بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
با اینکه از کریس بدم میاد ولی تو 6 استایلش خیلی از لیون و شخصیت های دیگه بهتره مخصوصا پاتنرش که خیلی شاخه . سناریوی کریس با اینکه اکشنه محضه ولی بازم حال میده چون از استایلش خوشم اومده .

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
کی میخواد این غولارو بکشه؟؟؟؟؟؟؟

creature_rep_ss1.png

creature_ogr_ss1.png

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کی میخواد این غولارو بکشه؟؟؟؟؟؟؟

creature_rep_ss1.png

creature_ogr_ss1.png

همینم نوعی اسپویل حساب میشه! وقتی یه دفعه با این غولا رویرو بشی خیلی هیجانش بیشتر ه تا اینکه وقتی ببینیشون بگی ها این اونی هست که عکش تو بازیسنتر بود :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
همینم نوعی اسپویل حساب میشه! وقتی یه دفعه با این غولا رویرو بشی خیلی هیجانش بیشتر ه تا اینکه وقتی ببینیشون بگی ها این اونی هست که عکش تو بازیسنتر بود :d
البته حمید جون اون دومی رو توی اولین تریلر نشون دادن.
اولی رو ندیده بودیم

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اطلاعاتی در مورد B.O.W جدید که کپکام رسما معرفیش کرده! به جون خودم اسپویل نیست نوید!

35113486931010344485.jpg

لپوتیسا (Lepotitsa) - یکی از دشمنان در Resident Evil 6

لپوتیسا (Lepotitsa) یکی از B.O.W هایی است که طی فاجعه ی بایوتروریسمی در شهر Tall Oaks بوجود آمده . مشاهده شده که او قادر است افراد دیگر را با C-Virus آلوده کند و یک مورد دیگر هم از این موجودات در هواپیمایی که در حال حرکت به سمت Lanshiang بود و لیان و هلنا در آن بودند مشاهده شده. نام این مخلوق از کلمه ی صربستانی Serbo-Croatian گرفته شده است "Lepotica" C به جای ts تلفظ میشود که این کلمه برای توصیف زنهای زیبا بکار میرود.
قد این موجود از قد یک انسان مرد معمولی بلند تر است . پوست زرد - سبز (زرد مایل به سبز) رنگ پریده ی دارد لب های بلند و انگشتانی که به چنگال های تیزی مجهز شده اند. فرم اولیه ی لپوتیسا فاقد سر میباشد بدن او از تومر هایی تشکیل شده است که سوراخ های ریز بدظاهر و ناخوشایندی دارد و به او این امکان رو میدهد که سمی به رنگ آبی روشن را از خودش ساطع کند به نظر می آید این سم باعث بروز عفونتی شبیه به موردی که توسط ویروس ناشناخته ای در Tall Oaks منتشر شد میشود. سمی که این موجود از خودش ساطع میکند میتواند بسیار سریع قربانی را آلوده کرده و آن را به یک زامبی تبدیل کند در تصویر بالا میتوانید لیان و هلنا را در حالی که در هواپیما با این موجود رو برو شده اند مشاهده کنید.

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
بچه ها یه سوال دارم. قضیه چیه که تو re5 با ربکا میشه بازی کرد؟ من سه بار این بازی رو تا آخر رفتم ولی تازه تو بیوگرافی ربکا خوندم که تو re5 حضور داشته!! میشه یه نفر بگه کجای re5 حضور داره؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها یه سوال دارم. قضیه چیه که تو re5 با ربکا میشه بازی کرد؟ من سه بار این بازی رو تا آخر رفتم ولی تازه تو بیوگرافی ربکا خوندم که تو re5 حضور داشته!! میشه یه نفر بگه کجای re5 حضور داره؟؟
ربکا؟ نه باو نمیشه بازی کرد. ربکا توی همون زیرو و پشت بندش ریمیک بود و بعدش پشت دستشو داغ کرد دیگه وارد ماجراهای ویروسی نشه=))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر