بحث و تبادل نظر در مورد سری Final Fantasy

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
Genesis جان اومدم از این لینکی دادی شبیه ساز رو دانلود کنم زد آی پی شما اجازه دانلود نداره!
بخاطر همین از coolram دانلودش کردم...بعد از اینکه اجراش کردم یه پیغامی داد مبنی بر اینکه این شبیه ساز FF 7 و FF 8 رو نمی تونه اجرا کنه!:D
اگه این شبیه سازی که لینکش رو دادی می تونه FF 7 رو اجرا کنه بیزحمت برام یه جا دیگه آپلودش کن چون فعلا wii پی ان ندارم:D پلاگینهاش رو هم بدی که چه بهتر:D
راستی FF VI سوپر نینتندو زبان انگلیسی هر چی گشتم پیدا نکردم...همه رامهایی FF VI که تا الان دانلود کردم زبونشون ژاپنیه:(

آخرین ویرایش:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
Genesis جان اومدم از این لینکی دادی شبیه ساز رو دانلود کنم زد آی پی شما اجازه دانلود نداره!
بخاطر همین از coolram دانلودش کردم...بعد از اینکه اجراش کردم یه پیغامی داد مبنی بر اینکه این شبیه ساز FF 7 و FF 8 رو نمی تونه اجرا کنه!:biggrin1:
اگه این شبیه سازی که لینکش رو دادی می تونه FF 7 رو اجرا کنه بیزحمت برام یه جا دیگه آپلودش کن چون فعلا wii پی ان ندارم:biggrin1: پلاگینهاش رو هم بدی که چه بهتر:biggrin1:
راستی FF VI سوپر نینتندو زبان انگلیسی هر چی گشتم پیدا نکردم...همه رامهایی FF VI که تا الان دانلود کردم زبونشون ژاپنیه:(
باه.:biggrin1:
در ضمن پچ دو گیگی ماله pc هستش و نه شبیه ساز.
والا اگه نمیشه از سایت اصلیش بگیر. من خودم که مشکلی باهاش نداشتم. اینها هر کدوم هزار قلق دارن.
http://www.pcsx.net
اما نسخه FF VI سوپر نینتندو رو از تورنت بگیر. نگو که اونم نمی نی. :biggrin1:
در ضمن توصیه میکنم نسخه باز سازی شده ffiv برای ds رو بزن.:biggrin1:

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
خوب یادی از خاطرات کنیم!:d

یک آلبوم استثنایی از
Nobuo Uematsu

هست که تعداد کمی از بچه ها می شناسنش. چون بسیار قدیمیه.
Nobuo Uematsu's Phantasmagoria
ファンタズマゴリア

1. "雨の日、子供達は (On Rainy Days, Children...)" – 4:05
  2. "Angel Hands" – 5:28
  3. "おきざりのちいさな… (Lots of Little…)" – 4:13)
  4. "優しい経験の復活 (Revival of a Tender Experience)" – 5:21
  5. "Dogs on the Beach" – 4:20
  6. "Phantasmagoria" – 5:21
  7. "深い海・ブルー (Deep Ocean - Blue)" – 5:56
  8. "マヤの民 (People of Maya)" – 4:50
  9. "Mirrors" – 3:03
  10. "Final Fantasy" – 3:55
  11. "(アガスティアの葉) (Hidden Track)" – 4:01

این چند تا ترکی رو که بولد کردم از اینجا دانلود کنید. بحدی زیباست که میتونید بارها و بارها گوش کنید.
کیفیت ترک ها هم مطلوب هست.

+این آلبوم متعلق به سال 1994 است. البته بیشتر ترک هایی که بولد نکردم به خاطر vocal ژاپنیش بوده.
+مثلا شماره 10 همون تم پایانی همه فینال هاست که vocal ژاپنی داره.
+همین تم Final Fantasy برای تبلیغ تلویزیونی ffiv بود. یادش گرامی بادا !!:x

پ ن: من عاشق ترک Mirrors هستم.
ماکان عاشق ترک Angel Hands هست.
و شما چی؟:biggrin1:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Cloud Strife

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706

یک آلبوم استثنایی از
Nobuo Uematsu

ファンタズマゴリア

این چند تا ترکی رو که بولد کردم از اینجا دانلود کنید. بحدی زیباست که میتونید بارها و بارها گوش کنید.

+این آلبوم متعلق به سال 1994 است. البته بیشتر ترک هایی که بولد نکردم به خاطر vocal ژاپنیش بوده.

خیلی ممنون دارم دانلودشون میکنم
موزیکی که تو crisis core تو کلیسا پیش Aerith پخش میشد(اینم لینک دانلود که خودم آپلودش کردم)و موزیک suteki da ne(لینک دانلود)برای فاینال 10 به نظر من از همه ی موزیکای فاینال که تا الان شنیدم توپ ترن اگه گوش ندادین حتما گوش بدین;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
به به چشامون روشن se.phi.roth عزیز شما بالاخره تشریف اوردین چه خبر؟
ببین این کاری فایده نداره باید لو بدم خودم را
ببین اول سیستم من پایین و بازی روش انجام نمیشه دقیقا ماله 5 ساله پیش و هیچ چیز را تغییر ندادم به جز رمش فقط
خوب این از این و من دربردر دانباله سیستم میگردم فقط توانستم دو تا سیستم پیدا کنم که اونم متاسفانه سیستم هاش هم ویندوز 7 روش نصبه و روی ویندوز 7 نصب نمیشه حالا من موندمه که چه کار کنم
برای همینه که طولش دادمه شرمنده بخدا خیلی شرمنده :((:((
فقط فقط یک چیز را باید بگم که حتما باید وصل بشی به اینترنت حتما

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721

یک آلبوم استثنایی از
Nobuo Uematsu

ファンタズマゴリア

من که نمیتونم همه رو بگیرم ولی Mirrors و Angel Hands و Revival of a Tender Experience رو گرفتم هر سه تاشون عالین . Mirrors خیلی آرومه :d

Genesis

کاربر سایت
Dec 20, 2007
708
ببین اول سیستم من پایین و بازی روش انجام نمیشه دقیقا ماله 5 ساله پیش و هیچ چیز را تغییر ندادم به جز رمش فقط
خوب این از این و من دربردر دانباله سیستم میگردم فقط توانستم دو تا سیستم پیدا کنم که اونم متاسفانه سیستم هاش هم ویندوز 7 روش نصبه و روی ویندوز 7 نصب نمیشه حالا من موندمه که چه کار کنم
نگاه کن:
FF14 Minimum System Requirements
The following are the minimum system requirements for the PC version of FFXIV which were released previously via numerous sources.

• Operating System: Windows XP SP3, Windows SP2, or Windows 7
  • CPU: Intel Core Duo 2.0 or AMD Athlon X2 2.0
  • RAM: Windows XP 1.5GB+, Windows 7, or Vista 2GB or higher
  • HDD/SDD Space: Installation 15GB+ and Download 6GB+
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce 9600+ 512MB+ or ATI Radeon 2900+ 512MB+
  • Sound Card: DirectSound compatible; DirectX 9.0c or higher required
  • Internet Connection: Broadband or greater
  • Screen Resolution: 1280×720 or higher; at 32 bit minimum
  • DirectX: DirectX 9.0c
  • Others: Mouse, Keyboard, Gamepad
FFXIV Recommended System Specifications
Square-Enix states that the following PC specifications are required to run Final Fantasy Online smoothly using recommended in game settings.

• Processor: Intel Core i7 2.66GHz or faster
  • Memory: 4GB or more
  • Storage: Install 15GB or more, Download 6GB or more
  • Video: NVIDIA GeForce GTX 460 with 768MB VRAM or equivalent
  • Sound: DirectSound compatible sound card with DirectX 9.0c or higher
  • Internet: Broadband internet connection
  • Resolution: 1280×720 or higher, 32 bit
  • DirectX: DirectX 9.0c
  • Controls: Mouse, Keyboard, Gamepad

بله.
سیستم خیلی خفن میخواد. cpu core i7 میخواد. حالا بقیش بماند. رو یک سیستم جدید معمولی هم بزور بیاد بالا.
یه چیزهای برای اجراش زده که هنگ میکنی!!:d سیستم Pc بایست یک تومنی ببندی. کارت گرافیک پیشنهادیش واسه Recommended ما را کشته.
ولی عجیبه که میگی با win7 بالا نمیاد باید بیادش....
گفتن 5 ساله دارن روی ایده هاش کار میکنن. و امسال چقدر هم خوب رو کردن. گرچه با این اینترنت زاخار من نمیتونم به فکر بازی های آنلاین باشم.
این بند:
Storage: Install 15GB or more, Download 6GB or more
اون more دیگه چیه باز؟ من 6 گیگ چطور دانلود کنم.:d دو هفته طول میکشه. بزارن تو dvdیش خو.
نمیدونم امکان داره براش یک patch بیاد که بشه offline هم زدش یا نه. مثلا starcraft2 رو که patch آفلاین میشه زد. اینم که jrpg هستش . پس ترجیح اینه offline بزنیم.:d
باید تا عرضه نسخه اصلی صبر کنیم.....

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138

ممنون دوست عزیز از این همه پیگیری و تلاش
ممنون بابت این همه صداقت
ممنون بابت همه چیز راستی این جمله آخری گفتی <حتما باید وصل بشی به اینترنت حتما>
مثل آب یخ ریخت رو سرم همیشه از هرچی که میترسم سرم میاد

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547

یک آلبوم استثنایی از
Nobuo Uematsu

ファンタズマゴリア

آلبومش را الان دارم دانلود می کنم:x
سایتشم عالیه ولی فرانسویه...البته من فرانسوی یکم بلدم ولی سختمه بخونم:(

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,302
حمید واقعا با این پستت خاطرهایی رو برای من دوباره زنده کردی!

خداییش این Angel Hands خیلی نازه، امتسو به فرم قطعات کلاسیک تنظیمش کرده. بعد AH من Dogs on the Beach رو خیلی دوست دارم (دین دین دین دیرین دین!:D)!

Ame no Hi هم خیلی قشنگه، مخصوصا دکلمه آخرش!

حمید بیا اینجا Hamid's Best Selection ات رو از FF بگو!:D من خودم برای هر FF یه Maakaan's Best Selection درست کردم!:D

برای من اینا هستن:

FInal Fantasy I Opening Theme همینی که توی این البوم بالا هم وکالش هست. البته این آهنگ فقط تم آغازین هست و تم اصلی بازی یه چیز دیگه هست!

Final Fantasy Main Theme که از نظر من بهترین تم تمام FF ها هست! فوقالعاده ریتمیک و شاد.

Kouneria Shiro یا همون Cornelia Castle که توی قصر پادشاه کورنلیا و زمانی که میگه باید بریم پرینسس سارا رو نجات بدیم پخش میشه.

Kaosu no Shinten یا Chaos Temple. من سال ها با این آهنگ زندگی کردم! تنظیم مجدد این آهنگ توی نسخه Woundersun Color بازی محشر بود! خصوصا پیانوش. خداییش این قطعه بی نظیره! به همین الان هر کسی که گوش نکرده بره دن لدش کنه!

Matouya no Doukutsu یا قطعه بی نظیر و جاودانه Matouta Cavern که از نظر من بدون هیج تردیدی برترین قطعه توی تمام FF ها هستش! (البته وقتی من One Winged Angel رو هم گوش میدم دقیقا همین نظر رو دارم!:D) این آهنگ رو گروه Black Mage با همکاری خود امتسو دوباره تنظیم Rock کردن که توی آلبوم Skies Above میتونید گوش بدیدش!

Machi یا همون City Theme اصلی بازی توی شماره اول. البته این آهنگ بعدا توی نسخه رسمی OST های بازی که همراه قطعات FFII منتشر شد دوباره با یک گیتار و فلوت اجرا میشه که من ان قطعه رو خیلی دوست دارم.

Gaitei Shinten یا همون Underwater Palace. واقعا این آهنگ زیباست!

Shouri که همه به اسم Fighting Theme میشناسنش و بعد از اتمام هم مبارزه گوش دادنش!

Dead Music. وقتی این آهنگ پخش میشه انقدر قشنگ و غمگین هست آدم میخواد واقعا بشینه گریه کنه!:D

Hanrangun no Theme که همه به اسم FFII Theme میشناسنش. این آهنگ توسط فیلارمنیک توکیو اجرا میشه که اگه انو گوش بدید میفهمید موسیقی تو بازی یعنی چی!

Oujo no Yuuwaku که جالب ترین قطعه تمام FF هاست آخه در واقع این قطعه دریاچه غو (Swan Lake) ـه پیتر چایکوفسکی هست!:D من وقتی این آهنگ رو توی FF شنیدم داشتم از شدت هیجان بالا پایین میپریدم!

The Requiem از FFIII. رکوییم یعنی مرثیه و این آهنگ هم واقعا مرثیه هست!:D

Boundless Ocean از ّFIII. حیف هیچ وقت این آهنگ رو تنظیم مجدد نکردن!

Let's Play The Piano. این قطعه توی FFIII بود و مثلا قراره Fur Elise بتهوون باشه!:D

The Crystal Tower از FFIII. حمید درک میکنه این آهنگ چرا خیلی نازه!:D یادت هست که کجا پخش میشد!:D

The Dark Crystals هم همینطور!

Theme of Love از FFIV که از نظر من برترین تم عشق و رمنس توی تمام بازی هاست! واسه همین آهنگ یه آلبوم کوچیک به اسم Tsuki no Akari تنظیم شده که چهار ورژن این آهنگ از جمله وکالش که Megumi Ida خونده توش هست. پیشنهاد میکنم حتما گوش بدیدش!

Rydia's Theme اینم ماله FFIV هست. یه زمان من از صبح تا شب این آهنگ رو گوش میکردم. یادش بخیر...

Critter Tripper Fritter از FFV که درواقع تم چوکوبوهاست! آهنگش فوقالعاده خنده دار هست! از صدای گربه تا شکستن شیشه و ... توش پیدا میشه!:D

Intension Of The Earth از FFV. فکر میکنم اولین آهنگ توی سری بود که به این فرم تنظیم شده بود! آدم فکش میفتاد!

The Land Unknown از FFV.

As I Feel, You Feel این آهنگ در واقع همین Ame no HI هست که توی آلبوم بالا حمید گزاشته. البته ان دکلمه رو دیگه نداره!

Dear Friends و قطعه جاودانه FFV که برای اولین بار یک قطعه بود که کاملا Guitar Solo بود!

Clash on the Big Bridge. وای یادش بخیر! این آهنگ کجا پخش میشد! مبارزه با گیلگمش از محشر هم انور تر بود!

Tina یا Tera تم. بهترین تم برای بهترین شخصیت زن تمام FF ها!

Aria De Mezzo Carattere که یک قطعه اپرایی هست و توی بازی دقیقا توی یک اپرا پخش میشه!

A One Winged Angel که در کنار Matouya Cavern بهترین قطعه توی تمام FF هاست! وقتی داری با Sephiroth مبارزه میکنی این آهنگ به آدم حس میده!

Tifa و Aerith تم که جفتشون معرکه هستن!

Sephiroth Reverse که هرجا پخش میشد میدونستیم بعنی سفیروث امده بنماـه!:D

Jenova که خصوصا تنظیم مجددش توی Advent Children کولاک مطلق بود!

Eyes on Me از FFVIII که بهترین قطعه توی تمام بازی های رایانه ای شناخته شد و انواع و اقسام جوایز رو درو کرد! این آهنگ وقتی توی Ending بازی و انجایی که رینوآ اسکوال رو بقل گرفته بود پخش شد من چنان گریه کردم که حالا یه قضیه مفصل داره که حمید میدونه!:D

Melodie Of Life از FFIX که از نظر من بهترین قطعه Vocal Theme تمام بازی هاست! خصوصا ورژن ژاپنش.

Vamo'alla Flamenco با تنظیم فلامنکو! در یک کلام محشره خصوصا تنظیم مجددش توی البوم Skies Above.

Mistaken Love که فکر نمیکنم هر کسی گوش کرده باشتش!

To Zanarkand که اصلا دیگه خداییش احتیاج به هیچ توضیحی نداره!

Isn't it Beautiful. اسمش روش هست!

Suteki Da Ne که توی البومی به همین نام بود! وکالش به زبون ژاپنی یه چیز دیگه هست! بعد از گوش کردن این آهنگ فقط میشه یه چیز گفت انم فحش های آب دار به جد و آباد امتسو هست که همچین شاهکاری رو خلق کرده!:D

This is Your Story. کسی اینو گوش کرده؟

Song of Prayer این آهنگ منو یاد Promise Land توی Advent Children میندازه! یعنی فکر میکنم امتسو اصلا PL رو از روی همین قطعه ساخته! این آهنگ یه بخش های دیگه داره به اسم Valefor و Efreet (برای هر سامون هست اما همشون همین دوتا هستن) که واقعا یکی از ان یکی قشنگ ترن!

Warping to a Different Dimension اینم باز استرینگ وکال هست که شبیه قطعه استرینگ وکال فیم Schindler's List هست!:D

1000 Words از FFX-2 که هرچند اینجا خیلی دشمن داره اما این قطعش فوقالعاده هست!

Seal of the Wind از FFX-2!

بقیه FF هارو هم که آدم حساب نمیکنیم اصلا!:D در مجموع به نظر من بهترین FF از نظر موسیقی فقط و فقط Final Fantasy هست! قطعاتش یکی از ان یکی قشنگ ترن! البته اینا بهترین های من توی سری اصلی فقط بودن وگرنه توی بازی های فرعی FF هم آهنگ خوب پیدا میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر