بحث و تبادل نظر در مورد سری Resident Evil

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
عجب اپیزودی بود!:d و عجب نکته هایی یافت شد:d
اول از همه اینکه اسم ویروس، T-Phobos هست که با تغییراتی توی ویروس T اعمال شده و به دست اومده. به خاطر همین هست که اینا گاز میگیرن و رفتاری مثل زامبی ها دارن.
Phobos از واژه Phobia مشتق شده که به ترس عجیب و غیر عادی از هر چیزی اطلاق میشه. وقتی میگم همه چیز یعنی همه چیز:d ترس از دیوار، ترس از آب، ترس از پرنده ها و ...
ویروس تنها در صورتی فعال میشه که حریف به شدت بترسه.
تمامی افرادی که روشون آزمایش شده بود مردن به خاطر اینکه نتونستن به ترسشون غلبه کنن.
به نظرم ناتالیا تونسته بر ترسش غلبه کنه. رفتارش موقع دیدار با کلیر مویرا با موقع دیدار با بری فرق میکنه. دفعه اول میترسه ولی دفعه دوم نمیترسه.
Neil دست بندش سبزه!:d یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست.
به نظر میاد جزیره توی کشور روسیه هست.
اونی که آخر سر نشون میده خیلی شباهت به لیزا تروور میده:d تا اونجایی که یادمه لیزا نامیرا شده بود:d
و بالاخره الکس وسکر!:bighug::d اپیزود بعدی کاملا معمایی هست و خیلی دوست دارم بدونم چی میشه:d

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,608
اول از همه اینکه اسم ویروس، T-Phobos هست که با تغییراتی توی ویروس T اعمال شده و به دست اومده. به خاطر همین هست که اینا گاز میگیرن و رفتاری مثل زامبی ها دارن.
Phobos از واژه Phobia مشتق شده که به ترس عجیب و غیر عادی از هر چیزی اطلاق میشه. وقتی میگم همه چیز یعنی همه چیز:d ترس از دیوار، ترس از آب، ترس از پرنده ها و ...
تمامی افرادی که روشون آزمایش شده بود مردن به خاطر اینکه نتونستن به ترسشون غلبه کنن.
به نظرم ناتالیا تونسته بر ترسش غلبه کنه. رفتارش موقع دیدار با کلیر مویرا با موقع دیدار با بری فرق میکنه. دفعه اول میترسه ولی دفعه دوم نمیترسه.
اونی که آخر سر نشون میده خیلی شباهت به لیزا تروور میده:d تا اونجایی که یادمه لیزا نامیرا شده بود:d
و بالاخره الکس وسکر!:bighug::d اپیزود بعدی کاملا معمایی هست و خیلی دوست دارم بدونم چی میشه:d
اونی که آخر نشون میدن فکر کنم الکس باشه . چون عکسهای تغییر شکلش هم در رفته
3qs7p1vi0zrf7di59fv3.jpg

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
چرا نسخه بلک باکس اپیزود دوم انقدر حجمش کمه 1 گیگه؟ مگه بازی نیم ساعت گیم پلی داره این اپیزودش؟ :| اپیزود قبلی بلک باکسش 2.5 گیگ بود.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بخشای مختلف رو داشتم زیر و رو میکردم تا یه تاپیک فعال برای بازی پیدا کنم که یه دفعه چشمم خورد به اینجا :D

فعلا اپیزود اول رو تموم کردم و خب تا اینجاش واقعا از بازی خوشم اومده (خیلی خیلی بیشتر از اونی که فکرش رو میکردم :D )

حالا خود بخش داستانی به کنار، این Raid Mode بازی عجب چیز فوق العاده ایه :x بعد از تموم کردن اپیزود اول رفتم یکم بازیش کنم ببینم چیه، به خودم اومدم دیدم 5-6 ساعته سرگرمم کرده و هنوز ازش خسته نشدم! امیدوارم از اینجور بخش ها توی سایر بازی های کپکام هم ببینیم :D

برم اپیزود 2 رو بازی کنم بعد بیام در مورد داستانش یکم حرف بزنم :D

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
نام
شادی

خیلی زیبا تحلیل کردی نام ویروس رو.
دقیقا! سبز معنا نداره. دستبند الکس هم سبزه! (تو تصاویر)
الکس و اون برج رو کلیر به اون روز انداخته؛ اما سر خودش چی اومده خدا می‌دونه!
نوشته‌ها روسی ان؛ آره باید حوالی روسیه باشه.

داستان لا به لای فایل‌ها:
الکس وسکر برای رونق جزیره اومده و اعتماد همه رو به شدت جلب کرده. جزیره رو رونق داده و کاری برای مردم در معادن فراهم کرده. با این که مردها کم کم ناپدید می‌شدن و خبری از هیچ‌کدوم نمی‌شده، زن‌ها ایمان‌شون رو تا آخرین لحظه به الکس وسکر نگه داشتن. امیدوارن حالا که یک بار همه چیز رو درست کرده، باز هم می‌تونه اوضاعو رو به راه کنه.

داستان این شماره روح‌مو جلا داد. فکر نمی‌کردم شاهد چنین نبوغی اونم در سری RE باشم. شش ماه فاصله زمانی بین سناریو کلیر و بری اوج این نبوغ در گیم پلی بود. حالا دلایل کافی و قانع کننده‌ای برای نبودن موجودات اوروبوروس یا زامبی‌ها در سناریوی کلیر می‌تونیم داشته باشیم. کل برنامه‌ها در سناریوی بری از بین رفته و حتی الکس وسکر دیگه در هیبت انسان نیست. اینو می‌شد از صداش زمان تماشای بری فهمید و منتظر شمایل جدیدش بود.
نبوغ عجیبی رو در این داستان دیدم. افرادی که از هیچ داستان بزرگ "رولیشنز" رو ساختن، حالا پیشینه‌ی کل سری رو در دست گرفتن و بهترین و زیباترین داستان ممکن رو برای اتمام سری RE نوشتند.
از هیبت جدید الکس وسکر راحت می‌شه فهمید که کارش همین‌جا تمومه و قرار نیست به شخصیت بی‌خود جیک مرتبط بشه. چیزی که بعد از RE6، حاضر بودم با همه شرط ببندم اتفاق میافته! الکس به 7 کشیده می‌شه و جیک می‌شه یک شخصیت مهم!!
تیم رولیشنز جلوی این فاجعه رو با زیباترین حرکت ممکن گرفت. عرضه‌ی این شماره بعد از 6، چقدر منو به یاد عرضه‌ی 5 بعد از 4 انداخت!
حیف از نامش که از Enhanced Veronica تبدیل شد به Revelations 2! (روزگاری چقدر سعی در اثبات این حرف داشتم!)

چرا نسخه بلک باکس اپیزود دوم انقدر حجمش کمه 1 گیگه؟ مگه بازی نیم ساعت گیم پلی داره این اپیزودش؟ :| اپیزود قبلی بلک باکسش 2.5 گیگ بود.
حمید، فقط نسخه‌ی کدکس رو بگیر. کل اشکالات اپیزود اول، کل لگ‌ها و ایرادات بازی حل شده. من که اپیزود اول رو با تنظیمات پایین مشکل داشتم، برای این تونستم کل تنظیمات رو بالا بذارم و بهترین تجربه رو داشته باشم. شکن و همینو بگیر.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
خیلی زیبا تحلیل کردی نام ویروس رو.
دقیقا! سبز معنا نداره. دستبند الکس هم سبزه! (تو تصاویر)
الکس و اون برج رو کلیر به اون روز انداخته؛ اما سر خودش چی اومده خدا می‌دونه!
نوشته‌ها روسی ان؛ آره باید حوالی روسیه باشه.

داستان لا به لای فایل‌ها:
الکس وسکر برای رونق جزیره اومده و اعتماد همه رو به شدت جلب کرده. جزیره رو رونق داده و کاری برای مردم در معادن فراهم کرده. با این که مردها کم کم ناپدید می‌شدن و خبری از هیچ‌کدوم نمی‌شده، زن‌ها ایمان‌شون رو تا آخرین لحظه به الکس وسکر نگه داشتن. امیدوارن حالا که یک بار همه چیز رو درست کرده، باز هم می‌تونه اوضاعو رو به راه کنه.

داستان این شماره روح‌مو جلا داد. فکر نمی‌کردم شاهد چنین نبوغی اونم در سری RE باشم. شش ماه فاصله زمانی بین سناریو کلیر و بری اوج این نبوغ در گیم پلی بود. حالا دلایل کافی و قانع کننده‌ای برای نبودن موجودات اوروبوروس یا زامبی‌ها در سناریوی کلیر می‌تونیم داشته باشیم. کل برنامه‌ها در سناریوی بری از بین رفته و حتی الکس وسکر دیگه در هیبت انسان نیست. اینو می‌شد از صداش زمان تماشای بری فهمید و منتظر شمایل جدیدش بود.
نبوغ عجیبی رو در این داستان دیدم. افرادی که از هیچ داستان بزرگ "رولیشنز" رو ساختن، حالا پیشینه‌ی کل سری رو در دست گرفتن و بهترین و زیباترین داستان ممکن رو برای اتمام سری RE نوشتند.
از هیبت جدید الکس وسکر راحت می‌شه فهمید که کارش همین‌جا تمومه و قرار نیست به شخصیت بی‌خود جیک مرتبط بشه. چیزی که بعد از RE6، حاضر بودم با همه شرط ببندم اتفاق میافته! الکس به 7 کشیده می‌شه و جیک می‌شه یک شخصیت مهم!!
تیم رولیشنز جلوی این فاجعه رو با زیباترین حرکت ممکن گرفت. عرضه‌ی این شماره بعد از 6، چقدر منو به یاد عرضه‌ی 5 بعد از 4 انداخت!
حیف از نامش که از Enhanced Veronica تبدیل شد به Revelations 2! (روزگاری چقدر سعی در اثبات این حرف داشتم!)

حمید، فقط نسخه‌ی کدکس رو بگیر. کل اشکالات اپیزود اول، کل لگ‌ها و ایرادات بازی حل شده. من که اپیزود اول رو با تنظیمات پایین مشکل داشتم، برای این تونستم کل تنظیمات رو بالا بذارم و بهترین تجربه رو داشته باشم. شکن و همینو بگیر.

من با نسخه بلک باکس اپیزود 1 رو روی آخرین تنظمیات بدون هیچ مشکلی رفتم :) آخه زوردم میاد 9 گیگ دانلود کنم وقتی چیزی رو دارم :|

میدوارم از اینجور بخش ها توی سایر بازی های کپکام هم ببینیم :biggrin1:

خدا نکنه :D

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
****************پست بسیار مهم 1******************

(لطفا همه کامل بخونند!)

[FONT=&amp] سلام به همه.در کمال تعجب هر دو اپیزود بازی روی سیستمم نصب شد و خیلی سریع تمومش کردم![/FONT]:)

[FONT=&amp]رزیدنت اویل 5 داستان عظیمی داشت.ولی از لحاظ آتمسفر و حال و هوای رزیدنت اویل تعطیل بود.ولی این نسخه هم داستانش شاهکاره و هم از لحاظ آتمسفر،پس از سالها واقعا یک رزیدنت اویل به تمام معنا رو به نمایش گذاشت.نباید انتظار 2 یا ریمیک رو ازش داشته باشیم.بلکه باید با چند نسخه ی اخیر سری مقایسش کرد.بی جرات میتونم بگم که در دهه ی اخیر،این عنوان در سری رزیدنت اویل بی همتاست![/FONT]

[FONT=&amp]درباره ی داستان هم هیچی نمیگم.چون قبل از ریلیز بازی همشو گفتم.الآن فقط شاهد تحقق یافتن همونا هستم[/FONT]!
[FONT=&amp];)مسئله ای که بعضی از دوستان هم بهش اشاره کردن و همینجا ازشون تشکر میکنم!:x
[/FONT]
[FONT=&amp]به به،حالا خوبه من فقط دو هفته تاپیک نبودم.ببین چه بحث هایی که اینجا راه نیفتاده!:d
[/FONT]

[FONT=&amp]واقعا خوش به حالتون که اینقدر خندیدید.فکر کنم تاپیک روزهای خیلی خوبی رو گذرونده!:))آخه چرا دقیقا همین چند روز من نباید میبودم؟
yahoo_20.gif
البته فکر کنم علت ایجاد این خنده بازار هم دقیقا همین غایب بودن من بوده.پس بازم میرم یک مدت نمیام تا شما بخندین!
yahoo_21.gif
فقط به عشق شما دوستان گلم!
yahoo_8.gif

واقعا دلم به حال این بنده ی خدا میسوزه.فقط وقتی چشم من رو دور دیده،جرات کرده بیاد حرفاشو بزنه.پس معلوم شد که ماجرای یک ماه یک ماه غیب شدن به بهانه ی وقت نداشتن و کار و.....هم کشک بوده.چطور این روزا که من نبودم وقت داشته بیاد و کامل حرفاشو بزنه؟ولی همین که جرات نمیکنه وقتی من هستم عرض اندام کنه براش کافیه و از صد تا فحش بدتره.واقعا ترحم برانگیزه![/FONT]

[FONT=&amp]البته من میدونم این سوز از کجاست.اگه منم بودم و تمام فرضیات کسی که باهش مخالفم درست درمیومد همین کارو میکردم.حقیقت همیشه تلخه.ایشون به حساب خودش دست پیش زده.برای درنیومدن گند حرفاش اومده گفته نیما شانسی حرفاش درست دراومده.حالا خوبه همه دیدن که برای تمام حرفام،از خود داستان دلیل میاوردم و دقیقا هم با همون دلایل فرضیاتم درست دراومد.حالا جالبه که اومده یک عکس خیالی که مدتها پیش فن ها برای الکس وسکر درست کرده بودن رو گذاشته برای آواتارش (البته اگه همین الآن عوضش نکنه!:d) مثلا میخواد بگه من هنوز سر حرفم هستم که الکس مذکره.اونم وقتی که هویت الکس کاملا تایید شده!=))خداییش این کارش خیلی بامزه بود و باعث شد توی این درگیری های زیادم،یک دل سیر بخندم.همه برای درنیومدن گند حرفاشون میان نظزات قبلیشون که اشتباه دراومده رو انکار میکنن.اونوقت ایشون حتی بعد از اشتباه دراومدن حرفاش هم واسه ی کم نیاوردن روشون اصرار داره.مثلا خیر سرش خواسته دست پیش بزنه!:))ولی گذشته از این حرفها،خداییش توی هر تاپیکی حداقل یکی از این افراد برای تنوع لازمه!:d
[/FONT]

[FONT=&amp]حالا جالبه که دوست خوبم علی و بقیه،چه درباره ی من و چه درباره ی داستان،کلی براش دلیل و مدرک آوردن.بعد حتی به یکیشون هم جواب نداده.فقط هر بار میاد همون حرفای قبلیش رو تکرار میکنه.چون حرف منطقی جواب نداره.الآنم حتما باز میاد میگه خودم نخواستم جواب بدم.بله.بله.قطعا همینطوره!:))فقط یاد داره الکی هندونه زیر بغل بقیه بذاره تا مثلا طرفش رو بگیرن که البته بنده ی خدا همیشه هم در این زمینه ناموفقه!:))چون دقیقا از کسانی مایه میذاره که خودش هم میدونه نظرات و طرز فکرشون،کاملا مثل من هست!=))البته توی این سایت،به جز ایشون همه از همین دسته هستن!;)
[/FONT]

[FONT=&amp]بعد اومده گفته نیما حتی یک مقاله هم نخونده و فقط چهار تا سایت فارسی رو دیده.بله،دوست عزیز.من مقاله نمیخونم.چون خودم نه تنها مقاله بلکه کتاب مینویسم.بعدشم مگه مریضم برم مقاله بخونم؟منبع تمام مقاله ها خود بازی و فایل های اون هست.وقتی که خودم مستقیما به منبع اصلی دسترسی دارم،مگه بیمارم برم نقد اشخاص دیگری رو بخونم؟اونم اشخاصی که حتی معلوم نیست درکشون از داستان درسته یا نه.یا اومده گفته نیما رزیدنت اویل رو با شیطان پرستی مقایسه میکنه.حداقل یک چیزی نمیگه که بقیه باور کنند.چند وقت پیش یک نفر اومده بود ویدئویی درباره ی نمادهای فراماسونری در رزیدنت اویل گذاشته بود که من فقط گفتم که واقعا منطقی بوده و بعضی از نمادهاش واقعا جای هیچ بحثی نمیذاره.هیچکس هم نمیتونه این رو انکار کنه.این موضوع هم مختص رزیذنت اویل نیست و ربطی به بد بودن رزیدنت اویل یا سازندگانش نداره.خیلی هم طبیعی هست.چون در بیشتر فیلم ها و بازی های معروف،همچین نمادهایی وجود داره.هیچ اشکالی هم نداره.حرف من فقط در همین حد بود.اونوقت این بنده ی خدا اومده گفته نیما رزیدنت اویل رو مساوی با شیطان پرستی میدونه.برای اینکه مثلا یک آتویی چیزی از من بگیره (که عمرا بتونه).حالا خودتون قضاوت کنید!:d[/FONT]

[FONT=&amp]حالا معرکه اینجاست که میگه توی این سایت،هیچکس اندازه ی من نمیفهمه.بله.بی شک همینطوره!:dکسی که میگه چون اصل داستان سری درباره ی سوءاستفاده از علم هست،پس سرگذشت شخصیت ها هیچ اولویتی نسبت بهم نداره و اهمیت داستان همه ی نسخه ها در سطح هم هست،کسی که میگه داستان سری توی [/FONT]RE3[FONT=&amp] تموم شد،کسی که میگه داستان [/FONT]RE5[FONT=&amp] سطحی و بی هدف بوده،کسی که میگه داستان [/FONT]RE5[FONT=&amp] هرچی داره از [/FONT]RE4[FONT=&amp] داره،[/FONT][FONT=&amp][FONT=&amp][FONT=&amp]کسی که برای دفاع از داستان RE4،از آتمسفر و گیم پلی بازی مایه میذاره،[/FONT][/FONT]کسی که میگه میکامی کجایی که لیونت رو نقش دوم کردن (این دیگه آخرش بود!:d)،ک[/FONT][FONT=&amp][FONT=&amp]سی که میگه داستان RE5 به جز اسم چند تا شخصیت،هیچ ربط دیگری به گذشته ی سری نداره،[/FONT]کسی که میگه کلیر هیچ اهمیتی برای داستان سری نداره،چون 15 سال غایب بوده،کسی که میگه اصل داستان [/FONT]RE5[FONT=&amp] درباره ی انگل لاس پلاگاست و مدیون [/FONT]RE4[FONT=&amp] هست،[/FONT][FONT=&amp][FONT=&amp]کسی که میگه RE5 یک داستان فرعی و اضافی بوده که فقط گولمون زدن و وسکر رو چپوندن توش تا فکر کنیم مهمه،کسی که میگه توی RE4 لیون مهمتر از ایدا بوده،چون نقش پر رنگ تری در گیم پلی داشته،[/FONT][/FONT][FONT=&amp]کسی که میگه شخصیت های بدی رو برای رولیشنز 2 انتخاب کردن،[/FONT][FONT=&amp]کسی که میگه مرد بودن الکس وسکر رسما تایید شده و.....قطعا [/FONT][FONT=&amp][FONT=&amp]اطلاعاتش از همه بیشتر و [/FONT]درکش هم از همه عمیق تره!=))=))=))=))=))=))=))
[/FONT]

[FONT=&amp]بعد جالبه که اومده گفته من نمیدونم نیما اینجا چیکار میکنه.اتفاقا این تاپیک،دقیقا جای من و امثال من هست.نه کسی که به سطحی ترین و بی ربط ترین داستان سری میگه بهترین و غنی ترین داستان و مهمترین و پیچیده ترین داستان سری میگه سطحی و بی هدف!:))این نشون میده که ایشون حتی کلیات داستان رو هم نمیدونه و اصلا نمیدونه داستان رزیدنت اویل سر چی هست.بعد شما از کسی که به مهمترین و غنی ترین داستان سری میگه ضعیف ترین و سطحی ترین داستان،توقع دارید که مثلا داستان رولیشنز 2 رو بفهمه و خوشش بیاد یا مثلا فلسفه ی بازگشت کلیر و دلیل انتخابش برای پایان دادن به ماجرای سازمان و الکس وسکر رو درک کنه؟=))
[/FONT]

[FONT=&amp]البته بازم میگم.من اصلا با حضور ایشون توی این تاپیک مخالف نیستم.چون توی هر تاپیکی حداقل یکی از [/FONT]این افراد برای تنوع لازمه!:d

[FONT=&amp]واقعا ممنون از درک منطقی و حمایت های بی دریغ همتون![/FONT];)

ولی هنوز تو کف آواتارشم.خداییش جالب ترین حرکت دفاعی قرن بود!=))

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
الان اپیزود 2 رو تموم کردم..... Holy Sh!t!

Alex زنه؟! اصلا فکرش رو هم نمیکردم Alex اون ناجیی باشه که در طول اپیزودها در موردش میخوندم و تمام این جریانات زیر سر الکس باشه! خداییش بدجوری غافلگیر شدم :D
نکات داستانی بازی خیلی زیاده، به هیچ عنوان توقع نداشتم بازی اینقدر پر پرو پیمون باشه :D
همونطوری که علی گفت نیل بشدت مشکوک میزنه، اگه دقت کرده باشید توی اپیزود اول یه جا یه یادداشت در مورد مچ بندها وجود داشت که رنگاشون رو توضیح میداد:
سبز = میزبان آرومه
نارنجی = میزبان استرس داره
قرمز چشمک زن = میزبان در حال مرگه
قرمز ثابت = پروسه تغییر (Mutation) شروع شده

پایین همون Note نوشته بود که در صورت ثابت شدن رنگ قرمز سریعا مورد آزمایش رو بکشند.

حالا اینکه نیل توی همچون وضعیتی اینقدر آروم باشه بشدت مشکوکه. به نظر من نیل از این جریاناتی که داره اتفاق میوفته خبر داره و خودش جزیی از این اتفاقاته. از اون گذشته حتی به نظرم اون شخصی که ناتالیا رو از پیش مویرا و کلیر دزدید همین نیل بود. ناتالیا میگفت همون آدم خوبه که من رو توی Terragrigia نجات داد اینبار من رو از پیش کلیر و مویرا برد که خب با توجه به اینکه به گفته ناتالیا اون شخص جزیی از Terra Save بوده و نیل هم یکی از قدیمی های اون سازمانه هیچ بعید نیست این شخص همون نیل بوده باشه. علاوه بر اون یه حسی بهم میگه این متن که قبل از رسیدن به الکس توی برج پیدا میکنیم یه ربطی به این بشر داره:

اگه الکس مرد بود مطمئنا میگفتم این یادداشتای اونه ولی خب داره میگه "Your Son" پس نمیتونه الکس باشه. مگر اینکه حرفاش استعاره ای و به طور کلی حرف زده باشه. شاید هم اینا نوشته های آلبرت باشه؟ خب الان دوباره متن رو خوندم، Son رو توی نقل قول گذاشته، پس مطمئنا نوشته های خود الکسه که داره در مورد کشته شدن Spencer به دستای "پسرش" آلبرت وسکر حرف میزنه. جالبه با این تفاسیر پس الکس میدونسته که آلبرت میخواد اسپنسر رو بکشه؟
yahoo_7.gif
حرفایی که بعدش در مورد ساختن دنیای جدید میزنه هم خیلی شبیه آلبرته.

راستی بحث ناتالیا شد، دقت کردید ناتالیا همین الانش هم آلوده است و پروسه تغییرش شروع شده؟ مچ بندش قرمز ثابته، از هیولا ها نمیترسه، میتونه اونا رو ببینه، هیولاها اکثرا نسبت بهش بی تفاوت اند.... خلاصه احتمال خیلی زیاد در طول بازی ناتالیا هم تغییر میکنه و مجبور میشیم بکشیمش :( علاوه بر اون توی این اپیزود کاملا مشخص بود که ناتالیا یه مورد خیلی خاصه. به نظرم یا بیمار شماره صفره یا از نزدیکای الکس چون اگه توی همون برج قبل از رسیدن به الکس دقت میکردید روی در و دیوار پره از اینجور نوشته ها:
Natalia
Kill
Crush
و...
که همینطوری بارها و بارها تکرار شدن. اینم عکسش (البته بازی تا میخواستم ازش عکس بگیرم Pause میشد برای همین نوشته ها خیلی واضح نیستن):

به نظرم اینا رو الکس(البته اگر اون موجوده واقعا الکس باشه) بعد از تبدیل شدنش روی در و دیوارا نوشته و به هر دلیلی که هست بدجوری از دست ناتالیا عصبانیه و ظاهرا میخواد بکشتش.

خلاصه به نظرم نقش ناتالیا مهم تر از این حرفاست و یکی از اولین کسایی بوده که توی آزمایش شرکت کرده.

مطلب برای گفتن زیاده ولی خب پستم همین الانش هم خیلی طولانی شده پس بقیه اش رو میزارم برای بعد :D فقط این نکته رو هم بگم که واقعا از الهام گیری بسیار خوبی که کپکام از TLOU توی بخش های گیم پلی بازی داشته خوشم اومد. نه اومده عینا اونا رو کپی بزنه و بزاره توی بازی و نه هم الکی یه چیز مسخره و بیخودی سر هم کرده. قشنگ اومده ایده ها رو با سری RE هماهنگ کرده و دقیقا چیزی رو ساخته که RE بهش نیاز داشته و باهاش هماهنگه. خداییش فکر نمیکردم کپکام بتونه از پس همچین کاری بر بیاد ولی خوشبختانه بهم ثابت کرد که اشتباه میکردم.

خدا نکنه :D

حمید خداییش نمیدونی من چه کارا که برای دیدن ورژن DMC ـی این بخش توی 4SE یا 5 انجام نمیدم :D دقیقا همون چیزیه که مدتهاست دوست دارم ببینمش :crying1:

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
الان اپیزود 2 رو تموم کردم..... Holy Sh!t!

Alex زنه؟! اصلا فکرش رو هم نمیکردم Alex اون ناجیی باشه که در طول اپیزودها در موردش میخوندم و تمام این جریانات زیر سر الکس باشه! خداییش بدجوری غافلگیر شدم :D
چه جالب.چون من از همون اولی که ساخت بازی تایید شد و کانسپت تریلر اومد فهمیدم الکس هست و زن هم هست!:dمقالاتم هم موجوده.همه ی بچه ها هم میدونن.اول فکر کردم تازه اینجا عضو شدید.ولی بعد دیدم نوشتین کاربر فعال.پس شاید توی این تاپیک نبودین.به هر حال از آشنایی باهتون خوشحال شدم.حرفاتون در مورد نیل هم کاملا درست و منطقی هستند!;)

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
وای اپیزود 2 عالی بود تازه میخواستم بیام تو اسپویل بزارم نیما کجایی که همه حدسات درست بود همه اونایی که پیش بینی کردی داره اتفاق میوفته خوشحالم که نصب کردی و بازی کردی

بعد از مدتها واقعا داریم یه رزیدنت عالی بازی میکنیم ای کاش به جای 6 این شماره دار بود

در مورد این بحث هایی هم که پیش اومد :

من از موقعی که اینجا عضوم همه مقاله های نیما رو خوندم و دیدم اصلا نسبت به داستان بازی بیشتر باز شد و خیلی از ابهامات برطرف شد من کلا گیمر شدنم با ایول 2 شروع شد و علاقه عجیبی به این بازی دارم که بعد رفتم 1 رو بازی کردم و بقیه شماره ها .............

دیگه هم به همه ثابت شد کلیر مهمترین شخصیت زن بازیه

در کل نیما We Love U :d

آخرین ویرایش:

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
وای اپیزود 2 عالی بود تازه میخواستم بیام تو اسپویل بزارم نیما کجایی که همه حدسات درست بود همه اونایی که پیش بینی کردی داره اتفاق میوفته خوشحالم که نصب کردی و بازی کردی

بعد از مدتها واقعا داریم یه رزیدنت عالی بازی میکنیم ای کاش به جای 6 این شماره دار بود

در مورد این بحث هایی هم که پیش اومد :

من از موقعی که اینجا عضوم همه مقاله های نیما رو خوندم و دیدم اصلا نسبت به داستان بازی بیشتر باز شد و خیلی از ابهامات برطرف شد من کلا گیمر شدنم با ایول 2 شروع شد و علاقه عجیبی به این بازی دارم که بعد رفتم 1 رو بازی کردم و بقیه شماره ها .............

دیگه هم به همه ثابت شد کلیر مهمترین شخصیت زن بازیه

در کل نیما We Love U :d

عزیزمی داداش.لطف داری.من فقط انجام وظیفه میکنم اینجا!:)

بله.کلیر الآن دیگه واقعا مهمترین شخصیت مونث داستان هست.البته اگه ملاکمون خط اصلی داستان باشه.ایدا درسته که خودش داستان سازه،ولی عمده ی نقشش در داستان های فرعی و کم اهمیت هست و دخالتی در داستان اصلی نداشته.علاوه بر اینکه در نهایت،طومار سازمان و الکس توسط کلیر بسته شد.بدون اینکه پای ایدا وسط کشیده بشه.بعد از این هم ایدا فقط میتونه در داستان های فرعی و تجاری قرار بگیره که فقط روی روابط هندیش با لیون متمرکز میشن.دقیقا مشابه اتفاقی که در RE6 رخ داد!

الآن دیگه قطعا کلیر بعد از کریس،قهرمان اصلی داستان سری محسوب میشه!;)

آخرین ویرایش:

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
اینجا اگه پرونده Alex بسته بشه و کشته بشه (کاره دیگه یهو ادم ببینه دمو آخر نشون بدن جنازش نیس یا فرار کرده) ایول 7 احتمالا کل تمرکز بازی میره رو جیک :|

Nima Redfield

کاربر سایت
Mar 14, 2013
741
نام
Nima
اینجا اگه پرونده Alex بسته بشه و کشته بشه (کاره دیگه یهو ادم ببینه دمو آخر نشون بدن جنازش نیس یا فرار کرده) ایول 7 احتمالا کل تمرکز بازی میره رو جیک :|

دقیقا دوست من.گل گفتی.حتی اگه شخصیت های دیگری مثل جیل یا شری هم در 7 باشن (که احتمالش هم زیاده)،بازم داستان اصلی روی جیک متمرکزه.البته منظورم این نیست که نقش الکس باید ادامه پیدا کنه.اتفاقا اینکه الکس بره توی 7 و بچسبه به جیک،خودش یک اشتباه بزرگتره.چون این اتفاق یعنی منحرف شدن کامل الکس از داستان اصلی و قرار گرفتنش در یک داستان فرعی و تجاری دیگه مثل 6.دیگه با وجود جیک باید فاتحه ی سری شماره دار رو خوند.من که به شخصه واقعا امیدوارم الکس توی همین رولیشنز 2 کشته بشه تا حداقل در طی یک داستان مهم و اصولی بمیره و اصالتش حفظ بشه!

آخرین ویرایش:

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
خیلی وقت بود اینجا نمیومدم :D یه چند سالی میشه :D
ملت چرا اینقدر از جیک بدتون میاد؟ من عاشقش نیستم اما به نظرم اونقدرام بد نیست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر