بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
خدا خیرت بده نیما جان .... راک ایت جان جان بروبچ این تاپیک هر چه سریعتر این تاریخچه را به دست ما برسان ...
آمین ..... :d ;)

من با جفتش موافقم بیشتر با novel .... حالا نمیشه اینارو بذاری دانلود کنیم ببینیم چجوری هستند ؟
اگر وقت داری در راه رضای خدا و خوشحالی فنهای اویل همرو ترجمه کن دیگه ..... :d

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
سلام بر دوستان عزیزم
کتاب کمیک(novel) خیلی خوبه بذار ببینیم اخرش لیون با کی ازدواج میکنه؟و سرنوشت ویروس جی چی میشه البته از نظر داستان نویس کمیک؟خیلی سوال توی ذهنم هست که کمیک میتونه بهم جواب بده؟
در مورد فشنگ هایی که دست انت بیرکین بود اونجایی که توی دارک ساید لیون داره از انت بیرکین جدا میشه سه تا فشنگ دستشه که سرشون ابی رنگه ویکیشون طلاییه و میخواد قضیه رو تموم کنه اینجوری میگفت شاید مهم نباشه ولی یه سواله دیگه.
به نظر شما توی سری بعدی بازی اویل با زامبی روبرو میشیم یا یه بار دیگه با نمونه ای از انگل لاپلاگا مواجه میشیم؟یا هیچکدوم و الکس تونسته یا نمونه خیلی قوی و پیشرفته تر از ویروسهای جی و تی بسازه و روی نمونه های زنده امتحان کنه و bow های جدید بسازه؟
راستی این پروژه ساخت انسانهای همانند نمونه های واقعی چیه؟ توی اون تیکه از فیلمی که نیما گذاشته بود یه یارویی عین کریس به صندلی بسته شده بود.من فکر کنم الکس وسکر خیلی باهوشتر و زرنگ تر از البرت باشه ولی جنایت کارتر و پلید تر بودنشو نمیدونم.

آخرین ویرایش:

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
منم با novel موافقم اگر بتونی ترجمه کنی که عالی میشه ......
در مورد زامبی ها من فکر نکنم باز هم بتونیم ببینیمشون آخه همش شده انگل لاپلاگا و قویتر از این فکر نکنم دیگه به زامبی برسه بیشتر دارند شبیه انسان میشند یا شبهه انسان تا زامبی ....
در مورد اون دموی رزیدنت اویل منم موندم چرا یهویی دوتا کریس دیدم اول فکر میکردم دارم اشتباه میبینم بخاطر همین مطرح نکردم ببینم چطوریاست .... یکی اینو برام بازش کنه ..... ;;)

• Like
Reactions: {The Phenom}

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
از طرف من هم نول تاید میشه :D
راستی نزدیک به 50 صفحه توی این تاپیک نوشتم ولی یکی یه اعتبار نداده :D
تاپیک 9 تا موضوع داره :D واسههر پستش باید یه اعتبار بدین :D
ای نمک نشناس ها :D (شوخی بود :D)

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
سلام بر دوستان عزیزم
کتاب کمیک(novel) خیلی خوبه بذار ببینیم اخرش لیون با کی ازدواج میکنه؟و سرنوشت ویروس جی چی میشه البته از نظر داستان نویس کمیک؟خیلی سوال توی ذهنم هست که کمیک میتونه بهم جواب بده؟
در مورد فشنگ هایی که دست انت بیرکین بود اونجایی که توی دارک ساید لیون داره از انت بیرکین جدا میشه سه تا فشنگ دستشه که سرشون ابی رنگه ویکیشون طلاییه و میخواد قضیه رو تموم کنه اینجوری میگفت شاید مهم نباشه ولی یه سواله دیگه.
به نظر شما توی سری بعدی بازی اویل با زامبی روبرو میشیم یا یه بار دیگه با نمونه ای از انگل لاپلاگا مواجه میشیم؟یا هیچکدوم و الکس تونسته یا نمونه خیلی قوی و پیشرفته تر از ویروسهای جی و تی بسازه و روی نمونه های زنده امتحان کنه و bow های جدید بسازه؟
راستی این پروژه ساخت انسانهای همانند نمونه های واقعی چیه؟ توی اون تیکه از فیلمی که نیما گذاشته بود یه یارویی عین کریس به صندلی بسته شده بود.من فکر کنم الکس وسکر خیلی باهوشتر و زرنگ تر از البرت باشه ولی جنایت کارتر و پلید تر بودنشو نمیدونم.

جی ویروس جان novel یعنی رمان ! و یه دونه عکسم نداره و طولانی تر از کمیک هست کمیک قصه رو با عکس تعریف می کنه و معمولا کوتاه

آخرین ویرایش:

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
اعتبارم کجا بود.حالا از این به بعد.

برای چی‌ از این به بعد؟؟؟!!! احد این همه زحمت کشیده، اون وقت شما هیچ اعتباری بهش ندادید؟؟؟!!!! خیلی‌ عجیب؟!؟!؟!

فنهای متال گیر بی بخارن یا شماها بخارپزین ؟! :D
مورد ۱ :D

برای اینکه زیاد اسپم نشه بگم اون باصطلاح غول RE3 که اسمش مثل اینکه Nemesis بود خفن ترین و خوف انگیزترین غولی بود که توی یه بازی کامپیوتری دیدم هروقت حین بازی میدیدمش دستام میلرزید!!! نصف رودش تو صورتش بود اگه درست یادم باشه:d

=))=))=))

راستی‌ G-Virus اون آواتاری که برات گذشتم یه پیش نمایش بود :D اول باید روش کلیک کنی‌ تا تصویر اصلی‌ بالا بیاد بعد دانلودش کنی‌ :D

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
بابا دعوا نکنید حالا که احد برگشته بعدم اعتبار اینجا داخل فروم که نمیشه داد چنین سیستمی وجود نداره که ...
راستی نیما زحمت کشید تاریخچه برای من فرستاد و منم الان براتون میفرستم ....
فقط اینو بگم خیلی زحمت کشیده براش و همچنین rockit عزیز هم همینطور ....
خواهشا به حرف نیما گوش فرا دهید و جایی نذارید و یا فعلا به کسی ندید .... مرسی .....
من که دادم کپی رنگی لیزری بگیرند ببرم صحافی کنم نگهش دارم ..... :d

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
[
راستی‌ G-Virus اون آواتاری که برات گذشتم یه پیش نمایش بود :D اول باید روش کلیک کنی‌ تا تصویر اصلی‌ بالا بیاد بعد دانلودش کنی‌ :D[/QUOTE]
یخ کنی چرا زود تر نگفتی من تازه اومدم به این تایپک زیاد با طرز کار این تایپک اشنایی ندارم . حالا تو هم هی سر به سرمون بذار و سوژه خنده بده به این و اون.ولی بابت اواتار هم ممنون خیلی دنبال این عکس گشتم و پیدا نمیکردم.همین سایز هم کافی بود و کار مارو راه انداخت
راک ایت ممنون که بهم گفتی خداییش نمیدونستم کمیک و نوول با هم فرق دارن

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
کار ترجمه رو شروع کردم البته comic رو ترجمه می کنم چون کوتاه تر زود تموم میشه اگه بچه ها استقبال کردن برم بیفتم رو novel!>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر