را بازی کنیم :|

ممنون داداش توید برای توجهتون ولی بنظرتون {جیک} پتانسیل شاخه دادن به شخصیتش و بازی {اویل} ولی
اگر تو بازی MARVEL VS. CAMPCOM بود خیلی حال میداد !!
مختص بهش هست ؟ {ولی خوب پسر وسکر هست هاا کلی میشه براش داستان گفت}

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
صبر کن آروم آروم:d:

سفسطه برای چی؟ تو داری مغلطه بازی در میاری:d البته قضاوت به عهده بقیه;)

بین تو داری سفسطه میکنی الان!اولا بهت گفتم که اسپنسر نیازی به خیانت نداشت!اگر کشتن رقبا به منزله ی ترسه،پس ترسوترین آدما رزیدنت اویل وسکره!چطور موقعی که وسکر کل استارزو نابود میکنه میگید لازمه که ضعیفا قربانی بشن!چرا نمیخوای قبول کنی که آدمایی که وسکر نابود کرد آدمای معمولی بودم،اکا اسپنسر هم رده های خودشو نابود کرد؟!
متوجه نمیشی عمو. ببین هر دوتا برای هدفشون قربانی دادن. اما کسایی که کمکت بدن، دوست دوران بچگی و دانشگاه و اینا باشه و با هم پیشرفت کنی رو بکشی خیلی حرفه.
ازبین بردن رقبا خیانت نمیشه!مثه اینکه فیلم هندی زیاد میبینی که میگی به رفیقاش خیانت کرد!آخه این چه استدلالیه؟!تو از کجا میدونی که مارکوس به کسی کاری نداشت!:d
از پشت خنجر زدن. از بین بردن رقبا؟ 50 نفر رو که تا گلوگاه با ژ3 مسلح هستن بفرستی سراغ یه آدم بدبخت بی دفاع و سوراخ سوراخش کنی رو چی میذاری اسمشو؟ من الان همین افرادو بفرستم کتلتت کنن، بعد از مرگت به من چی میگی؟:d
منم همین سوالو ازت دارم، تو از کجا میدونی که مارکوس به کسی کاری داشت؟:d بازی به طور واضح داره مارکوس و ادوارد رو آدمایی آروم نشون میده و این وسط اسپنسر اومده مارکوس رو کشته. حتی عقل حکم میکنه که اسپنسر به رفیقش خیانت میکنه و در نهایت ترورش میکنه.
وقتی بحث تجارت تو بازار میشه،تو باید تنها ارائه کننده ی جنست باشی!دست که زیاد بشه سود تو میاد پایین،به همین دلیل جنگ قدرت شد و اسپنسر نذاشت که کسی حتی رقیبش بشه!اونا اگه به دوستی پابند بودن چرا با اسپنسر نبودن؟!پس معلومه که این جنگ دوطرفه بوده و خیانت نمیشه.
من نمیگیرم منظورتو. کی گفته اونا با اسپنسر نبودن؟ تا جایی که ما میدونیم اونا با کمک همدیگه ویروس مادر رو کشف کردن و پیشرفت کردن. بر عکسه عمو. اونا اصلا به این فکر نمیکردن که اسپنسر نقشه قتلشونو بکشه. منم نمیدونم از کجا در میاری و میگی که مارکوس یا ادوارد نقشه قتل اسپنسر رو داشتن.
اما وسکر اول تیم براوو و بعد تیم آلفا رو کشوند تو عمارت تا قدرت تحقیقاتشو بسنجه!مثلا انریکوی مادرمرده چه گناهی داشت که باید میمرد؟!یه پلیس بود دیگه! یا بقیه ی کسایی که به دستوروسکر رفتن اون تو ولی نمیدونستن که قراره بمیرن!وسکرقربانی گرفت!اسپنسر که نمیدونست استارز کیه!فقط به وسکر دستور داد عمارتو نابود کنه تا مدرکی رو نشه!و اتفاقا این ضعف وسکر بود که مدارک از عمارت لو رفت!!!
این درمورد رفاقت و خیانت و اینا!
وسکر دقیقا تا قبل از مرگ ظاهریش به دست تایرانت داشت نقشه های اسپنسر رو پیش میبرد. اسپنسر گفت که این تیم رو بکشون توی عمارت تا قدرت دفاعیشون رو بسنجیم و در نهایت سر به نیستشون کن.
اون قسمت بولد شده = /:) نه اسپنسر اصلا نمیدونست! خوب شد بعد از کشتن اون دوتا خودش شخصا رئیس آمبرلا شده بود و همه جا عامل نفوذی داشت! اسپنسر فقط دستور داد عمارتو نابود کنه؟ خب این که کاری نداره. راحت میرفت و نابود میکرد. ولی اسپنسر دستور داده بود که استارز رو بکشونه اونجا و سر به نیستشون کنه. وسکر وقتی ویروس رو به خودش تزریق میکنه، جدا شدنش از آمبرلا رو به صورت علنی، افشا میکنه.
اتفاقا وسکر چندین هزار بار فرصت داشت تا استارز رو از 1000 روش مختلف نابود کنه ولی نکرد. توی RE5 میتونست جیل رو بکشه ولی نکشت. واضحه دیگه عمو. وسکر دیگه داشت آماده میشد آمبرلا رو نابود کنه نه یه کار پیش پا افتاده ای مثل سر به نیست کردن استارز. این وسط هم با پخش شدن ویروس اطراف کوهستان آرکلی گندش در اومده بود. دیگه این که وسکر بخواد جلوشو بگیره یا نگیره افاده ای نمیکنه. قبل از اینکه مدارک لو برن، موش ها ویروس رو توی فاضلاب پخش کرده بود.
سپنسر از کی مهره ی سوخته بود؟!!!چرا اینو میگی؟!چون کسی رو نمیبینی ذلیل نمیشه سوخته باشه!تو خدارو نمیبینی!میتونی بگی خدا مهره ی سوختس و چون آدم داره روزمین فعالیت میکنه،پس آدم میشه خالق کل؟!این چه استدلالیه آخه؟!
اسپنسر از وقتی ویروس توی شهر پخش شد نقشش به کلی صفر شد. این دیگه واضحه. دیگه ما بعد از این بازه خبری از اسپنسر نشنیدیم.
اون خدا و اینا همکه اصلا ربطی نداره چون خدا کارشو میکنه و همه هم بهش اعتقاد دارن.
هی میگی وسکر،اسپنسرو نابود کرد!وسکر چرا بعد از واقعه ی عمارت اینکارو نکرد؟چرا بعدازورونیکا اسپنسرو نابود نکرد؟چرااین همه طول کشید تا وسکر یه پیرمردی که پاش لب گوره رو بکشه؟!مگه نمیگی خدا شده بود؟مگه نمیگی اسپنسر باهوش نبوده؟مگه نمیگی اسپنسر ضعیف بوده؟مهره ی سوخته بوده؟
گفتم که. اسپنسر در هر صورت میباست بمیره. دیر یا زودش مهم نیست. در ضمن، وسکر شخصیتیه که کارای مهتری تا کشتن یه آدم پوچ و تهی داشت. میباست آمبرلا رو نابود کنه، به ژن ورونیکا دست پیدا کنه و در نهایت اوروبوروس رو بسازه.
از اربابانم لازم نیست بپرسم:d. اربابان به من وحی میرسونن:d. اسپنسر برگشت به وسکر گفت تو موجود آزمایشگاهی بودی و اله و بله و این حرفا:d و چون باز هم اینو نمیگفت میمرد، با این کارش فقط مرگشو دردناکتر کرد:d
وسکر حتی نتونست وارث خوبی باشه برای اسپنسر!وقتی اسپنسر مرد،وسکر چقد دووم اورد؟!:-/
وارث چیه اسپنسر باشه؟ اسپنسر میگه:
All Was lost with raccoon city. خودشم روی ویلچر نشسته بود. دیگه هیچی نداشت و توی یه مخفیگاه انتظار مرگ کند و دور خودش رو میکشید
مهم نیست که وسکر بعد از اسپنسر چقدر دووم آورد. مهم اینه که وسکر از چندین سال قبل فعالیتشو شروع کرده بود. فعالیتش بعد از مرگ اسپنسر که تازه شروع نشده بود.
تو میگی ایدا سگ دست آموز وسکره،درصورتیکه وسکر اصن زورش به ایدا نمیرسه!ایدا زیاد سرپیچی کرده از وسکر!تو4خودت دیدی دیگه!
حقیقت چیو قبل کنم؟!تو چشمتو بستی رو حقیقت بعد به من میگی حقیقتو قبول کنم؟!
اروبروسو ساخت؟!چندسال تو این پروژه ها بود؟از زحمات کیا استفاده کرد تا بالاخره تونست یه چیزی رو بسازه؟!مثه اینکه شما30سال نجاری کنی و بعد30سال بالاخره یه تخت خواب دونفره بسازی!
دقت نکردی. این جا زمان رو در نظر بگیر. ایدا دقیقا تمام کارایی که وسکر بهش گفته بود رو انجام داد. میباست ویروس رو به چنگ بیاره که خب موفق بود. دیگه بعد از اون دسترسی به ویروس کار ساده ای بود برای وسکر. ایدا داد به سازمان، سازمان داد به ایروینگ، ایروینگ هم یه راست دادش وسکر. به همین سادگی، به همین خوشمزگی، انگل لاس پلاگاس به دست وسکر رسید:d ولی اگر دست لیون میموند، خب مسلما ویروس رو نابود میکرد. ایدا سگ وفادار وسکر بود و اهدافشو انجام میداد.
الکسیا رو پشم حساب نکرد؟!اصن نتونست مقاومت کنه در برابرش!:))الکسیا خورد به کنه ایی به نام کرس!کسی که مثه تراکتور میمونه!اینقدر میره جلو که یا نابود بشه یا نابود کنه!دیگه به هیچی فکر نمیکنه.وگرنه الکسیا خیلی بزرگتر از این بود که وسکربخواد بهش فکر کنه!تا اون موقع الکسیا ویروس ورونیکارو کامل کرده بود با وجود سن کمش!اما وسکر چیکار کرده بود؟فقط آدم کشته بود!
کراوزر هم که اصن...
آخه وقتی یه آدم معمولی میاد الکسیا رو میکشه دیگه خودت به عمق فاجعه پی ببر;;) در واقع وسکر با نکشتن الکسیا بهش رحم کرد=)) اون کنه، اون بولدوزری که بهش میگی مگر یادت رفت چطور داشت به دست وسکر چپ و راست میشد؟ آخرش هم به قول علی رفت کراتین زد بشکه بشکه بر بدن تا بتونه جلوی وسکر دووم بیاره.
وسکر نمیتونست از پس اعضای استارز بر بیاد!پستی وو رذالتش اونجا معلوم میشه که خونواده ی بری رو گروگان میگیره تا بتونه ازش کار بکشه!وگرنه اگه اینکارو نمیکرد،هونجا بری بهش دستبند میزد مینداختش تو سیاهچال آر پی دی!واقعا قدرت مقابله با بری و کرس رو نداشت!
ها؟ نمیتونست؟ بری بگیرتش؟ بری اگر زور داشت، جیل - یه زن - اینقدر راحت هفت تیرشو نمیگرفت بذاره رو سر خودش=)) کریس هم که بالاتر گفته شد. در واقع زنده موندن کریس جز الطاف وسکر بوده;;)
واسه همین به خودش دارو زد که جاودانه و فناناپذیر بشه!دارو زدن وسکر به خودشو داری انکار میکنی بعد به من میگی حقیقتو قول کنم؟!!!
می کی انکار کردم؟ من گفتم وسکر از زیر هزارتا آزمایش ویروس مادر جون سالم به در برده بود. گفتم وسکر همینجا سرسختیش مشخص میشه. اونم زمانی که بچه های وسکر با اولین آزمایش نفله میشدن.
وسکر اگه باهوش بود که واقعه ی عمارت لو نمیرفت!چون قرار نبود لو بره!تازه کلا پلیس و شهرداری راکون فاسد شده بودن و آمبرلا همه رو خریده بود!وسکر کار سختی نداشت!ولی بازم عملیاتش لو رفت!تازه خودشم نتونست اونجارو نابود کنه(ماموریتی که بهش محول شده بود!)و ربکا این کارو کرد!
اینو بالاتر گفتم
رقیبش بیر کین هم که اتفاقی و الکی مرد!
رقیبش؟ یا رفیقش؟ تا جایی که من میدونم وسکر فقط ویلیام رو تنها رفیق زندگیش حساب میکرد
تو ورونیکا هم که به کمک کلر و کرس تونست آشفوردا رو نابود کنه!
وسکر اصلا نمیخواست آشفوردا رو بکشه. فقط ژن رو میخواست که با استیو بورنساید به دستش آورد. وسکر همیشه راحت ترین راه رو انتخاب میکنه نه سخت ترینشون رو.
تو4 هم که فقط رفت از سالازار دزدی کنه!اونم خودش نبود،به آیدا گفته بود!
کار پیش پا افتاده ای بود.
تو5 هم از سرمایه و نفوذ اون دختره استفاده کرد!
کدوم دختر؟ اکسلا؟ مثل اینکه نمیونی بودن یا نبودن اکسلا فرقی به حال وسکر نمیکنه. وسکر اهمیتی نمیده کی این وسط خر میشه و می میمیره.
این چه قدرتیه؟!چه هوشیه؟واقعا من نمیتونم اینو با اسپنسر مقایسه کنم!
هوش و قدرت اینه که تونست چیزی خلق کنه که اسپنسر با اون همه تشکیلاتش توی ساختنش نا موفق بود!
اسپنسر با گنده ها جنگید!ولی وسکر چی؟!!!
تیر بارون کردن ویلیام و مارکوس (2تا لاستیک پنچر) کار شاخیه مثلا؟:-/
وسکر همه چیزشو از اسپنسر داره.کی میتونه اینو انکار کنه؟!جدا کسی پیدا میشه که بگه نه،اینطور نیست؟!
اسپنسر تا یه جایی باعث پیشرفت آلبرت شد. بقیه-ش هوش و ذکاوت خودش بوده
اگه اسپنسر،طرح بچه های وسکرو پیاده نمیکرد،و مثلا آلکسیا رو میگرفت زیر پروبال خودش،این آلبرت وسکری که حتی اسم اصلیشم نمیدونه الان چیکاره بود؟اصن ممکنه این یه کلون باشه!یه آدم شبیه سازی شده تو آزمایشگاه اسپنسر!
اما و اگر ها زیادن. چیزای زیادی میشه در موردشون تخیلی فکر کرد. مثلا بگم اسپنسر بیاد بیرکین رو بگیره زیر پر و بالش و ...... اینا که دردی رو دوا نمیکنه. ما با داشته ها سر و کار داریم نه با نداشته ها.

در ضمن بیا توی لژ استارز میخواییم محاکمه-ت کنیم:d

طول پستم 2-3 کیلو متر شد
yahoo_4.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر