بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
سلام برادر افشین...
خوش برگشتی
آقا من که میگم دلیل اصلی همین پخش بیش از حد و غیر معمول تریلر از بازی و لو رفتن بیش از حد داستان هست

آخه شما وقتی یه چیزی حدود 30-40 درصد از بازی رو بدونی دیگه واست جذابیت نداره

من که به شخصه واسه اینکه ضد حال نخورم خیلی وقته که نه اخبار اویل 6 رو میخونم و دنبال نمی کنم و تریلرهاشم نگاه نمیکنم
فقط میام تاپیک از رو نظرات بچه ها یه درکی نسبت به فاجعه پیدا میکنم و میرم
حمید کجاس؟؟:d
منم همین فکرو می کنم
کپکام یهو بمبارون تریلر کرد همه رو
ولی سوپرایز های خفن تری در راهه !! :D
دیشب با خودم فک می کردم چی می شه میکامی یه بازی ترسناک دوربین ثابت با زامبی های خوفناک بسازه تا مشتی باشه بر دهان کپکام :D

حمید بعد از خبر دزدیده شدن یه نسخه از بازی نعره ها کشید و به دور دست ها دوید :))
ولی بی شوخی هست بیشتر تو پیج فیسبوک دیگه :D

یه سوال:
قانون اسپویل داستان تا زمان عرضه پورت پی سی هم پابرجا خواهد بود؟ :D
نه دیگه اینجا شروع می کنیم زیر و بم داستانو می کشیم بیرون

حرف نداره :D

راستی بچه ها یکی با احد صوبت کنه مث ایکنه از بازی سرد شده , این واکنش یکم خطرناکه :D

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همه

افشین جان به نظر من این موج انتقاداتی که از E3 شروع شد، به خاطر هایپ بزرگ کپکام بود! هنوز یادم نرفته که برای معرفی RE6 تو پانزدهمین سالگرد سری چه هایپ خفنی راه انداخت! تریلرها و اطلاعات طوری بود که اکثریت از ایده‌های نسخه جدید راضی بودند ولی امان از نمایش اولین تریلر مربوط به گیم پلی! این تریلر نشان دهنده کج شدن سازنده‌ها از مسیر آرمان‌های طرفداران سری بود! تازه بعد از این اتفاقات کپکام زد کانال 2 و در حد توان تریلر نشون داد و مصاحبه کرد!

احد که در مورد بازی نظر داده بود، گفت به عنوان یک بازی جدید با گیم پلی جدید بازی رو قبول داره! (یه همچین چیزایی :d). ولی امیدوارم با عرضه بازی بیشتر تو تاپیک پیداش بشه :d

اولین نمره بازی هم که امیدوار کنندست، امیدوارم نمرات بازی همین طور بمونه!

من دیشب داشتم اولین تریلری که بازی پخش شد رو می دیدم خداییش اکثر صحنه های اکشن و پریدن و دویدن ملق زدن لیان و مشت زدن و داد زدن و به رگبار بستن بقیه توسط کریس توش بود :D

من میام می گم چه خبره چرا کسی بم نمی گه !! :|
مگه اولین نمره اومد ؟؟؟؟ چند بود ؟:|

حالا چرا شاکی میشی افشین خان؟ :d official playstation magazine italy: 9/10

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
درود بر همه

افشین جان به نظر من این موج انتقاداتی که از E3 شروع شد، به خاطر هایپ بزرگ کپکام بود! هنوز یادم نرفته که برای معرفی RE6 تو پانزدهمین سالگرد سری چه هایپ خفنی راه انداخت! تریلرها و اطلاعات طوری بود که اکثریت از ایده‌های نسخه جدید راضی بودند ولی امان از نمایش اولین تریلر مربوط به گیم پلی! این تریلر نشان دهنده کج شدن سازنده‌ها از مسیر آرمان‌های طرفداران سری بود! تازه بعد از این اتفاقات کپکام زد کانال 2 و در حد توان تریلر نشون داد و مصاحبه کرد!

احد که در مورد بازی نظر داده بود، گفت به عنوان یک بازی جدید با گیم پلی جدید بازی رو قبول داره! (یه همچین چیزایی :d). ولی امیدوارم با عرضه بازی بیشتر تو تاپیک پیداش بشه :d

اولین نمره بازی هم که امیدوار کنندست، امیدوارم نمرات بازی همین طور بمونه!

من دیشب داشتم اولین تریلری که بازی پخش شد رو می دیدم خداییش اکثر صحنه های اکشن و پریدن و دویدن ملق زدن لیان و مشت زدن و داد زدن و به رگبار بستن بقیه توسط کریس توش بود :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534

9/10
:))

Am2

کاربر سایت
Nov 11, 2007
42
چرا بعیده؟؟ من عاشق این فیلمم محشره واقعا. آلیس رو هم اگه دقت کنید به خاطر وجود تی ویروس تو بدنش انقدر سرعت و قدرت داشت مثل وسکر توی بازی. ولی اگه بازم دقت کنید می بینید بعد از اینکه وسکر یه چیزی بهش تزریق کرد و تی ویروس بدنش رو خنثی کرد دیگه اونقدر سرعت و قدرت نداشت و در واقع اسلحه ش رو ازش میگرفتی کار زیادی ازش برنمیومد!! البته دوست داشتم توی این فیلم شخصیت های دیگه بازی هم حضور داشته باشند مثلا جیل فقط تو apocalypse , extinction حضور داشت اونم حضور کمرنگ!! خب این از اشکالات فیلمه ولی دلیل نمیشه انقدر از فیلم بد بگیم! ( البته نظر بقیه دوستان محترمه ) ولی من شخصا برای سری جدید لحظه شماری میکنم
معذرت میپرم وسط بحثتون..راستش منم تایید میکنم سری فیلمهاش تا حدی قابل قبول هستن(الیته من بازی هاش رو انجام ندادم و فقط پیگیر داستان بازی هاش بودم..)
البته در مورد فیلمش که گفتی جیل توی سری جدید گویا پر رنگ تر هست..اخر afterlife یه چند دقیقه ای هم هست..
ولی ب نظرم برای مقایسه بازی و فیلم اشتباهه اونها رو بخوایم با یک داستان پردازی مقایسه کنیم..داستان پردازی بازی خب مشخصه قوی تر هست...تا الان چند نسخه از بازی اومده؟فکر نکنم بشه داستان پردازی بازی رو در فیلم به خوبی گنجوند..

در کل با هردو نوع بازی و فیلم موافقم..

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
حالا چرا شاکی میشی افشین خان؟ :d official playstation magazine italy: 9/10

مرسی علی و آریا جان
>:d<
در هر صورت در مورد رزیدنت ایول برام نمره سایت ign مهمه ولی در کل تجربه شخصی خیلی مهمتره :D
ولی خوب اگه 9 ها ادامه پیدا کنه کی بدش میاد ؟ :-/

---------- نوشته در 12:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 AM ارسال شده بود ----------

راستی داشت یادم می رفت
این دموی هفته آینده جدیده ؟؟؟ یا همون دموی قبلیه ؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali

راستی داشت یادم می رفت
این دموی هفته آینده جدیده ؟؟؟ یا همون دموی قبلیه ؟؟؟؟؟

افشین جون این IGN رو از لیست اعتبار خارج کن :d بعضی وقتا بد تعصبی نمره میده! ولی فکر کنم بازی از IGN نمره خوبی بگیره، یه مصاحبه از منقدش دیدم که ارادت خاصی به این نسخه داشت! خلاصه ملاک نظر و سلیقه گیمره، این نمره‌ها ارزش چندانی نداره.

دموی جدید با حضور لیان، کرس و جیک، co-op آنلاین هم داره. این کپکام شورش رو درآورده، بازی گلد شده بازم دمو از خودش در وکنه! :d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
افشین جون این IGN رو از لیست اعتبار خارج کن :d بعضی وقتا بد تعصبی نمره میده! ولی فکر کنم بازی از IGN نمره خوبی بگیره، یه مصاحبه از منقدش دیدم که ارادت خاصی به این نسخه داشت! خلاصه ملاک نظر و سلیقه گیمره، این نمره‌ها ارزش چندانی نداره.

دموی جدید با حضور لیان، کرس و جیک، co-op آنلاین هم داره. این کپکام شورش رو درآورده، بازی گلد شده بازم دمو از خودش در وکنه! :d
سلیقه ign تو رزیدنت ایول به سلیقه من نزدیکه :D
البته من زیاد به امتیازها حساس نیستم چون تازگی ها خیلی بازی نمی کنم فقط می رم سمت بازی های معروف یا انحصاری بعد رزیدنت ایول 6 هم که تقریبا میذارم کنار خدافظی می کنم از گیمری :(( فقط یه سری بازی های خاص که هر چند سال یه بار میاد مث همین رزیدنت ایول و متال گیر سالید و ... بازی می کنم

ولی من می دونم تو سر چی از ign ناراحتی قبول کن اون بازی , بازی خوبی نبود حقش همون نمره بود :D

احتمالا این دمو قراره همه رو راضی کنه که بازی خوب از آب در اومده :D

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
no_love_for_chris_by_xumbrellaco-d4hux2p.jpg
امیدوارم هویت عروسک رو تشخیص داده باشین =))

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
آقا اینا چرا کریس رو تو 6 اینقدر لاغر مردنی کردن ؟؟!!! اعصاب خرد کن شده !

تمام ابهتش به اون هیکلش بود تو 5 !!

احتمال به خاطر حرفهای جماعت nerd - باشگاه ندیده - منتقد - بوده ! :d خیلی کوبوندنش نامردا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر