بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
نگاه کن ..... دو روز ما نبودیم تاپیک چه شیر تو شیر شد ...... بحث سر همه چی هست الا موضوع خود تاپیک .. :d
نیما بیا این قضیه شخصیتهای اصلی جان ما تموم کن اینقدر گیر نده بهشون کچلمون کردی ..... ;;):p
من هنوز نظرمو نگفتم ..... بذار منم بگم ..... از نظر خودم من شخصیتهارو بر اساس دو موضوع تقسیم بندی میکنم ..... یک از نظر داستان و کلا روند داستانی بازی و دو بر اساس خود بازی و گیم پلی و این چیزا .....
از نظر داستان خب معلومه بنیانگذاران اصلی شرکت آمبرلا و همین ویروس تی منظورمه اگر اینا نبودند اصلا این قضایا اتفاق نمی افتاد .... در مورد بازی هم خب بر اساس حس احساسی من همرو انتخاب میکنم اما از نظر حس منطقی میگم که اول از همه آلبرت وسکر مهمترین شخصیت بازی هستش و بیشتر قضایا زیر سر همین آدم نامرد روزگاره ..... ;;) بعد من کریس ردفیلد و بعدش هم کلیر رو انتخاب میکنم ..... در مورد جیل والنتاین و لیون اس کندی نمیدونم کدوم مهمتر میشند پس اینارو با هم انتخاب میکنم ...... :) ولی در مورد بقیه شخصیتها نمیدونم جزو گروه اصلی بذارم یا اینکه گروه ثانویه بگم بهشون آخه یهو میبینی همین آیدا یا ربکا یا هانک از تمام این شخصیتها مهمتر درمیاند ...... این هم از نظر من تقدیم به برادر نیما .....
نیما جون دلم میخواست آواتارمو برگردونم به عشقم جیل والنتاین ولی چه کنیم که خراب رفیقیم دلم نیومد عوضش کنم ..... :d
سوال دیگه ای نیست جواب بدیم ؟ ؟؟ ؟ ؟ ؟ ؟
راستی نیما جان کلیر ردفیلد این تاریخچه را حاضر کن مردیم از بس تو خماری موندیم ..... :d

نیما ردفیلد

کاربر سایت
Sep 22, 2009
454
نام
نیما
در سایتی که گفتم تمام طرفداران رزیدنت اویل جمع میشن و ما میتونیم نظرات خودمون رو در ابعاد گسترده تری ارائه کنیم.در ضمن اینکه مثل همیشه هوای هم رو داشته باشیم و نذاریم که کسی به نظراتمون توهین کنه.مثل من که فعلا اونجا هیچ حامی ندارم و هر چی میگم سریع همه بر علیه من جبهه میگیرن.البته تعداد زیادی نظر سنجی مثل محبوب ترین شخصیت،بهترین داستان و .... هم در اون سایت هست که بهتره توی اونا هم شرکت کنید.البته منظورم این نیست که تاپیک خودمون بخوابه.ما هنوز هم یک تیم هستیم و حرف های خودمونی ترمون رو اینجا می زنیم.
اون تاریخچه رو هم قرار شد که به صورت تیکه تیکه توی اون سایت بذارم.ولی برای شما همین امروز فردا به صورت کامل در پیام خصوصی ارسال می کنم.
آرین جان دمت گرم.هم برای جواب سوال و هم برای آواتورت.خرابتم.
راستی ببینید این لینک کار میکنه یا نه؟

http://www.residentevil.ir/index.php?topic=616.0

من کلیرش رو می خوام.میشه اگه دانلودش کردید برای من هم بذارید؟

g-virus

کاربر سایت
Aug 21, 2010
247
نام
هادی
ALBERT WESKER

b-)سلام بر بچه های کار درست تایپکb-)
:d:d:d:d:d:d:d:d برای جواب به ید طولا
اقا یه سوال این resident evil remake چیه قضیش فرقی داره با نسخه های دیگه ؟من تازگیا تصمیم گرفتم هر جوری شده اویل 3 رو نصب کنم و بازی کنم ولی اگه یه جاییش گیر افتاد و جلوتر نرفت چیکار کنم دفعه قبل هم همینطور شد:(:(
یه سوال سخت اون فشنگ هایی که دست انت بیرکین بود چی بود فکر کنم رنگشون فرق داشت ؟
جالا یه نظر سنجی از طرف من به نظر شما نمسیس سخت جون تر بود یا تالوس در کل کشتن کدوم یکی سخت تر بود.
به نظر من نمسیس حیلی سخت تر و اعصاب خوردکن تر بوده تا تالوس
و یه سوال دیگه سخت ترین مبارزه ای که با غول ها و کلا تایرنتها و افراد حقیقی وحقوقی در این بازی داشتید کدوم بوده؟
جواب من اون غول اویل 5 باید با مسلسل داخل ماشین به طرفش شلیک میکردی ومیکشتیش از همه سختتر بود که توی اویل 4 لیون به تنهایی و به سلاح های سبکتری به راحتی میکشتشون اونم دوتایی گاهی.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
b-)سلام بر بچه های کار درست تایپکb-)
:d:d:d:d:d:d:d:d برای جواب به ید طولا
اقا یه سوال این resident evil remake چیه قضیش فرقی داره با نسخه های دیگه ؟من تازگیا تصمیم گرفتم هر جوری شده اویل 3 رو نصب کنم و بازی کنم ولی اگه یه جاییش گیر افتاد و جلوتر نرفت چیکار کنم دفعه قبل هم همینطور شد:(:(
یه سوال سخت اون فشنگ هایی که دست انت بیرکین بود چی بود فکر کنم رنگشون فرق داشت ؟
جالا یه نظر سنجی از طرف من به نظر شما نمسیس سخت جون تر بود یا تالوس در کل کشتن کدوم یکی سخت تر بود.
به نظر من نمسیس حیلی سخت تر و اعصاب خوردکن تر بوده تا تالوس
و یه سوال دیگه سخت ترین مبارزه ای که با غول ها و کلا تایرنتها و افراد حقیقی وحقوقی در این بازی داشتید کدوم بوده؟
جواب من اون غول اویل 5 باید با مسلسل داخل ماشین به طرفش شلیک میکردی ومیکشتیش از همه سختتر بود که توی اویل 4 لیون به تنهایی و به سلاح های سبکتری به راحتی میکشتشون اونم دوتایی گاهی.

سلام :D

1- بله فرق داره. یک روال داستانی جدید که در برگیرنده ی ساخته شدن عمارت و وقایعی که بر سر خانواده ی معمار این عمارت و خودش میاد با داستان بازی اضافه شده. :D

2- اگه جایی گیر کرد و نرفت کمکت میکنیم تا گیر نکنی :D

3- توضیح :D

4- نمسیس :D چون در 4 حال گوناگون دیده میشه. کلا این موجود با مردن مشکل داشت.:D

5- نمسیس. اونم چون اون موقع تازه وارد دنیای بازی شده بودم. :D

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
درمورد این ماد ها گفتم که ماد زیاد هست مثلا برای تغییریا اضافه کردن اسلحه و... من این ماد هارو 2یال ژیش یا بیشتر یه جا دیدم(البته نه همشو) اونجا اسلحه هم داشت. اگه کسی همشو داره با پچ گرافیک بازی اگه بریزه رو یه دی وی دی خریدارم.
در مورد دوچرخه بنده آمار تلفاتم مدتیست که بسیار پایین آمده در حد صفر حالا جوب چیه بابا کامیونی چیزی حداقل
این فیلم جدیده ی اویلم دیدم اشکن و ایناش بد نبود ولی اصلا این زنه حس قهرمانی نداره موسیقیشم که متمایز از سری هایه دیگس باز هم چنگی به دل نمیزنه در نهایت هم نمی دونم این یارو رو از کجا ژیدا کردن بیاد جای وسکر بازی کنه راستی از اویل4هم کژی کردنا اون جایی که وسکر از دهنش یه چیزی در میاد(چیه رو نمیدونم)که میشه آخر اویل4 و سدلر در ادامه باز هم آبروی وسکر رفت البته اگه مرده باشه(عمرا)ولی موقع جاخال دادن اون حس بی تفاوتیش عالی بود ولی مثلا اون اول وقتی داره فرار می کنه انگار ترسیدو....
در ادامه یک جوون مردی هست که یه کالکشن کامل از اویل داشته باشه یه فلش بهش بدیم اویلای قدیم رو هم بریزه؟؟؟
شما ددایم بازی کردی اونم لامسب غولای ناجوری داره آوت بریک هم در سطح سختش یه زامبی هم بیاد در میری

در مورد اون سایت نمیدونم چرا ولی اصلا باهاش حال نمی کنم حوصله داشتم یه سری می زنم فجیح در بند درس و مشقم واصلا وقت ندارم

در مورد تاریخچه جون مادرت pdf اش کن دان کنیم هرچند وقت یه بار یه کم بخونیم اذیت نکن بابا این جوری که همش صفحه این ور واون ور کنیم که نمیشه
dead rising هم یکش یه چیزی دوش خیلی بی خودی در ضمن کلا بی خوده

یک سوال مهم آیا اویل3 نسخه ی کنسل شده داشته؟؟؟چون من توی بازی چندتا آیتم پیدا کردم که توی بازی اصلا کاربرد ندارن مثلا 2یا3تا اسلحه ی sigpro که نمیشد استفادشون کرد

در مورد راه مخفی و رد نکردن و نگرفتن بعضی آیتم ها میشه ولی باز به بازی بر میگرده مثلا گفتم که از اول بازی به جیل (اویل3) لاک پیک رو دادم و به اداره ی پلیس نرفتم وقتی اون در رو باز کردم وارد یه بوتیک لباس فروشی شدم که نه راه پیش داشت نه راه پس یا مثلا همون اول که رفتم تو قطار روغن و فیوز رو داشتم وقتی استفادشون کردم و قطار رو راه انداختم بازی طبق داستان پیش رفت یعنی جیل گفت نیکلای مرده
یا مثلا وقتی جیل ویروسی شد کلی د هایه ژارک رو به کارلوس دادم ورفتم توی ژار تا یه جایی رفتم برگشتم دیدم بیمارستان منفجر شده اما شخصیت من کارلوس بود وبا کارلوس تا ته بازی رفتم ومثلا یه جا دوتا کارلوس باهم حرف میزدن یکی به اون یکی می گفت جیل!!! جلوترهم رفتم تویه اتلق یه رادار(شبیه موبایل)بود برداشتم هشدار داد رفتم و نمیسیس رو کشتم وتمام لازم به ذکره که من با اون یارو کرم که توی پارک میاد یا اون جاهایی که جیل طرف اداره ی پلیس زیر ژاش خالی میشه رو اون بار ندیدم یا دمویی که نشون میده نمیسیس تیکه تیکه میشه یا به عبارتی کلا اون تیکه و...
یک سوال کمی تا قسمتی مهم رابطه ی اون بارو توی re:survivor با لیان چیه؟؟
در ضمن نیما اونم اسمش آیدا بود
در مورد تلفظ اسم لیان من فکر می کنم که لی آن (Le on) حالا باز مطمئن نیستم
در مورد غلط اکلایی هم ببخشید اگه جایی اشتباها ژ دردید پ بوده
دیگه یادم نیست
خداحافظ
یاعلی

آخرین ویرایش:

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
سلام مجدد به نیما جان و برادر احد که بالاخره برگشت و روحمونو شاد کرد ....:d ;)
امیدوارم ایندفعه دیگه همینطوری نذاره و بره .... بابا اگر ماها نباشیم کی میخحواد این رزیدنت اویلو کالبدشکافی کنه آخه برادر احد ؟=((
نیما جان حیف که هنوز اینترنت من وصل نشده وگرنه حال همرو میگرفتم ... کی جرات میکنه بر علیه نیما یا احد یا دوستان دیگه جبهه گیری کنه ؟ )x نیما جان به محض اینکه وصل شد میپرم میام برای حال گیری بچه فنچ ها ....
راستی بابت تاریخچه ممنون بفرست که بدجوری تو خماتری هستم شدید ..... بابت جواب و آواتار هم قابلی نداشت بالاخره باید یه چیزی میگفتیم دیگه ..... ;;)
برادر ویروس جی عزیز در مورد سوالت به نظر من یکی این نمسیس سخت بود یکی هم غول آخر رزیدنت اویل 2 لعنتی یجا نمیمونه هی میپره اینور اونور اعصاب میریزه به هم ....

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
سلام مجدد به نیما جان و برادر احد که بالاخره برگشت و روحمونو شاد کرد ....:d ;)
امیدوارم ایندفعه دیگه همینطوری نذاره و بره .... بابا اگر ماها نباشیم کی میخحواد این رزیدنت اویلو کالبدشکافی کنه آخه برادر احد ؟=((
نیما جان حیف که هنوز اینترنت من وصل نشده وگرنه حال همرو میگرفتم ... کی جرات میکنه بر علیه نیما یا احد یا دوستان دیگه جبهه گیری کنه ؟ )x نیما جان به محض اینکه وصل شد میپرم میام برای حال گیری بچه فنچ ها ....
راستی بابت تاریخچه ممنون بفرست که بدجوری تو خماتری هستم شدید ..... بابت جواب و آواتار هم قابلی نداشت بالاخره باید یه چیزی میگفتیم دیگه ..... ;;)
برادر ویروس جی عزیز در مورد سوالت به نظر من یکی این نمسیس سخت بود یکی هم غول آخر رزیدنت اویل 2 لعنتی یجا نمیمونه هی میپره اینور اونور اعصاب میریزه به هم ....

aryan_17_bahal

کاربر سایت
Mar 7, 2009
172
نام
آرین
برادر rockit عزیز حواسم نبود جوابتو بدم ببخشید ....
نمیدونم دقیقا چندتا comic book از رزیدنت اویل بیرون اومده .....
اگر میخوای برای ترجمه زحمت بکشی لااقل زحمت همرو بکش چیزی از دستمون در نره اینطوری بهتره ....

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آقا شما و این تاپیکتون رمز موفقیتتون چنده :d که هنوز سوژه برای گفتن دارین
اون تاپیک متال گیر با اونهمه داستان و ماجرا دیگه داره خاک میخوره اینجا هنوز زندگی جریان داره... !
فنهای متال گیر بی بخارن یا شماها بخارپزین ؟!:d

برای اینکه زیاد اسپم نشه بگم اون باصطلاح غول RE3 که اسمش مثل اینکه Nemesis بود خفن ترین و خوف انگیزترین غولی بود که توی یه بازی کامپیوتری دیدم هروقت حین بازی میدیدمش دستام میلرزید!!! نصف رودش تو صورتش بود اگه درست یادم باشه :d

آخرین ویرایش:

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
mgs که آخر بازی خودم هم فنش هستم ولی تو تاپیک بحث درست پیگیری نمیشه و به یه رهبر نیاز داره مثل نیما یا احد!!
در مورد comic book هم بگم 5 تا شماره داره که از شماره 3 به بعد داستانش با بازی فرق داره!
ولی novel همون داستان اصلی با قسمت های اضافی!
حالا شما با novel موافقید یا comic book؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر