بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

Mr MariO

کاربر سایت
Oct 16, 2007
8
نام
Alireza
از اونجا كه داستان بازي بسيار قويه و نكات مبهم زياد داره اگر كسي لينكه داستان بازسي رو داره بزاره تا همه استفاده كنن
باور كن سواب داره من تا حالا MGS 1-2-3 بارها رفتم آخرش كه شمارش از دستم در رفته هر كدوم چند بار رفتم آخرش
غير از اون هم عاشق كاراكتر snake شدم كه واقعا در تمام بازي هايي كه تو اين 20 سال انجام دادم تكه
MGS4_snake_01_sm.jpg
928518_20050601_screen015.jpg

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بعد از مدتها اومدم فقط یه چیزی بگم ...
اونم اینه که من فقط به خاطر متال گیر و عشق به اسنیک ! دارم از صبح تا شب مثل سگ ( دور از جون شما ) ! کار می کنم تا بتونم عید یه PlayStation 3 بخرم و متال گیر 4 و استاد کنم ! با اینکه با اینکار از خیلی چیزای دیگه محروم میشم !
به نظر شما کار درستی می کنم ؟

fox_hound1985

کاربر سایت
Jul 29, 2006
147
نام
Jack
با سلام
به نظر من که اشتباه میکنی!
مگه من که تازه یکم قبل از اومدن متال گیر3 طرفدار این سری شدم... چیرو از دست دادم!!؟؟:cheesygri
اماخب...بعضیها داغشو دوست دارن دیگه!!! چه مکیشه کرد...:-"

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
بعد از مدتها اومدم فقط یه چیزی بگم ...
اونم اینه که من فقط به خاطر متال گیر و عشق به اسنیک ! دارم از صبح تا شب مثل سگ ( دور از جون شما ) ! کار می کنم تا بتونم عید یه PlayStation 3 بخرم و متال گیر 4 و استاد کنم ! با اینکه با اینکار از خیلی چیزای دیگه محروم میشم !
به نظر شما کار درستی می کنم ؟
فک کنم ارزش اش را برايه دوستارانه دو آتيشش داشته باشه.چرا؟:eek:
باس اين که فقط تقابله کاراکتر های بازی ميتونه خيلی خيلی خيلی جالب باشه!!!
مثلاً snake vs bigboss
raiden vs vamp and snake
eva vs snake and bigboss
liquid vs snake and meryl
snake vs new bosses
jhony vs snake
(:confused::confused::confused:)
و...........
مگه نه؟

gray-wolf

کاربر سایت
Oct 11, 2007
116
نام
احمد
اول از همه سلام به همه اساتید و یه تشکر از همه دوستانی که تو این تاپیک زحمت کشیدن:love:
من از صفحه 1 تا 90 این تاپیک رو در طول چند روز خوندم و از اطلاعات خفنی که دوستان گذاشته بودند بی نهایت سپاسگذارم:blushing:
منم واسه این که ابراز وجود کنم چند تا از نکات متال گیر 3 رو میگم هر چند خیلی قدیمی هستند و همه اساتید میدونن اما برای اون دسته از عزیزانی که نمیدونن میگم.
گرفتن لباس باس ها در متال گیر 3.
برای گرفتن لباس غولها با تفنگ بیهوش کننده به اونها شلیک کنید تا لباسشان را بدست اورید،برای گرفتن لباس THE END باید از پشت فریزش کنید!
و برای گرفتن لباس سارو همون غولی که تو رودخونه در حالت بیهوشی باهاش موجه میشین، باید از اول بازی هیچ سرباز یا باسی رو نکشید تا لباس سارو رو هم بهتون بده.
همچنین با گرفتن لباسTHE BOSS و پوشیدنش تیر شما نامحدود میشه.
در اخرین دوئل که با ریولور اسلوت دارین در صورتی که تفنگ پر دست شما باشه 3 یا 2 کار میتونید انجام بدید.
1.به بدنش شلیک کنید که اسلات میگه لباس ضد گلوله داره(درست دیالوگش رو نمیدونم)
2.به دیوار شلیک کنید.
3.اصلا شلیک نکنید(که این رو درست یادم نیست!)
..................
بعد از فرار کردن ایوا و شما با موتور و خوب کردنش!در اواسط راه شما اگر ایوا را چک کنید و بخواید معالجه ای چیزی بکنید اون با لباس زیره!!!
.................
همینا رو فعلا یادمه اگر بازم یادم اومد میگم!
بازم از همه بخاطر مطالبشون در این انجمن تشکر میکنم:love:

X-F

کاربر سایت
Oct 1, 2005
37
اول از همه سلام به همه اساتید و یه تشکر از همه دوستانی که تو این تاپیک زحمت کشیدن:love:
من از صفحه 1 تا 90 این تاپیک رو در طول چند روز خوندم و از اطلاعات خفنی که دوستان گذاشته بودند بی نهایت سپاسگذارم:blushing:
منم واسه این که ابراز وجود کنم چند تا از نکات متال گیر 3 رو میگم هر چند خیلی قدیمی هستند و همه اساتید میدونن اما برای اون دسته از عزیزانی که نمیدونن میگم.
برای گرفتن لباس غولها با تفنگ بیهوش کننده به اونها شلیک کنید تا لباسشان را بدست اورید،برای گرفتن لباس THE END باید از پشت فریزش کنید!
و برای گرفتن لباس سارو همون غولی که تو رودخونه در حالت بیهوشی باهاش موجه میشین، باید از اول بازی هیچ سرباز یا باسی رو نکشید تا لباس سارو رو هم بهتون بده.
در اخرین دوئل که با ریولور اسلوت دارین در صورتی که تفنگ پر دست شما باشه 3 یا 2 کار میتونید انجام بدید.
2.به دیوار شلیک کنید.
..................
بعد از فرار کردن ایوا و شما با موتور و خوب کردنش!در اواسط راه شما اگر ایوا را چک کنید و بخواید معالجه ای چیزی بکنید اون با لباس زیره!!!
.................

سلام دوست عزیز.
ظاهرا" این تاپیک متروکه شده ! :confused:
از نظر علمی :p برای گرفتن لباس باس ها باید اونا رو Stamina Kill کنید . هر غول دو تا Life Bar داره یکی همون لایفشه یکی هم استامیناشه . حالا اگر شما می خواید لباسشو بگیرید باید همون Stamina شو صفر کنید که با مشت لگد باید بیوفتید به جونشون ! البته The End رو اون روشی که شما گفتی هم میشه لباسشو گرفت ولی اسلحشو ... !
The Sorrow هم باید تا ته رودخونه برید و اسکلتشون رویت نمایید .

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
2.به دیوار شلیک کنید.
..................
.................
بابا اينا که چيزی نيس مثلاً وقتی ميتونيد اوا رو هم درمان کنيد 2 بار​
r1 را بزنيد تا ادا و اتفار در بياره.:):laughing::cheesygri
(فک کنم همون دکمه که استخون ها رو نشون ميده)
يا تو زندون
save کنيد و دباره load کنيد تا يه مينی بازی را که کابوسه snake هست ببينيد)
اگه تکراريه بگيد نزارم.اگه ميخوايد بگيد بزارم!!!:biggrin1:

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
يا زمانی که بايد لباس​
raicov را بپوشيد اگه با او رودرو شويد همانند raiden در mgs2 ضربه خواهد زد.
يا هنگامی که اون دانشمنده که اسمش يادم نيس تو اطاقه و داره کتابارو ميسوزونه ميتونيد از پنجره کناری اون بترسونيد.
در بعضی صحنه های دموها ميتوانيد با زدن
r1 ديد snake را اول شخص کنيد(البته اگه در بالا دکمه r1 ديده بشه)
اما در بعضی جاها
r1 مخفی وجود دارد مثلاً وقتی the boss راکشتيد ميتونيد با نگاه داشتن r1 روح باس و sorrow را ببينيد.:biggrin1:

gray-wolf

کاربر سایت
Oct 11, 2007
116
نام
احمد
خب از همه دوستان تشکر!
گفتم که اینا چیزای خیلی ساده ای هستند و بنده هیچ ادعایی در هیچ بازی ندارشته و نخواهم داشت!
خب اینم چند نکته مخفی دیگه که بازم میگم خیلی بتدائی هستن!
1.در جنگ با the end بازی را سیو کنید و زمان دستگاه را 1 ساعت جلو ببرید ....خواهید دید که وی مرده است!
2.اگر زمان دستگاه را چند روز جلو ببرید خواهید دید که بعضی از غذاهای شما فاسد شده است.
3.اینو مطمئن نیستم ............زمان را 1 سال جلو ببرید تا بازی بپایان رسیده باشد!!!
4.در مبارزه نهایی با باس در اطراف محوطه شما 3 مار وجود دارد با نامهای سولیداس اسنیک ،لیکوئید اسنیک و سولید اسنیک........
5.وقتی که شما بعد از فرار از زندان به دریاچه میوفتین و بیهوش میشین........در دریاچه میتونین زیر آب برین تا خفه بشین و بعد ایتم دندان رو فعال کنید و دیگه نیازی نیست تا اون کنده درخته برین!
دوستان کسی در مورد متال گیر 2 نکته مخفی نمیدونه؟

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
1.من تو سخت ترين مد (فک کنم​
extreme)بازی ميکردم اونم باraiden که وقتی از يه shell خارج شدم يه نفر سربازی را بيهوش کرده
و همانند
raiden تو جعبه قائم شده و به طرف shell ديگر در حال فرار است.منو هم جو گرفت و دنبالش کردم
اما همه اينها نقشه اي بود تا مثل اسب برم جلوی دوربين تا منو ببينن و سربازا بريزن رو سرم!!!:cheesygri
2. به يه poster (از اون لحاظ!!!)نگاه کنيد و با otacon تماس بگيريد تا ببينيد چی ميشه!!! :laughing:

3.اگه هنگام مبارزه با​
vamp درست به زخم اون که رو سر و شکمش هست شليک کنيد جون بيشتری از اون ميره!
4.اگه در آخر که
snake شمشير و وسائل raiden را به او پس ميدهد اورا بيهوش کنيد او dogtagg اي را به شما ميدهد که در سختی های مختلف نام ان فرق ميکند(در سخترين مد نوشته hideo kojima!!!)
5. فک کنم اگه بيش از 4 ساعت بازی کنيد و با کنلل تماس بگيريد ميگه کنسول را خاموش کن!!!
6.اگه تو يه جای که سوسک هست دراز بکشيد بر روی علامت
ration شما عکس سوسک ظاهر ميشود و هی ration شما را کم ميکند!!!
7.برای راحت تر شدن جای که بايد با
snake از سه سالون پر از سرباز رد بشيد ميتونيد از کانال های موجود در زير آنجا استفاده کنيد.
اگه يادم اومد بازم ميگم.
موفّق باشيد.

gray-wolf

کاربر سایت
Oct 11, 2007
116
نام
احمد
عکسهایی از تریلر جدید متال گیر 4

این چند تا عکس که تو یکیش اسنیک سوار متال گیر هست!!!
یعنی تو بازی میشه متال گیر رو کنترل کرد؟!!!
اون دختره به نظر شما کیه؟
چقدر شخصیت جدید!!!
این نینجا زنه کیه؟
این سیاهپوسته؟
واقعا عجیبه!

926596_20070920_screen032.jpg

926596_20070920_screen030.jpg
926596_20070920_screen041.jpg
926596_20070920_screen033.jpg

926596_20070920_screen039.jpg

926596_20070920_screen042.jpg

926596_20070920_screen043.jpg

926596_20070920_screen044.jpg
926596_20070920_screen047.jpg

ببخشید اگر بد |آپلود کردم!!!

Last edited by a moderator:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
این چند تا عکس که تو یکیش اسنیک سوار متال گیر هست!!!

دمت گرم یه 6 ماه دیر اومدی برای اطلاع رسانی. درمورد همه اینها صحبت شده بوده فقط یکم باید ورق بزنی بری عقب. سخته؟! عکس با این سایز دیگه نبینم آپلود کنیا!

یعنی تو بازی میشه متال گیر رو کنترل کرد؟!!!

کانفرم نشده اما کاملاً مشخصه که میشه.

اون دختره به نظر شما کیه؟
دختر الگاست دیگه بابا. اسمشم سانی ست.

این نینجا زنه کیه؟

شخص خاصی نیست از اعضای ارتش خصوصیه لیکوئیده که به Frogs معروفن، که معنیش هم قورباغه است.

این سیاهپوسته؟

دربین (Drebin). اونم میمونشه...

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مثل اینکه این تاپیکی که سالها خاک خرده داره میاد بالا :D
تکبیر............
(( مرگ بر ضد ولایت دارکفیلد! درود بر مجاهدین متال گیر! ))
تو که تا چند وقت پیش anti darkfie1d بودی ، چی شد پس ؟:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر