بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
آقا اینا چرا کریس رو تو 6 اینقدر لاغر مردنی کردن ؟؟!!! اعصاب خرد کن شده !

تمام ابهتش به اون هیکلش بود تو 5 !!

احتمال به خاطر حرفهای جماعت nerd - باشگاه ندیده - منتقد - بوده ! :d خیلی کوبوندنش نامردا !
جبران باد کردنش تو RE5 هست :D (من خودم فن کریسم ولی انصافا انگار تو RE5 نیروزا مصرف میکرد :D )

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همون gold edition?? خوب چه نقشی داشت تو این بازی؟
8-|
یه لطف بکن و دفعه بعد درست پستا رو بخون:
باو این عروسکه شخصیت یه بازی انحصاری سونی هست،got it? :biggrin1:
Got It؟
شخصیت بازی little Big Planet که بازی انحصاری سونیه
حالا تو این وسط چجوری Gold Edition بیرون آوردی جای بسی تعجب دارد

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
8-|
یه لطف بکن و دفعه بعد درست پستا رو بخون:

Got It؟
شخصیت بازی little Big Planet که بازی انحصاری سونیه
حالا تو این وسط چجوری Gold Edition بیرون آوردی جای بسی تعجب دارد
:))
=))
:D

genius-meme.png

---------- نوشته در 08:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:19 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال مهم
هنوزم کسی فک می کنه که سناریو لیان ترسناک باشه؟؟

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534

یه سوال مهم
من یه احتمال 00000000.000001 درصدی میدم =))
===
دوستان من با مشاهده پستهای بالا عهد کردم که فن آرت دیگه نذارم.اگر هم گذاشتم به یکی از مدیران گزارش بدین منو یه ماه بن کنه :))

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
:))
=))
:D

genius-meme.png

---------- نوشته در 08:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:19 PM ارسال شده بود ----------

یه سوال مهم

genius ت تو حلقم=))

افشین به احتمال زیاد از بازی استقبال عمومی زیادی میشه و امتیازش بالا میشه
قبول کن بازی عوام پسند و عوام فریبی هستش

فقط ما جماعت خاص ممکنه از این بازی بدمون بیاد
اونم بخاطر اینکه رو حساب حرف کپکام که گفته بود بازی به ریشه ها برمیگرده و ترسناک میشه و ازین حرفا
بعدش دبه کرد و گفت سناریوی لیون ترسناکه، کریس اکشنه، جیکم قاقه=)) ، در رابطه ایدا هم نظر خاصی ندارم ولی فکر کنم بهترین سناریو اون باشه

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
شماره یک و دو رو میشد اسمش و گذاشت فیلم 3 رو که اصلا 4 و به ارفاق یک دهم میشه گفت بود :D شماره پنج فاجعه :D

دوستان Resident Evil: Damnation کی میاد ؟ من تو خماریش ماندم خیلی خمارناک تموم شد !!!! :D

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
genius ت تو حلقم=))

اونم بخاطر اینکه رو حساب حرف کپکام که گفته بود بازی به ریشه ها برمیگرده و ترسناک میشه و ازین حرفا
بعدش دبه کرد و گفت سناریوی لیون ترسناکه، کریس اکشنه، جیکم قاقه=)) ، در رابطه ایدا هم نظر خاصی ندارم ولی فکر کنم بهترین سناریو اون باشه
آخه جالبیش اینه که کلی با ذوق و شوق طبق حرفهایی که خودشون زدن، منتظری به ریشه ها برگرده، بعد که میفهمی کلا خالی بندی بوده و میخوره تو ذوقت میشی "Hater"
اونقته که آتیش میگیری

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
genius ت تو حلقم=))

خدایی خودش بود :))

شدیدا قبول دارم که بازی با اهداف فوق تجاری ساخته شده

آخرین کامرشیال بازی آدمو یاد ماه رمضون میندازه :D

سناریو ایدا رو هنوز چیزی ازش ندیدم :D
ینی تا این حد جلو خودمو گرفتما :D

آخه جالبیش اینه که کلی با ذوق و شوق طبق حرفهایی که خودشون زدن، منتظری به ریشه ها برگرده، بعد که میفهمی کلا خالی بندی بوده و میخوره تو ذوقت میشی "Hater"
اونقته که آتیش میگیری

خود میکامی بازی رو از ریشه زد به خوب و بدشم کاری ندارم
ولی کلا بهتره روی بازگشت به ریشه ها حساب نکنیم همون رولیشنز هم فقط یکم رمز آلود و ترسناک بود وگرنه زیاد با ریشه ها در ارتباط نبود !

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نوشته شده توسط RockIT:
خود میکامی بازی رو از ریشه زد به خوب و بدشم کاری ندارم
ولی کلا بهتره روی بازگشت به ریشه ها حساب نکنیم همون رولیشنز هم فقط یکم رمز آلود و ترسناک بود وگرنه زیاد با ریشه ها در ارتباط نبود !
خداقل خیلی بعض بکسری شماره های دیگه بود
کم و کاستی داشت اما نور کوچکی از امید تو دل من که زنده کرد تا ببینم بازی بعدی روی 3یس چی از آب در میاد ...

پ.ن: در کل خیلی وقته ریشه ای وجود نداره، من که هر وقت دلم رزیدنت بخواد، از 0 شروع میکنم روی Wii یا GC یا Pc و تا کد ورونیکا را تموم میکنم مدتی آروم میگیرم تا مرحله بعدی عطشم :D

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
آقا اینا چرا کریس رو تو 6 اینقدر لاغر مردنی کردن ؟؟!!! اعصاب خرد کن شده !

تمام ابهتش به اون هیکلش بود تو 5 !!

احتمال به خاطر حرفهای جماعت nerd - باشگاه ندیده - منتقد - بوده ! :d خیلی کوبوندنش نامردا !

|: واسه که فهمیدن که کرس قراره به جنگ با بایوتروریسم بره نه Mr Olympia ! تمام ابهتش به هیکلشه؟!!!! از یک فن رزیدنت اویل همچین حرفی بعیده!

معنی لاغر مردنی رو هم فهمیدیم|:

01923310501693522404.jpg

16571285448277087142.jpg

آخرین ویرایش:

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همه
ولی من می دونم تو سر چی از ign ناراحتی قبول کن اون بازی , بازی خوبی نبود حقش همون نمره بود :D

احتمالا این دمو قراره همه رو راضی کنه که بازی خوب از آب در اومده :D

نه فقط اون مورد، چندین مورد دیگه وجود داره که باعث شده این سایت از چشمم بیفته، حالا از بحث اصلی دور نشیم!

بعید می‌دونم!

یه سوال مهم

هرگز! شاید من زیادی شجاع باشم! ولی وقتی این قسمت بازی رو در برابر نسخه‌ای مثل Remake میذارم، به این نتیجه می‌رسم که چیزی به نام ترس تو بازی وجود نداره!
خوب من با نظر اسفندیار موافقم، فکر می‌کنم بهترین سناریو، سناریوی ایداست. به نظر میاد تو این قسمت بهتر از المان‌های ترس استفاده کردند (با توجه به اون چیزی که دیدیم) به علاوه احتمالاً معماها و پازل‌های بیش‌تری تو این سناریو می‌بینیم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
درود بر همه

هرگز! شاید من زیادی شجاع باشم! ولی وقتی این قسمت بازی رو در برابر نسخه‌ای مثل Remake میذارم، به این نتیجه می‌رسم که چیزی به نام ترس تو بازی وجود نداره!
خوب من با نظر اسفندیار موافقم، فکر می‌کنم بهترین سناریو، سناریوی ایداست. به نظر میاد تو این قسمت بهتر از المان‌های ترس استفاده کردند (با توجه به اون چیزی که دیدیم) به علاوه احتمالاً معماها و پازل‌های بیش‌تری تو این سناریو می‌بینیم.
درود بر تو!:p:d
به نظر من توی سناریو ایدا هم ترس وجود نداره وبیشتر معما وجود داره. وقتی اولین بار که تریلر کمپین ایدا رو دیدم، که توی بارون و بالای ساختمون وایساده بود، به خودم گفتم این همون چیزیه که همیشه منتظرش بودم اما همین که اومد پایین و وارد مقبره ها شد، شدیدا یاد Tomb Raider افتادم. نمونه-ش زامبی های کهن و قدیمی، محیط های مقبره مانند و ........
کاش توی هوای آزاد و زیر بارون باشه. اون موقع لااقل اگر ترس نباشه، اضطراب هست.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
dudes !!!!

منظورم از ترس چیزی مث ریمیک یا رزیدنت ایول های کلاسیک نبود !
منظورم مور موری بودن بازی یا رمز آلود بودنشه
به شخصه مطمئنم تو مبارزات بازی ترسی وجود نداره

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
dudes !!!!

منظورم از ترس چیزی مث ریمیک یا رزیدنت ایول های کلاسیک نبود !
منظورم مور موری بودن بازی یا رمز آلود بودنشه
به شخصه مطمئنم تو مبارزات بازی ترسی وجود نداره
توی مبارزات که عمرا ترس باشه چون آدرنالین میزنه بالا و میزنی تمام ژاپن رو با خاک یکسان میکنی. در واقع لذت میبری که خیلی خفن هستی و احساس قدرت مضاعف بهت دست میده و .....
مبارزات که کلا تعطیل اونو بیخیال.
من از احد پرسیدم گفت نویسنده بازی همون نویسنده قبلیه. از این بابت جای امیدواریه که داستان تر و تمیزی داشته باشه
============================
مطمئن باش وقتی بازی عرضه شد، هممون در مورد این بحث میکنیم که کی مگنومش بیشتر تیر میخوره و ......
============================
دوستان یادتون هست یه مسابقه برگزار شد تو تاپیک؟ ادامه-ش نمیدین؟ داداش حامد و داداش احد مسئولین مسابقه لطفا به گزارشات مردمی رسیدگی کنن:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر