بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان همین الان پشت صحنه فیلم RE Retribution رو دیدم.
به معنای کلمه یه افتضاحه که تا حالا سابقه نداشته. خداییش یه لحظه فیلم رو با Underworld اشتباه گرفتم
فضایی شده که هیچ، یه صحنه هاییش شباهت انکار ناپذیری به Underworld داره.
یه صحنه نشون داد یه لیکر اندازه یه تانک! (دقت کنین دقیقا اندازه یه تانک و حتی بزرگتر) دنبال اینا افتاده بود
اون گلابی هم دیگه از همه بدتر. یه صحنه-ش آدم یاد فیلم Star Wars میوفته.
یه محیطایی هم داره آدم یاد RE2 میوفته و از انی نظر خوبه ولی در کل افتضاحه! شماره قبلیش وقتی اون باشه، این شماره معلوم سر و ته-ش چیه

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
اتفاقا به نظر من فیلم و بازیش هر دو معرکه اند. از نظر من بهترین بازی سری بازی های رزیدنت اویل و بهترین فیلم ، سری فیلم های رزیدنت اویل است. الباقی همه در مقام دوم به بعد هستند و دیگر هیچ!! ;) من برای اومدن فیلم جدید رزیدنت اویل لحظه شماری میکنم!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یعنی گفتین فیلم و داغ دل منو تازه کردین
نمیدونم چرا آخه اینا اینجوری فیلم میسازن
آَش رشته اسمش را بذاریم، شوربا؟ شله زرد؟ چی آخه

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
به عقاید ما احترام بگذارید :D شوخی کردم داداش ولی این فیلم اسمش رزیدنت اویل نباشه بهتره ! طرف یه چرخش که میزنه البرت وسکر و نمسیس رو با هم کتلت میکنه که ! اخه چه فازیه الیس اینجوری باشه ؟!

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
یعنی گفتین فیلم و داغ دل منو تازه کردین
نمیدونم چرا آخه اینا اینجوری فیلم میسازن
آَش رشته اسمش را بذاریم، شوربا؟ شله زرد؟ چی آخه

جناب مدیر اونا فقط به فکر پر فروش بودن فیلمشونن و به هیچی مثل داستان و موزیک و شخصیت پردازی و وفاداری به اصل ماجرا اهمیت نمیدند و این بزرگترین ضربه رو بر پیکر فیلم وارد میکنه که باعث میشه هم بیننده هم منتقد حالش از دیدن اون به هم بخوره و بر کارگردان و سایر عوامل فیلم ... بفرسته.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
اتفاقا به نظر من فیلم و بازیش هر دو معرکه اند. از نظر من بهترین بازی سری بازی های رزیدنت اویل و بهترین فیلم ، سری فیلم های رزیدنت اویل است. الباقی همه در مقام دوم به بعد هستند و دیگر هیچ!! ;) من برای اومدن فیلم جدید رزیدنت اویل لحظه شماری میکنم!
:blink:
خدایا توبَه!!!! اصلا اسم این فیلم رو میشه فیلم گذاشت ؟! ترانه جان از شما که فن کلاسیک بازی هستی بعیده واقعا

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali

نظر شما قابل احترامه ولی میشه گفت مزخرفترین سری فیلمی که از روی یک سری بازی ساختند همین رزیدنت اویله، به غیر از نسخه اول بقیه نسخه‌ها واقعاً بی ارزش هستند، چون نه به داستان بازی وفادارند نه جذابیت چندانی دارند، علاوه بر این عناصر سری هم به سخره گرفتند ( مثلاً تو نسخه دوم فیلم به ابهت نمسیس شلنگ آب گرفتند، کرکترهای کلر و کرس تو نسخه Afterlife بیشتر به خنده دار تر شدن فیلم کمک کردند! وسکر تو فیلم هیچ بویی از وسکریت نبرده بود!:d) همه داستان بازی حول یک شخصیت فرا تخیلی به نام Alice می‌چرخه! بدبختی اینه که هیچ چیز هم جلو دار این هیولا نیست!

خلاصه Paul Anderson و Milla Jovovich این زوج هنرمند کاری کردند که من به فیلم‌ها تلویزیونی صدا و سیما امیدوار بشم :d

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
:blink:
خدایا توبَه!!!! اصلا اسم این فیلم رو میشه فیلم گذاشت ؟! ترانه جان از شما که فن کلاسیک بازی هستی بعیده واقعا
چرا بعیده؟؟ من عاشق این فیلمم محشره واقعا. آلیس رو هم اگه دقت کنید به خاطر وجود تی ویروس تو بدنش انقدر سرعت و قدرت داشت مثل وسکر توی بازی. ولی اگه بازم دقت کنید می بینید بعد از اینکه وسکر یه چیزی بهش تزریق کرد و تی ویروس بدنش رو خنثی کرد دیگه اونقدر سرعت و قدرت نداشت و در واقع اسلحه ش رو ازش میگرفتی کار زیادی ازش برنمیومد!! البته دوست داشتم توی این فیلم شخصیت های دیگه بازی هم حضور داشته باشند مثلا جیل فقط تو apocalypse , extinction حضور داشت اونم حضور کمرنگ!! خب این از اشکالات فیلمه ولی دلیل نمیشه انقدر از فیلم بد بگیم! ( البته نظر بقیه دوستان محترمه ) ولی من شخصا برای سری جدید لحظه شماری میکنم

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
سلام به همگی :D
یه مدت نبودم چه خبرای بود ؟؟؟ :D
در مورد فیلم ها یکی یه اشتباهی کرد شما دیگه بیخیال بشین
حالا بنده خدا سلیقه اش اینطوریه :D
----
خوب تا هستین یه بحث راه بندازم

به نظرتون دلیل اصلی جبهه گرفتن اکثریت افراد در مورد رزیدنت اویل 6 چیه ؟؟؟
ینی منظورم اینه که ما تریلر های افتضاح تر قبل از عرضه شماره 5 و حتی شماره 4 هم دیده بودیم ولی این بازی خیلی زود از ارزش افتاد
نمی دونم قبل از e3 تقریبا خیلی ها بازی رو خوب می دونستن ولی بعدش
به نظرتون قضاوت اصلی در مورد بازی فقط از تریلر e3 شروع شد ؟
----
راستی TGS امسال 15 سپتمبر برگذار میشه ؟؟؟:-/
خیلی منتظر رونمایی بازی میکامی ام :x

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
سلام دوستان.
من یک مدت نبودم 3-4 روز هست ک برگشتم اما نتونستم درست حسابی بفهمم برای re6 افتاده لطفا یکی از دوستان یک زحمتی بکشه ببینیم چه اتفاقاتی در 10 روز اخیر افتاده؟

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,538
Resident Evil 6 - No Hope Left Trailer

Hi-Res H.264 MP4 24.7MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 5.5MB Download
=======================================
بچه ها اینو حتما ببینین. خیلی باحاله. یه آهنگ جالب هم همراهش پخش میشه
آقا من حس بدی دارم:-s انگاری همه قراره بمیرن :crying1:
(میگم کپکام انگار یه برنامه ای واسه لیان و هلنا داره =)) )

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
سلام به همگی :D
یه مدت نبودم چه خبرای بود ؟؟؟ :D
در مورد فیلم ها یکی یه اشتباهی کرد شما دیگه بیخیال بشین
حالا بنده خدا سلیقه اش اینطوریه :D
----
خوب تا هستین یه بحث راه بندازم

به نظرتون دلیل اصلی جبهه گرفتن اکثریت افراد در مورد رزیدنت اویل 6 چیه ؟؟؟
ینی منظورم اینه که ما تریلر های افتضاح تر قبل از عرضه شماره 5 و حتی شماره 4 هم دیده بودیم ولی این بازی خیلی زود از ارزش افتاد
نمی دونم قبل از e3 تقریبا خیلی ها بازی رو خوب می دونستن ولی بعدش
به نظرتون قضاوت اصلی در مورد بازی فقط از تریلر e3 شروع شد ؟
----
راستی TGS امسال 15 سپتمبر برگذار میشه ؟؟؟:-/
خیلی منتظر رونمایی بازی میکامی ام :x
سلام برادر افشین...
خوش برگشتی
آقا من که میگم دلیل اصلی همین پخش بیش از حد و غیر معمول تریلر از بازی و لو رفتن بیش از حد داستان هست

آخه شما وقتی یه چیزی حدود 30-40 درصد از بازی رو بدونی دیگه واست جذابیت نداره

من که به شخصه واسه اینکه ضد حال نخورم خیلی وقته که نه اخبار اویل 6 رو میخونم و دنبال نمی کنم و تریلرهاشم نگاه نمیکنم
فقط میام تاپیک از رو نظرات بچه ها یه درکی نسبت به فاجعه پیدا میکنم و میرم
حمید کجاس؟؟:d

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,538
جهت خنده هم شده بخونید :D
Raccoon City High Chapter 1: Prologue, a resident evil fanfic | FanFiction

Chris Redfield,Claire Redfield,Leon Kennedy,Ingrid Hunnigan,Ada Wong,Steve Burnside,Rebecca Chambers,Ashley Graham,Luis Sera,Jack Krauser,Billy Coen,Brad Vickers,Joseph Frost,Sherry Birkin,Anette Birkin,William Birkin,Albert Wesker (Yes,Albert F*cking Wesker)....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر