بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

R3ZAFARHADIAN

کاربر سایت
May 31, 2012
92
نام
رضا فرهادیان
re_coslayers_by_chris__redfield-d4gd63m.jpg

آخه "شوا" کی اینطوری بود ؟
اون تپل کیه دیگه ؟
مسگره :|:d
ولی کریس همیشه چاقوش تو حلقم ^:)^

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان لطف کنن و به هیچ وجه اگه حتی کوچکترین مطلب از داستان RE6 لو رفت، پخش شد و ... تا وقتی که بازی منتشر نشده و در اختیار همه بچه ها قرار نگرفته، چه شوخی، چه جدی اکیدا از قرار دادنش به هر نحوی توی این تاپیک خودداری کنن (حتی داخل اسپویلر)
اگر خدای ناکرده کاربری این حرکت را انجام داد، بی برو برگرد دسترسیش را قطع میکنم

ممنون

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
دوستان لطف کنن و به هیچ وجه اگه حتی کوچکترین مطلب از داستان RE6 لو رفت، پخش شد و ... تا وقتی که بازی منتشر نشده و در اختیار همه بچه ها قرار نگرفته، چه شوخی، چه جدی اکیدا از قرار دادنش به هر نحوی توی این تاپیک خودداری کنن (حتی داخل اسپویلر)
اگر خدای ناکرده کاربری این حرکت را انجام داد، بی برو برگرد دسترسیش را قطع میکنم

ممنون
خدا نکنه
اگه کسی پایان بازی رو گفت لطفا نابودش کن !

---------- نوشته در 12:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 PM ارسال شده بود ----------

کمتر از یک ماه تا عرضه مونده ها
بحث های نهایی رو هم اینجا بگید که بعدا بازی اومد حرفتونو عوض نکنید ! :D
اونایی که می گن بده بیان اعلام حضور کنن !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خدا نکنه
اگه کسی پایان بازی رو گفت لطفا نابودش کن !

---------- نوشته در 12:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:30 PM ارسال شده بود ----------

کمتر از یک ماه تا عرضه مونده ها
بحث های نهایی رو هم اینجا بگید که بعدا بازی اومد حرفتونو عوض نکنید ! :D
اونایی که می گن بده بیان اعلام حضور کنن !
نمیدونم والا پایانش چیزیه که هیچکدوممون انتظارشو نداریم. یه چیز کاملا جدید و غیر از کلیشه های همیشگی هست. یه اتفاق بزرگ میوفته

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
پایانش که احتمالا چیز غیر منتظره ای هست.ولی اگه یکی از شخصیتهای اصلی سری(به خصوص کریس) بمیره من خودم شخصا به فک و فامیل نویسنده یه حال اساسی خواهم داد :D

OMID_RE6

کاربر سایت
Apr 5, 2012
112
نام
امید
پایانش که احتمالا چیز غیر منتظره ای هست.ولی اگه یکی از شخصیتهای اصلی سری(به خصوص کریس) بمیره من خودم شخصا به فک و فامیل نویسنده یه حال اساسی خواهم داد :D
مگه جای تو رو تنگ کردن (به خصوص کریس) که باید بمیرن/:)

آخرین ویرایش:

A M I R 1 1 0

کاربر سایت
Apr 2, 2010
153
نام
AmIr
بازیش دقیقا مث اویل 4 میشه یعنی راضی کنندس . هم اکشن هم ترسناک هم هیجانی تازه موتور سواری هم داریم .
به نظرم این پایان باید بازگشت یه شخصیت یا مگ یه شخصیت باشه که اونم لیون میتونه باشه کلا قیافش تابلوئه که یه بلایی سرش میاد . البته این فقط یه نظریه بود که خودمون داستانو دیدیم بدونیم که درست حدس زد .

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
کلا از این که ربکا تو این بازی نیست و بعد از فرار کردنش از عمارت همراه با کریس و جیل دیگه از سرنوشت ربکا خبری ندارم خیلی ناراحتم. ولی از تریلرها معلومه که بازی قشنگیه و مطمئنا مورد پسند من واقع خواهد شد. و حتما ارزش داره که براش صبر کنم و وقتی اومد یخ بذارم زیر لپتاپ تا داغ نکنه!! :d البته من چون نمیتونم بازی رو بدون ترینر و کد تقلب برم ، یکم دیگه هم باید صبر کنم تا ترینر واسش بیاد!! :d

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
کلا از این که ربکا تو این بازی نیست و بعد از فرار کردنش از عمارت همراه با کریس و جیل دیگه از سرنوشت ربکا خبری ندارم خیلی ناراحتم. ولی از تریلرها معلومه که بازی قشنگیه و مطمئنا مورد پسند من واقع خواهد شد. و حتما ارزش داره که براش صبر کنم و وقتی اومد یخ بذارم زیر لپتاپ تا داغ نکنه!! :d البته من چون نمیتونم بازی رو بدون ترینر و کد تقلب برم ، یکم دیگه هم باید صبر کنم تا ترینر واسش بیاد!! :d
:|
نوب رزیدنت اویل پلیر :|
kidding xD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر