بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
کسی لینک دانلود اون انیمیشن FFVII رو داره !؟ اسمش یادم رفته !

پ.ن :Advent Children رو نمیگم ها !

ویرایش : اسمش On the Way to a Smile بود !

سلام اگه با سایتهای هیتلر شده مشکل داری و میتونی از تورنت استفاده کنی، من خودم تورنتشو دانلود کردم ، الانم گذاشتم داره دانلود میشه. سرعتش انصافا بدک نیست :

تورنت On the Way to a Smile (720p

موفق باشید

• Like
Reactions: S0HEIL

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
562865_14401_front.jpg

562865_14401_back.jpg

562865.jpg

پلتفرم: PS1
تاريخ عرضه: 2002
زبان: انگليسی
ريجن: NTSC-U
حجم: 192 MB
لينك مستقيم دانلود

لينك دانلود مستقيم تا يه هفته ديگه موجود خواهد بود و بعد يه هفته پاك می شه.اگه بعد اين مدت خواستيد بازی رو دانلود كنيد آدرس اين لينك رو تو يه سايت مثل همين آپلودفا مستقيم كنيد و بازی رو دانلود كنيد.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
رو PSP هم ردیف میشه دیگه سهیل؟
آره صد در صد می شه ولی من بلد نيستم چون تا حالا رو PSP بازی PS1 اجرا نكردم.
خودمم الان می خوام با امولاتور روی PC ببينم چجوريه و بعدا سر صبر رو سی دی رايتش كنم و با PS2 تمومش كنم:D

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر

lbpffvii_01.jpg

DLC ديگري براي LBP 2 اما اين بار استثنايي و به ياد ماندني، پك لباس كاركترهاي FFVII
اين پك شامل لباس شخصيت هاي كلود، وينسنت، اِريس، تيفا و سفيروث است و به قيمت 6$ در تاريخ ١٣ جولاي بروي PSN منتشر ميشود

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,684
نام
Kasra
یه سوال ؟ این نسخه psx ff 6 که یکی از دوستان زحمت کشیدن چند پست بالاتر گذاشتن چه فرقی با نسخه gba داره؟. من نسخه gba رو قبلا بازی کردم , در حقیقت شماره 6 همون 3 بود که قبلا واسه nes ,snes اومده بود.
ممنون

آخرین ویرایش:

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
یه سوال ؟ این نسخه psx ff 6 که یکی از دوستان زحمت کشیدن چند پست بالاتر گذاشتن چه فرقی با نسخه gba داره؟. من نسخه gba رو قبلا بازی کردم , در حقیقت شماره 6 همون 3 بود که قبلا واسه nes ,snes اومده بود.
ممنون

شماره 6 شماره 6 هست ولی چون در اون مقطع تو آمریکا شماره 3 منتشر نشد بجاش اومدن نسخه ششم رو بعنوان نسخه سوم منتشر کردند و بعدها اومدن برای DS و iOS Device ها نسخه 3 رو بصورت سه بعدی بازسازی کردند - نمونه دیگش نسخه 4 که تو آمریکا بنام 2 منتشر شد و بعد ها SQX اومد و نسخه اصلی 2 رو در قالب Origins منشرش کرد

در مورد PS و GBA تنها مزیت نسخه ps تو 2تا دونه دمو مثلا CGشه ولی بجاش نسخه ای که شما بازی کردی چندتا قسمت اضافی و همچنین کمی گرافیک بهتر نسبت به نسخه ps داره

• Like
Reactions: Kasra-M

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام به همه فن های فاینال فانتزی
من ff 13 رو بازی میکنم و واقعا که بی نظیره..
فقط توی chapter 4 به یک باس بر خوردم که نمیدونم چه استراتژی رو در مقابلش به کار بگیرم...
دقیقا همونجا که با lightning و اون پسره دارید حرکت میکنید و یکدفعه lightning دست روی قلب خودش میگذاره و قلبش نورانی میشه و یهو سر و کله باس پیدا میشه که موهای سفیدی داره وروی یکی از دستاش یه سپر داره...
تا میخوام بجنبم میزنه ناکارم میکنه و البته یه راهنمایی هم کرده که من چیزی متوجه نشدم ازش!!

stock a set of commands focused on dealing damage
ممنون میشم نجاتم بدین!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر