بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
بازیش دقیقا مث اویل 4 میشه یعنی راضی کنندس . هم اکشن هم ترسناک هم هیجانی تازه موتور سواری هم داریم .
به نظرم این پایان باید بازگشت یه شخصیت یا مگ یه شخصیت باشه که اونم لیون میتونه باشه کلا قیافش تابلوئه که یه بلایی سرش میاد . البته این فقط یه نظریه بود که خودمون داستانو دیدیم بدونیم که درست حدس زد .
/:).
لیان بمیره خو بعدش باید در کپکام و RE رو تخته کرد که! :d

----------------------------------

:d...

88177958352371397092.gif

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کلا کاراکتر کرس حسود و دشمن زیاد داره!خدا کنه بمیره که اینا شب سر راحت بدارن رو بالش!!!:| جدا بعضیا از شور به درش میکنن!
شاعر میگه:
اگه دشمن نداشتم باید به قدرت خودم شک میکردم>:d<
این دقیقا در مورد کریس صادقه>:d<
========================================
بچه ها رزیدنت اویل 4 رو دارم با ربکا و کلیر میرم نمیدونید چه حالی میده!! چقدر نازه این دختر!!
yahoo_6.gif
ربکا؟ کلیر؟ RE4؟ گزینه الف و ج؟ هیچکدام

آخرین ویرایش:

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
شاعر میگه:
اگه قدرت نداشتم باید به قدرت خودم شک میکردم>:d<
این دقیقا در مورد کریس صادقه>:d<
========================================

ربکا؟ کلیر؟ RE4؟ گزینه الف و ج؟ هیچکدام
آره نمیدونستید؟؟ با کمک مدهای رزیدنت اویل 4! یه سری فایله که باید تو فولدر نصب بازی کپی کنی!! اونوقت میتونی با کاراکتر دلخواه بازی کنید!! مثلا میشه اشلی رو بذاری جای لیون! یا جیل رو بذاری جای لیون یا جای ایدا!! منم به جای لیون ربکا رو گذاشتم و به جای اشلی کلیر رو. البته داستان بازی تغییر نمیکنه. فقط قیافه و صدای بازیکن عوض میشه! ولی خیلی باحال میشه!

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
آره نمیدونستید؟؟ با کمک مدهای رزیدنت اویل 4! یه سری فایله که باید تو فولدر نصب بازی کپی کنی!! اونوقت میتونی با کاراکتر دلخواه بازی کنید!! مثلا میشه اشلی رو بذاری جای لیون! یا جیل رو بذاری جای لیون یا جای ایدا!! منم به جای لیون ربکا رو گذاشتم و به جای اشلی کلیر رو. البته داستان بازی تغییر نمیکنه. فقط قیافه و صدای بازیکن عوض میشه! ولی خیلی باحال میشه!

خوب ولی میان پرده ها که عوض نمیشه؟
برای دانلود داریش؟ هوس کردم یه بار دیگه بازی کنم روی PC ولی با گیم پد.
راستی چطور دلت اومد کلر رو بزاری جای اشلی!؟، مخصوصا تو اون مرحله ها که اون کشیش های سیاه پوش که میان باید براشون چراغ پرت کنه، یا زود زود بیان کلر رو بدوزدن و اون وقت کلر هم مثل جوب کبریت وایسه تا ببرنش. یا کلر بره تو صندوقچه ها تا لیان کارش تموم شه و صداش کنه ): اگه شری رو داشت باید شری رو به جای اشلی میذاشتی.

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
خوب ولی میان پرده ها که عوض نمیشه؟
برای دانلود داریش؟ هوس کردم یه بار دیگه بازی کنم روی PC ولی با گیم پد.
راستی چطور دلت اومد کلر رو بزاری جای اشلی!؟، مخصوصا تو اون مرحله ها که اون کشیش های سیاه پوش که میان باید براشون چراغ پرت کنه، یا زود زود بیان کلر رو بدوزدن و اون وقت کلر هم مثل جوب کبریت وایسه تا ببرنش. یا کلر بره تو صندوقچه ها تا لیان کارش تموم شه و صداش کنه ): اگه شری رو داشت باید شری رو به جای اشلی میذاشتی.
اینجا که نمیشه لینک گذاشت ولی شما تو گوگل دقیقا سرچ کن: مدهای رزیدنت اویل 4 و اولین نتیجه رو که بیاری یه تاپیک از یه سایته که اسمشه نمیارم تبلیغ نشه!! و تو اون تاپیک پر از مده.
کلیر که سهله ، ایدا و جیل و حتی لیون رو هم میشه جای اشلی گذاشت. فکر کن اشلی رو جای لیون بذاری و ولیون رو جای اشلی ، اونوقت لیون میره پشت اشلی قایم میشه!!! :)) این مدها رسمی نیست و یه جور دستکاری تو بازیه. ولی واسه سرگرمی خوبه. واسه کسانی که چندین بار این بازی رو تموم کردن و از قیافه لیون و اشلی خسته شدن!!! راستی شری رو هم گذاشتم جای اشلی ، ولی اصلا مد جالبی نبود. چون قدشو کوتاه نکرده بودن و کلا یه جوری بود!!!
در ضمن نه داستان بازی تغییر میکنه نه میان پرده ها، حتی صحبت هاش با هانیگان هم با همون صداس!!

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
اینجا که نمیشه لینک گذاشت ولی شما تو گوگل دقیقا سرچ کن: مدهای رزیدنت اویل 4 و اولین نتیجه رو که بیاری یه تاپیک از یه سایته که اسمشه نمیارم تبلیغ نشه!! و تو اون تاپیک پر از مده.
کلیر که سهله ، ایدا و جیل و حتی لیون رو هم میشه جای اشلی گذاشت. فکر کن اشلی رو جای لیون بذاری و ولیون رو جای اشلی ، اونوقت لیون میره پشت اشلی قایم میشه!!! :)) این مدها رسمی نیست و یه جور دستکاری تو بازیه. ولی واسه سرگرمی خوبه. واسه کسانی که چندین بار این بازی رو تموم کردن و از قیافه لیون و اشلی خسته شدن!!! راستی شری رو هم گذاشتم جای اشلی ، ولی اصلا مد جالبی نبود. چون قدشو کوتاه نکرده بودن و کلا یه جوری بود!!!
در ضمن نه داستان بازی تغییر میکنه نه میان پرده ها، حتی صحبت هاش با هانیگان هم با همون صداس!!
MOTHER OF GOD!
چرا من ندیدم اینو؟! 0_0
الان واسه اینم که شده میرم RE4 رو گیر میارم :D
راستی میدونستین یه ماد هست که میتونین RE4 رو با موس بازی کنین؟ :D

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
MOTHER OF GOD!
چرا من ندیدم اینو؟! 0_0
الان واسه اینم که شده میرم RE4 رو گیر میارم :D
راستی میدونستین یه ماد هست که میتونین RE4 رو با موس بازی کنین؟ :D
بله همچین مدی هست. ولی من چون با صفحه کلید راحت ترم دانلودش نکردم.
اگه سرعت نت درست و حسابی دارید من لینک دانلود اویل 4 رو دارم. اگه خواستید پ خ بدید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر