بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,555
الان با این حرفا وسکر میاد منو میخوره یا شما؟؟؟ :d در ضمن شما وکیل وسکر هستید؟؟
کسی , کسی رو نمیخوره !! خودت رو نشون میدی ( یکم برای آشنا زدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )
وسکر هم وکیل وسی لازم نداره , خودش هه کارس
به کاراکتری هم توهین نکن
مطمعن باش اگه بخوایم به کاراکتری گیر بدیم ! لیان , ربکا ( عکس آواتارت ) , کریس , بری و ..... تو الویت هستند
دوستانه میگم : صفحه های اول تایپیک رو بخونی چیزی از دست نمیدی

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,555
وسکر با این همه قدرتش تا حالا فقط یه بازنده بوده!:))حالا هی بازم وسکر وسکر کنید!:p
تا کی ؟؟؟؟!
چرا چرت پرت مینویسی محمد ! هنوز هیچی معلوم نیست
تو از این ناراحتی چرا کریس ( کرس ) قدرت نداشته !!!!
اصل رو ول کردی فرع رو چسبیدی

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
کسی , کسی رو نمیخوره !! خودت رو نشون میدی ( یکم برای آشنا زدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )
وسکر هم وکیل وسی لازم نداره , خودش هه کارس
به کاراکتری هم توهین نکن
مطمعن باش اگه بخوایم به کاراکتری گیر بدیم ! لیان , ربکا ( عکس آواتارت ) , کریس , بری و ..... تو الویت هستند
دوستانه میگم : صفحه های اول تایپیک رو بخونی چیزی از دست نمیدی
به هر کی خواستین گیر بدین من مثل شما تعصب ندارم رو یه کاراکتر که اصلا وجود خارجی نداره!!! خیلی هم برام بیخوده که سر یه کاراکتر با ملت دعوا کنم!! ظاهرا مدیر محترم انجمن هم برای همین به من میگن اسپم نده. خب آقای محترم راحت بگید به وسکر توهین نکن چرا میگی اسپم نده؟؟؟؟
خیلی برام جالبه یه شخصیت منفی انقدر طرفدار داشته باشه. ولی بالاخره رزیدنت اویل تموم میشه و مطمئن باش تمام شخصیت های منفی نابود میشن و آخر این شخصیت های مثبت و درسکارن که موفق از میدان بیرون میان. حالا برید طرف وسکر رو بگیرید.

در مورد اون کلمه خیانت بری: بازم میگم بری اگرم جرات نداشت چیزی بگه به خاطر این بود که وسکر خونوادش رو تهدید کرده بود ، اگه به جیل کمک نمیکرد خیانت محسوب میشد چون بری و جیل همکارند و باید به هم کمک کنند. این وسکر بود که در ظاهر فرمانده تیم بود ولی خیانت کرد نه بری.

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد

سلام به همگی
چرا بچه ها دارن با هم دعوا می کنن، یکم احترام هم رو نگه دارید خواهشن.
آقا وسکر مرده پشت سرش شگون نداره این حرفا و جر و بحث و دعوا کردن.

پس رزیدنت اویل 6 برای 360 که بیاد در 2 دیسک هست، ایول.

من ازش خوشم اومده، پس خدا رو شکر طولانی هست و آدمو حسابی سرگرم می کنه.
تا کی ؟؟؟؟!
چرا چرت پرت مینویسی محمد ! هنوز هیچی معلوم نیست
تو از این ناراحتی چرا کریس ( کرس ) قدرت نداشته !!!!
اصل رو ول کردی فرع رو چسبیدی
کریس هم تو اویل 5 عضله درآورده بود و قدرتش زیاد شده بود خدا رو شکر(در مقایسه با اویل 1) احتمالا اگه میرفت المپیک تو وزنه برداری یه برنز میتونست بیاره.

در مورد اون کلمه خیانت بری: بازم میگم بری اگرم جرات نداشت چیزی بگه به خاطر این بود که وسکر خونوادش رو تهدید کرده بود ، اگه به جیل کمک نمیکرد خیانت محسوب میشد چون بری و جیل همکارند و باید به هم کمک کنند. این وسکر بود که در ظاهر فرمانده تیم بود ولی خیانت کرد نه بری.
از این حرفه ترانه خوشم اومد؛ هر کی دیگه اگه به جای بری بود و تو اون موقعیت اگه قرار میگرفت چیکار می کرد، وارد قصری شدن که نه از شخصیت وسکر خبر داشتن که چطوری هست، اونو به عنوان یه فرمانده قبول داشتن و ازش حساب می بردن، از گند کارب های آمبرلا هم که خبر نداشتن، از اتفاقاتی هم که قرار بود در اسپنسر براشون پیش بیاد که چیزی نمی دونستم، نمی دونم هر کی به جای بری بود چیکار می کرد؟ به نظرتون کار درست چی بود؟
خوش حال میشم نظرتون رو بگید:
ممنون.

آخرین ویرایش:

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
الان با این حرفا وسکر میاد منو میخوره یا شما؟؟؟ :d در ضمن شما وکیل وسکر هستید؟؟
نه وسکر کسی رو میخوره نه من!! شما هم خوردنی نیستی که بخواییم بخوریمت!

منم وکیلش نیستم و مریدشم...خوشم نمیاد به شخصیت محبوبم توهین بشه...
اگه بلدید انتقاد کن ، بحث کن زیر سوال ببر ولی توهین نکن
اگه هم بلد نیستید این شخصیت رو بزارید اهل فنش بیان راجع بهش حرف بزنن

به هر کی خواستین گیر بدین من مثل شما تعصب ندارم رو یه کاراکتر که اصلا وجود خارجی نداره!!! خیلی هم برام بیخوده که سر یه کاراکتر با ملت دعوا کنم!! ظاهرا مدیر محترم انجمن هم برای همین به من میگن اسپم نده. خب آقای محترم راحت بگید به وسکر توهین نکن چرا میگی اسپم نده؟؟؟؟
خیلی برام جالبه یه شخصیت منفی انقدر طرفدار داشته باشه. ولی بالاخره رزیدنت اویل تموم میشه و مطمئن باش تمام شخصیت های منفی نابود میشن و آخر این شخصیت های مثبت و درسکارن که موفق از میدان بیرون میان. حالا برید طرف وسکر رو بگیرید.

بله...یک شخصیت منفی هم میتونه محبوبیت داشته باشه حتی بیشتر از مثبت هاش...
از بس ازین پایان های خوش و خرم رو دیدم حالم داره بد میشه!
تو دنیای واقعی همیشه همه چی خوش و خرم تموم نمیشه!
همیشه آدم های خوب و درستکار پیروز نمیشن!!
برای رسیدن به هدف والا باید قربانی داد!
کپکام هم جای اینکه کرس یا جیل یا لیون یا...رو حذف کنه با کمال حماقت محبوب ترین villain بازی های کامپیوتیری رو به سخره گرفت و حذفش کرد
حالا هم یه جوجه برداشته آورده میگه پسرشه!!
آخه تو که کل بازیت به اسمه وسکر بنده چرا میای حذفش میکنی؟؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به هر حال داستان وسکر تموم شد و شخصیت جدیدی به اسم Derek Simmons معرفی شد، هر چند این کرکتر شخصیت پردازی قوی‌ای مثل وسکر نداره ولی به هر حال قسمتی از داستانه و پتانسیل بالایی برای جانشینی وسکر داره!
من خیلی روی این موضوع که درک سایمونز همون الکس وسکر هست پافشاری میکنم! فراموش نکنیم اسم واقعی البرت وسکر دقیقا همین نبوده!و اینکه دزدیده شده بوده و اسم پروزه روش بود. اینم برای پوشوندن هویت اصلیش، اومده اسمشو گذاشته درک سایمونز!
دقیقا
بحثی بود که من و احد چند وقت پیش باهم داشتیم، وسکر کارکتری که تاحالا داشته یه کارکتر زن گریزه، حداقل زن گریز هم نباشه کاکتری نیست که زن و بچه داشته باشه ...
آره نوید جان! این بحث رو قبلا کپکام در مورد ورجیل توی DMC به کار برده و توی شماره چهارم، شخصیت Nero پسر ورجیله! اصلا تصورش هم محاله که ورجیل پسر داشته بشه
وسکر با این همه قدرتش تا حالا فقط یه بازنده بوده!:))حالا هی بازم وسکر وسکر کنید!:p
عمو، تو به کریس بگو که مشروبشو بخوره و کارش نباشه به این کارا!:d

ربطی به این نداره که کی موفق میاد بیرون. این یه موضوع کلیشه ایه که قهرمان اصلی همیشه موفقه! دیگه خز شده.
مهم اینه شالوده RE رو وسکر بنا کرده;)
در مورد بری: وسکر از اول تا آخر خونوادشو تهدید کرده بود. خب باش. در هر صورت اگر بری کاری میکرد، وسکر خونواده-شو میکشت. حالا چه بری اول خیانت کنه چه آخر.بری همون اول هم میتونست به جیل کمک کنه ولی نکرد. گذاشت آخر بار وقتی همه چی گندش در اومد. هم خیانت به وسکر حساب میشه و هم خیانت به استارز.
از این حرفه ترانه خوشم اومد؛ هر کی دیگه اگه به جای بری بود و تو اون موقعیت اگه قرار میگرفت چیکار می کرد، وارد قصری شدن که نه از شخصیت وسکر خبر داشتن که چطوری هست، اونو به عنوان یه فرمانده قبول داشتن و ازش حساب می بردن، از گند کارب های آمبرلا هم که خبر نداشتن، از اتفاقاتی هم که قرار بود در اسپنسر براشون پیش بیاد که چیزی نمی دونستم، نمی دونم هر کی به جای بری بود چیکار می کرد؟ به نظرتون کار درست چی بود؟
خوش حال میشم نظرتون رو بگید:
ممنون.
:arrowu:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
من اصلا ناراحت نیستم!خیلیم خوشحالم که کرس با وجود اینکه مثه وسکر فنا ناپذیر و روبات نیست بازم میزنه کاسه کوسه ی وسکرو میریزه به هم!:p
حالا شما بگید سگ دست آموزه،مشروب میخوره،سیگار میکشه،پروتئین میزنه بازوشو گنده کنه و...!
مهم اینه که وسکر جلوی کرس زانو میزنه:))
خیلیم از این بابت خوشحالم که طرفدار یه بازنده نیستم!!!اصلنم ناراحت نیستم که کرس از وسکر ضعیفتره!خودم همیشه دارم اینو میگم.
اتفاقا هیرو باید ضعیفتر باشه تا بردش بچسبه به آدم!:p
واقعا توجیهاتتون جالبه!زورتون نمیرسه کرسو حذف کنید مسخرش میکنید!!!:))

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستانی که خیلی جلز ولز میزنن چرا وسکر تو بازی هستش/بودش/خواهد بود لطفا بیان جلو به چند تا سوال من جواب منطقی بدن بعد اعاده ی حیثیت کنن!
1. یک دلیل بیارید که منو قانع کنه نبودن وسکر تو بازی از این به بعد باعث این میشه که داستان، شخصیت پردازی و خیلی چیزای دیگه رنگ و لعاب بهتری به خودشون بگیرن
2. یک دلیل بیارید که بودن اون همه شخصیت جدید/قدیم که چپوندن تو بازی باعث پر کردن خلا نبودن وسکر میشه
3. وسکر باز یه هدف مهمی داشت برای خودش، آیا اون کاراکتر ها به جز افتادن به جون هم هدف دیگه ای دارن؟
اون لیان (بروسلی (موطلایی سابق)) که جز ول گشتن اینور اونور و تو کف خانم های بازی موندن کار دیگه ای بلد نیست، اون از کریس که هنوز نمیتونه با واقعیت کنار بیاد، اون از بقیه جدید ها که یهو مثل قارچ سبز شدن تو بازی، تنها شخصیتی که بهش میشه تکیه کرد (اگر وسکر تو بازی نباشه) ایدا هستش چون هنوز اون حالت مرموز بودنشو نگه داشتن
و یه نکته:
حسودیت میشه یه شخصیت منفی اینقدر محبوب هستش؟
به قول اسفندیار
تو دنیای واقعی همیشه همه چی خوش و خرم تموم نمیشه!
واقعا هم همینه بازی باید به واقعیت نزدیکتر باشه تا یه چیز خفن محال!!

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
من خیلی روی این موضوع که درک سایمونز همون الکس وسکر هست پافشاری میکنم! فراموش نکنیم اسم واقعی البرت وسکر دقیقا همین نبوده!و اینکه دزدیده شده بوده و اسم پروزه روش بود. اینم برای پوشوندن هویت اصلیش، اومده اسمشو گذاشته درک سایمونز!

آره نوید جان! این بحث رو قبلا کپکام در مورد ورجیل توی DMC به کار برده و توی شماره چهارم، شخصیت Nero پسر ورجیله! اصلا تصورش هم محاله که ورجیل پسر داشته بشه

عمو، تو به کریس بگو که مشروبشو بخوره و کارش نباشه به این کارا!:d

ربطی به این نداره که کی موفق میاد بیرون. این یه موضوع کلیشه ایه که قهرمان اصلی همیشه موفقه! دیگه خز شده.
مهم اینه شالوده RE رو وسکر بنا کرده;)
در مورد بری: وسکر از اول تا آخر خونوادشو تهدید کرده بود. خب باش. در هر صورت اگر بری کاری میکرد، وسکر خونواده-شو میکشت. حالا چه بری اول خیانت کنه چه آخر.بری همون اول هم میتونست به جیل کمک کنه ولی نکرد. گذاشت آخر بار وقتی همه چی گندش در اومد. هم خیانت به وسکر حساب میشه و هم خیانت به استارز.

:arrowu:

من که همیشه طرفدار برگ برنده ام!:x
کاری به بنیانگذار کبیرتون ندارم ولی در کل بد نیست بدونی که اگه اسپنسر نبود کلا چیزی به نام RE نبود!هیچ وقت نگو شالودرو وسکر گذاشته!وسکر در اصل عروسک خیمه شب بازی اسپنسر بود!اینو هیچ وقت یادت نره!;)
اگر قرار باشه طرفدار شخصیت منفی باشم بدون لحظه ایی درنگ،حتما اسپنسر رو انتخاب میکنم!
هرچند همین الانشم خیلی علاقه دارم به اسپنسر...
نه حامد جون،چرا حسودی کنم؟از خدامه که تنها طرفدار کرس من باشم!:d

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کاری به بنیانگذار کبیرتون ندارم ولی در کل بد نیست بدونی که اگه اسپنسر نبود کلا چیزی به نام RE نبود!هیچ وقت نگو شالودرو وسکر گذاشته!وسکر در اصل عروسک خیمه شب بازی اسپنسر بود!اینو هیچ وقت یادت نره!;)
اگر قرار باشه طرفدار شخصیت منفی باشم بدون لحظه ایی درنگ،حتما اسپنسر رو انتخاب میکنم!

مگه تو جلز ولز میزنی؟:d
اسپنسر کاتالیزور نویسنده هستش که به داستان اضافه میکنه و در اصل نویسنده میخواد یه شخصیت جدید رو بیاره بالا ولی میبینه اون پتانسیل کاملو نداره به خاطر همین قرارش میده تو سایه یه شخصیت دیگه که شالوده ی عجیب قریب بودنش میتونه پله ای برای این شخصیت جدید باشه نویسنده اومده این حرکتو زده و بعد از اینکه اون شخصیت جدید پتانسیل کامل رو پیدا کرد اون شخصیت قدیمی رو حذف میکنه و شروع میکنه به پر و بال دادن به شخصیتی که جدید ساخته ولی من اینو موندم که چرا نویسنده اومد اون شخصیت جدید رو حذفش کرد تو همون بازی ای که شاهد حذف شدن شخصیت قدیمی تو پس ضمینه هستیم

mppm

کاربر سایت
Jul 21, 2012
288
نام
محمد
کدوم ترکیب رو می پسندید :D

کلر - لیان

جیل - کریس

ربکا - بری

بریکین - وسکر

لطفا در مورد ارتباطشون نپرسید فقط یکی رو انتخاب کنید و حتما دلیلتون رو بگید
کلیر لیان
یاد کلیر به خیر
چرا نیست دیگه تو این شماره دارای جدید
تو ورونیکا عالی بود
یادعاشق دلخسته استیو به خیر...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
عمو، حزب باد آیا؟:-/:d
اسپنسر هم بره کشکشو بسابه! منم میگم اگر هنری تراویس همون نویسنده کتاب "بررسی تاریخچه طبیعت" نبود این کشف ویروس اصلا به ذهن اسپنسر خطور نمیکرد! تو کتاب صراحتا نوشته بود یه گیاه توی آفریقا وجود داره و اشاراتی به ویروس مادر شده بود. همون شهر زیرزمینی توی RE5!!! با اینکه از کریس خوشم میاد ولی توی RE6 مشروب خوردنش قابل قبول نیست+ماهیچه هاش آب رفته+ ذهن پریشان+به مانند آدمی حیران+...............:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر