بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Hunk..Dead

کاربر سایت
Dec 8, 2010
24
شما با pc این رکورد رو زدی یا کنسول؟ آخه من تو کنسول کمبو 130 تا زدم ولی امتیازی که بهم داده پره پرش 300000 تا بوده
عجیبه
من هم با PS3 و هم با PC رکورد زدم ولی خوب این بالاترین رکوردم با PC بوده البته باید بگم که با کنسول رکورد زدن راحتره چون واقعا دکمه کیبورد اذیت میکنه
ولی خوب این به تمرین زیاد بستگی .

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
این کدوم بازی RE 5 هست؟ من تقریبا Re 5 رو چلوندم و همه ی بازی هاش رو تموم کردم اما اینکی رو یادم نمیاد ، این همون وقتیه نیست که بعدش یه هلیکوپتر میاد دونبالمون ، دو نفره هم میشه؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
اونایی که هنوز بازی نکردن برن رزیدنت اویل ریمیک رو بازی کنن که دیگه آخرشه.بهترین رزیدنت اویلی که تا حالا ساخته شده من که خیلی وقته تمومش کردم.

ogj0hzqfb6u60o9je5dp.jpg

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
حمید هی میایی میچزونی ماها رو ها آخه سیستم درست حسابی ای که ندارم کنسولشم ندارم پولشم ندارم برم ردیف کنم اگه یکی از اینا رو داری بده منم بازی کنم حالشو ببرم
:((:((:((:((:((

Hunk..Dead

کاربر سایت
Dec 8, 2010
24
این کدوم بازی RE 5 هست؟ من تقریبا Re 5 رو چلوندم و همه ی بازی هاش رو تموم کردم اما اینکی رو یادم نمیاد ، این همون وقتیه نیست که بعدش یه هلیکوپتر میاد دونبالمون ، دو نفره هم میشه؟
the mercenaries تو منوی خوده بازی وقتی بری شما هست و باید همه کاراکترهاش رو ازاد کنی که بهترینش Albert Wesker Midnight هست

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
آره رکوردیه !!!
همه رو باز کردم ، مثلا شوا 3 تا لباس داره ! جیل دو تا یه BSSA یه دونه هم همون بنفشه !!
درسته ؟ همینه دیگه ؟
وسکر هم دو تا لباس داره؟

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
Best Game Ever Made
yahoo_2.gif
yahoo_2.gif

مگه شما هم بازی نکردی هنوز ؟

سیستم قوی یا کنسول Game Cube یا پولشو که برم بخرم:d
اگه یکی از اینا رو بدی مشکل منم حل میشه و میتونم از remake حالی ببرم :d
(شوخی)

حامد جان سیستم خیلی قوی نمیخواد که فقط سی پی یوت 2 هسته ای باشه C2D باشه گرافیکتم 9800 خوبه.جواب میده .Battlefield 3 که نیست باز اینو بگی آره حتی سیستم منم کم میاره .:d

n85wmz3be3yed7vq052.jpg

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
حمید داغ دلمو تازه نکن
رم 2 گیگ باس 667 گرافیک 6600 256مگ cpu 1 هسته ای
سیستم برای 8 سال پیشه اون وقت تو با بتلفیلد 3 مقایسش میکنی؟ امید وار شدم به خودم و سیستم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر