بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

brnudi

کاربر سایت
Nov 9, 2011
20
سلام
من از این فن های عزیز یه سوال فنی داشتم
توی این متال گیر سالید 2 پسران آزادی اونجایی که اون دختره (emma) را باید با تک تیر انداز محافظ کنی چطور باید جای این بمب ها را تشخیص بدی و با تک تیر اون بمبها را بزنی تا پای اون دختره روی اون بمبم ها نره با اون دوربین thermal google هم نمیشه ببینی

یه سوال دیگه وقتی رایدن با رئیس جمهور حرف میزنه حرف های رد و بدل شده مابین اینها چیه و این رئیس جمهور چه گند کاری بالا اورده که خودشو فدا میکنه (دیالوگها خیلی سریع رد و بدل میشه اصلا نفهمیدم)
ممنون میشم کمک کنید

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
با همون دوربین حرارتی رو زمین پل رو نگاه کن(دوربین رو زوم کن )و بعدشم قبل رسیدن اما بترکونشونریس جمهورو الان یادم نیست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
دوستان سلام.
من این یارو پیری متال گیر رو بازی نکردم. الان هر 4 تا رو هم دارم.
به ترتیب شروع کنم یا فقط 4 رو بازی کنم ؟

پیشنهاد میکنم به ترتیب بازی کنی. چون اگه اینکارو نکنی هیچی از داستان چهار دستگیرت نمیشه.

brnudi

کاربر سایت
Nov 9, 2011
20
با همون دوربین حرارتی رو زمین پل رو نگاه کن(دوربین رو زوم کن )و بعدشم قبل رسیدن اما بترکونشونریس جمهورو الان یادم نیست.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
ممنون از پاسختون درسته ولی من دوربین حرارتی را میزنم صفحه سیاه میشه ممکنه که اشکال از شبیه ساز باشه؟

brnudi

کاربر سایت
Nov 9, 2011
20
سلام
اون قسمتو رد کردم اشکال از شبیه ساز بودش
یه سوال از علاقه مندان به این بازی داشتم :
تو اخر بازی این حرف های رد و بدل شده بین این کاراکترها چیه ما بالا خره نفهمیدیم این جک(رایدن) همون پسر اولگا هس یا پسر سالیدیوس (البته سالیدیوس یه جا به جک گفت که من پدر و مادر تو رو کشتم ) و اصلا چرا اولا خودشو برای رایدن فدا کرد و اینکه این furtune بالاخره قدرت ماورایی داشت یا این ریولور اسلات(لیکید اسنک ) سر اونو کلاه گذاشته بود
و در اخر این سالیدیوس برای چی امده بود و این لیکیوید (یا اسالات )چی میگفت این وسط

اگه کسی میدونه یه به ماهم بگه ممنون میشم و کلا داستان ایبازی اصلا به زبان فارسی هس یا نه
پیشاپیش ممنون

brnudi

کاربر سایت
Nov 9, 2011
20
سلام
دوستان اون جواب بالایی مارا که هیچ کس نداد لطفا هرکس لینک راهنمای بازی متال گیر سالیثد 2 پسران ازادی رو داره بده ممنون چون یه چایی تو قسمت فوق هاردش گیر کردم (اونجایی که روی پل باید با تک تیر اسنیپر شاستی های بمبها را بزنی من نمیتونم یه دونه از شاستی ها رو پیدا کنم)
هرکس لینک راهنمای بازی رو داره بده ممنون میشم

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
سلام
دوستان اون جواب بالایی مارا که هیچ کس نداد لطفا هرکس لینک راهنمای بازی متال گیر سالیثد 2 پسران ازادی رو داره بده ممنون چون یه چایی تو قسمت فوق هاردش گیر کردم (اونجایی که روی پل باید با تک تیر اسنیپر شاستی های بمبها را بزنی من نمیتونم یه دونه از شاستی ها رو پیدا کنم)
هرکس لینک راهنمای بازی رو داره بده ممنون میشم

یکی از اون دکمه ها وصله به دستگاهی که بالای ساختمون روبرویی حرکت می کنه، فقط با اسنایپر میشه زد اگه اسنایپر نداری باید برگردی پیداش کنی
متاسفانه یادم نیست اسنایپر رو از کجا پیدا کردم اما منم گشتم پیدا شد ! شما بگرد ایشالا که پیدا میشه !!

brnudi

کاربر سایت
Nov 9, 2011
20
سلام
ممنون از پاسختون دوست گرامی
ولی شما به سوال من خوب توجه نکردی من گفتم این بازی را تو قسمت فوق هاردش گیر کردم من الین بازیی را تو حالت نرمال تمومش کردم ولی تو حالت فوق هارد سه چهارتا هدف الکترونیک بیشتر شده و من فک کنم فقط یه دونش را نزدم (دوی فوق هارد اون پردنده ای که شما میگی دوتا هس)
به هرحال بازم اگه کسی میدونه بگه ممنون

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
عکس های جدید از اکشن فیگور "بیگ باس"

Revoltech-Snake-Figure.jpg

Revoltech-Snake-Figure-2.jpg

Revoltech-Snake-Figure-3.jpg

Revoltech-Snake-Figure-5.jpg

و مصاحبه ویدیویی دیوید هیتر یا Ep Daily در مورد عدم حضور در MGSV :

صحبت های کوجیما در مورد MGS4 و PS4

“I had experienced similar adversity when developing MGS4, where casual gamers were dominating the market. Now with social game domination, it is difficult to keep creating hi-end game solely. But I am not watching only now. Both social and hi-end will be linked together with multidivise or cloud. For the future, I shall hang in there.”
“Game is a media that depends on technology and it advances but does not degenerates. Thus once you step out from ladder of technology, you never able to step on the ladder again. Even in a short period of time not paying attention, the era steps beyond. It’ll endanger you if you get caught up with only the horizontal advancement.”
Kojima talked about multidevice gaming (and made a first step towards it with Transfarring) and the cloud before, and stated a while ago that he found the social features of the PlayStation 4 an interesting prospect.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوستان کسی MG1 رو بازی کرده ؟
اونجایی که باید با چتر بری رو سقف و بپری تا به اون دکتر برسی !
وقتی به پشت بوم می رسی بیگ باس زنگ می زنه و مثل همیشه میگه یه جیزی یادم رفت بگم ! رو پشت بوم جزیان باد زیاده نمی تونی بری جلوتر !
باید بری بمب رو پیدا کنی بترکونی ! یه همچین چیزی ! کسی می دونه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر