بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
دوستانی که به هر دلیلی امکان بازدید از پیج ما براشون میسر نیست!

اطلاعات جدیدی از رزیدنت اویل 6 در مجله PSM :
حمید یه دونه ای...
:-*
پلیر ها میتوانند در حال دویدن به طرف سنگر شیرجه بروند و در حالی که به پشت به هدف هستند تیراندازی کنند.
بفرما... اونقدر گفتبم که RE بدیش اینه که در حال هدف گیری و شلیک، شخصیتمون حرکت نمیکنه که الان با یه Gears of War طرفیم...
:d
حوادث دردناکی که در زندگی کریس در طی ماموریتش در Lianshang چین رخ میدهد سبب میشود شخصیت کرس تغییر پیدا کند و مزموز تر و بدبین تر شود.
Jake Muller پسر وسکر یک مزدور مبارز در اروپا است و هدفش تامین مخارج خودش و مادرش است.
مادرش کیست آیا؟
اولین سناریو با لیان در یک دانشگاه اتفاق میافتد که تداعی کننده ی رزیدنت اویل های کلاسیک میباشد و اتمسفر پر تنش و ترسناک بازی از مهمترین المان هایی است که در این سناریو شاهد آن خواهید بود.
مبارزه در کنار تحصیلات آکادمیک...

سلام :D
به داش افشین گل...
کنسرت آماده نشده با بچه های Raccoon City یه سر بیایم...؟
;)

فقط می خواستم بگم لیان و کریس سرور وسکر هستن :D
کاریم از شما بر نمیاد :D
HAPPY HAPPY

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کارگردان رزیدنت اویل 6 Yoshiaki Hirabayashi اعلام کرد سیستم کنترلی بازی رزیدنت اویل 6 کمی تغییر کرده و مانند رزیدنت اویل 5 نیست.
او همچنین توضیح داد که رزیدنت اویل 6 مانند بازی قبلی یعنی رزیدنت اویل 5 یک اکشن کامل نخواهد بود و آنها سعی کرده اند تا توازن را در بازی بگونه ای حفظ کنند که رزیدنت اویل نه یک اکشن تمام عیار باشد و نه کاملا Survival Horror!
"ما نمیخواهیم یک اکشن کاملا خالص و مستقیم در روند بازی داشته باشیم ما همواره سعی میکنیم که یک تجربه ترسناک را به شما ارائه دهیم."

" این یک بازی ترسناک است و در آخر من فکر کردم که واجب است تا کنترل بای را آزاد تر بسازیم و آن را راحت تر و نرم تر کنیم بدین طریق شما میتوانید خودتان را در یک دنیای گستره تر تصور کنید."

" ولی این به آن معنی نیست که شما کنترل پلیر را از دست خواهید داد در واقع این چگونگی تجربه کنترل پلیر ها در دنیایی است که ما خلق کردیم را به شما نشان خواهد داد.

شروع بازی : لیان و هلنا بعد از کشتن رئیس جمهور به طرف سالن اصلی دانشگاه حرکت میکنند جایی که مهمانی بزرگی قبلا ترتیب داده شده بوده اما بدلیل یک فاجعه مهمانی بهم خورده است و مهمانان سالن را ترک کردند سناریو لیان بعد از حدودا پانزده دقیقه کات سنس آغاز میشود .
قبل از شروع شدن بازی لیان در قسمت پایینی سالن اصلی سایه ای را مشاهده میکند و آن را تا یک اتاق کوچک دنبال میکند در آنجا لیان مشاور رئیس جمهور را مشاهده میکند که در حال نگاه کردن به دخترش است به دلیل اسپویل بقیشو نمیگم که بعدش چه اتفاقی میفته خودتون حدس زدید حتما!

Sasaki. گفت ما سعی کرده ایم تا آن فضای ترسناک و دلهره آور اولین بازی رزیدنت اویل را در رزیدنت اویل 6 برای شما بازسازی کنیم . در سناریو لیان شما احساس ترس و اضطراب بیشتری را خواهید داشت!

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
حمید،ممنون از اطلاعات.ولی واقعا RE6 برای من کوچکترین جذابیتی نداره.چون یک بازی کاملا تجاریه.حضور کریس و لیون برای پونصدمین بار متوالی،سندی بر همین موضوع می باشد!
همین الآن ORC رو خریدم.ولی هنوز نصبش نکردم.الآن میخوام شروع کنم.فقط برام دعا کنید! :d

حمید،احیانا دختر مشاور رئیس جمهور زامبی نمیشه و به پدرش حمله نمی کنه؟:d از اسپویلر استفاده کردم ها!

rockstar 69

کاربر سایت
Aug 11, 2011
784
نام
علی محمد
حمید،ممنون از اطلاعات.ولی واقعا RE6 برای من کوچکترین جذابیتی نداره.چون یک بازی کاملا تجاریه.حضور کریس و لیون برای پونصدمین بار متوالی،سندی بر همین موضوع می باشد!
همین الآن ORC رو خریدم.ولی هنوز نصبش نکردم.الآن میخوام شروع کنم.فقط برام دعا کنید! :d

حمید،احیانا دختر مشاور رئیس جمهور زامبی نمیشه و به پدرش حمله نمی کنه؟:d از اسپویلر استفاده کردم ها!
نیما جان بهتره بازی نکنی چون که کلا از رزیدنت ایول ن امید میشی مثل خیلی ها.:((

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اوهوم اهم اووووه......
چقدر خاک! خاک تو حلقم!
خب منم ORC رو تموم کردم!:x>:d:-&
راستی این حالتی رو که با پلیسا بریم رو نداره؟:-/
لیون رو هم کشتم طبق سنت!:d

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
بابا اینقدرها هم که می گفتید بد نبود.دیگه زیادی شلوغش کرده بودین.من فکر می کردم چه خبره!ولی به نظر من برای یک نسخه ی فرعی قابل قبوله.فقط نشونه گیریش خیلی داغونه!هانترها هم که فوق العاده جون سخت تشریف دارن.تایرنت ها رو هم که دیگه حرفش رو نزن!
فقط می خواستم بدونم اون حالتی که با تیم ماموران دولت بازی می کنیم برای PC نیست؟توی اون سناریو،یک مرحله ای است که ماموران دولت،در فاضلاب با کلیر متحد میشن تا شری رو پیدا کنند!

جای تایرنت ها گیر کردم.خیلی سخته.دهنم رو مورد لطف قرار دادند!یکی راهنماییم کنه :(

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
بابا اینقدرها هم که می گفتید بد نبود.دیگه زیادی شلوغش کرده بودین.من فکر می کردم چه خبره!ولی به نظر من برای یک نسخه ی فرعی قابل قبوله.فقط نشونه گیریش خیلی داغونه!هانترها هم که فوق العاده جون سخت تشریف دارن.تایرنت ها رو هم که دیگه حرفش رو نزن!
فقط می خواستم بدونم اون حالتی که با تیم ماموران دولت بازی می کنیم برای PC نیست؟توی اون سناریو،یک مرحله ای است که ماموران دولت،در فاضلاب با کلیر متحد میشن تا شری رو پیدا کنند!

جای تایرنت ها گیر کردم.خیلی سخته.دهنم رو مورد لطف قرار دادند!یکی راهنماییم کنه :(

اون DLC هست نیما Spec Ops!

ویژگی های نسخه PC :

- آپگرید DirectX 11 برای نرم و روانتر اجرا شدن بازی
- تمام DLC های REORC که برای کنسول عرضه شده است برای ورژن pc نیز در دسترس خواهد بود. اسلحه ها لیاس ها در روز عرضه بازی یا کمی با تاخیر برای PC نیز در قابل استفاده خواهد بود در حالی که Echo Six Expansion Packs با اختلاف زمانی کمی نسبت به عرضه منتشر خواهد شد.
GFWL - online key activation فقط برای یک دفعه
و ساپورت از NVidia 3D vision

خب بچه ها من امروز بازی رو گرفتم الان نصبش تموم شد میرم بازی کنم و فردا میکم نظرمو ;)

یه سوال چرا وقتی میمیرم بعدش که بازی لود میشه دیگه صدای تفنگ ها نمیاد؟

آخرین ویرایش:

alfisisili

کاربر سایت
Mar 19, 2011
420
نام
محمد
من هنوز جای تایرنت ها گیر کردم!
DLC رو عشق است! :d

نیما من اینو بازی نکردم!جوابتو میخواستم با اس ام اس بدم ولی اس ام اسم نمیرسه بهت!فیلد میشه!
تو اس ام اس بهت گفتم که خوب هردوتاشونو بزن!:d
ولی هرچی میفرستم دلیورد نمیشه!

adam jensen89

کاربر سایت
Apr 11, 2012
5

برای xbox هم فکر کنم یه ماموریتی بود که با نمسیس انجام میدادی

---------- نوشته در 02:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:32 AM ارسال شده بود ----------

من یه ترینر دارم میخواین اپلود کنم؟

---------- نوشته در 02:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:35 AM ارسال شده بود ----------

اون DLC هست نیما Spec Ops!

خب بچه ها من امروز بازی رو گرفتم الان نصبش تموم شد میرم بازی کنم و فردا میکم نظرمو ;)

یه سوال چرا وقتی میمیرم بعدش که بازی لود میشه دیگه صدای تفنگ ها نمیاد؟

شاید ربطی به گرافیکت داشته باشه
بهترین عملکرد این بازی ram:4g گرافیک 2g vga از سری 200به بالای nvidia واسه همین من نصب نکردم

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
برای xbox هم فکر کنم یه ماموریتی بود که با نمسیس انجام میدادی

---------- نوشته در 02:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:32 AM ارسال شده بود ----------

من یه ترینر دارم میخواین اپلود کنم؟

---------- نوشته در 02:39 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:35 AM ارسال شده بود ----------

شاید ربطی به گرافیکت داشته باشه
بهترین عملکرد این بازی ram:4g گرافیک 2g vga از سری 200به بالای nvidia واسه همین من نصب نکردم

2 گیگ ؟ !!! چه خبر بابا من بتل 3 رو رو اولترا با همین GTX460 1 گیگ بازی کردم. به گرافیک ربط نداره صدا قطع میشه !

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
آره.اگه ممکنه آپلود کن.البته خودم الآن یک تیرنر دانلود کردم.ولی هموز امتحانش نکردم.

محمد،نصیحت به جایی بود.الآن دیگه یک ضرب می تونم بکشمشون! :d

آخرین ویرایش:

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
اون ترینری که دانلود کرده بودم رو استفاده کردم.درست بود.ولی سرشار از ویروس بود و کلا سیستم رو نابود کرد!یعنی الآن باید دوباره ویندوزم رو عوض کنم.به عبارت دیگه با خاک یکسان شدم!به خاطر رد کردن یک مرحله،کل سیوهای بازی هام و نرم افزارهایی که نصب کرده بودم پاک شدند.
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

این شکلک خیلی بامزه بود.همینجوری خواستم بذارمش: :gathering: (منم توی این اوضاع،وقت گیر آوردم!)

T.M.D.B.B

کاربر سایت
Oct 4, 2010
357
نام
اسفندیار
اون ترینری که دانلود کرده بودم رو استفاده کردم.درست بود.ولی سرشار از ویروس بود و کلا سیستم رو نابود کرد!یعنی الآن باید دوباره ویندوزم رو عوض کنم.به عبارت دیگه با خاک یکسان شدم!به خاطر رد کردن یک مرحله،کل سیوهای بازی هام و نرم افزارهایی که نصب کرده بودم پاک شدند.
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

این شکلک خیلی بامزه بود.همینجوری خواستم بذارمش: :gathering: (منم توی این اوضاع،وقت گیر آوردم!)
آخه مگه منتقد و فن hardcore رزیدنت اویل از ترینر استفاده میکنه؟؟؟؟/:)
این شکلکه منو یاد حامد و مجید و خودم میندازه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر