بحث و تبادل نظر در مورد سری Metal Gear Solid

( Layken )

عضو تحریریه
البته اسم تاپیک درباره کل این سری هستش نه راهکارهای رفتن بازی ....

من همیشه تو ذهنم برا انتخاب بین بیگ باس و اسنیک میمونم....هر دوشون رو انقدر دوست دارم که همیشه برای مقام اول بود تو ذهنم درگیرن...

اما به نظرم اسنیک از بیگ باس زیاد عذاب کشید....تو زندگیش هیچی ندید نه دوره جوانی داشت نه میانسالی زود پیر شد و زود گوشه گیر شد تو زندگیش هم با هیچ لیدی رابطه نداشت و در حسرت مریل موندش (من که می دونم مریل رو دوست داشت =(()

یاد اون فریاد بلند مریل گفتنش افتادم که در متال 1 موقع تیرخوردن مریل از اسنایپر ولف بود افتادم =((

اما از اون طرف بیگ باس خاص بود با لیدی هایی همچون بیگ ماما یا همون eva معشرت کرد با باس رفت امد داشت و به هر حال خیلی عمر طولانی داشت درسته که کم عذاب نکشید ولی خب مسیر زندگیش دست خودش بود اما اسنیک یک جوری مجبور بود انگار بهش تحمیل شده بود
هیچ وقت جون دادن مادرش تو دستهاشو فراموش نمیکنم جلو چشش مادرش میمیره پدرش میمیره جلو چشش رایدن زیر زیردریایی له میشه جلو چشش نائومی ، لیکویئد ، اسلات ، وقتی که موقع مردن گفت Pretty good ....

اما باز هر دوشون رو دوس دارم کوجیما چطوری اینارو خلق کرده نمی دونم ولی هر طوری که بوده من عاشقشونم.

Mehrdad

کاربر سایت
بنظر من که متالگیر بزرگترین بازی که عرضه شده هست البته یه مشکلات جزئیی تو صحنه و حرکات شخصیت ها وجود داره که اگه نبود دیگه می ترکوند البته الانم ترکونده :d.

این مشکلات اگه نبود خیلی عالی می شد :

تو MGS اسنایپره اگه اسنایپش کوچیک تر بود خیلی خوب می شده یا اون غول که ماشین گان داشت هیکلش خیلی تخیلی بود :d

تو MGS2 با دیدن ریدن(گ*ی:d) اول فک کردم دختر کلا به عنوان یه مرد طراحیش مشکل داشت:d و با دیدن ومپ خدایی خیلی حال کردم یکی از بهترین شخصیت پردازی ها رو داشت و اون فورچن خیلی خیلی افتضاح بود از همه لحاظ من همه کارای غیر طبیعی تو بازی رو همیشه به حساب نانو ماشینا می زاشتم ولی این آخرای بازی گند زد با اون منحرف کردن موشکا و همینطور پیوند دست لیکوئد به اسالات و جلوه تغییر شخصیت اسلات به لیکوئد کلا اسنیک رو گاگول حساب کردن :| یا اونجا که خواهر امریل (اتاکان) می میره وضعیت اضطراریه باید سریع اونجا رو ترک کنن اتاکان می یاد داستان لیکی و مجنون تعریف می کنه !

MGS3 که بهترین قسمت از این فرانچیز هست چند مورد بد داره یکی اینکه اسالات اون حرکت زشته مهو مهو :dکردنش و اونجا که برای معرفی خودش 60 دور دور خودش می چرخه این حرکات ضایع هستن و یا معشوقه ویلگن :-lمَردِ ! و همینطور دیدار اول بیگ باس با ایوا خیلی ایوا جاپونی تو کار رفت:d و همینطور پرش رو سقف با موتور !!!

MGS4 اول از همه این گیکو دیگه چه موجوداتی هستن ! که پاهاشون از ماهیچه ی واقعیه ! خونم داره ! و طراحی فوق مزخرف این قسمت فیلم هندی زیاد داشت اون قسمت آخر چه حرکات مریل با اون اکیبا من نفهمیدم داشتن می جنگیدن یا می رقصیدن از دست استاد و یا وقتی می خواستن وارد کشتیه اسالات بشن اون دستگاه چی بود ؟ که دربین هدیه اورده بود تیرکمون می اورد بهتر پرتاب می کرد.
ایدهای مزخرف و بازم مبارزه ریدن برای اولین بار با ومپ خیلی چرت بود حرکات ومپ فقط مونده بود رایدن و ومپ دست همدیگه رو بگیرن با هم برقصن ... اون اسلحه فورچن بود که الکتریسیته رو متمرکز می کرد بنظرم باید یه 100 کیلویی باشه و اسنیک راحت باش می چرخید !
رایدن خون سفید جلوی یه ابر کشتیه جنگی رو می گیره ولی نمی تونه دستشو از زیر یه تخته سنگ بکشه بیرون !
کلا تو MGS خیلی توازن رعایت نشده ولی از لحاظ داستان همیشه فوق العاده بود فقط یه ایدهای بدرد نخور و کارای اضافه هندی ژاپنی زیاده داره که اگه نبود خیلی خوب می شد .
از دست این استاد با این دست خط افتضاحش :d

آخرین ویرایش:

Leon.Fox

کاربر سایت
اما به نظرم اسنیک از بیگ باس زیاد عذاب کشید....تو زندگیش هیچی ندید نه دوره جوانی داشت نه میانسالی زود پیر شد و زود گوشه گیر شد تو زندگیش هم با هیچ لیدی رابطه نداشت و در حسرت مریل موندش (من که می دونم مریل رو دوست داشت =(()

یاد اون فریاد بلند مریل گفتنش افتادم که در متال 1 موقع تیرخوردن مریل از اسنایپر ولف بود افتادم =((
آره موافقم... اما این Myrel بدجوری نامردی کرد در حقش... تا دید پیر شده خورد تو ذوقش و چسبید به اون یکی پسره...
منم خیلی Myrel رو دوست داشتم... اما با این خیانتی که کرد حالم ازش بهم میخوره. حیفه Snake که اونو دوست داشت....

اما از اون طرف بیگ باس خاص بود با لیدی هایی همچون بیگ ماما یا همون eva معشرت کرد با باس رفت امد داشت و به هر حال خیلی عمر طولانی داشت درسته که کم عذاب نکشید ولی خب مسیر زندگیش دست خودش بود اما اسنیک یک جوری مجبور بود انگار بهش تحمیل شده بود
Big Boss معرکه بود...
لحظه ای که به The Boss شلیک کرد... Wow ... فکر کنم تلخ ترین لحظه ی عمرش بود...

اما باز هر دوشون رو دوس دارم کوجیما چطوری اینارو خلق کرده نمی دونم ولی هر طوری که بوده من عاشقشونم.
این Kojimaی لعنتی نابغه است...

تو MGS2 با دیدن ریدن(گ*ی:d) اول فک کردم دختر کلا به عنوان یه مرد طراحیش مشکل داشت:d و با دیدن ومپ خدایی خیلی حال کردم یکی از بهترین شخصیت پردازی ها رو داشت و اون فورچن خیلی خیلی افتضاح بود از همه لحاظ من همه کارای غیر طبیعی تو بازی رو همیشه به حساب نانو ماشینا می زاشتم ولی این آخرای بازی گند زد با اون منحرف کردن موشکا و همینطور پیوند دست لیکوئد به اسالات و جلوه تغییر شخصیت اسلات به لیکوئد کلا اسنیک رو گاگول حساب کردن :| یا اونجا که خواهر امریل (اتاکان) می میره وضعیت اضطراریه باید سریع اونجا رو ترک کنن اتاکان می یاد داستان لیکی و مجنون تعریف می کنه !
آره در مورد Raiden کاملاً موافقم...
مخصوصاً جایی که رفت Mr. President رو تو اون اتاق دید و اون اتفاق افتاد...
ها ها ... رئیس جمهور مارمولک رو بگو که میخواست تو اون شرایط...
;)
اما Vamp رو شدید هستم... معرکه بود به علاوه ی QUEEN...
من QUEEN رو خیلی دوست داشتم.
[/QUOTE]

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:12 PM ارسال شده بود ----------

نه نیست .
حیف... خیلی دوست دارم MGS 1 رو با گرافیک بالا بازی کنم... داستانش رو هم که زیاد یادم نیست...
به نظرم اگه تو این Collection هم MGS1 بود... تبدیل میشد به پرفروش ترین Collection....
چرا اینکارو نکردن جداً.. حیف نبود...؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

( Layken )

عضو تحریریه
سلام دوستا
ن میشه کسی لطف کنه داستان متال گیر پیس والکر رو بزاره من خیلی جاهاش نفهمیدم داستان چی به چی شد...
مرسی از دوستان

Leon.Fox

کاربر سایت
سلام دوستا
ن میشه کسی لطف کنه داستان متال گیر پیس والکر رو بزاره من خیلی جاهاش نفهمیدم داستان چی به چی شد...
مرسی از دوستان
راستش من این بازیو رو PSPیم ریختم که بازی کنم اما هنوز قسمت نشده. تو اولین فرصت می خوام HDش رو بازی کنم... ولی مثل اینکه قراره تو یه حرکتی چندتا از بچه ها داستان های کل MGS رو بزارن...
;)
ولی تا جایی که من از بازی و داستانش میدونم اینه که 10 سال بعد از حوادث Snake Eater اتفاق میافته و کاراکترت Big Boss هستش...

WHAAAAAAAAAAAAAAAAT
خود Big Boss شخصیت اول بازیه...!!!
من احمق رو بگو که تا الان بازیش نکرده بودم....
:p

Reza Razor

کاربر سایت
گیم اسپات یه مقاله راجع به تاریخچه ی Metal Gear گیر مخصوصا MGS2 گذاشته واقعا عالیه .
واقعا یه زمانی چجوری بازی میساختن الان چجوری میسازن .

K o j i m a

کاربر سایت
سلام بچه ها. من تازه اومدم بازیسنتر.
دیوونه ی کوجیما ام. به خاطره همینه که اسم کاربریم Kojimaـه.
کلا با MGS زندگی کردم. (که فک کنم خیلیا اینجوری بودن)
به هر حال اگه سوالی بحثی چیزی بود خوشحال میشم منم قاطی کنین. :x

Seser.pesar

کاربر سایت
سلام بچه ها. من تازه اومدم بازیسنتر.
دیوونه ی کوجیما ام. به خاطره همینه که اسم کاربریم Kojimaـه.
کلا با MGS زندگی کردم. (که فک کنم خیلیا اینجوری بودن)
به هر حال اگه سوالی بحثی چیزی بود خوشحال میشم منم قاطی کنین. :x
جای خوبی اومدی .... ! ! !

اینجا کوجیما طرفدار زیاد داره

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

• Like

OldSolidSnake

کاربر سایت
سلام دیدم تاپیک خاک خورده گفتم یه چند تا سوال بپرسم تا تاپیک بیاد بالا چون من کلا از ماجرای داستان شوت ام می خواستم بپرسم الان شخصیتی که ما تو metal gear solid 4 بازی کردیم solid snake بود دیگه؟
بعد سوال دوم الان ما دقیقا تو کدوم نسخه ها به جای big boss و تو کدوم به جای solid snake بودیم؟

• Like

K o j i m a

کاربر سایت
شخصیت بیگ باس یا Naked Snake تو MGS3 و MGS Peace Walker نقش اول بود.
متال گیر 1 و 4 هم Solid Snake شخصیت اصلی بود و متال گیر 2 شخصیت اصلی رایدن بود و Solid Snake هم شخصیت دوم.

K o j i m a

کاربر سایت
بچه ها نزاريد تاپيک بخوابه ديگه :d
دموى جديدم که اومده.
يکى يه بحثى را بندازه ميخوايم تاپيکو ببريم تو مهمترين ها :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر