بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
دوربین کلاسیک تنها راه احیا شدن رزیدنت اویله.من قبلا گفته بودم که بازی اگر از حالت اکشن دربیاد درست میشه.و دوستمون هم تو پست9642 اشاره کرده که دوربین کلاسیک بازی رو از اکشن در میاره.
فرق اویل باز با اویل باز،تو انتخاب نوع دوربین معلوم میشه.کسایی که نوع جدید رو میپسندن فقط شوترن و اصلا نمیتونن توی فضای عمیق و پر رمزو راز بازی کنن.
فضای عمیق و پر رمز و راز رو هم فقط دوربین به قول خودمون کلاسیک میتونه خلق کنه.
فکر کنید ریمیک دوربینش روی شونه ی جیل یا کرس بود.یا صفر،دروبینش روی شونه ی ربکا و بیلی!همینو تصور کنید و خودتون قضاوت کنید!!!

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
فکر کنید ریمیک دوربینش روی شونه ی جیل یا کرس بود.همینو تصور کنید و خودتون قضاوت کنید!!
تصور نمی خواد. lost in nightmare رو بازی نکردی؟تو عمارته اسپنسره و دقیقا همون محیط ریمیکه.اگه گلد ادیشن برا PC نیومده میتونی تو یوتیوپ نگاش کنی تا ببینی دقیقا چه طور میشه.

با دوربین معمولی
RE5 Lost In Nightmares (HD) Professional S Rank - YouTube
با دوربین کلاسیک
RE5: Lost in Nightmares - Classic Controls - YouTube

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
واقعا دوباره به کاپکوم اعتماد می کنید ؟ فکر نمی کنید با این کارش ممکنه به خاطرات قشنگ بچگیمون با این بازی ضربه بزرگی وارد کنه ؟

نظر من اینه که بیخیال ریمیک بازی بشه، بزاره همون جو قدیمیش باقی بمونه

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به دوربین و ای چیاش نی
گند میزنن به هرچی خاطرس:((
اما ما ترجیح میدیم دوربین کلاسیک بمونه،:>چون دیگه دست کپکام برای گند زدن و اضافه کردن حرکات WWE بسته تر میشه:-b

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
چرا شخصتی های جانبی و .... از شماره 4 به بعد فراموش شدند و در شماره 6 اثری ازشون دیده نشد جز چند سکانس و DLC.
سرنوشت Carlos Oliveira از نسخه سوم در ابهام باقی ماند و هیچ وقت در نسخه های اصلی دیده نشد.
Nicholai Ginovaef در نسخه سوم می توانید او را زنده بگذارید اگه زنده بودن او را در نظر بگیرم او حتما برخواهد گشت و سرنوشتش نامشخص باقی مانده.
Jill Valentine یکی از شخصیت های بازی که از نسخه سوم دیگر هیچ وقت به عنوان شخصیت اصلی در سری اصلی بازی حضور نداشت و می توانست در نسخه 6 حضور پیدا کند.
Barry Burton اخرین بار در سری اصلی در نسخه 3 دیده شد و بعد از آن در یک DLC در نسخه 5 حضور پیدا کرد و سرنوشتش نامعلوم باقی ماند.
Hunk هم هیچ وقت سرنوشتش مشخص نگردید.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چرا شخصتی های جانبی و .... از شماره 4 به بعد فراموش شدند و در شماره 6 اثری ازشون دیده نشد جز چند سکانس و DLC.
سرنوشت Carlos Oliveira از نسخه سوم در ابهام باقی ماند و هیچ وقت در نسخه های اصلی دیده نشد.
Nicholai Ginovaef در نسخه سوم می توانید او را زنده بگذارید اگه زنده بودن او را در نظر بگیرم او حتما برخواهد گشت و سرنوشتش نامشخص باقی مانده.
Jill Valentine یکی از شخصیت های بازی که از نسخه سوم دیگر هیچ وقت به عنوان شخصیت اصلی در سری اصلی بازی حضور نداشت و می توانست در نسخه 6 حضور پیدا کند.
Barry Burton اخرین بار در سری اصلی در نسخه 3 دیده شد و بعد از آن در یک DLC در نسخه 5 حضور پیدا کرد و سرنوشتش نامعلوم باقی ماند.
Hunk هم هیچ وقت سرنوشتش مشخص نگردید.
چراها زیاده. خیلی از شخصیت ها نبودن. البته بعضیاشون لزومی هم نبود که باشن. مثل ربکا یا بری.
کلیر و جیل هم که نیازی به گفتن نیست.
از اینایی که گفتی کارلوس یه سرباز مزدور برای آمبرلا بود که خب چیز خاصی نیست که بخواد ادامه پیدا کنه.
میمونه نیکولای و هانک. خودم به شخصه دوست دارم بدونم اینا کجا هستن چون اینا از جز آمبرلا بودن و هر دوتاشون هم دخالت مستقیم داشتن. دور از ذهنه که یه شخصیت هایی مثل اینا یه جا بیکار نشسته باشن.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
چراها زیاده. خیلی از شخصیت ها نبودن. البته بعضیاشون لزومی هم نبود که باشن. مثل ربکا یا بری.
کلیر و جیل هم که نیازی به گفتن نیست.
از اینایی که گفتی کارلوس یه سرباز مزدور برای آمبرلا بود که خب چیز خاصی نیست که بخواد ادامه پیدا کنه.
میمونه نیکولای و هانک. خودم به شخصه دوست دارم بدونم اینا کجا هستن چون اینا از جز آمبرلا بودن و هر دوتاشون هم دخالت مستقیم داشتن. دور از ذهنه که یه شخصیت هایی مثل اینا یه جا بیکار نشسته باشن.
بخوایم دقیق نگاه کنیم کارلوس تو نسخه سوم یکی از دوستان جیل حساب شد و تو پایان خوب با بری فرار می کنند. کارلوس کمک های زیادی به جیل کرد.مخصوصا از زامبی شدن جیل جلوگیری کرد.بری هم باز یکی از دوستان صمیمی جیل است و تو نسخه 1 نقش پر رنگی تو کمک به جیل داشت. نیکولای بعد از فرارش با هلیکوپتر دیگه تو هیچ نسخه اصلی دیده نشد.
حرف من اینه چرا باید اینطور شخصیت ها عاقبتشون نامعلوم باقی بمونه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بخوایم دقیق نگاه کنیم کارلوس تو نسخه سوم یکی از دوستان جیل حساب شد و تو پایان خوب با بری فرار می کنند. کارلوس کمک های زیادی به جیل کرد.مخصوصا از زامبی شدن جیل جلوگیری کرد.بری هم باز یکی از دوستان صمیمی جیل است و تو نسخه 1 نقش پر رنگی تو کمک به جیل داشت. نیکولای بعد از فرارش با هلیکوپتر دیگه تو هیچ نسخه اصلی دیده نشد.
حرف من اینه چرا باید اینطور شخصیت ها عاقبتشون نامعلوم باقی بمونه
بخواییم دقیق نگاه کنیم قضیه از این قرار میشد،
یکی شری بود و یکی الکس. اینا میباستن وارد داستان بشن که خب اولی هدر رفت.
از اون طرف هم شخصیت اول رو میباست داشته باشیم. سوال اینه که کی باشه؟ کریس و لیون دیگه به یه نماد خز تبدیل شدن. میمونه بری، ربکا، کلیر و جیل
اینا هم باید با یه واسطه داستانی قوی بیان وسط نه همینجور تخیلی.

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
کپکام دست به کار ساخت remake نسخه دوم بازی شده و نظر صفحه فیس بوق و نظر سنجی هایی رو هم راه اندازی کرده و قرار داده . اولین نظر سنجی مربوط به دوربین بازی است.
1.دروبین کلاسیک و کند و اتمسفر ترسناک 2.- دوربین از شانه مانند re 4 ,5,6 . 'گزینه 3 یک دوربین جدید به غیر از این دوربین ها
صفحه فیس بوق

تنها کاری کپکام کنه همین بازی با همین گیم پلی دست نزنه گرافیکش کار کنه به گرافیک امروزی برسونه اون وقت دیگه کاری نمیخواد بکنه چون حداقل باعث میشه نسخه 6 ام فراموش کرد تا مدت کوتاهی :|

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
بخواییم دقیق نگاه کنیم قضیه از این قرار میشد،
یکی شری بود و یکی الکس. اینا میباستن وارد داستان بشن که خب اولی هدر رفت.
از اون طرف هم شخصیت اول رو میباست داشته باشیم. سوال اینه که کی باشه؟ کریس و لیون دیگه به یه نماد خز تبدیل شدن. میمونه بری، ربکا، کلیر و جیل
اینا هم باید با یه واسطه داستانی قوی بیان وسط نه همینجور تخیلی.
درسته داستان قوی کریس و لیون دیگه باید جاشون رو بدن به شخصیت های دیگه. کپکام اصلا به شخصیت های جانبی RE اصلا توجهی نداره کپکاک یک عروسک گردان ضعیفه که بلد نیست از کارکترها درست استفاده کنه

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
درسته داستان قوی کریس و لیون دیگه باید جاشون رو بدن به شخصیت های دیگه. کپکام اصلا به شخصیت های جانبی RE اصلا توجهی نداره کپکاک یک عروسک گردان ضعیفه که بلد نیست از کارکترها درست استفاده کنه
اخه چه طوری میشه کریس مهمترین شخصیتی که با وسکر درگیر بود وهمچنین لیان که محبوب ترین شخصیت این سری است را جاشونو به کس دیگه بدن واقعا اصلا دلتون میاد این جیک جای کریس ولیان قرار بگیره:|

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اخه چه طوری میشه کریس مهمترین شخصیتی که با وسکر درگیر بود وهمچنین لیان که محبوب ترین شخصیت این سری است را جاشونو به کس دیگه بدن واقعا اصلا دلتون میاد این جیک جای کریس ولیان قرار بگیره:|
کسی نگفت جیک این همه شخصیت نام بردیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر